Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Dziewczyny,koleżanka strasznie polecala mi książkę o tytule Dzieci w Paryżu nie grymasza. Mówi że zmieniła całe jej podejście do macierzyństwa i zaluje że wcześniej jej nie dorwala. Ma mi pożyczyć jak skończy czytać choć w sumie 30 zł na internecie to może się skusze jednak na swój egzemplarz zanim się drugie urodzi.

    Annamaja u nas już od dawna tak zabawy wyglądają tylko jeszcze wciela się w postacie pieskow,kotów i personifikujemy je do roli mnie,taty,cioci,pani przedszkola. I ona tak może cały dzień i trzeba z nią siedzieć,odejść nie można.
    Last edited by niuniakura; 21-11-2013, 13:14.



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Hej,

      Ja w pracy, jak fajnie ze dziś piatunio

      Wczoraj super spotkanie z koleżanką , a i ona jest w piątym miesiącu ciąży i będzie dziewczynka ale przyznała się że chcieli chłopca nawet imię mieli wybrane Filip a tu się okazało że dziewczynka

      A głównie do Niuni w ten weekend w Arkadii będzie Arkadiusz i Arkadynka, fajne zabawy dla dzieci. My zawsze wracamy z nagrodami bo Karola bierze udział w konkursach i zawsze coś można wygracMy jedziemy tylko nie wiem czy w sobote czy w niedziele.
      http://www.arkadia.com.pl/W/do/centre/wydarzenia


      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        hej mamy!

        A ja dziś znowu niosłam Kubę do przedszkola, ale po drodze rozmawialiśmy o autach i troszkę tylko na końcu płakał, ale Pani go wzięła za rękę i grzecznie poszedł do sali. Agata co do noszenia to ogólnie rzadko już młodego dźwigam, na razie tylko do tego przedszkola (dlatego z reguły małż go zaprowadza bo raz że ja na 7 do pracy a on na 9 a 2 że przecież dźwigać i tak nie powinnam), na razie poki jeszcze przedszkole jest drażliwym tematem to nie wymuszam na nim żeby sam szedł bo pewnie byłaby histeria przez calą drogę...Mam nadzieję, że powolutku się to zmieni i Kuba będzie chętnie chodził jak Wasze dzieciaczki ehh...No a małż ma anginę jak się okazuje i tydzień zwolenienia! A mnie coś tez w gardle zaczyna piec, już z rana zaserwowałam sobie miodek z cytryną ale cos czuję że i ja się będę kurować
        . No i oczywiście nici z imprezki, muszę zadzwonić i powiedzieć że nie przyjdziemy.

        Niunia z tymi lustrami to też zauważyłam, w sklepie super a w domu tak sobie, a apropos książki to jestem zainteresowana, właśnie szukałam jakichś fajnych pozycji jak się u nas te histerie zaczęły...
        Ada hartuj Mareczka już duży jest i faktycznie powinien już dłużej pospać w nocy i dać i mamie pospać!
        Annamaja u nas też wcielanie się na tapecie, ale scenek nie robimy.

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Cześć Mamcie!
          Miałam lekkie tyły, więc musiałam wszystko nadrobić.
          Agatko, w końcu piąteczek! Tak mi się tydzień dłużył,że szok,a dziś aż się lepiej w pracy siedzi. A w przyszłym tygodniu mama trzy dni wolnego, wracam w grudniu i już na pól etatu. Już się z tym pogodziłam, bo co innego mi zostało?

          Iga już ładnie chodzi do przedszkola. Chociaż dziś rano wstała i od razu zapytała,czy dziś jeszcze idzie,a jak jej powiedziałam,że dziś jeszcze tak, to nie była zachwycona,ale nie płakała. Jak wychodzimy z mieszkania, to Iga już na klatce woła,że bolą ją nóżki, ale jej nie ustępuję. Robiłam tak jak Beau, póki płakała, to ją niosłam, tuliłam jeszcze zanim ją zostawiłam, ale jak teraz ładnie chodzi, to biorą ją za rączkę, o czymś sobie zawsze gadamy i idziemy.

          Powiem Wam,że ostatnio jestem taka zmęczona. Śpię po 8 godzin,a rano mam biedę wstać. Byłam u neurologa, dostałam leki na nadciśnienie i muszę być pod opieką lekarza rodzinnego.
          A dziś po pracy, dla poprawy humoru, wybieram się do fryzjera. Włosy mam już takie długie,że żal będzie mi się z nimi rozstać, ale czas na zmiany.

          Co do zabawy, to Igunia sama ładnie się bawi, woła lalki imionami dzieci z przedszkola i codziennie przewija się motyw..nie płacz, mamusia po ciebie przyjdzie..

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            witajcie,

            niunia, zawsze ciekawia mnie takie poradniki, audiobooki sa po 26 zl.
            agata, to zycze wygranych w konkursach, moze Hanulek tez wezmie udzial?
            beau, ale probuj go stawiac, mow ze mamusi juz ciezko, po prostu i ze nie jest juz dzidziusiem tylko duzym chlopcem, przedszkolakiem! ha! to brzmi dumnie! moze takie zachety i argumenty spowoduja ze zaakceptuje ten fakt, ze ma sam isc. nie wiem, ale nosic nie powinnas kochana.
            myssia, swietnie sobie radzisz pilnuj cisnienia i wypocznij w weekend!

            po wizycie u psycholog jestem kontenta psycholozka twierdzi, tak jak myslalam, ze ona przerabia sytuacje z jakimi sie spotyka w przedszkolu. mowi, ze u doroslych w terapii stosuje sie taka drame wlasnie. podpowiedziala zeby przedstawiac jej jak najszersze spektrum zachowan w scenkach, ktore inicjuje. takie to proste i madre zarazem.


            lece zaraz do siostry na kawe - tak mam dzis dobrze
            ale za to jutro troche pracy. wyjazd na obiekt. ale zabieram rodzine i zostajemy do niedzieli nad morzem zawsze to jakas odmiana!
            Last edited by annamaja; 22-11-2013, 09:15.

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Annamaja bo dzieci to świetni psychologowie,jakoś tak instynktownie pewne rzeczy czują. Niestety czasem przecinają na swoją korzyść.

              Myssia odpoczniesz sobie trochę teraz,szczególnie że zima ciężka a ty musisz dojść do formy.

              Agata dzięki za info. Daj znać kiedy pojedziecie, w który dzień to umówimy się. Ale będzie super!!!!

              Beau ją bym padla gdybym Gabi musiała nieść. Musisz mu wytłumaczyć bo ci kręgosłup siądzie a teraz to nie jest wskazane.

              Wczoraj byłam u tego ortopedy. Zajęli się kompleksowo, od razu usg spojenia i doktor podjechał też do góry i malucha widziałam.... ale nie dał się namówić na podejrzenie płci bo to ortopeda i nie chciał w kompetencje kolegom wchodzić. Ale sam z ciekawości chciał małżeństwo zobaczyć bo mówi że za każdym razem go to rozczula. W każdym razie spojenie rozeszlo się na 8 mm. Dobrze ze przyszłam od razu bo przy kolejnych usg mam to mierzyć i porównywać. No a ból będzie niestety,zniknie po porodzie. Mam więcej leżeć żeby mniej bolało bo leków się na to nie stosuje.



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Annamaja Hania pewnie też weźmie udział w konkursach
                Niunia ok dam znać, proszę wyślij mi swój numer tel na pocztę miałam ale zmieniałam tel na karte i gdzies sie zawieruszył a tak łatwiej bedzie sie umówić.
                Myssiu widzisz jak ładnie Iga chodzi do przedszkola a i coś czuje że i Kubuś Beau będzie niedługo chętniej chodził do przedszkola
                Beau zdrówka dla Ciebie , wykuruj się i jak trzeba niech M tylko dzwiga Kubusia leepiej dmuchać na zimne.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Agata wyslalam ci priv z numerem. Wyslij mi sms żebym też miała twój to zgadamy się bliżej soboty.



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Ja Zosię przestałam nosić jak w ciąży byłam. Teraz to już bym chyba jej nie uniosła. Czasem wiadomo ją podniosę, ale żeby nieść to nie. Ja tłumaczyłam jej, że nie mogę jej podnosić, bo mnie brzuszek boli, ale jak dzidziuś się już urodzi to będę mogła ją z powrotem wziąć na ręce.
                    Niunia to pozostaje duzo odpoczywać, ale fajnie, że mogłaś dodatkowo podglądnąć dzidziusia
                    Annamaja szykuje Wam się super weekend. Fajnie, że możesz zabrać rodzinkę do pracy
                    Beau zdrówka życzę. A u Kubusia też już zmiany widać. Pewnie niedługo chętnie będzie chodził do przedszkola.
                    Myssia to wstaw fotkę jak wrócisz od fryzjera. Ciekawa jestem Twojej przemiany
                    Agatko właśnie pod tym względem brakuje mi dużego miasta, cos się dziej, można zabrać dzieci na różne zabawy.
                    U nas dziś już kiepska nocka. Marek dzis się często budził, ale Zosia też 3 razy wołała, że chce siku. Może odeśpię po południu.





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Ada tak,to w większym mieście jest fajne że czasem za darmoche można się gdzieś wkrecic. U nas co miesiąc w domu kultury darmowy teatrzyk dla dzieci, w tamtym tyg. bylismy na Pinokiu. Teraz w tamtym tej Arkadii. A gdyby się chciało poszukać to co weekend coś by się znalazło.

                      Wspolczuje nocki tym bardziej że niedługo też mnie to czeka;-)



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        agata, niunia, to fajne spotkanie przed Wami, wow!
                        adus, to zycze odpoczynku i kolorowych snów
                        dzieki, mam nadzieje, ze nie pomarzniemy zanadto nad morzem
                        niunia, tak, dzieci swietnie jak widac radza sobie z problemami, naturalnie, bez terapii wspolczuje bolu, wiem cos na ten temat bo mialam pod koniec ciazy to samo... czulam sie jak rozklekot, szczegolnie juz wieczorami.

                        milego weekendu wszystkim!

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Hej mamunie zjawiam się!
                          U nas weekend jako tako Kuba nocował z soboty na niedzielę u teściów m ma jeszcze zwolenienie do środy a mnie też zaczęło coś brać. W sobotę i niedzielę robiłam sobie "ELIKSIR" z mleka, czosnku, miodu i masła, śmierdziałam potem jak nie wiem ale trochę pomogło no i syrop cebulowy popijam na kaszel. Kubie za to cos katarek się zaczyna. Poza tym dziś poniedziałkowy koszmar z rana i płaczki na maksa! Dziś m nosił Kubę do przedszkola ehhh...

                          Niunia a Ty kiedy idziesz na nast. USG do gina? Juz na pewno płeć poznasz. A bóli wspołczuje i dobrze mówić lekarzowi że masz leżeć jak dziecko w domu...
                          Annamaja jak tam wyjazd się udał? Zimno?
                          Ada odespałaś trochę w weekend?
                          Myssiu z 1 strony dobrze że pół etatu przez zimę jakoś zleci i odpoczniesz a potem na wiosnę może coś innego znajdziesz, no i dbaj o siebie!

                          Dziewczyny chciałam Was jeszcze zapytać czy też macie takie problemy że Wasze dzieciaczki buntują się na potęgę przed zakładaniem jakichś ubrań? U nas jest w tej chwili problem z założeniem rękawiczek bo Kuba sobie ubzdural że rękawiczki to do śniegu są, no i kupiłam mu szaliki-kominy i za chiny nie chce założyć tylko się drze i ściąga zaraz, bluzy jak nie jest na zamek też nie da sobie założyć i często jak coś nowego kupię, no koszmar jakiś z tym moim uparciuchem!!!

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            hejka,
                            beau, moze sprobuj taka strategie przed wyjsciem do przedszkola ze Kuba niech sam decyduje o tym co zalozy, o kolejnosci wydarzen przed wyjsciem czy najpierw cos zje a potem umyje zeby albo odwrotnie, tak jak on tego sam chce. i co zalozy z tego co mu podsuniesz, niech ma wybor i takie poczucie ze sam decyduje o pewnych sprawach i Wy to akceptujecie w pelni. powinno byc mu przyjemnie i atmosfera sie rozluzni
                            kurujcie sie!
                            a weekend mielismy wspanialy... przyjemne z pozytecznym mala sie swietnie zakolegowala z coreczka znajomej i dziewczyny zajmowaly sie same soba, ja moglam popracowac, r poodpoczywal, bardzo soe zrelaksowalismy. wialo niestety ale rano bylo calkiem znosnie, mam piekne zdjecia z plazy z mojego samotnego spaceru porannego,fajnie bylo. a po poludniu jak poszlismy we trojke z checia karmienia mew, to uciekalismy czym predzej bo zrobil sie przez moment klimat z "ptaków" hitchcocka

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Cześć mamcie.

                              Beau u nas z ubieraniem na szczęście ok, Hania lubi rękawiczki to sama chce żeby jej ubierać , zresztą ona wszystko co siostra jak Karola nie marudzi to i ona tez!
                              A my spotkałyśmy się z Niunia, fajnie było , ale trochę mało atrakcji, krótkie spotkanie , i dziewczynki za bardzo się nie pobawiły, nie ma to jak spotkanie w domu.
                              Fotkę udało się dziewczynkom zrobić.Zobaczcie
                              Attached Files


                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                super wyszly! jak fajnie sie za raczke trzymaja a i ubrane podobnie wyobrazilam sobie moja i reszte naszych dzieci tak za raczki.. hmmm.. bajka!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X