Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    heeej!

    nooo,święta minęły niesamowicie szybko, ale jak dla mnie były super! Ja i tak nie odczuwam tego,że koniec już wolnego, bo cały tydzień mam wolne
    Igusia dziś znów jest marudna. Płacze cały czas. Tylko noszenie na rączkach pomaga..

    Niuniakura, czekamy na zdjęcia!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      jestem i ja, hej mamunie! wrocilismy wczoraj z nad morza. zaskoczyla nas pogoda - chlodno bylo! choc na szczescie slonecznie. Matysia zadziwila nas wszystkich - w aucie spala, w pensjonacie grzeczniutka, ladnie zasypiala, spokojnie przesypiala nocki, przy stole byla rozkoszna. zyskala sobie sporo wielbicieli ze stolikow obok, skradla serce samego wlasciciela obiektu a ciotki, ktore nas odwiedzily w niedziele dostaly palmy na jej punkcie ) Nie dalo sie jednak na plazy dluzej z nia posiedziec, bo byl za duzy wiatr i to ja denerwowalo i na poczatku sie rozplakala nawet, musielismy uciekac czym predzej. to jedyny minus. a jakie fajne odglosy wydawala jak morze zobaczyla takie zdziwienie i szok, spore emocje. no i poogladala sobie raczkujacego chlopca z bliska.. chyba dalo jej to do myslenia, bo dupke do gory juz podnosi, nozki podgina wysoko pod brzuch i kombinuje

      niuniakura i ja Cie zdopinguje - fotki, fotki, fotki poprosze! moja Matysia miala taka kiece, ze prawie jak na chrzcinach wygladala

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Jestem i ja. Mąż ma wolne do 4 maja. Zastanawiamy się czy gdzieś nie pojechać, ale nie mamy pomysłu gdzie. Chcieliśmy jechać nad morze, ale trochę za drogo.
        Annamaja i ja czekam na zdjęcia
        Agatko to fajnie, że Hania je ładnie obiadki. Aż miło popatrzeć jak dziecko ma apetyt.





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Moja Zosia
          Attached Files





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Ada, przesłodką masz córeczkę!
            lecimy na spacerek, chociaż moja mała Kokolinka już sobie zasnęła, ale ja mam ochotę wyjść i się dotlenić, więc zmykamy

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Aduś cudnie Zosienka wygląda w tych sukieneczkach


              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                Moja Zosia
                Zosia taka zadowolona! śliczna jest!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Mamusie!
                  A oto moja Igunia! :*
                  tadam!
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    a to moja wielkanocna babeczka
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Witam poswiątecznie.
                      Dziewczyki, dzieciaki ślicznie wyglądaja i widac jak rosną.

                      Musze was rozdzarować bo nie wstawie na razie zdjęc- zapomnieliśmy zabrać aparatuOgólnie mała strasznie marudziła- zbyt duża ilośc osób ja denerwowała. Za to w kościele byla przecudowna, nie zapłakala cała msze i nawet jak ksiądz woda polal Myslałamze bedzie najstarsza ale jedna dziewczynka juz chodziła i dopiero była chrzczona... Pogoda tez nie dopisała,padało ale było ciepło. Przyjecie super, nie myslałam że będzie tak fajnie...mimo wszystko. Niestety moje babcie nie mogły przyjechać wiec za 2 tygodnie jedziemy je odwiedzić.Mój mąz ma tydziń wolnego wiec pewnie nie będę mogła dostac sie do kompa wiec wybaczcie moja nieobecnośc.
                      Do zklikania wkrótce....
                      annamaja kocur superancki! Malutka też!!!
                      Last edited by niuniakura; 27-04-2011, 00:23.



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Niuniakura, no to szkoda. Wszystkie tutaj czekałyśmy na przepiękne zdjęcia.
                        A teraz właśnie coraz częściej jest tak,że chrzci się starsze dzieci, a nie takie maleństwa. Nie wiem jak Wy, ale ja myślę, że to bez różnicy. Ważne, żeby dziecko w ogóle było ochrzczone. Przecież nie ma jakiejś granicy do której można ochrzcić dziecko.

                        U nas dziś pogoda nie zbyt ciekawa, a zapowiadali, że będzie ładnie, ciepło i słonecznie, a tu proszę!
                        Ja już się jednak szykuje i niebawem wychodzę z Igusią. Czekam na paczuszki z Allegro. Zamówiłam Igusi ubranka, nie mogłam się oprzeć! jeszcze tylko muszę się zdecydować na spacerówkę i w końcu pożegnamy głęboki wózek.

                        Miłego dnia, Mamusie!

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Myssia echm nawet mi nie mów o tych zdjaciach bo nerwa mam. Ale mąz sie nie chciał wracać a wiesz jak to jest z dzieckiem, kotem wybierać sie w podróż na kilka dni....
                          Ale bedą, będą.

                          A wy jeszcze w spacerówce?! Gabi by sie zaryczała, ona już musi siedzieć. A czasem nawet musze na raczki brać bo nawet siedzenie jej sie nudzibo za mało widzi.

                          U nas piekna pogoda wczoraj i dziś tez się zapowiada. Ide pod prysznic i też uciekam na dwór.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Hej mamusie!

                            Jestem i ja!

                            Niuniakura no szkoda że tych zdjęć nie ma teraz bom ciekawa że hoho
                            Annamaja, Ada, Myssia śliczne te Wasze dziewczynki!!!

                            U nas wczoraj pogoda średnia była, chłodnawo jakoś buuu dzis chyba ciut lepiej dzionek sie zapowiada bo słonko wyszło ale też jeszcze chłód czuć, nie byłam z małym na spacerze wczoraj i mi tak dziwnie ale teraz małego mąż wozi do mojej mamy bo teściowa ma gości a moja mama akurat jest na urlopie to babciuje małemu a moja mama na innym osiedlu mieszka bo teście na tym samym co my z mężem...
                            W ogole po świętach to mi się tak nie chciało do pracy iść! na szczęście tydzień krótszy i znowu weekend wolny będzie-też bym gdzieś pojechała Ada ale i ja nie mam pomysłu-nad morze mamy jakieś 6 godz minimum hymm...

                            Myssia też szukam na allegro ciuchów często i nie mogę się oprzeć jak coś mi w oko wpadnie i kupuję Myssia koniecznie spacerówkę sobie spraw

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Niuniakura, ja mam wózek głęboko-spacerowy i czasem jej podnoszę siedzonko, ale ona nie chcę, więc dlatego się wstrzymaliśmy jeszcze, ale myślę, że za kilka dni już zamówię jakąś. Problem tkwi też w tym, że ja się nie mogę zdecydować. Dziwi mnie Igusi zachowanie w wózku, ponieważ w domku bardzo chętnie siedzi, sama się podnosi. No, ale wiadomo, spacerówkę kupię z regulowanym oparciem, żeby nie spała tak jak niektóre dzieci, bo jak ja widzę jak śpią takie powyginane i głowy im lecą, to mi się słabo robi i nie wiem gdzie ich rodzice mają rozum. Wiadomo, taka spacerówka tania, ale liczy się przede wszystkim wygoda dziecka.

                              My nadal w domu, bo Iga znów ma gorszy dzień i mi płacze cały czas. Podejść do niej nie można. Krzyczy jak nie wiem. Drugi ząbek jej idzie i to chyba dlatego.

                              Beau, ja kupiłam piękną sukieneczkę, coś a'la dresik, bluzeczkę, body z falbankami i rajstopki dla Igusi. Takie piękne są te rzeczy dla maluszków. Już nie mogę się doczekać aż ubiorę w to moją kruszynkę.

                              Ooo, dała się wziąć na rączki. Przytuliła się i uspokoiła. Czasem z niej jest taki mały histeryk.

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Cześć dziewczynki,

                                Myssia my tez mamy wózek głęboko-spacerowy i czasami mi Hania zjeżdża z siedzonka bo jeszcze sama nie siedzi i ogólnie trochę ciężko się jeździ więc mam w planach na lato kupić coś lżejszego.A ty już jakąś spacerówkę wybrałaś?

                                Myssia, annamaja piękne macie córeczki

                                Ada ja na weekend tez bym wyjechała ale na razie nici z tego bo na taki wyjazd to sporo kasy by wyszło, może do babci pojedziemy w okolice kazimierza dolnego ... ale dziś słyszałam że do końca miesiąca ma być ładnie a potem deszcz wiec jak pogoda jest kiepska to już wole w domu siedzieć.

                                niuniakura ja tez ciekawa jestem zdjęć ale dobrze że w ogóle będą, poczekamy


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X