Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Mi sie wydaje ze nasze dzieci jeszcze za małe na ogórki dopiero po roku chyba moga je jeść.
    Temperature zbija sie dopiero jak jest powyżej 38,5c ostatnio pediatra nawet tak nam mówiła,wcześniej nie nalezy zbijac bo organizm sam się broni.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      hellooł Mamusie!

      coś mi komp szwankuje i nie mogłam do Was napisać,ale dziś już przeczytałam wszystkie posty i powiedzmy,że jestem na bieżąco.

      Ada, nie musisz mnie przepraszać. Ja wiem,że nie miałaś na myśli,że ja krzyczę na Igulkę. Na razie nadal śpi z nami.Może za jakiś czas będzie bardziej chętna do samodzielnego spania.
      Ja dziś jestem u dziadków, malutka śpi, więc mam czas dla siebie. Może pójdę na rower?:>
      Dziewczyny, kupiłam spacerówkę! Jestem strasznie zadowolona. Miałam kupić Peg Perego,ale jak patrzyłam u nas w sklepach, to nie było, a na Allegro Ora tylko używany. A Myssia używanego nie chciała. Inne PP też ładne,ale nie miały takiej rączki jak Ora. A ja chciałam mieć taką jak przy wózku głębokim. Kupiłam ABC Design.Kolor zielony,ale taki piękny. Od razu jak zobaczyłam ten wózeczek,to strasznie mi się spodobał. Jest lekki,pojemny koszyk ma i Igusi też chyba się podoba, bo jak nigdy była niesamowicie grzeczna w wózeczku. I jak wróciliśmy do domu, to ją w nim posadziłam i siedziała grzecznie, nawet nie zauważyła kiedy mama wyszła z pokoju.
      A Wy już macie spacerówki?

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Hej mamusie,

        Beau smoczuś super

        Myssia ja jeszcze nie kupiłam spacerówki , zamierzam chyba gdzieś w czerwcu zamówić, teraz zastanawiam się nad kolorem albo zielony jak twoja albo beżowy tylko nie wiem czy beżowy nie za bardzo się będzie brudził. Myssia wstaw fotke swojej spacerówki

        Niuniakura wysłałam Ci maila

        Załączam obiecane fotki z naszego spotkania
        Attached Files


        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          czesc dziewczyny, dzieki za slowa wsparcia, macie racje, nie powinnam dawac jej nic na zbicie przy tym stanie 37, 4. mi tez tak mowiono przy szczepieniach. pomyslalam jednak ze moze ja cos boli to moze to jej pomoze.. wiecie z reszta jak to jest, traci sie glowe przy tym ciaglum placzu... dzis nocka o wiele lepiej... spala spokojnie, usnela bez problemu, az sie serce moje raduje
          katarek mniejszy. wzielam wiecej suplementow,zeby ja wzmocnic witaminowo.
          obserwuje, zobaczymy, ale wyglada ze bedzie ok.

          zamowilam spacerowke. peg perego si, czarna. lubie czern. parasolke tylko jasna zamowie, jakas bezowa. ale za to torbe mam kolorowa, to ladnie wszystko sie ozywi tymi kropkami ze wzoru torby.

          u nas upaly od dluzszego czasu. wczoraj kupilismy klime, bo bylo nie do wytrzymania. musze uwazac tylko na Matysie, zeby te zmiany temeperatury jej teraz nie oslabily. ale przynajmniej mozna normalnie oddychac.

          beau, smoczek rewela
          niuniakura, po kiszonym, surowym ogorku moze gabi dostac biegunki teraz, lepiej uwazaj. ale zupka powinna byc ok. choc nie wiem,moze faktycznie podolec ma racje.

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            agata, pisalysmy w tym samym czasie
            suuuper fotki! ale wam zazdroszcze, ze moglyscie sie spotkac! fajnie dziewusie wygladacie, wszystkie cztery! buziaki!

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              kochane, Gabi to nie z tych dzieci co całego ogora zjedza. Ona tylko polizała
              Za to ugotowalam jej na króliczku zupkę z kalarepa i obsypało ją. Zjadła ze smakiel, ze sloiczka tyle nigdy nie zjadła. Ale wydaje mi sie ze to bardziej po chemii z tych nowalijek niz po kalarepie wiec ugotuje taka zupke raz jeszcze ale z eko warzyw i zobaczymy. Dodam ze smak rewelacja- 1 duzy ziemniak, 1 marchew i ćwiartka kalarepki- jutro druga część niestety bedzie dla mnie a Gabi słoik dostanie

              agata zdjecia super wyszły. No i Hania z tym kciukiem w buziaku

              Ja sie dziś tak nałaziłam ze mi sie bąble pod stopami zrobily.... ale piekna pogoda to korzystamy.

              Myssia super ze wozek sie sprawdzil i że sie podoba. My juz 2 miesiące w spacerówce ale ja mialam stelaż i do tego gondole i spacerówkę wiec tylko zmieniłam.

              Lece kobitki do pracy....ale mi sie nie chce!!!!!



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Czyżbym była pierwsza?

                agata nie dostałam maila. Sprawdz jeszce raz adres bo czesto wszyscy mylą koncówkę- vp. a nie wp.

                Zapowiadali zimno i deszcz i jest.... zawsze sie prognoza sprawdza wtedy kiedy nie trzeba. O jak ja nie lubie w domu siedziec.



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  To ja jestem druga

                  Niuniakura mail się zgadza przed chwilą puściłam jeszcze raz, zobacz czy doszło

                  Co za pogoda... miałam wyjść o 10 tej na spacerek ale też zostajemy w domu może później się rozjaśni.


                  Idę robić Hani kasze, miłego dnia


                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    QQ i ja też się malduję!

                    Wczoraj u nas po południu lunęło jak nie wiem zmokłam trochę bo ze sklepu wracałam, Kubus też odrobineczkę zmókł ale to dlatego że wiatr wiał taki że folia na wózku się nie trzymała
                    A dziś z rana chłodniej i wieje wiatr!

                    Niuniakura, Agatka fajne to spotkanie Wasze i foteczki super a i knajpka mi się podoba, szkoda że u nas takich nie ma

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Beau co za zgranie pisałyśmy w tym samym czasie


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        no właśnie i wyprzedzilaś mnie

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          agata doszło ale było w spamie a tam nie sprawdzalam



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            czesc dziewczyny, u mnie chmury ale czasem sie przejasnia. wieczorem za to burza byla, jak mala usypialam ale ja to obeszlo teraz tatus ja lula w wozku na drzemke, bo o 10 zabieram ja do mamy i klikam dzis... zjarze pozniej, papa!

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              I ja witam!
                              U nas dziś niby słonko, ale mocno wieje. Nie wiem czy nie zrezygnuję dziś ze spaceru.
                              My w spacerówce dopiero 2 dni. Chyba coraz bardziej jej się podoba. Chciaż wczoraj w dzień nie chciała zasnąć w spacerówce i zasypianie zajęło Zosi 1,5 godz
                              Wczoraj dałam Zosi jabłuszko z marchewką. Teraz czekam na wysypkę.
                              Agatko, Niuniakura super takie spotkanie. Zdjęcia super, widać że fajne miejsce. U nas w okolicach też niestety brak takiego miejsca A widzę, że Hania tak jak Zosia też lubi kciuka
                              Niuniakura ja też słyszałam, że ogórków kiszonych nie powinno się dawać. A taka zupka z kalarepką musi być pyszna, nie dziwię się, że Gabi tyle zjadła





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                ada zjadła ładnie ale ja obsypało. Z reszta dziś mija 2 tygodnie od poczatku "okresu jedzenia" i dziś juz jeść nie chce. Kaszki nie zjadła, zobaczymy jak z obiadem bedzie... Ech, szkoda gadac...



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X