Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Annamaja dzięki. U mnie jak się postawię rodzince męża, to przynosi to odwrotny skutek. Także ostatnio przemilczam krytykę, a i tak robię po swojemu. To jest chyba na nich najlepsza metoda. Chocaiż wiadomo czasem trzeba powiedzieć, że ma się inne zdanie. Wszytko zależy czego akurat sprawa dotyczy.
    Myssia to trzymam kciuki, żeby nie bolało i żebyś szybko wróciła do formy. Twój D. będzie opiekował się Igusią czy nie masz żadnej pomocy po zabiegu?
    Zosia od rana woła dziś "dziadzia". Nie wiem co jej się przypomniało, ale jedziemy w sobotę na imieniny do mojego taty, to będzie miała dziadzię A dziś byłam na kawie u sąsiadki (małżeństwo w wieku rodziców), to Zosia mówiła, że jest pani i dziadzia Także jej zapotrzebowanie na dziadzię było dziś zaspokojone
    I jeszcze raz zdrówka życzę wszystkim.





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
      witam. Mała jeszcze śpi więc wpadła się przywitać.


      annmaja- co u was? Dawno cie nie było.
      bazumik- jak odstawianie?
      Dawno nie zaglądałam,czy chodzi Ci o odstawianie od cycka?Jak tak to Inia od prawie 4 m-cy nie cycusia już i nie było z tym żadnych problemów.

      We wtorek byłyśmy na szczepieniu.Mała jak zaczarowana nie wydała żadnego dźwięku.Pani zaskoczona bo podobno było bolesne,dała najpierw fajną naklejkę małej księżniczce a potem wyjęła z kartonu 8 próbek chrupek czekoladowych Nestle.
      I wiecie,mówiłam lekarce że jak porównywałam wagę i wzrost moich chłopaczków to 4 kg i 4 cm różnicy na wiek 4 lata,tzn mały jest większy i pewnie za te 10 lat też będzie-już inne pokolenie dzieci.






      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Aduś, jutro jakoś będę musiała przeboleć, ale już od łikendu D. przejmuje całkowitą opiekę.

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Myssia to dobrze, że chociaż weekend będzie miał się kto zająć Igusią. A jak po zabiegu? Boli mocno, dajesz jakoś radę?
          Od wczoraj mam zaburzenia czasowe tzn. wczoraj wydawało mi się, że jest czwartek, a dziś, że piątek. Dlatego cały czas myślę, że weekend już jest. A wogóle, to gubię ostatnio i przestawiam literki w pisaniu. Także pewnie moje wpisy zawieraja sporo błędów, ale jak widzę to poprawiam. Chyba potrzebuję urlopu





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Hej mamunie!
            Wczoraj nie było mnie w pracy i dlatego nie zajrzałam do Was- siedziałam z Kubusiem w domu, a przy nim kompa nie otwieram do zaraz wyje. Kaszlę okropnie, chyba się do lekarza po południu kopsnę...Poza tym wzięłam małego wczoraj na sanki bo sniegu nam trochę nasypało i wył nie chciał siedzieć na sankach bal się Postawiłam go na ziemi i też źle tak sie rozbeczał że nawet ktroku nie chciał zrobić ehhh więc musiałam go nieść, potem sie rozruszał i śnieg zgarniał z barierek itp ale sanki nadal były be!
            Ok idę po śniadanie bo głodna jestem jak wilk, potem zajrzę bo jeszcze muszę zobaczyć o czym pisałyście

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Hej,
              Myssia jak się czujesz po zabiegu? Nie jest tak żle chyba. ja po wypalaniu na drugi dzien juz prawie nic nie czułam.

              annamaja ale was rozlożylo. Niestety jedno jak cos złapie to cala rodzina choruje.
              Co do pracy na poł etatu to w moim zawodzie lektora tylko umowa o dzieło. W szkole mogła bym spróbowac ale zaczynala bym od najniższej stawki i jak obliczałam ile wydamna nianie to jeszcze bym musiała dopłacac. Musze przeczekać jakos...

              beau musi sie mały przyzwyczaic do sanek. Ja tez myslałam ze gabi bedzie sie bała ale pojezdziła sankami kolezanki i super. A jak ja juz kupiłam to sniegu nie ma.

              bazumik 4 miesiace już bez cyca?! To rzezcywiscie dano nie zaglądałaś

              Wczoraj Gabi była z tata w galerii w H&M pobodziaki jak ja u fryzjera byłam. Zabawa była na całego, potem przyjechali do mnie a tam był sznaucerek wlasciciela, taki przyjazny fany i Gabi az piszczala z uciechy ja sie bawili. Chyba z20 minut po skonczeniu obcinania jeszcze siedzieliśmy bo mała wyjsc od pieska nie mogła. Ale ona lubi zwierzaki, nawet takich wielkoludów jak owczarki górskie sie nie boi.

              ada jesli twój sposób daje rade to najwazniejsze. czasem nie ma co jezyka strzepić tylko robić swoje.

              U nas znowu zimno bardzo choc słonko swieci wiec moze wyjdziemy na chwilke.
              Mój maz ma juz alergie Kicha, smarka i to własnie nie jak zwykly katar. Patrzyłam na kalendarz pyleń i faktycznie leszczena albo olcha ju zaczyna wiec do konca maja ma przekichane- doslownie. On jest w trakcie odczulania na drzewa ale to trwa minimum 2 lata. W tamtym roku dusil sie jak brzoza pyliła, nie mógł oddychac wiec powaznie jest u niego. U mnie sie zacznie w maju, czerwcu ak trawy zaczna pylić



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Cześć Dziewczynki!
                Dziękuję,że trzymałyście za mnie kciuki.
                Czuję się fatalnie, bo rozłożyło mnie już na amen.
                Pytacie jak po wymrażaniu. Sam zabieg nie najgorszy, aczkolwiek mam za sobą przyjemniejsze doznania. Wymrażanie nic nie boli, ale nie jest przyjemnie.
                Lekarz mówił,że nadżerka naprawdę tragiczna i musiał zamrażać dwa razy. Za dziesięć dni mam przyjść znowu na jakieś przeczyszczenie i założenie opatrunku, a także po antybiotyk. Mam parę zaleceń i mam się tego trzymać, bo inaczej nici z zabiegu.
                Gojenie może trwać do 6 tygodni. Boleć nic mnie nie boli po zabiegu, ale cały nabłonek martwy zostaje wydalany.No tak jak po porodzie-wszystko musi się usunąć. Nie jest to przyjemne ani dla oka ani dla nosa, ale jakoś dam radę.

                Niunia, a gdzie zdjęcia w nowej fryzurze?
                U nas też piękna pogoda, słonko świeci, spało troszkę śnieżku, ale my niestety siedzimy w domku.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Witajcie,

                  Myssia pisz jak tam po zabiegu?

                  Annamaja usg brzuszka profilaktyczne bo ma 4. 5 roku a jeszcze nie miała robione ale na szczęście wszystko ok.

                  Beau zdrówka, leć koniecznie do lekarza a co do sanek to kiedyś Karola raz spadła i uraz taki miała ze na sanki nie chciała mi później wsiąść, ale Kubuś na pewno się przyzwyczai i polubi sanki.

                  Występy super uczucie nie do opisanie jak się widzi swoje dziecko na scenie.. zobaczycie same jak wasze dzieciaczki pójdą do przedszkola


                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Myssia nie zauważyłam że napisałaś, ciesze się że wszystko ok po zabiegu,wygoi się a za pare tygodni zapomnisz o nadżerce
                    Last edited by agatakul; 10-02-2012, 10:50.


                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                      Witajcie,



                      Annamaja usg brzuszka profilaktyczne bo ma 4. 5 roku a jeszcze nie miała robione ale na szczęście wszystko ok.

                      )
                      ja mam do ciebie pytanie bo tak akurat podczytałam , chodzi mi o to profilaktyczne badanie usg u dzieci , chciałam iść z moją Polą bo o tym czytałam że powinno się zrobić do 6 roku życia,

                      tylko czy to badanie musi robić pediatra czy może je zrobić każdy lekarz który wykonuje badania usg ?? bo nie wiem czy moge iść gdziekolwiek czy musi być to przychodnia dla dzieci która ma usg ?
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Hej kalaJa byłam u normalnego lekarza wykonującego usg i nie było problemu. POtem tylko wyniki pokazalam pediatrze ale w zasadzie nie było już takiej potrzeby bo tamten lekarz wszystko mi powiedział.

                        myssia szczerze mówiac to nie ma co wklejac zdjecia bo tylko koncówki podcięłam i nałożyła mi odzywke regenerująca. Na rozmowie o prace kiepsko bo takie stawki ze nie opłaca mi sie tam chyba nawet jezdzic. Musze sie zastanowić....



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Kala jak byłam u pediatry to dostałam skierowanie na usg.Zapisałam się do przychodni rejonowej- nie tylko dla dzieci gdzie robią usg.Te badanie przeprowadził specjalista radiolog z tego co wiem pediatrzy nie wykonują takich badań.
                          Last edited by agatakul; 10-02-2012, 11:50.


                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            dzieki za odpowiedź dziewczyny , właśnie tak myślałam że może to zrobić każdy lekarz który wykonuje usg , niekoniecznie musi to być przychodnia taka typowo dziecięca
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              czesc dziewczyny,
                              mija juz tydzien odkad chorujemy.. masakra! mam dosc a gardlo boli jak na zlosc coraz bardziej! Matysia chyba juz lepiej na szczescie...
                              no ale nie daje sie, jem czosnek, biore leki i malej podaje choc ta sie stawia
                              nieslubny tez juz lepiej, do pracy poszedl w kazdym razie.
                              niuniakura, to maz faktycznie szybko zalapal alergie moja tez z piesiem sie bawila kiedys w centum handlowym /a ja gawedzilam z przemilym wlascicielem piesia . nasze do kotow przyzwyczajone to moze dlatego? a z reszta wszystkie dzieci uwielbiaja zwierzaki
                              beau, ja nie wiem jak moja zareaguje na sanki bo odkad snieg spadl u mnuie to my w domu chore
                              agata, moj siostrzeniec jak wystepuje na przedstawieniach to wszyscy tam mdleja z wrazenia zawsze takze moge sobie wyobrazic
                              ide ogarnac kuchnie bo Matylda jeszcze spi, milego piatkowego popoludnia!

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                zajrzałam a tu pustki!
                                moja Matysia robi Wam więc akuku! na dobranoc
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X