Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    hej

    Niestety zdjęcia będą dopiero we wtorek do odbioru bo dziewczyna która je robi się rozchorowała i ma drobny poślizg

    Kurcze mam okropną migrenę tabletki nie pomagają aż oko mnie rwie masakra jakaś

    Co do bioderek to ja muszę się umówić ale raczej prywatnie bo kolejki na kasę są śmieszne

    A co do loczków to mój Filip też ma takie tylko blond tylko na razie ja mu je ścinam żeby mu włoski fajnie zaczęły rosnąć i zgęstniały bo on ponad rok chodził prawie łysy teraz już takie fajne mu się robią i może je zapuszczę troszkę to wtedy pochwalę się moją dziewczynką

    miłego dnai

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Hej!

      My pół dnia u koleżanki mojej spędziliśmy. Miło było
      No i uzgodniłyśmy z kumpelą, że jak tylko zrobi się nieco cieplej zakładamy dresiki i biegamy chociaż 2-3 razy w tygodniu, by zgubić te nasze pociążowe kg

      jogobella ojjj....współczuję migreny.
      Co do zdjęć, to się naczekasz jeszcze trochę, pamiętaj, żeby się nimi pochwalić.

      kamila jak już będę miała te spodnie, to założę Nadii na tyłek i zrobię fotkę dla Ciebie, nie ma sprawy...
      Co do lodów, to dzisiaj znowu jadłam Dzisiaj mam zachciewajkę na jakiegoś fast-fooda, wieki nie jadłam czegoś z Mc albo KFC.
      Może ja znowu w ciąży jestem, skoro mam takie zachwiewajki...hihihi...

      itka ja w 100% zgadzam się z Kamilą, nie wyglądasz na 32 lata, to 2 lata starsza jesteś ode mnie...nie dałabym Ci tyle, a co do Twoich facetów w domu, to prawda- co jeden to przystojniejszy

      Miłego popołudnia!


      Skomentuj


        Odp: Termin

        Hej jak nocka??
        U nas średnio.
        Ja dziś jakiegoś powera mam już o 8 rano okna w stołowym umyłam

        Sylwia co do biegania to ja też planuje ale raczej rower lub chodzenie z kijkami z sąsiadką zacząć jak troszkę się ociepli.
        czy dalej jesteś zainteresowana kurtkami? jedną mam na pewno i fajną grubą bluze jedną do wieczora wstawię ci zdjęcia bo ostatnio zapomniałam o tym

        Zmykam dalej sprzątać miłego dnia
        Last edited by jogobella198; 03-03-2012, 09:30.

        Skomentuj


          Odp: Termin

          jogobella jak masz takiego powera, to zapraszam do mnie, okna też mam do czyszczenia Kawkę wypijemy
          U nas noc-standard- czyli pobudka o 3:00 i od 7;00 mały buszuje, zaraz idzie na drzemkę.

          Co do kurteczek, to wstaw co tam masz, mam tylko jedną wiosenną kurteczkę więc coś by się przydało dla Ignasia jeszcze.

          Ja jeszcze na szlafroczku się snuję, poleżakowałam z dzieciakami, poczytałam, pobawiliśmy się z Nadusią...kurcze, jak ja lubię te poranki z dzieciaczkami.
          Mąż niestety musiał dzisiaj też jechać do pracy
          Nic specjalnego więc na dzisiaj nie zaplanowałam.

          Nadusia maluje z Czuczu Ona uwielbia te zadania, od rana z tym siedzi i maluje, dorysowuje. To takie kreatywne zabawy, naprawdę fajnie się dziecko może manualnie rozwinąć. Nie wiem, czy macie, dla swoich dzieciaków.
          Ja już wszystkim mówię, że nie mają Nadii kupować zabawek, pluszaków itp., bo ona już teraz jakieś gry planszowe, domino, malowanie, ojjj...dorasta mi moja panienka.

          Miłego dnia!


          Skomentuj


            Odp: Termin

            Cześć dziewczyny!

            Zrobiłam sobie małą przerwę na kawkę i wpadłam zobaczyc co Was...


            Justyna poczekamy i do wtorku na zdjęcia Majeczki,ja baaardzo lubię oglądać zdjęcia dzieciaczków także tez czekam kiedy się pochwalisz......

            A ja wstałam dziś o 7.00 byłam pewna że to 8...
            i niestety od 3 dni co wstanę rano to boli mnie głowa,ale tak śmiesznie,tłumaczyłam mojemu R,że jakby mnie włosy bolały,albo jakbym włosy tak super mocno w kitkę zawiązała....niewiem o co chodzi

            Sylwia jak tak chwalisz to Czuczu to też zerknę,na allegro kupowałaś?
            moja tak samo za "stara" na misie i lale,woli puzzle,układanki...no ale co chce pozbierać do wora ten jej stos lalek to nie pozwala,tłumaczy że to dla Natalii hehe.....

            No właśnie,wczoraj poszłam za ciosem i nikomu nic nie mówiąc przekłuliśmy Natalci uszka,ale babcie miały miny....
            dałam tylko 60 zł a ma złote kuleczki
            a w poczekalni na te bioderka zrobiła furore wołając co chwile BABA
            nikt nie chciał wierzyć że ona ma tylko 6 m aż jednej babce książeczkę zdrowia wyciągałam z datą ur bo taka niedowierzająca,aż mnie wnerwiła haha a bo moja wnusia to ma 9 miesięcy i taka nie jest duża i ble ble,no to co? mam dziecku jedzenia odmawiać?! ludzie to potrafią szukać dziury.....
            następn kontrola jak już będzie chodzic

            no to lecę papa

            Skomentuj


              Odp: Termin

              kamila Tak Czuczu na Allegro kupowałam- mamy Zgaduj z Czuczu i Rysuj z Czuczu, z obu jesteśmy bardzo zadowolone

              Co do bioderek my mieliśmy tylko jedno badanie, wszystko było ok i pediatra nic nie mówiła o kolejnej kontroli.
              Pamiętam, ż Nadia też miała tylko jedno USG bioderek.

              Wróciliśmy ze spacerku, Nadusia tak się przewróciła niefortunnie na rowerku, że ma nosek zbity, mam nadzieję, że to nic poważnego ale mówi, że trochę ją boli

              Znacie może jakieś fajne gry czy zabawy logopedyczne?
              Nadia nie mówi wyraźnie -cz, -sz, -r, ż i chciałabym z nią poćwiczyć zanim zdecyduję się na logopedę.

              Idę zobaczyć jak tam mój obiadek w piekarniku...
              http://kulinarne.info/kurczak-pieczony.html

              Co do tego porównywania dzieci, to strasznie tego nie lubię, każde dziecko rozwija się w swoim tempie, trzeba to uszanować a nie wiecznie tylko tak jak mówisz ''szukać dziury w całym''. Szczególnie starsze kobity mają tendencje do takiego porównywania...wrrrr...

              Miłego popołudnia.


              Skomentuj


                Odp: Termin

                witam w ten piękny dzień
                u nas cieplo i slonecznie byliśmy na dlugim spacerze i po powrocie dominik stwierdzil że idzie na drzemke i tak śpi od dwóch godzin
                posprzatalam,obiad zrobiony wieczorem męzulek wraca nareszcie jupiii







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Sylwia no dokładnie się z Tobą zgadzam!

                  a co do Twojej Nadii,to ja bym jej dała jeszcze trochę czasu,myślę że jest za mała żeby tak już wyraźnie wszystko wymawiać
                  moja Julka bardzo szybko zaczęła mówić,miała 1,5 roku to już zdania tworzyła a jak miała 2 latka to każdy się dziwił jak pięknie mówi
                  ale nie mówiła -r
                  na bilansie 4-latka rozmawiałam z dr i ona mówiła że nawet dzieci do 5 r.ż nie"muszą" pięknie wymawiać -r i nie jest to nic niepokojącego
                  a Julka zaczęła mówić -r kilka dni po 4 urodzinach
                  także daj jej czas
                  ale nauka w formie zabawy jak najbardziej wskazana

                  Itka,u mnie też piękne słoneczko ale wiatr zimny wieje
                  to jednak praca Twojego męża,taka "wyjazdowa" ma tez pewne plusy,zawsze to człowiek ma czas zatęsknić a i wtedy relacje chyba jakies takie lepsze
                  no Dominiś się nałykał świeżego powietrza to teraz będzie spał
                  ale to chyba tak jednorazowo,w dzień chyba już nie śpi?
                  mam koleżanke która ma prawie 4-letniego synka no i normalnie go przymusa do takiej drzemki w dzień,no bo potem jest nie do wytrzymania wieczorem,taaa a mi go aż żal bo ewidentnie nie chce spać

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    jaka ja obiadek ściagam na jutro brzmi smakowicie

                    co do zadań logopedycznych
                    to ja z JUlką od 5 roku zycia zaczełam chodzić do logopedy bo nie mówiła "r" wcześniej jak chodziłam skonsultować to mówiono żeby dać jej jeszcze czas
                    i dawałam skonczyło sie tym że dopiero któryś logopeda z rzędu ( i to ten ze szkoły a nie prywatny - swoją drogą niektórzy prywatni tylko kasę brali a mało z dziećmi ćwiczyli ech szkoda czasem słów) nauczył ją wymawiać r ale dopiero w listopadzie 2011 przestaliśmy chodzić do logopedy ( czyli przeszło 4 lata)

                    ciężko powiedzieć tak nie słysząć jak Twoja Nadia mówi
                    ja bym poszła na taką konsultację o tak dla Twojej spokojności

                    ja mam ćwiczenia na R od logopedy

                    jak chcesz mogę częśc tych początkowych zeskanować i wysłać Ci na e-mail

                    co do sz cz to nie pomogę bo my z tym nie miałyśmy problemu
                    ale mam koleżankę co studiuje logopedię więc ją podpytam czy nie ma jakiś ćwiczeń albo tytułów (widzę się z nią w środę)

                    moja Maja z kolei świszczy strasznie jak mówi sz cz no i r właśnie mam w planach zacząć z nią ćwiczyć bo boję się powtórki jak z Julką


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Sylwia to ta zielona kurteczka ona jest w miarę ciepła bo podszyta cieniutkim polakiem a od góry taka przeciw wiatrowi rozmiar z metki to 98 ale jest na pewno mniejsza Ja długo tą kurteczkę zakładałam Filipowi no i ten bezrękawnik na drugim zdjęciu to też miałam kilka to jak byś chciała to muszę tylko sprawdzić w jakim kolorze mam

                      U nas też słoneczko pięknie świeci spacerek zaliczony

                      Spokojnej soboty
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Kamila-oj tak udaje nam się zatęsknić
                        a Dominik ma drzemke godzinna w przedszkolu,jednak nie zmuszają do spania jak nie chce lezy tylko a Pani bajki czyta lub z plyty lecą
                        a w domu w weekend śpi jeśli tego chce jak dziś jak nie chce nie zmuszam go







                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          majajula co do materiałów do ćwiczeń i zabaw logopedycznych, to już trochę zgromadziłam, więc póki co dziękuję...ale koleżanki możesz podpytać, może coś fachowego doradzinapisz, jakbyś czegoś się dowiedziała. Dzięki za zaangażowanie
                          Przeczytałam bardzo mądry wg mnie artykuł o etapach rozwoju mowy
                          http://www.gabinet-logopedyczny.com/...y-dziecka.html
                          i przyznam, że się uspokoiłam

                          jogobella To chyba za duża kurteczka będzie na Ignasia...sama nie wiem, zastanowię się jeszcze i dam znać. Ten bezrękawnik super- jaki to rozmiar?Tylko pytanie za ile je chcesz, bo na wymianę w rozmiarze 80-86 to raczej nic nie mam, bo sprzedałam już ale jeszcze zejdę do piwnicy i zobaczę co tam się uchowało

                          Lecę do wanny z książką, bo już padam...a ciekawe, jak mały pośpi dzisiaj.

                          Dobrej nocy.

                          PS. Czy Wasze dzieci też tak ''wyją'' jak się je wkłada w kombinezon??? Mój chyba nigdy tego nie polubi!


                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            witam się słonecznie

                            Widzisz Sylwunia nie masz się czym martwić
                            ale rozumiem Twoje obawy
                            no kto jak nie Ty ostatnio pisałaś żebym się nie martwiła że Natala nie ma jeszcze ząbka
                            ani się nie obejrzysz a Nadia będzie piękne wierszyki na Dzień Matki Ci recytować
                            Sylwia moja to samo aż się fioletowa robi jak mam ją załadować w kominezon o zakładaniu czapki nie wspomnę
                            dobrze że wiosna idzie

                            Itka,no to ja rozumiem,jak sam 3-4 latek chce drzemkę,a nie siłą do wyra i spać
                            Iza nic nie piszesz,jak tam starania?
                            przepraszam że pytam,jeśli nie chcesz nie odpisuj

                            miłej niedzieli dziewczyny

                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Hej!

                              Zimno dzisiaj...brrrr...wiatr taki, że nie wiedziałam jak wózkiem manewrować, żeby Ignasia zbyt mocno nie zawiało...dobrze, że Nadusia po wczorajszym upadku i nosku zdartym nie zraziła się do rowerka i dzielnie dzisiaj jeździła

                              Mojego R. nie ma- sobota i niedziela nadgodziny robi, bo goni ich termin strasznie a odsetki niebagatelne za opóźnienie bądą płacić więc wszystkie siły zaangażowali nawet w weekend.Jedno dobre, że kasa z tego wpadnie fajna.

                              kamilaależ wierszyki to ona i tak pięknie recytuje i piosenki śpiewa, tylko zamiast -r -j mówi np. ale mamusia i tak jest z niej dumna
                              Na 3-latkę ona jest bardzo samodzielna, sama się ubiera, z toalety sama korzysta, no...czasem zapomina rączek po skorzystaniu umyć...hihi...i tu mamusia goni córcię

                              Mówiłam Wam, że moje dziewczę wyprosiło w końcu rybkę Dorotkę. Lubi Elmo i tak jak on chce rybkę Dorotkę.Wczoraj wieczorkiem pojechali z mężem po rybkę ale wrócili tylko z kulą, żwirkiem i uzdatniaczem. Okazało się, że woda musi się 2 dni uzdatniać, żeby móc w niej umieścić rybkę. Rybka w każdym razie wybrana a Nadia wczoraj i tak szczęśliwa, że już domek mogła dla rybki przygotowywać...

                              Idę dokończyć obiadek.

                              Miłej niedzieli.


                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                Hej a u nas wczoraj piękny rodzinny dzień.
                                Do poludnia kawka zabawa a po drzemce dzieciaków Spacerek ( u nas było slonecznie choć troszkę chłodno) a potem w końcu planowany od tygodnia basen. po basenie dzieciaczki poszły spać a my po fast foodzie i przy piwku miło spędzili wieczór.

                                A i mała niespodzianka dla Was wejdźcie na www.kadrowiczka.pl ja się zakochałam a to :tylko część, więcej nie zdradzę będziecie mieć niespodziankę

                                Sylwia co do kurteczki to jak uważasz na pewno jest dużo mniejsza ja bym dala właśnie 80-86 a nie 98 jak mąż wróci z pracy wejdzie na strych o te bezrękawniki

                                Zmykam zapisać Filipa do przedszkola to będzie 2 mam nadzieję że do któregoś się dostaniemy

                                miłego dnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X