Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
    hej laseczki,
    bazumik ja nie pomoge bo nigdy antykoncepcji hormonalnej nie brałam.





    bazumik
    no to pieknie! Byle tak dalej. A jak było z reszta dzieciaków z odstawianiem? Bo ty to powinnaś mieć już taka praktyke po 3 ze hej
    Jak było ze starszymi to nie pamiętam,tylko tyle że gdy byłam w ciąży z Zuzią mleka było mniej dla Bartosza i sam przestał.A Mikołaj był stale głóodny na mleko i dawałam mu dodatkowo kaszkę do picia kilka razy dziennie aż w końcu cycuś mu się znudził.przez 9m-cy był cycek.






    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Bazumik twoja wypowiedż dodowem że kazde dziecko inne.

      Agata priv poszedl.

      Co do mojego męża- az mi sie nie chce komentować. Boje sie go samego na plac zabaw z mala wyslac zeby jej nie zapomniał do domu przyprowadzić Nie, no nie jest aż tak zle, tylko on zawsze z głowa w chmurach. Choć nie wiem czy mnie by się zdarzylo zapomniec malej pieluchy włożyc?!

      Ja dzis strajkuje i nie wychodze, laże jeszcze nieubrana, nie umalowana...ech pogoda do dupy. Mala rano stłukła szklana miseczke, szklo było wszedzie, odsuwałam sofy i szukalam ale wszystko wyzbierane



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Zgroza ale bym zrobiła awanturę na 102-zapomnieć założyć pampersa

        Jak starszym mleko czasami robiłam to pomylilam czasami ilość miarek ale by zapomnieć pampka założyć-ubiła bym.
        Też bym płakala biedna dzidzia,było przebrać i nasmarować może maścią rozgrzewająca.

        Głowa mnie boli

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          podolec na szczescie nic jej nie jest. Nie robiłam mu tym razem awantury bo widziałam skruche a i tak za czesto punkt wrzenia u nas jest ostatnio. wczoraj 2 razy sprawdzal czy pampek jest.

          Moja mała zaczyna coraz wiecej mówic, cały czas cos mówi po swojemu, nauczyła sie mówić ko-ko jak pytam jak kurka robi i kraaa- wrona. I w ogóle duża roznice widze, taka rozumna sie zrobila. A rozbraja mnie jak stoi pod zmuwarka i chce zebym wyciagała czyste naczynia aona mi sztućce podaje. Ogolniedużo "pomaga", wyciera kurze, podloge.odkurza- tylko rura od odkurzacza troche za cieżka i musze pomagac

          agata
          daj znac jak po lekarzu
          Last edited by niuniakura; 25-11-2011, 09:31.



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Hej mamunie!
            Jak to dobrze że dziś piątek i jutro do pracy nie trzeba iść
            U nas nocka dziś średnia mały wylądował w naszym łóżku jakaś otumaniona byłam i w nocy jak sie przebudził zamiast go położyć i dać smoka to ja go do nas
            Niuniakura dobrze że Gabi nie rozchorowała się a mój Kubuś też "odkurza i sprząta" a wczoraj przyprawiał mi kotlety, mąż mu dał pieprzniczkę bo wyciagał ręce że chce a na dnie pieprzu było i tak się cieszył jak przyprawiał, a nie pokazywał mu tylko z obserwacji tak slodziaczek mały...

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              beau to mały kucharz rośnie

              Nie dziwie sie ze w nocy nie bardzo kumasz co sie dzieje bo jak się człowiek ze snu zerwie to ciezko. Ja jak czesto wstaje czasem do malej to potem mało co to pamietam, to takie odruchy mechaniczne. A ja musze wyjśc od siebie z sypialni, przejść przez salon, skrecić w korytarzyk w prawo i dopiero jestem u niej. Wiec to cała wyprawa jest



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Igusia właśnie zasnęła, więc zajrzałam do Was i widzę,że straszne pustki tutaj dzisiaj.
                Piękne słonko u nas, ale zimno jak nie wiem, więc spacerowanie darowałam sobie. Może później wyjdę z Igusią. Teraz sama bym się położyła spać, bo jestem strasznie zmęczona i głowa mnie boli. Znów nie mogę spać po nocach.

                Widzę,że nasze dzieciątka na tym samym etapie- coraz więcej mówią i "kumają". Mnie aż dziw bierze ile Igusia rozumie i jak dużo już potrafi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Hej, a ja dzis zrobilam eksperyment i caly dzień do gabi mówiłam po angielsku. No i nic nie kumała, zrobiłam bład ze nie mowilam do niej od poczatku. Odz dzis poprawa!!! Darmowe lekcje angielskiego dla córki.Co dzień oprócz weekendow



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Mamcie, ja dopiero wstałam. W ogóle nie kumam co się dzieje. Igunia obudziła się jeszcze później.

                    Niunia, my mówimy do Igusi czasem po angielsku, czasem po niemiecku,a siostra zarzuci jakimś zwrotem po hiszpańsku i też nasza laleczka nic nie rozumie.

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Witam,

                      Niunikaura wysłałam priva

                      Moja Hania też widzę coraz więcej rozumie.Uwielbia telefony jak tylko zobaczy telefon a ja nie chcę jej dać to zaczyna strasznie płakać a jak jej dam to taka zadowolona i od razu ucieka oczywiscie przykłada sobie do ucha a co ona też che rozmawiać

                      My chyba dziś w domu siedzimy bo Karola kaszle ale jeszcze zobaczymy bo w sumie gorączki nie ma.

                      Miłej soboty, pa


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Witam!Muszę powiedzieć Wam że Inia jest właściwie całkiem odcyculkowana.W środę na noc nie dostała już i tak do dziś.W nocy jak przebudzi się to nie chce nic z butli.Wczorajszą noc całą przespała bez budzenia.I wyszedł kolejny ząbek.
                        A powiedzcie mi czy jak się odstawi od piersi to odciągać jeszcze mleko czy już nie?Ja odciągam ale nie wiem czy to dobrze bo może samo się zasuszy?






                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          bazumi BROŃ BOZE NIE ODCIAGAJ!!!!!! tylko wiecej mleka beda wtedy produkowac a ty chcesz zeby zanikało. Jak nie bedziesz karmić i odciagac to po 2,3 dniach samo przestanie sie robić i po kłopocie.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Hej mamusie mój cykorek w końcu odważył się puścić sam i przyszedł do mnie ja byłam w 2 pokoju a on w stołowym wcinał paluszka i trzymając paluszka przyszedl tup tup tylko boję sie że guzów więcej teraz będzie

                            Jak Wam weekend minął mamcie?
                            Ja lecę po jakieś śniadanko bo głodna jestem straszecznie potem zajrzę...

                            Bazumik nie odciągaj!

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Cześć mamusie

                              Beau to brawo dla Kubusia. Jak zrobił parę kroczków to teraz z dnia na dzień będzie więcej chodziłJa muszę non stop za Hanią chodzić bo ona nie chodzi a biega chwilę w jednym miejscu nie usiedzi i niestety guzy się zdarzają.

                              Bazumik ja jak przestałam karmić to nie odciągałam więc dziewczyny mają racje.

                              U mnie weekend nudnawo bo prawie cały czas w domu tylko na krótki spacerek wyszłam bo Karola chora.Hania na razie ładnie się trzyma.


                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                beau chciała bym zobaczyc jak on te guzy sobie nabija jeszcze nie chodzac?! nasz już 3 miechy chodzi i ani raz guza nie było?!

                                U nas weekend fajnie, wczoraj tesciowa na caly tydzien przyjechala i została z mała, my kino zaliczylismy pierwszy raz od półtora roku, potem knajpka bo ostatki.
                                teraz mała z babci a spaceruje a ja musze do pracy napisac parze rzeczy wiec uciekam!!



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X