Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzieciaczki sierpniowe 2007 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: dzieciaczki sierpniowe

    Hej
    Karolinka czasami je jeszcze kasze mannę na drugie śniadanie, a rano tez je płatki z mlekiem
    Dzięki Aniu wiem że dam ranę ale na pewno na początku nie będzie łatwo.
    Teraz Karola ma taki dziwny okres bo jak coś jej nie pasuje to strasznie się wydziera i rzuca na podłogę,echh.... mam nadzieje że jej to przejdzie.
    Zaczynam się pakować bo w piątek jedziemy nad morze, buziaki pa


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: dzieciaczki sierpniowe

      Joł grubasku
      Daj znać jak było nad morzem!!!
      U mnie z nowości to że Izunia juz wogóle nie nosi pampersa,nawet na nocCo do rzucania się na podłogę to Emilka robiła podobnie,tzn siadała na podłogę i waliła głową o nią.Iza natomiast jak jest nie po jej mysli to raptownie siada na pupę i płacze.Najlepszy posób to zignorowanie tego-szybciej się kapnie że takie zachowanie nie ma sensu i przestanie tak robić!!!Spadam dbo córki się kłócą Pa.

      Skomentuj


        Odp: dzieciaczki sierpniowe

        Hej Anuś,
        Nad morzem było super pogode mieliśmy tak z tydzień a potem dwa dni troche padało.Karola grzeczna była, szczególnie jak siedzieliśmy na plazy
        Gratulacje dla Izuni że już nie potrzebuję pampersa.Na naszej klasie wkleiłam trochę zdjęć z wyjazdu to sobie zobacz. Jutro idę na usg to napisze potem ile mała waży i czy wszystko ok. Idę obierać ziemniaki na drugie danie, buziaki


        Skomentuj


          Odp: dzieciaczki sierpniowe

          Hej,
          Coś długo się nie odzywasz??
          U mnie ok, za tydzień Karolinka idzie do przedszkola, no i zobaczymy jak tam jej będzie, a mi zostało 5 tygodni,na usg wyszło wszystko dobrze,mała wtedy wazyła 1900 a teraz idę na ostatnie usg 2 września
          Co do imienia to chyba będzie Hania, mi się bardzo podoba to imię, chyba że jeszcze się coś zmieni jak się urodzi
          Co tam słychać u Was, i jak tam minęły urodziny Emilki??, ja urządzam Karolince urodziny w tą niedziele
          Pa idziemy teraz na spacerek,do usłyszenia


          Skomentuj


            Odp: dzieciaczki sierpniowe

            Hej kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Aj jakos tak wychodzi że zagladam na stronke "kwiecień i kawłek marca",tam dziewczyny czasem sporo piszą że póki je doczytam,cos odpiszę i spadam bo robota jakaś mnie czeka.Ale na bierząco oglądam twoje zdjęcia na n/kUrodzinki Emilki ok,dostała pare prezentów i grosza Izunia to mała chlopczyca,lubi psocić,rozrabiac z siorą,lubi jeżdzic samochodem z Emilką.Sie siory dogadują,czasem muszę je rozdzielać ale to na szczęście żadkość.u ciebie juz blisko do roziązania,denerwujesz się???Ja jakos sie nie martwiłam,wiedziałam że poboleć musi i tyleDrugi poród zazwyczaj jest szybszy,mm nadzieję że i tak u ciebie będzie.Obiecuję częściej się odzywac,a tymczasem spadam bo zaraz musze ścielic łóżka i panny wykąpać,itd.Pa.

            Skomentuj


              Odp: dzieciaczki sierpniowe

              Hej Anuś,
              U mnie jutro 38 tydzień się zaczyna, ale za bardzo się nie denerwuje,mam nadzieję że jednak drugi poród będzie mniej bolesny i szybszy. Karolinkę rodziłam ok 4 godzin.Wszystko mam przygotowane więc jest ok
              Karola zaczęła chodzić do przedszkola, na początku było ok ale teraz zaczęła popłakiwać a dziś to w ogóle nie chciała iść do przedszkola.Mam nadzieję że to jej mnie.Trzymam Cie za słowo że będziesz odzywać się częściej. Zmykam bo ide posprzątać a potem na spacerek bo śliczna pogodado usłyszenia pa


              Skomentuj


                Odp: dzieciaczki sierpniowe

                Jestem
                U nas balagan w domu,w sobotę i w niedziele wymieniali nam okna i wszędzie wszystko leży,kurzu pełno itdOd piatku do poniedziałku bylam u taty,a potem z poniedziałku na wtorek u mamy.Robiłam badania do operacji,18 października idę po skierowanie do szpitala.Po tych badaniach trochę krwawie...Nie denerwuj sie porodem,szybciutko urodzilaś Karolinke ,napewno i drugi poród będzie taki.Muszę spadać,póki Iza śpi lecę rozwiesic pranko.Aj,jeszcze sie pożalę że mój mężuś z piątku na sobotę wyjeżdża do Niemiec na 6-7 tygodni.... Ciekawe jak dziewczynki zniosa rozląkę,bardziej sie martwię o Emilkę bo jest bardzo przywiązana do tatusia...Buziolaski !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: dzieciaczki sierpniowe

                  Czy Ty rodzisz,czy jak???Odezwij się...

                  Skomentuj


                    Odp: dzieciaczki sierpniowe

                    Hej,
                    Jeszcze nie rodzę.. czekam sorry trochę się nie odzywałam
                    Karolinka jest chpra dostała antybiotyk i ma siedzieć 7 dni w domu a tu poród lada chwilaDziś mnie boli co jakiś czas jak na okres może coś się zaczyna
                    Czemu masz operecje? to na to samo co wtedy?A jak wy sobie radzicie bez mężusia, jak Emilka znosi rozłąke?
                    Buziaki lecę bo Karolinka spi a zaraz męzuś przychodzi...


                    Skomentuj


                      Odp: dzieciaczki sierpniowe

                      no witaj !!!!
                      Daj znać jak urodzisz,napisz szczegółyEmilka zaczyna juz tęsknić za tatuśkiem,mówi np "mamusiu dlaczego tatuś tak długo pracuje i do mnie nie wraca..?"Aż łezka mi sie kręci w oku jak ona tak mówi.......Ja sobie jakoś radzę,tzn daję sobie rade z dziewczynkami tylko tęsknota i mnie juz dopada.Piotrus wyjechał 18tego września a wraca na koniec października więc jeszcze DALEKO...A do szpitala ide na ta plastykę,wcześniej wycinali mi tylko nadżerke i zażyczyli sobie badania urodynamicznego na które czekałam w kolejce aż 4 mc,juz mam wyniki więc czas na skierowanie i pewnie w listopadzie naprawią mi "podwozie"Czekam na wiadomości!!! Pozdrawiam i powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: dzieciaczki sierpniowe

                        Hej Anuś,
                        29.09.2010 o godz 8:20 przyszła na świat moja córeczka Hanusia, mierzyła 3450kg i 54cm, dostała 10 punktów
                        Taka jestem szczęśliwa że już po porodzie, uff co za ulga.
                        Moja Hania właśnie sobie słodko śpi, jest bardzo grzeczna, prawie w ogóle nie płacze, jak się naje to przesypia4-5 godzin.
                        A co do porodu to miałam SN ,u mnie to był normalnie expres- rano w środę o 6:30 znowu zaczęło mnie boleć jak na okres, potem miałam już te bóle co 3-5 min, zadzwoniłam po tatę, przyjechał i został z Karolinką, w szpitalu byłam o 7:30 a o 8:20 urodziłam. Trochę bolało ale teraz myślę że do przeżycia..
                        Jestem bardzo zadowolona ze szpitala, położna super, opieka ok ale ja nie miałam problemów z karmieniem, Hania od razu wiedziała jak się zabrać do jedzonka... nie dali mi znieczulenia bo było za późno i ochronili mi krocze i dlatego np teraz siedzę na krześle i mogę normalnie pisać.
                        Dodam tylko że tego dnia skończyłam 31 lat i dostałam najwspanialszy prezent jaki mogłabym sobie wymarzać moje szczęście HanieBuziaki papa


                        Skomentuj


                          Odp: dzieciaczki sierpniowe

                          Gratulacje!!!
                          No to Hanusia zrobiła ekstra prezent dla Ciebie,co???Będziecie co roku wspólnie dmuchać świeczkęRodziłas naturanlie,nie cięli Ci krocza?Bo piszesz że ci ochronili... No a takiego ekspresowego porodu to tylko pozazdrościć.No i chyba urodziłas co do dnia.Jeszcze raz gratuluje,fotki na n/k cudne.a w/g wagi i wzrostu to podobne maja dziewczynki??Bo u mnie było tak że Izunia 90gram grubsza i 1cm dłuzsza(Emilka 3420kg,56cm,Izula 3510kg,57cm).Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!

                          Skomentuj


                            Odp: dzieciaczki sierpniowe

                            Hej Anuś,
                            Dzięki kochana, ja tak rodziłam naturalnie i nie cieli mi krocza, miałam kilka otarć i założyli mi 3 szwy.Wcześniej trochę bolało ale teraz jest ok już nawet nic nie ciągnie.Była u mnie wczoraj położna i powiedziała że Hania rośnie i że wszystko w porządku,.. byliśmy tez na pierwszym spacerku, super tak wyjść w końcu z domu.Buziaki idę trochę posprzątać bo Hanusia śpi sobie od 1,5 godzinki, a mężuś i Karolinka są w sklepie.A co u Was?pa


                            Skomentuj


                              Odp: dzieciaczki sierpniowe

                              witaj mamuska
                              U mnie nudyyyyyyyy.Mąż od 3 tygodni za granica,jeszcze drugie tyle i wróci,czas mi sie dłuży.siedzę ciągle w domu,no nie licząc spacerków z dziewczynkami.no to ci sie udało urodzic bez ciecia,szcześciaro Ale pamietaj żebyś za długo nie stała,pomimo tego że dobrze się czujesz,bo wszystkie narządy jeszcze nie wrociły na swoje miejsce.Ja po urodzeniu Izy nie oszczędzałam się,juz tego samego dnia co wróciłam ze szpitala - zostałam sama z dziewczynkami i z obowiązkami domowymi.No i to tez po części przyczyniło się do tego że mam obniżone narządy rodne...no to cie postraszyłam,co???Uważaj i tyle ....a u nas z nowości to że Izunia od tygodnia nie ssie juz wogóle smoka- w końcu !!! Mam juz "dużą" córeczkęPozdrawiam.

                              Skomentuj


                                Odp: dzieciaczki sierpniowe

                                Hej,
                                Gratulacje dla Izuni że już smoczka nie potrzebuje
                                U nas w miarę dobrze, Hania jest bardzo grzeczna dużo śpi, w nocy wstaje tak z dwa razy.Na razie siedzimy same w domu z Karolinką, bo jest chora, ma katar i kaszel.Byliśmy na wizycie u lekarza Hanusia wazy teraz 3740 więc się ucieszyłam bo przez dwa tygodnia przytyła pół kilo Pozdrawiam , napiszę jak pozwoli mi czas..buziaki


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X