Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    My wstałyśmy po 9:00. Pochmurno jakoś dzisiaj.

    Jestem wściekła. Od wczoraj nie mam ciepłej wody, bo nam siadł kocioł gazowy.Mam ogrzewanie i podgrzanie wody gazowo. Dzisiaj od rana wydzwaniam po serwisach. W końcu się dodzwoniłam. Facet ma dzisiaj przyjechać i zobaczyć, co się stało.

    Na obiadek dzisiaj też mam rybę. Filety z mintaja.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      No to współczuje nie dość że niema wody to jescze cza sie na dzwonić i nawkurzać żeby łaskawie ktoś przyjechał to sprawdzić

      Teraz chwila wolnego bo maly zasnol to może wkońcu pozgrywam zdjęcia z wyjazdu to postaram sie coś później wkleić

      Skomentuj


        Odp: Termin

        Tak więc 600 zł mniej w kieszeni...
        Poszła elektronika, trzeba było wymienić całą płytę...ehhh...

        U nas pogoda się zmieniła zupełnie, leje cały dzień...

        To wrzuć jakieś foteczki, jak znajdziesz chwilę, chętnie obejrzę.


        Skomentuj


          Odp: Termin

          chciałam kupic dres dla Filipa i przeglądam allero, jednym słowem maskara jakie dresy są drogie choć sama niewiem z jakiego materiału chce, welurowe są trwałe i szybko sie nie niszczą ale tez bardzo powietrza nie przepuszczaja a te zwykle szybko sie kosmacą i tak wszystko ma swoje plusy i minusy.
          A w jakich dziecięcych sklepach robisz zakupy??
          Ja lubie pepko można tam trafić na fajne przeceny i promocje a normalne ciuszki też nie są wcale takie drogie

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Jaka beznadziejna pogoda....a chcieliśmy jechać do Łeby do Parku Dinozaurów. Z planów nici...Szkoda. Może w przyszły weekend się uda.

            Co do sklepów...różnie kupuję, trochę w H&M, w Reserved, w Smyku,czasami na Allegro, w Pepco też już wiele razy udało mi się coś fajnego dla Nadii kupić. Ceny bez porównania niższe niż w tych sklepach, które wcześniej wymieniałam, a gatunek ciuszków niezły, więc uważam, że warto.

            Co porabiacie dzisiaj? Jak samopoczucie?


            Skomentuj


              Odp: Termin

              A ja leże plackiem dziś bo chyba coś mi zaszkodziło mam biegunke i non stop mnie mdli i naciąga na wymioty
              A Filip pojechał do babci odbiore go wieczorem więc moge poleżeć i odpocząć
              Miłego dnia

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Ojjj...biedna Odpoczywaj zatem, jak masz możliwość.

                My wróciliśmy z cosobotnich megazakupów. Lodówka pełna. Ja coraz mniej te zakupy lubię, męczą mnie ostatnio wszystkie markety i centra handlowe...

                Wczoraj do 2:00 nie mogłam zasnąć, więc chyba też się położę i odpocznę trochę.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Powiem ci szczerze że troche zaczynam sie martwić , bo rzeczy typu podpaski podkłady itp. nie kupione, ciuzki nadal nie przebrane nie mowiąć o praniu itp, i zawsze jak zamierzam sie za to wziąść to coś mi wypadnie. A ostatnio naprawde coraz gorzej sie czuje i jakby mi przyszlo tak iść do szpitala to nic niemam. w poniedzialek zamawiam rzeczy na allegro i biore sie ostro za robote, zresztą zobaczymy co lekarz powie czy coś tam rusza czy nadal cisza.

                  a tu 2 zdjecia z wyjazdu
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Nie martw się, ja też jestem daleko w tyle. Dobrze, że już przynajmniej wszystko sobie zamówiłam. Czekam, aż mi dostarczą. W sumie to tylko pampersy, kosmetyki i jakiś ciuszek ewentualnie dokupię.
                    Termin mam na 26 sierpnia, więc tak naprawdę to prawie 2 m-ce jeszcze, ale czuję, że szybciej urodzę...
                    Poprać też muszę (kupić Lovelę) no i poczyścić łóżeczko, fotelik, wózek. Jakoś też nie mam siły się za to brać. Powinnam w tym tyg. to zrobić, bo 12 mam wizytę, a potem chcę jechać jeszcze chociaż na tydzień,dwa do rodziców.

                    Fajne zdjątka sobie skomponowałaś.


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      U nas leje od rana, ale za to ja już dobrze sie czuje i......mam chęć na porządki jak zwykle w niedziele

                      Jak narazie na dziś żadnych planów zresztą w taką pogode to nawet nic niechce sie robić, może po południu wyskoczymy gdzieś na kawe do znajomych i tyle

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Spaliśmy do 10:00!!!Wszyscy!
                        Ja obudziłam się o 8:00 sięgnęłam po książkę, przeczytałam kilka stron i dalej zasnęłam...odespałam przynajmniej poprzednią noc.
                        My też nie mamy na dzisiaj planów, pogoda beznadziejna.Póki co gramy na konsoli w Little Big Planet Tzn. zaznajamiamy się z tą grą dopiero. Wydaje się fajna. Choć ze mnie to żaden gracz w przeciwieństwie do mojego męża. Nadia ma zadatki na gracza, bo jak tylko mąż bierze pada do ręki ona bierze swojego i siada obok niego

                        Miłej niedzieli.


                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          U nas wczoraj prąd wyłączyli najlepsze jest to że cała wieś nie miała prądu nawet ci co mieszkają na dole( mieszkam w domku) a my taka to dlatego że jesteśmy podłączeni pod jakąś tam faze która akurat była
                          A dziś od rana jakaś awaria z wodą na dole prawdopodobnie boiler szlak trafil i cyrki sie dzieją to bedzie zwariowany dzień teraz lece sie zbierać do lekarza
                          miłego dnia

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Dobrze, że Was ominęło i mieliście prąd.

                            Mnie od rana chyba dopadł ''dyndrom wicia gniazda'', sprzątam jak szalona. Wczyściłam nawet kanapę i krzesła

                            Daj znać, jak tam po wizycie u lekarza.


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              U nas ok lekarz powiedział że wszystko w porządku i przepisał mleczko na zgag, która dziś bije u mnie rekordy bo aż mnie wszystko pali

                              A awaria w domu okazała sie na tyle powarzna że mam przymusowe 2-3 dni wczasów u mamy bo tyle wody nie bedzie

                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Co to za mleczko na zgagę? Jest na receptę?

                                Dobrze, że masz u kogo się zatrzymać w razie awarii.

                                U nas właśnie był kurier. Mam już nowiutki materac, pościele, przewijak, rożki-jeden gratis dostałam itd
                                Fajnie


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X