Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Termin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Termin

    hej a u nas dziś ładnie spacerek zaliczony i kawka u znajomej też

    i zdjęcie z imprezy jedno

    Co tam u was robicie już świąteczne porządki ja jakoś nie umiem się za nie zabrać.

    Spokojnej nocki
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Termin

      Justyna-fotka super
      Kamila-przykro mi,może to nic pewnego jeszcze...
      u nas choroby nawrót już bylo ok i znowu brzydki kaszel,tym razem temp i jutro do lekarza znowu ech..
      w sobotę na ślub idziemy,wcale nie mam chęci wierzcie mi







      Skomentuj


        Odp: Termin

        Itka oj to współczuję choróbska. Zazwyczaj jest tak że jak się nie chce to impreza jest bardzo udana. Przesyłka wysłana powinna dojść jutro najpóźniej w piątek cena tak jak mówiłam 5 zł.

        Kamila pytałaś o ząbki ten który się przebija to 7. A wiadomo już co z tym kredytem? oj współczuję bo to nie jest miłe.

        Sylwia do ciebie paczuszka też poszła.A podjęłaś już decyzję co z Nadią i jej przedszkolem.

        U nas dziś nawet ładnie ale słoneczka brak i dlatego taki śpiący dzień. Pamiętajcie ponoć w tą sobotę przestawiamy czas

        Miłego dnia

        Skomentuj


          Odp: Termin

          hej

          u nas fatalna pogoda,brak słońca i okropny wiatr
          aż nic się nie chce

          Sylwia to jest ok 2,5tys zł a jedna rata ok 300zł
          no i raczej nie mamy wyjścia,po prostu zabiorą z pensji męża.....
          a czy nam uda się dogadać z tym kolegą?to niewiem....

          Justyna mi się już odechciało wszystkiego,nawet świąt........

          Iza szkoda Dominisia że znowu chory,
          a jak Ci się nie chce iśc na to wesele tzn że się będziesz dobrze bawić,tak zawsze jest

          uciekam małą ukołysać

          Skomentuj


            Odp: Termin

            Justyna chyba pisałyśmy w tym samym czasie

            no! czyli z tym weselem się zgadza!
            Iza zobaczysz będzie super!

            oo to Majeczka już zabki może czyścić
            ponoć od pierwszego trzeba to robić,
            moja ma dwie dolne jedynki i widzę że góra rusza

            Skomentuj


              Odp: Termin

              Kamila pociesz się tym że to tylko 2500 zł, tak wiem dla nas to naprawdę dużo ale znam ludzi którzy muszą spłacić po kilkanaście tysięcy. Ale rozumiem twoją złość.

              Uciekam na spacerek. miłego popołudnia

              Skomentuj


                Odp: Termin

                Dokładnie Justyna,dobrze że to naprawdę nie jakas oromna kwota
                ale z drugiej strony to na co oni czekali? widzieli że facet zwolniony,rat nie płaci to czekają prawie rok........grrr

                my dzisiaj nie wychodziliśmy bo strasznie wieje

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Termin

                  Sylwia a co tam u ciebie?

                  Zapomniałam się pochwalić Majeczka raczkuje już ale na razie do tyłu
                  Jutro jedziemy do znajomej po południu więc dzionek szybko zleci a rano będę robić gołąbki bo tak mnie naszedł smak a udało mi się kupić ładną kapustę włoską. A wy z jakiej kapusty robicie gołąbki? Mi jakoś bardziej smakują z włoskiej


                  spokojnej nocki

                  Skomentuj


                    Odp: Termin

                    Hej!

                    Jestem i ja!
                    U mnie cały dzień praktycznie siostra była, potem jeszcze jej narzeczony przyjechał i tak do wieczorka nam zleciało
                    Pracę znalazła po 4 intensywnych miesiącach poszukiwania,nareszcie, bo już była zmartwiona strasznie.... więc już teraz nie będzie tak częstym gościem...

                    jogobella Zaraz Ci ten przelew puszczę. Gratulacje dla Majki. Przodowniczka nasza. Mój to ani zęba ani raczkować nie zamierza. Ostatnio jego ulubionym zajęciem jest leżenie na brzuchu i ślizganie się po panelach Śmieje się przy tym i piszczy z uciechy Zanim zacznie raczkować...ojjj...

                    kamila2500 zł, niby nie jest to dużo, ale z drugiej strony-jak za nic to ogromna kwota...miałabyś coś do domciu za to, coś dla dzieci, dla siebie...nie dziwię się, że jesteś zła i zniechęcona do wszystkiego. Też tak samo czułabym się w takiej sytuacji.

                    itka Współczuję choroby.Oby jak najszybciej mały wrócił do zdrówka. Miłej imprezy!

                    Dobrej nocy!
                    Last edited by jaka_ja; 21-03-2012, 20:36.


                    Skomentuj


                      Odp: Termin

                      Sylwia napisz nam co będziesz robić nie bądź taka tajemnicza

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Termin

                        Źle mnie zrozumiałaś, pisałam o mojej siostrze
                        Ja póki co nie szukam...jeszcze...przede mną ostanie dwie wypłaty...ojjj...właśnie sobie uświadomiłam

                        Pytałaś o Nadii przedszkole. Posyłamy ją, to pewne, tylko sama nie wiem od kiedy. Teraz planuję jakoś na dłużej do rodziców z dziećmi jechać. Może jednak od września...zaczęłaby z nową grupą. Chociaż z drugiej strony do września to jeszcze tyle czasu...a widzę, że ona już chciałaby. Dylemat mam. Przyznaję.
                        Last edited by jaka_ja; 21-03-2012, 21:01.


                        Skomentuj


                          Odp: Termin

                          Oj przepraszam źle poczytałam. Ja byłam dziś w pracy od 5.04.2012 mam urlop macierzyński do 2015 roku

                          Skomentuj


                            Odp: Termin

                            Ja od 25.04. Też na 3 lata wypisuję. Zawsze można przerwać.Wychowawczy ma się rozumieć

                            Obejrzę YCD i spaaać. Dobranoc.


                            Skomentuj


                              Odp: Termin

                              Hej!

                              jogobella właśnie odebrałam przesyłkę. Biżuteria śliczna. Te kolczyki koła świetnie się prezentują.Wkrętki urocze. Wynoszę je na 100%
                              Dzięki. Pieniążki zaksięgowane na Twoim koncie?


                              Skomentuj


                                Odp: Termin

                                To cieszę się że biżuteria się podoba, a co do pieniążków to dziś nie sprawdzałam ale wczoraj późnym. wieczorem jeszcze nie było.

                                Gołąbki gotowe! Ktoś chętny

                                Miłego dnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X