Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

samodzielne spanie w osobnym pokoju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Goplana
    replied
    My mamy tylko 2 pokoje i synek od samego poczatku spi w swoim. Nie bylo mi ciezko wstawac w nocy do niego, nie mialam tez schizow ze malemu cos sie stanie itp.Bo tragedia moze stac si epod moim nosem przy najbardziej pilnowanym maluszku i zadne nianie czy monitory nie pomoga.Ale nigdy tez nie zakladalam ze cos sie stanie.Nie mialam niani - drzwi do pokoju zawsze sa otwarte i i tak dobzre slychac.Zreszta niania do mieszkania to dla mnie mega pomylka.
    Mysle ze czym wczesniej tym lepiej.

    Leave a comment:

  •    
       

  • shannon
    replied
    eee takie mazururskie poczucie chumoru

    Leave a comment:


  • froch
    replied
    Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
    moja corka skonczyla dzis 17 miesiecy i nadal spi z nami w pokoju.mysle ze chyba jest juz gotowa na odzdzielny pokoik tylko ze brak nam dodatkowego pokoiku.
    shannon hahhaha dobre dobre

    Leave a comment:


  • shannon
    replied
    moja corka skonczyla dzis 17 miesiecy i nadal spi z nami w pokoju.mysle ze chyba jest juz gotowa na odzdzielny pokoik tylko ze brak nam dodatkowego pokoiku.

    Leave a comment:


  • moniaB
    replied
    myśle ,że jeżeli dziecko przeypia całe noce nic nie stoi na przeszkodzie aby dziecko spało we własnym pokoju. im szybciej tym lepiej. później cięzko dziecko przenieść do własnego pokoju. ja jakby Marysia przesypiała cała noc na pewno bym to zrobiła. budzi mnie nawet jak się przewraca z boku na brzuszek i odwrotnie. a ewentualnie zakupiłabym sobie nianie elektroniczną.
    ale to tylko moje zdanie

    Leave a comment:


  • ColorWomen
    started a topic samodzielne spanie w osobnym pokoju

    samodzielne spanie w osobnym pokoju

    Hej
    Chciałabym się Was spytać co sądzicie o osobnym pokoju dla maluszka?
    Czy wolicie aby spało z Wami w pokoju czy aby od małego już spało w swoim pokoiku?
    Osobiście ja wolę aby spało ze mną w spokoju , zawsze mam ją koło siebie.Szczególnie pierwsze dni z maluszkiem są obawą (bezdech itp)
    Moja dobra koleżanka przeniosła swą córeczkę (skończy roczek 10.02)gdy miała 5 m-cy.Jak dla mnie dość odważny krok , ale jej sprawa

    A jakie jest wasze zdanie?
    A może wiecie jaki jest dobry wiek aby przenieść dziecko do własnego m4 o ile jest taka możliwość?
       
Working...
X