Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    niunia, wieeeelkie gratulacje! witam malego Kube na swiecie! wszystko Ci sie idealnie poukladalo, brawo! pelen podziw za tak szybka akcje

    agatko, nie, nie Rumia. Rugia, wyspa w niemczech. Jakies 100 km od Swinoujscia.

    a ja leze chora. gardlo i temperatura...
    zdrowka dla Gabi i Kuby beau!

    usciski i czekam na fotke Kubusia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Beau to lecz Kubę szybko żeby zdążyć.

      Co do wymiarów to na pewno 2700 czyli tyle co na usg ale te obwody które były tak rozbieżne nie są wcale takie zle. Zaczyna ładnie jeść więc mam nadzieję znacznie przybierać. Kurcze, ale się wszystko zapomina. Normalnie musiałam na nowo nauczyć się karmić piersią!!



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Hej mamy!
        Niunia Kubiszonek miniaturka, ale najważniejsze że zdrowy, ile dni teraz po porodzie w szpitalu trzymają?

        A ja chyba katar podłapałam od Kuby, już dziś glutek i nos zatkany
        Ada ja jeszcze w pracy do końca tygodnia.

        Dziewczyny pytałyście o imię dla mojej małej i w sumie nadal nie wiem, ale Ada Zosia się przewija u nas też bo to po mojej babci, małż stwierdził że jak zobaczy to go olśni więc na razie nie ma konkretów, z Kubą mieliśmy podobnie, urodził się i nie miał imienia!

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Hej

          Niunia a jak Gabi zareagowała na Kubusia, ty jesteś w domu czy jeszcze w szpitalu?

          Ja wczoraj dostałam wiadomość od przyjaciółki że urodziła dziewczynkę Alicje wazy 2800kg.

          Beau przypomnij kiedy masz termin? A co do imienia to pewnie Was olsni przy porodzie

          Annamaja a tak pomyliło mi się ale jednak z Warszawy to trochę daleko.
          Ja już ośrodek zarezerwowałam w Łebie najpierw jedzie Karolina z babcia i Maksem potem ja dojeżdżam z Hania a na 3 tydzień maż nas gdzieś zabiera( ale jeszcze nie wiem gdzie bo sie nie może zdecydować).
          Tym sposobem Karola będzie 3 tyg nad morzem a Hania i ja 2 tyg
          Ośrodek jest zdała centrum Łeby za to bliziutko do morza wychodzi się przez furtkę i jest morze także super.


          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Agata jutro mamy wypis dopiero więc dziś się nudze jeszcze w szpitalu. Ale fajnie z tymi wakacjami. Leba jest ladna i śliczna plaża tam jest.

            Beau podoba mi się Zosia ale zobaczycie. Są inne alternatywy? Lecz katar bo przyda ci się do oddychania na porodowce. :-)



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Beau to będą dwie Zosie na forum Moja kuzynka też musiała zobaczyć dziecko, żeby dać imię. Także Wy też pewnie po zobaczeniu się zdecydujecie
              Życzę w takim razie zdrówka, żeby dodatkowo katar Cię nie męczył przy porodzie.
              Niunia Kubuś drobniutki, ale pewnie szybko nadrobi Oby dziś szybko zleciało, bo pewnie się nudzisz no i tęsknisz za Gabi (ja w szpitalu bardzo tęskniłam za Zosią).
              W święta poszliśmy na plac zabaw i wzięliśmy Zosi rower. W szoku byłam bo przejechała całą drogę na plac zabaw, potem jeszcze szliśmy w koło i cały czas jechała. Przy tym ładnie pedałowała. Jednak droga trochę bardziej prosta bez dziur to jej lepiej szło, bo w koło bloku za duże dziury i jej tak nie idzie.





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                hejka, jakos lepiej sie poczulam to zajrzalam. tematy dzidziusiowo-wakacyjne widze moja dalsza kuzynka wczoraj urodzila synka na Mokotowie nie wiem niunia, moze Ty tam jestes wlasnie?
                agata, fajnie z ta blisoscia do morza. tam gdzie chcialam zaproponowac dokladnie jest tak samo, brama i morze z tym, ze osrodek oferuje mnóstwu atrakcji wewnatrz w razie niepogody. baseny, bawialnie, pub, 2 restauracje, sklepiki, rzeczka, ach czego tam nie ma ja mam blisko ale z wawy to fakt, kawalek drogi jest.
                wczoraj matysia pojechala z tata do lekarki jeszcze raz z paluszkiem. bo cos nie bardzo.. dodala jeszcze rywanol i masc nagietkowa. niby za kilka dni paluszek ma byc juz calkiem zdrowy. oby!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Hej mamy!
                  Niunia jak tam zbierasz się już do domciu?
                  Agata my byliśmy w Łebie 2 lata temu, ogolnie fajnie było tylko z pogodą tak sobie trafiliśmy, ja myślę nad Świnoujściem, ale jeszcze nic konkretnego nie znalazłam. Niunia a Ty pytałaś czy damy rade z takim szkrabem nad morze pojechać, jak byliśmy w Łebie to z taką 3 miesięczną dziewczynką byli, a moja koleżanka pojechała z 1-miesięcznym dzieckiem, więc mam nadzieję że i nam wypali wyjazd.
                  Annamaja jak tam samopoczucie?
                  Ada brawa dla Zosi!

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Hej
                    Beau czasem to z takim dzieckiem mniejszy kłopot niz z np. dwulatkiem.

                    Co do wyjścia to ją mogę wychodzic ale zobaczymy jak Kuba bo zlecial z wagi trochę. Dziś pobrali mu krew w głowy na badania i mimowagi jeśli badania będą ok to wyjdziemy.Cukier ma w porządku a to już coś. Na morfologie czekamy.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Agatko my jedziemy do Dziwnówka.
                      Beau same wakacje z maluszkiem ok, ale wydaje mi się, że najgorszy dojazd. Ja z moimi dzieciaczkami też się obawiam dojazdu.
                      Niunia Ty już pewnie w domciu. Napisz jak Gabi zareagowała na braciszka.
                      Annamaja jak dziś zdrówko?

                      Zosia od jakiegoś czasu ciągle mówi, że ona będzie miała dzidziusia. Móiw, że tata ją zawiezie do szpitala i musimy kupić ubrania, łóżeczko, zabawki dla jej dziudziusia. Ostatnio mówię do niej, że musi mieć męża, żeby mieć dzidziusia, a ona na to "tata będzie moim mężem"





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        ja nadal kiepsko. bleech...mam juz dosc!
                        niunia i jak wyniki u malego? wyszliscie?
                        adus, ale slodko Zosia sie bawi
                        beau, to moze Wy sie skusicie na Rugie? nie tak daleko od Swinoujscia

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Annamaja a mi tam paszport dla dzieci nie będzie potrzebny?
                          Niunia daj znać jak wyniki, zawsze w szpitaku troszkę z wagi dzieci lecą...ważne że żółtaczki nie ma bo mój Kuba miał i musieliśmy tydzień w szpitalu zostać
                          Ada ale Zosia sobie wymyśliła buhaha niezły tekst!!!

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            beau, no granicy nie ma ale w razie np. gdyby byla potrzeba wizyty u lekarza i kwestie ubezpieczeniowe to faktycznie moglby byc problem z brakiem dokumentu dziecka, tak sobie mysle przynajmniej..

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Hej mamy

                              Niunia daj znać , czy wyniki dobre?

                              Ada ale tekst Zosi,super i gratulacje że tak ładnie jezdzi na rowerku. Hania przesiadła się na większy i słuchajcie byłam w szoku, ma odczepione boczne kółka i jeździ na dwóch. Mam z tyłu drązek ale tylko ja koryguje mysle że z 2 tyg i całkiem załapie.

                              Annamaja zdrówka dla Ciebie.

                              Jakie macie plany ma majówkę.My jedziemy do Krasnegostawu za Lublinem do mojego dziadka, zwiedzimy sobie Zamość a w drodze powrotne do Janowca do babci, oby tylko pogoda dopisała

                              W poniedziałek wyniki z przedszkola, trzymajcie kciuki
                              Miłego weekendu.


                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Cześć dziewczyny!
                                Niunia właśnie...wypuścili Was?
                                Agata no jestem pełna podziwu dla Hani, szybko załapała
                                A co do przedszkola to oczywiście trzymam mocno kciuki!!!!
                                Annamaja ale z ciekawości chętnie bym zobaczyła tą ofertę z Rugii

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X