Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Mamusie, proszę zaglądać na forum częściej!

    Beau, ale ze mnie gapa! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KUBUSIA!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Ada niewiarygodne. Zeby i Zosi mnoża sie jak króliki Gratulacje. u nas dalej w porownaniu z wami to bezzebna mordka jest

      Wróciłam z pracy lekko zmachana. Jakoś ciezko mi sie tam ostatnio wybrac. Czuć jesień i krotsze dni...

      Myssia bedzie dobrze, obronisz sie i wrócicie do tej rozmowy. Jesli macie z kim Igusie zostawic to może choc na poczatek raz w miesiacu zrobcie sobie randkę, w jakiejś knajpce, tylko wy i rozmawiajcie wtedy do upadłego, robcie to co było przed przyjściem małej na świat, Tak kiedys radzila psycholog i moim zdaniem takie cos sie sprawdza.
      uciekam mamusie, do jutra.



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Witajcie

        Annamaja Wszystkiego najlepszego dla Matyldzi, spełnienia marzeń!!

        Aduś ale Zosi szybko ząbki rosną nie nadążam z gratulacjami

        Myssia ja tez myślę że jak się obronisz to ułoży Wam się z m.trzeba przeczekać kryzys u mniew związku raz lepiej jest raz gorzej..ale dobrze nam robi rozmowa i tak jak napisała niuniakura wspólne wyjście bez dzieci.

        Hania zaczęła wchodzić mi po schodach, wczoraj złapałam ją jak była na trzecim schodków na szczęście zdążyłąm przed upadkiem więc od razu jak m. przyszedł zamatował bramkę.

        A ja dzisiaj idę do sklepu bo jutro idziemy na urodziny do koleżanki Karoli więc trzeba jakiś prezent kupić.Pa mamusie wpadnę później.


        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Matyldzia 100 latek w szcześciu i zdrowiu bo miłości masz już baaaardzo dużo i bedzie jeszcze wiecej!!!!



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Annamaja, wszystkiego najlepszego dla Matysi! stooooo lat!!!

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Wszystkiego dobrego dla Kubusia,Matysi-sto latek

              A my wczoraj na szczepienie miałyśmy iść ale mała ma kaszel i katar i lek stwierdził że jak całkiem jej minie czyli gdzieś za tydzień.I wiecie powiedział że syrop nie jest jej potrzebny ale tak kaszle czasem w nocy że dziś coś kupię.
              Proszę zagłosujcie na szkołę moich starszaków http://www.konkurs.nau.pl/view/item-29/






              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Wszystkiego najlepszego dla Matysi!!!
                Niuniakura ale się uśmiałam z tych królkiów Mężowi też się podobało

                Zosia od rana coś w nie najlepszym humorze. Mam nadzieję, że po drzemce humor będzie lepszy.





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Ada, u nas podobnie. Igusia tak dziś histeryzowała kiedy poszłam wywiesić pranie i jeszcze przywaliła głową w kaloryfer także śliwa na pół czoła. Bardzo brzydko to wygląda.

                  A ja dziś dostałam okres... Tyle co wczoraj o tym myślałam, bo to jest moja pierwsza miesiączka odkąd urodziłam Igusię. 12 miesięcy bez okresu nie licząc czasu kiedy byłam w ciąży. Jestem naprawdę zaskoczona, ponieważ ja nadal karmię Igę i myślałam,że dostanę dopiero jak przestanę karmić. No, ale fakt faktem karmię znacznie mniej, bo tylko na noc i jak się w nocy przebudzi.

                  Moja Kokolinka śpi, więc idę się poduczyć.

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Myssia nie zamartwiaj się tym guzem Iguni, posmaruj czymś a za parę dni się zagoi, powiem Ci że Hania też co chwilę na coś wpada ... a wczoraj Karola poszła do przedszkola i jak wróciłam to Pani mi powiedziała że wpadła na drzewo na szczęście ma tylko zadrapanie ale ona ma 4 lata a nie rok.

                    A co do okresu to późno dostałaś jak jakoś dostałam w 8 miesiącu po urodzeniu Hani.

                    Robię zupkę a po obiadku wychodzimy na spacerek to wtedy Hanulek może lepiej mi uśnie.Dziś jakoś rano krótko spała.


                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Agatka, faktycznie późno, ale ja tam nie narzekałam, bo zanim zaszłam w ciążę, to miałam bardzo bolesne miesiączki. Teraz miałam nadzieje,że minie jakoś bezobjawowo, ale przeliczyłam się i teraz boli mnie brzuch, a ja nie mogę skupić się na nauce. A zagadnienia mam obszerne, więc to nie jest takie hop siup. Praktycznie już umiem, ale chcę to utrwalić, bo w poniedziałek ze stresu może mi się pomieszać..

                      Oby do poniedziałku.. Potem czuję,że odżyje..

                      Agatka, to mówisz,że Karolka drzewa nie zauważyła?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Myssia bardzo pózno @ dostalaś. Ja po 6 miesiacach mimo ze 4 karmiłam piersia. No i zaczyna sie zabawa z podpachami od nowa No ale co zrobić,taki nasz los

                        Dziewczynki, trzymajcie kciuki bo w poniedzialek testuje. od 3 dni @ nie ma i od 5 strasznie mnie mdli i nic przełknąć nie moge. Choć w czwartek test wyszedł negatywny to tak dziwnie sie czuje wiec myślcie pozytywnie w poniedzialek o moim i Myssi tescie.



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          To w poniedziałek trzymam kciukasy za Myssie i niuniakurkę

                          Myssia pewnie Karola chciała się z kimś poprzytulać a tak serio ona jest strasznie energiczna i roztrzepana więc się w ogóle nie zdziwiłam.Dziś na szczęście wróciła z przedszkola cala i póki co zdrowa


                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Myssia 100 larek dla Igusi!! Spełnienia marzen i zdrowka przede wszystkim.

                            My mamy gosci, ciocia gabi przyjechala i sobie siedzimy. Gabi juz usneła, pogoda piekna wiec jak wstanie to na spacerek pędzimy.

                            Miłego weekendu mamusie.

                            Myssia a ty biedaku wytrzymaj jeszcze 2 dni i poucz sie, jestem z myślami z Tobą i już kciuki trzymam za poniedziałek.



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              dzień dobry Mamusie!

                              Agatko, trzymaj mocno kciuki w poniedziałek. No i Wy dziewczyny też trzymajcie. Przyda się jak nie wiem. Marzę,żeby się obronić na 4.. Nie wiem tylko co mam zrobić z mgr, bo mnie już nie ma kto z Igusią zostawać.
                              A na Niani. pl nikt póki co nie odezwał się do mnie, więc obawiam się,że jeśli nie złożę na mgr, to będę siedzieć bezczynnie.

                              Niunia, trzymam kciuki za testowanie!

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Niunia, dziękuje Ci za miłe słowa. Od czwartku nic nie robię tylko się uczę. Z kartką to umiem wszystko, ale bez już jest gorzej. Próbuje coś powiedzieć i blokuje mnie. Jestem ostatnio kłębkiem nerwów.

                                Niunia, Igunia we wtorek świętuje!! nie mniej jednak dziękuje za życzenia. Ty po prostu będziesz pierwszą, która złożyła życzenia Igusi.
                                Ja przez tą obronę nic nie przygotowałam z tej okazji, ale myślę, że odbijemy to sobie jak już będzie po wszystkim.
                                Okej, uciekam się uczyć.

                                Miłego łikendu, moje Kochane!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X