Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Agatko bardzo mi przykro, współczuję





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Agata przykro mi bardzo. Trzymaj się. To babcia tam sama teraz zostanie? Ma blisko jakąś rodzinę?



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Agata bardzo mi przykro, przyjmij moje kondolencje...

        Ja siedzę w domku, mała śpi ale niedługo pewnie na karmienie się obudzi a i zaraz m Kubusia z przedszkola przyprowadzi, później moja mama przyjedzie kwiatki na balkonie będziemy sadzić
        Niunia a Kubiszonek też tak kleksi w pieluchę jak moja Zosia? Normalnie z 5 kleksów dziennie u nas
        Ada za to ja przy tej ciąży bywałam nieznośna, nie raz m mi wypominał że się nie da ze mną porozmawiać...
        Annamaja daj znać jak tam teatrzyki wypadły

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Dzięki dziewczyny.

          Niunia babcia pół roku mieszka w Janowcu pół roku w Warszawie. Ma rodzinę córke i syna czyli mojego tatę.Tata często przyjeżdża.
          Nie wiem co zrobić wzięłybyście dzieci na pogrzeb?
          Jutro to nie ma problemu bo odbiorę je po pogrzebie ale w sobotę pogrzeb dziadka i jest w Janowcu więc trzeba by było rano wyjechać a teściowa jedzie z nami wiec nie miały z kim zostać.


          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            hej,
            agata, przyjmij moje kondolencje...juz drugie w tak krotkim czasie... bardzo mi przykro... Nie wiem czy wzielabym matysie na pogrzeb w Twojej sytuacji ale raczej nie. na pewno temat samej smierci bym przewalkowala z dziecmi najpierw, sa rozne pomoce dydaktyczne, np. ksiazeczki o smierci. my juz lekko to przerobilysmy po smierci naszego kota i to byl fajny wstep, bo tak wczesnie i kotek a nie czlowiek. ciezka sprawa... jeszcze raz, przyjmij wyrazy wspolczucia. :*

            co do przedstawienia, to wszystko pieknie wyszlo. jak mi sie uda to wrzuce kawalek filmiku, ale nie obiecuje.
            buziaki.

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Annamaja mała aktorką rośnie. Czekamy na filmik.

              U nas Gabi wie co to śmierć, przynajmniej tak mi się wydaje. Była na cmentarzu u mojej babci i sama czasem mówi że wie że mój dziadek jest stary i chory i niedługo umrze. Tłumaczyłem jej że ciało umiera a serduszko idzie do nieba i zamienia się w aniolka i tam nas pilnuje żebyśmy byli grzeczni i nic nam się nie stalo. Teraz ostatnio zmarła mama jej koleżanki z grupy więc też miała lekcję tylko nie mogła zrozumieć dlaczego tata młoda zmarla. Wydaje mi się że każde dziecko ma swój czas na takie informacje i tak naprawdę nigdy nie wiadomo czy to już ten czas. Ale takie sytuację pozwolą lepiej to zrozumieć.

              Choć w sumie....mówić to co innego a iść na pogrzeb. No nie wiem...

              Beau na początku było dużo kleksow ,teraz już mniej a kupy są rzadziej i większe. Jak wam idzie karmienie?



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                czesc mamy,

                hihi, niunia, to nie jakas wielka rola, skadze znowu! ale musze powiedziec, ze wielki postep u malej, ze uczestniczyla i widac bylo, ze choc ma treme to ma tez przyjemnosc z tego. na pierwszym pokazie umiejetnosci dzieci przed rodzcami /chyba w grudniu?/wymiekla i przesiedziala u mnie na kolanach, pisalam kiedys. wczoraj dwoje dzieci tez jeszcze nie byo gotowych udzwignac ten temat. wiec na prawde moje serce sie radowalo ze tanczyla i mowila swoja kwestie a serce sie kroilo jak patrzylam na mala Nadusie jak przezywa mocno u mamy w ramionach..

                agata, jak sie czujesz po pogrzebie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  rzeczywiscie nie mozna edytowac postow..?
                  zalaczam male zdjatko

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                    rzeczywiscie nie mozna edytowac postow..?
                    zalaczam male zdjatko
                    rzeczywiscie.
                    i nie zalaczyl!

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Szkoda...



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Annamaja dla nas to mała rola ale dla dziecka to rola życia i wielkie przeżycie.



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          prawda! doceniam to, bardzo obiecalam jej glitters az z tego docenienia)
                          zalaczam krasnala, jak sie wlasnie przedstawia do mikrofonu. jako jedyna z imienia i tazke z nazwiska sie przedstawila, taka dumna!
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Hej mamy

                            Jestem jakoś przeżyłam ale lekko nie było.Dwa pogrzeby jeden po drugim..
                            Dziewczyny nie pojechały na pogrzeb dziadka zostały z opiekunka.Hania jest po ospie wiec pomyślałam że pogoda kiepska i tylko może coś jeszcze złapać Karola przezywała ze nie jedzie.Były inne dzieci na pogrzebie ale trochę starsze niż moje.Karolince tłumaczyłam co się stało dokładnie tak jak pisałyście.. Hani tez a ale myślę że za mała żeby to zrozumieć.Dobrze że to już za nami choć mam jeszcze 1 babcie i dziadka..

                            Annamaja piękny krasnal z Matysi
                            My za to wczorajszy dzień miałyśmy super pojechałyśmy do znajomych na grilla a oni maja dwójkę dzieci z jednym chłopcem Hania chodzi do żłobka. Świetny dzień pogoda dopisała, dzieci szalały na rowerach


                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Hej,witam po weekendzie.

                              Annamaja Sliczny Krasnal!!

                              Agata dobrze że już po. Przykro mi że tym razem w tym celu tam jechalas.

                              A u nas wizyta moich rodziców w weekend. Pogoda piękna, w ciągu chwili się zrobił upał. A w dodatku w niedzielę Gabi oznajmila że jedzie z dziadkami,spakowala koty i gotowa. Bylismy w szoku ale tak mnie prosiła że puscilam. Nawet jej nie przekonał do zostania piknik który jest w piątek w przedszkolu. Jesteśmy z mężem lekko w szoku ale cieszę się zrobił bo dziecko nam dorasta. Musi wytrzymać do soboty bo dopiero wtedy ją dziadek może przywiesc. Ale ma być piękna pogoda to na placu ma szaleć z babcią. A ją się dziwnie czuje.



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Niunia dzięki a co do Gabi to zobaczysz szybko zleci do soboty ale wiem mi tez zawsze dziwnie jak któraś wyjeżdża i jakos tak cicho się robi


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X