Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzieciaczki sierpniowe 2007 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: dzieciaczki sierpniowe

    hej Anuś
    Wczoraj pisałam i mi wszystko znikneło......... tak się wkurzyłam
    Trzeciego dziecka to raczej nie bedzie.... chyba że wpadka
    Jakby się okazało że bedzie trzecie to by się męzus chyba załamał 4 baby w domu hehehe..
    Powiem Ci że moja Karola strasznie samodzielna się zrobiła, dostała na prezent rowerek taki na 4 kołach i po godzinie sama pedałowała a i straszna z niej strojnisia, ostatnio to by tylko sukienki zakładała albo spódniczki ale Twoje pewnie tak samo co?
    Byłam tez u mojego ginka i pocieszyła mnie z tym serduszkiem malej..., że nie jest tak zle ale musze zrobic ucho serca a wcześniej ide na usg 9czerwca.
    Tyle u mnie a co u Was?, czekam na szybką odpowiedz, buziaki pa


    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: dzieciaczki sierpniowe

      Hej.U nas nic ciekawego,Emilka lubi nosić buty na obcasie(oczywiście po domu) Izunia we wszystkim ją naśladuje,jak np Emilka bierze nocnik żeby zrobic siusiu to Izunia leci po swój mówiąć "aa",wieć we dwie często robią sobie posiedzenie na nocniczkach,wstawię Ci kilka fotek to zobaczysz co ONE wyprawiają.Ach,moja Emilka lubi gdy...maluję jej paznokcie Wczoraj byliśmy na zakupach no i wybrała sobie fioletowy lakier do paznokci...
      A co u mnie/W sobotę dostałam okres który zazwyczaj trwa 4-5 dni,a tu dalej leci...,tzn już nie "czysta" krew tylko krew z brunatnymi upławami,niewiem czy to dobrze czy zle..???Szukałam w internecie o tej konizacji i znalazłam że powinnam mieć brynatne uplawy,że nie powinnam krwawićDobra,nie zasmucam,wstawiam zdjecia moich "grzecznych" córeczek.
      Attached Files

      Skomentuj


        #93
        Odp: dzieciaczki sierpniowe

        Hello,
        Nie zasmucasz, a byłas u lekarza?, lepiej zeby to skontrolować.
        Zdjęcia dziewczynek super
        A ja mam jakąś wredną baktrie w moczu i musze brać antybiotyki ( doustnie i dopochwowo). Mam tydzień brać i zobaczymy czy przeszło.Ostatnio tez dostałam skórczu łydek.. ale nic trzeba to przetrzymać.A po za tym ok, byliśmy na dwóch piknikach z okazji dnia dziecka, Karolcia szalała
        Jak tam mija dzień mamusi? ja dostałam orzeszki w czekoladzie mniam, buziaki pa


        Skomentuj


          #94
          Odp: dzieciaczki sierpniowe

          Witaj!!!
          Wczoraj byłam u lekarza,odebrałam wynik histopatologiczny(ten wycinek co pobrali przy wycinaniu nadrżerki),przebadal mnie no i WSZYSTKO GOI SIĘ PRAWIDŁOWO pomimo tych krwawień Mówil że niektóre kobiety przez cały okres gojenia się szyjki krwawią i to nie jest nic złego.No i za 2 tygodnie mogę sie w końcu z mężem "poprzytulać"A dzień matki u mnie był taki że wczoraj rano pojechałam sobie z dziewczynkami do mamy,od swoich pociech nic nie dostalam bo mąż ZAPOMNIAŁ(a prosilam go żeby wytlumaczyl dziewczynkom-bardziej Emilce- że mamusia ma dzis święto i żeby mnie ukochaly,dały całuska),cały dzień czekałam,było mi przykro ale nic mężowi nie wypomniałam,za miesiąc dzień ojca ODWDZIĘCZĘ SIĘ MU...Dbaj o zdrówko,dbaj o córeczkę w brzuszku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pa pa pa.

          Skomentuj


            #95
            Odp: dzieciaczki sierpniowe

            Hej,
            Ciesze się że wyniki masz dobre, przepraszam że tyle czasu się nie odzywałam.
            A co do męza to się nie przejmuj, mój rok temu też nic nie przygotował, potem twierdził że dlaczego mam się obrażać.Dobrze że teraz się lepiej postarał
            Ja wróciłam z weekendu byłam na wsi,super pogode mieliśmy, troche nawet wystawiłam nogi i się opalałam.Karolinka się wychasała i nawet w miare grzeczna była. A jak u Was po weekendzie?
            Trzymaj kciuki w środe mam usg i mam nadzieje że wszystko bedzie ok z serduszkiem malutkiej papa


            Skomentuj


              #96
              Odp: dzieciaczki sierpniowe

              Dobry wieczór,no juz myslałam że o mnie zapomniałaś...
              Aj u mnie dziewczynki ZNOWU chore,od soboty.Zaczęło się od gorączki,potem kaszel i katar.A i do tego Emilka bardzo często robi siusiu a Izunia prawie wogóle,nie mają apetytu,Iza w pon i we wt wszystko co jadła to zwracała,dziś juz lepiej,rano tylko wymiotowała, reszta dnia ok.robiłam im badanie moczu,jutro się dowiem jakie są wyniki.Ja też zasmarkana - uważaj bo Cię zarażę...Trzymam kciuki za maluszka,napewno bedzie ok!!!Ile waży teraz Karolinka?Bo Emilka 14.200kg ale w ubraniu(koszulka,majteczki skarpetki i spodenki więc ze 300gram trzeba pewnie odjać)Napisalam do Ciebie z ntalka na n/k,odczytałaś?D o z o b a c z e n i a !!!!!

              Skomentuj


                #97
                Odp: dzieciaczki sierpniowe

                Hej
                Byłam na usg i na 100 bedzie dziewczynka, teraz zastanawiam się nad imieniem. Mam kilka typów imion i jeden z nich to Emilia.Nie wiem na czym stanie bo jak mi się jakięś imie podoba to mojemu m nie. Na szczęście z serduszkiem wszystko ok ale ide jeszcze na badanie echo serca płodu aby miec pewność do końca.
                Karolinka waży chyba z 15 kg ale dawno jej nie ważyłam.Strasznie się teraz rozgadała i wszystko powtarza,będzie z niej gaduła pewnie
                A jak się czują dziewczynki i jak badania moczu? Odpisałam Ci z naszej klasy.Buziaki


                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: dzieciaczki sierpniowe

                  No w końcu odpisałaś!
                  Ja chciałam żeby Iza była Darią ale mąż się nie zgodził Na początku zła byłam na niego ale to było tylko chwilowe.Stwierdziłam że mu ustąpię bo imię dla pierwszej córeczki wybrałam ja więć żeby było sprawiedliwie to niech on wybiera dla drugiej.U mnie z nowości to mogę Ci napisać że dzisiaj mamy czwarty dzień jak Izunia nie nosi pampersa(na noc to ubieram),uczy sie załatwiać do nocnika Dzisiaj ani razu nie nasiusiała jeszcze w majteczki,jak zrobi siusiu do nocnika to mówi "o" i bije sobie brawo.Powiem Ci że z Emilką miałam gorsze początki,przez pierwsze dni sikała w majty po 10 razy a Iza pierwszego dnia osikała sie tylko 5 razy a wczoraj 3 przedwczoraj 2 razy więc wynik ma lepszy.Wczesniej z nia zaczynam nauke o 2 mc niż z Emilką bo obserwując ją stwierdziłam że zaczyna już rozumieć(małpuje po siostrze pewnie dlatego).Córcie prawie zdrowe,Izunia miała bakterie w moczu i dostała antybiotyk,Emilka miała wyniki ok.Dzisiaj został im tylko kaszel,także już są normalne,bawią się ,itd.Pozdrawiam no i czekam na odp

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: dzieciaczki sierpniowe

                    Postaram się cześciej pisac
                    Gratulacje dla Izuni i ciesze się że dziewczynki zdrowe.
                    U nas też szybko pożegnaliśmy się z pampersem i nie kupujemy teraz aż do czasu jak maleństwo się urodzi.Karolcia teraz nawet woli susiu robic na " normalnym kiblu"
                    Byliśmy wczoraj w kinie i wytrzymała prawie cały seans,najbardziej jej popcorn smakował, a ostatnio to uwielbia lizaki i mówi mama "kup lisiac"
                    A mi zostało 2 tygodnie pracy i ide na zwolnienie, będe z mała w domu a potem idzie we wrześniu do przedszkola i zobaczymy jak to będzie. Buziaki papa


                    Skomentuj


                      Odp: dzieciaczki sierpniowe

                      Wybacz mi że tu nie zaglądam ostatnio......
                      Jutro Ci napiszę co u mnie i co u dziewczynek.Pa.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: dzieciaczki sierpniowe

                        OK, to czekam!!!


                        Skomentuj


                          Odp: dzieciaczki sierpniowe

                          Aniu,
                          Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spełnienia wszystkich marzeń, sto lat!!!


                          Skomentuj


                            Odp: dzieciaczki sierpniowe

                            O rany,znowu zapomniałam Ci cos napisać.Uduś mnie albo niewiem[LEFT]U mnie jest tak że Izunia właśnie od tygodnia nie siusia w pampka w nocy,do dziennej drzemki juz jej wogóle nie zakładam,dzisiaj na noc też nie założę,zobaczymy jak to będzie.Ale powiem ci że się w nocy budzi i sika do nocnika więc jestem dobrej mysli.Od 13 czerwca zużyłam tylko 11 pampersówA tak to na miesiąc szło mi prawie 3 paczki,szok!!!Dziękuję za życzenia,zaczynam nowe życie Wczoraj dostałam pierwszą szczepionkę przeciw żółtaczce,o rany jak bolało...Zresztą kieszeń też bo musiałam za nią zapłacić 45zł,fundusz zdrowia nie refunduje tych szczepionek...Moje niunki znowu były chore,tzn Izunia dostała uczulenia od płynu do płukania "lenor"(od noworodka używałam "global" i cos mnie podkusiło żeby zmienić i sie narobiło),Emilka miała zapalenie krtani.Obie dostały ten sam lek po którym Emilka dostała uczulenia i teraz obie maja krosty,Izunia na całym ciałku,Emilka tylko na twarzyOj jak nie urok to sraczka.[/LEFT
                            To tyle co u mnie,pisz jak tam Twój brzuszek,co u Karolinki.Pozdrawiam,buzka,pa.
                            Last edited by chudagleba; 07-07-2010, 07:15.

                            Skomentuj


                              Odp: dzieciaczki sierpniowe

                              Hej Anuś,
                              Super że się odezwałaś
                              Po pierwsze gratulacje dla Izuni, duża już z niej dziewczynka
                              A co u nas dobrze, ja jestem od lipca na zwolnieniu i siedzę z Karolą.
                              Powiem Ci że muszę się przyzwyczaić do innego trybu.Karolinka czasami jest niegrzeczna i muszę wymyślać jakieś rzeczy żeby nie zwariować.Podziwiam Cie bo myślę że opieka nad dwójką to jest dopiero ciężka praca ale nic myśle że z dnia na dzień będzie coraz lepiej.
                              A mój brzuszek rośnie, na szczęściej wszystko jest w porządku, nie wiem czy Ci pisałam że byliśmy na Echo serca płodu i nic nie wykazało
                              Za tydzień jedziemy nad morze i już się nie mogę doczekać
                              Buziaki bo Karolcia domaga się kaszy...papa


                              Skomentuj


                                Odp: dzieciaczki sierpniowe

                                Hejka
                                To Karolinka je jeszcze kaszę?Moja Emilka je codziennie na kolację płatki z mlekiem,o kaszy nie ma mowy-zresztą i Izunka woli płatki.Ach te siory robia wszystko tak samoBycie mamą razy dwa nie jest tak trudne jak można to sobie wyobrazić,trzeba sobie tylko wszystko zaplanować,byc sprawiedliwym i oczywiście konsekwentnym.Dasz radę!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam,buzka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X