Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Myssia gratulacje kochana!!!!! I po bólu, teraz musisz troche głowe oderwać od tego wszystkiego. Pięknie, ale ulga co nie?! Pamietam jak sie czułam po swojej magisterce...

    annamaja czekamy na piekne zdjecia z imprezek.

    U mnie dalej @ brak ale testu na razie noe robie bo jak po 6 dniach był negatyw to cudu nie bedzie. Tylko czemu mi sie tak rozregulowalo, NIGDY mi sie tyle nie spozniala, 2 dni to max a dziś juz 7. Może to już menopauza mnie dopadła, hihihihi



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Myssia wielkie gratulacje, super się spisałaś.Córeczka pewnie pęka teraz z dumy że mamusia taka zdolna

      Niuniakura a może jednak jesteś w ciąży skoro tak długo nie ma @? Ja przy Hani dwa razy robiłam pierwszy nie wyszedł a za drugim dwie krechy się pokazały..może betę zrób to będziesz miała pewność czy jesteś czy nie.
      Last edited by agatakul; 20-09-2011, 08:40.


      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Niunia, oo tak, ulgę poczułam niesamowitą. W końcu mam ten stres za sobą. Już nie muszę nic pisać, poprawiać..

        Dziewczyny, dziękuje za gratulację! Myślę, że moja panna może być ze mnie dumna. Ten rok był dla mnie naprawdę ciężki, ale teraz mam taką satysfakcję,że podołałam.

        Niunia, może Agatka ma rację i jesteś w ciąży. Życzę Ci tego z całego serca. Ja np. miałam tak,że na teście wyszło mi,że jestem w ciąży, a lekarz-i to nie jeden, bo z tej niepewności do trzech poszłam- twierdził przez trzy tygodnie,że nie ma ciąży.

        W ogóle powoli wszystko zaczyna się układać. Na Niani.pl napisała do mnie pani i chciałaby,żebym przez łikend zajęła się jej synkiem. Jutro mam do niej pojechać. Mam nadzieje,że się uda.

        Muszę zabrać się za sprzątanie, bo goście dziś pewnie wpadną z prezentami!
        Last edited by Myssia; 20-09-2011, 09:46.

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Myssia widzisz, po nocy przychodzi dzień...
          Zmieńcie sobie suwaczki bo już do drugich urodzinek odliczamy

          Wydaje mi sie ze luteina cykl przedłużyła, dzis odstawiam i zobaczymy co bedzie. Pewnie @ zagubiona...



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Niunia, ja właśnie zmieniam!

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Myssia z tego wszystkiego nie napisałam życzeń dla Igusi więc teraz piszę.

              Wszystkiego dobrego , zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń, super prezentów i smacznego tortu urodzinowego
              Last edited by agatakul; 20-09-2011, 09:35.


              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Myssia i ja się przyłączam do gratulacji, super się spisałaś kochana!
                I wszystkiego najlepszego dla ślicznej Igusi!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Agatka, Beau, dziękuje serdecznie w imieniu Igusi.
                  Ja muszę jeszcze pojechać po smakołyki, balony itp., a pogoda taka,że aż mi się z domu nie chce wychodzić.
                  Sama jestem chora i boję się,żeby Igusia się nie przeziębiła, bo po co ma cierpieć, a poza tym za dwa dni mamy szczepienie.

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    myssia, gratulacje! nareszcie odetchniesz no i zawod juz masz! jaka specjalnosc?
                    najlepsze zyczenia dla Igi! ale macie kumulacje! zdrowka i szczescia! buziole!

                    niuniakura, moze zrob bete

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Matysia na urodzinach
                      stylowa laleczka
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Myssia gratuluję obrony!!! Zdolna mamusia No i nareszcie trochę stresu odejdzie.
                        Wszystkiego najlepszego dla Igusi!!!
                        Niuniakura jak masz możliwość, to może idź na betę. Będziesz miała pewność, tym bardziej, że nigdy nie miałaś takiego opóźnienia. Trzymam kciuki za fasolkę
                        Annamaja Matysia jak zwykle wygląda cudnie. Piękna sukienka i buciki





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Annamaja, dziękuje. Hmm, jakby to zrozumiale wytłumaczyć? Jestem brokerem informacji naukowej (tworzenie stron www, digitalizacja dokumentów), ponadto zdobyłam certyfikat biblioterapeuty oraz edytora.

                          A Twoja roczna dama jak zwykle piękna. Podcinałaś jej grzyweczkę czy ma taką krótką?

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            aduś, dzięki buciki kupilam jeszcze bedac w ciazy - jako pierwsze i sie zlozylo ze na roczek byly dobre /ledwo/
                            czekam tez na fotki pozostalych dzieciaczkow
                            o, myssia, rowniez dziekuje. nie podcinalam, taka ma z tym ze mocno na boczek jej odgarniam, bo dluga
                            twoje specjalnosci brzmia dumnie ale i groznie biblioterapeuta najbardziej mi przypadl do gustu. bedziesz moim biblioterapeuta?
                            Last edited by annamaja; 20-09-2011, 10:40.

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Annamaja, ja od rana latam z aparatem,żeby zrobić Iguni zdjęcia, ale dzidziuś dziś nadzwyczaj ruchliwy i ciężko jest uchwycić wygłupy Igusi.
                              Mam nadzieje,że mi się uda i wkleję Wam tutaj zdjęcia Igusi.

                              Annamaja, faktycznie studia, ciężkie. Nie przypuszczałam,że będzie tyle zajęć na komputerach. No, ale na szczęście przeszłam przez to. Ja właśnie najbardziej lubiłam zajęcia z biblioterapii i edytorstwa, bo na kompach to tylko projektowanie stron www, siedzenie w bazach danych, wprowadzanie wszystkiego do nich, interfejsy i te inne..
                              Z chęcią zostanę Twoim biblioterapeutą!! myślałam,że dłużej będą trwały moje poszukiwania pracy!
                              Last edited by Myssia; 20-09-2011, 10:46.

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                ostatnio w ramach biblioterapii czytam "co z tym swiatem" eichelbergera i to jest jak biblia doslownie.. polecam wszystkim!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X