Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

samodzielne spanie w osobnym pokoju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • colleen
    replied
    froch w kiblu taki test mieli napisany

    Syn ma swój pokój, ale my śpimy u niego, z racji tego, że dośc często
    budzi się w nocy, teraz już od kilku dni mleka w nocy nie pije ale budzi się
    nadal więc zabieram go do siebie.
    Ja z nim lubię spac, lubię się do niego przytuli i mam nadzieję, że ten stan
    będzie trwał długo

    Leave a comment:

  •    
       

  • froch
    replied
    Kiepscy (z tv)mówili że: " w kupie siła"

    Leave a comment:


  • shannon
    replied
    Napisane przez froch Pokaż wiadomość
    my spimy wszyscy na kupie- jak cyganie
    na kupie razniej ponoc

    Leave a comment:


  • froch
    replied
    szprotki monia szprotki

    Leave a comment:


  • moniaB
    replied
    jak sardynki w puszce

    Leave a comment:


  • froch
    replied
    my spimy wszyscy na kupie- jak cyganie

    Leave a comment:


  • moniaB
    replied
    my też śpimy w pokoiku Marysi.

    Leave a comment:

  •    
       

  • pieczulka
    replied
    nasz synek praktycznie od początku śpi w swoim łóżeczku i swoim pokoiku, ale my razem z nim w pokoiku(głównie dla mojej wygody zeby nie musiec scielic lozka bo spimy na duzym materacu) i powoli zaczynamy sie wynosic od niego bo juz przesypia noc, tylko jeszcze sie przekreca i odkrywa wiec to mnie trzyma ale i tak glownie to to zeby nie rozkladac wersalki w pokoju... ach to lenistwo.

    Leave a comment:


  • Nusiak
    replied
    My mamy dwa pokoje i jeden jest Julki. Śpi w nim od 3 miesiąca życia
    Kiedy spała z nami w sypialni co chwilkę do niej zaglądałam, kiedy tylko zrobiła
    się cisza. Sprawdzałam czy oddycha W sypialni też spała w swoim łóżeczku,
    jakoś chciałam żeby miała swoją przestrzeń.
    Kiedy mała powędrowała do swojego pokoju, ja zaczęłam lepiej sypiać i co
    najdziwniejsze Julka też. Nie wiem, czy przeszkadzało jej jak męża chrapanie
    czy jak się wstaje np do toalety ale zaczęła przesypiać spokojnie całe noce.
    Używaliśmy i zresztą do tej pory używamy elektronicznej niani.
    Ja rozumiem, moje dziecko kocham je bardzo ale wieczorami chciałam też
    chwilkę odpocząć i pobyć sam na sam z mężem. Taka była nasza decyzja.
    Jeśli ktoś chce spać z dzieckiem to dla mnie też jest ok. To zależy od potrzeb
    rodziców i dziecka oraz oczywiście od możliwości mieszkaniowych.

    Leave a comment:


  • marta26
    replied
    Mój synek śpi w swoim łóżeczku, jak miał niecałe 2 latka zaczał spać w łóżeczku bardziej dorosłym-z ikei, tyle, że spi obok nas, bo narazie mieszkamy w jednym pokoju, ale jak się wyprowadzimy będzie spał w swoim.

    Leave a comment:

  •    
       

  • izabell1203
    replied
    Osobny pokój to fajna sprawa dla malca , szczególnie jak zaczyna sprowadzać koleżanki
    Amelka póki co śpi z nami i będzie spać , gdyż takie warunki.Ale może na nowym m4 (kiedyś) będzie miała swój

    Leave a comment:


  • dotka238
    replied
    Nasz synek spi z nami w pokoju (wczoraj skonczyl 9 miesiecy) i wydaje mi sie ze juz dorosl do swojego pokoiku,niestety nie mamy takiej mozliwosci i jeszcze przez kilka miesiecy nie bedziemy mieli.wydaje mi sie ze najlepszy moment na "przeprowadzke"jest kiedy dzidzia zaczyna przesypiac noce,chociaz zgadzam sie z Goplana ze nieszczescie moze sie przytrafic w lozeczku stojacym kolo lozka rodzicow wiec nie ma co popadac w paranoje.

    Leave a comment:


  • grygoranna
    replied
    Napisane przez izabela22 Pokaż wiadomość
    "
    Najbardziej stresuje mnie fakt łazikowania w nocy, ponieważ synek zaczął wychodzić z łóżeczka i wskakuje do nas, niedługo będzie miał większą drogę do pokonania, w ciemnościach."

    damy rade
    my wlasnie wczoraj wyciagnelismy dwa szczebelki z lozeczka, ale synus jeszcze nie zajarzyl, albo taki zaspany rano, ze woli nawolywac donosnie hehe, za miesiac - dwa przejdzie na duze lozko(ale z barierka), wiec nauke czas zaczac

    Leave a comment:


  • izabela22
    replied
    u nas łóżeczko jest w naszej sypialni, mamy dwa pokoje i już niebawem wyprowadzimy się z sypialni, gdyż przerobimy ją na pokoik dla synka, obawiam się trochę tej separacji, ale cóż życie
    Najbardziej stresuje mnie fakt łazikowania w nocy, ponieważ synek zaczął wychodzić z łóżeczka i wskakuje do nas, niedługo będzie miał większą drogę do pokonania, w ciemnościach.

    damy rade

    Leave a comment:


  • grygoranna
    replied
    my tez mamy od pierwszego dnia osobny pokoik, synek nigdy nie spal ze mna w lozku ani obok w lozeczku, obawy owszem byly ale chwilowe , ale nigdy mi do glowy nie przyszlo, zeby spac w jednym pokoju, chybaze warunki by mi nie pozwalaly to inna rozmowa; co do niani, u mnie bardzo sie sprawdza, nie koniecznie w nocy, bo sypialnie sa obok siebie, ale w ciagu dnia, kiedy jestem na dole, a synek spi;

    Leave a comment:

       
Working...
X