Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

samodzielne spanie w osobnym pokoju

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• malwina_krolikowska
    replied
    Odp: samodzielne spanie w osobnym pokoju

Nasz syn też śpi sam w osobny pokoju, ale zawsze zaglądam do niego zanim położę się spać. Czasem, jak przebudzę się w nocy, to też sprawdzam, czy wszystko w porządku. Często słyszy się, że jakiś bezdech senny u dziecka występuje, także wolę trzymać rękę na pulsie.

Leave a comment:

•    

• teresa211186
    replied

U nas jak narazie dzieciaczki śpią z nami w pokoju, ale jak zrobimy im osobmne pokoje to będą spały same.

Leave a comment:

• testolandia
    replied
    Odp: Osobny pokoik

My starszego przeprowadziliśmy do własnego pokju , jak miał roczek. Nie było problemów, czasami oczywiście się budził, ale nie było tragicznie.

Leave a comment:

• bean
    replied

Polecam czytanie bajek przed snem. najpiękniejsze bajki znajdziecie na www.bajeczkinadobranoc.pl

Leave a comment:

• chiquita
    replied

Ja miałam podobny problem, najchętniej spałabym obok dziecka, cały czas czuwałam czy oddycha czy się nie podrapie i czy się nie odkryło. Mąż stopniowo zaczął mnie przekonywać, że dziecko powinno czuć i przyzwyczajać się do spania w swoim pokoiku, ponieważ trudno będzie nam później, dlatego też z ciężkim sercem zaczęłam stopniowo przyzwyczajać siebie i dziecko do spania osobno.

Leave a comment:

• ewapg
    replied

pierwsze dziecko przeniosłam do osobnego pokoju po 2 m-cach, ale tp był pokój obok nas. Teraz drugie dziecko będzie spało na piętrze, a my na parterze, więc zamierzam ją przenieść jak będzie miała ok. 6 m-cy

Leave a comment:

• corleone5
    replied

Cześć!
    Mój synek zaczął spać sam w pokoju jak miała 6 miesięcy. Była to bardzo dobra decyzja. Nie mogę powiedzieć pierwszy tydzień był najgorszy, bo tylko nasłuchiwałam czy się obudził czy płacze. Co chwila wstawałam. Ale po tygodniu było już oki.

Leave a comment:

•    

• nata30
    replied

Moja mała za tydzien skonczy 5 miesiecy i tez za tydzien przeprowadzamy sie do nowego wiekszego mieszkania gdzie bedzie miala juz swoj pokoj. W nocy spi spokojnie i budzi sie dopiero kolo 6 rano na butle wiec nie widze przeszkód żeby spała oddzielnie

Leave a comment:

• aaniaa
    replied

Witam, Mój synek zaczął spać sam w pokoiku własnie rok temu, miał wtedy 1,5 roku. Baliśmy się że bedzie z tym problem, że sie będzie bał, ale o dziwo od pierwszej nocki spał spokojnie. Mój synek tez sie odkopuje często, jeszcze miesiac temu spał właśnie w spiworku, opanował nawet do perfekcji sztukę chodzienia w nim po mieszkaniu( wyglądał jak pingwin), teraz dostał nowe "dorosłe" łóżko i większa kołderke wiec ciężej jest sie mu odkryć w nocy ale i tak się zdarza, czasem wstaje w nocy go przykryć.

Leave a comment:

• kasiakozmin
    replied
    samodzielne spanie w osobnym pokoju

Mam zapytanie- kiedy Wasze dzieci zaczęły spać same w osobnym pokoju? Nasi synkowie mają 17 mies i nadal śpią z nami (każdy w swoim łózeczku). Wstaję zazwyczaj raz, albo 2 razy w nocy, żeby sprawdzić, czy są przykryci. Póki co jeszcze sami się nie przykrywają, a boję się, czy nie zmarzną. O spaniu w śpiworkach niestety nie ma mowy

Leave a comment:

•    

• Siasia
    replied
    Wcześniej mieszkaliśmy u mojego taty więc Patryk spał z nami w pokoju.Niedawno się przeprowadziliśmy i teraz śpi ładnie w swoim pokoiku.

Leave a comment:

• majajula
    replied
    Julka powedrowała do swojego pokoiku jak miała 3 lata
    wcześniej spałą ze mną w łóżku czasami w łóżeczku

obecnie mamy 2 pokoje i jeden zajmuje Julka a my w drugim jak na razie
    a kiedy przeprowadzka Majki do Julki może jak bedzie na tyle duża żeby spać na łóżku piętrowym
    obecnie nie widzę ich razem w pokoiku

Leave a comment:

• Avena
    replied
    Moja córcia ma pół roku,śpi z nami w pokoju w swoim łóżeczku a rano jak ją nakarmie przewine to biore do nas żeby sie jeszcze po przytulac i tylko sie do niej przytulimy to jeszcze zasypia aniołek Uwielbiamy patrzec jak spi spokojnie taki słodziak ze chcialo by sie ją zjesc
    A do swojego pokoiku pojdzie...niewiem jak bedzie juz na tyle duża zeby spac na dorosłym łozku bo tam takie mamy i łózeczka nie za bardzo jest gdziewstawic,z reszta nie chce sie z nia jeszcze rozstawac,czasem budzi sie z placzem bo cos sie chyba jej sni to mam ją pod reką i nie musze leciec ze cos sie jej stało

Leave a comment:

• colleen
    replied
    Cześc Goplanko
    Aaaaa tak jakoś ciężko mi się za pisanie było wziąc
    poza tym stawiamy (tzn mój mąż z kolegą) szafę w przedpokoju, a ja
    do teściów się wynoszę coby tego bałaganu nie oglądac
    Zostawiam im tylko jedzenie i niech się goszczą sami, mam jednak
    nadzieję, że dzisiaj już skończą

Leave a comment:

• Goplana
    replied