Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzieciaczki sierpniowe 2007 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: dzieciaczki sierpniowe

    Hej,
    Karolinka u dentysty- rewelacja w ogóle się nie bała, od razu usiadła na fotel a potem pokazała ząbki,na szczęście nie miała dziury
    Co do ruchów to już poczułam, znaczy inaczej odczuwam jak z Karolinką,czuje...jak mnie swędzi brzuch a potem wydaje mi się że maleństwo przesuwa się z jednego miejsca w brzuszku na drugie
    Idę szykować śniadanie, super przyjęcia życze i zdaj relacje po pa


    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: dzieciaczki sierpniowe

      witaj
      Urodzinki się udały choć wesolo nie było nam dorosłym,z tego wszystkiego nie porobilam izuni fotek,mam tylko zdjęcie torta i zdjęcie jak dmucha świeczkę...........Poza tym Izunia zasmarkana,nocke mielismy do d*****,Emilka tez zasmarkana - to ona zarazila siostrzyczke...Czekam kiedy i mnie dopadnie katarek.Jutro jadę do ginekologa,powinnam dostać skierowanko do szpiala na usunięcie narżerki,oby mi je dał !!!
      Super że juz czujesz maluszka,ja też inaczej czulam Emilkę a inaczej Izunie.Narazie spadam,jutro tu zajrzę !!! Pa grubasku
      Attached Files

      Skomentuj


        #78
        Odp: dzieciaczki sierpniowe

        HEJ Kochana
        Super Izunia miała torcik na urodziny a i fajną zrobiłaś jej fryzurke
        U nas przez te wydarzenia to weekend okropny był...
        Okazało się że nasz proboszcz zginął w tym wypadku a jeszcze tydzień temu go widzieliśmy

        Musze się dzis pochwalić że od 2 nocy nie zakładam Karolince pieluchy na noc , w dzień to już od dawna nie chodzi i na 100% pozbywamy się pieluszki
        A ja coraz częściej czuje mojego maluszka, po weekendzie majowym będe miała usg i może w końcu sie dowiem kto tam mieszka buziaki pa


        Skomentuj


          #79
          Odp: dzieciaczki sierpniowe

          Napisz czy dostałaś skierowanie na usuwanie nadżerki???


          Skomentuj


            #80
            Odp: dzieciaczki sierpniowe

            Hej kochaniutka No DOSTAŁAM SKIEROWANIE DO SZPITALA !!! Tylko jest jeden problem... Na skierowaniu napisał mi w rozpoznaniu choroby tak : nadżerka,obniżenie pochwy i nietrzymanie moczu no i pojechałam z tym skierowaniem do szpitala by zaklepać sobie termin a tam mi mówią że mam zle napisane bo oni nie wiedza co tak naprawdę mają mi zrobić ,czy to ma być zabieg czy operacja,no i jutro na 12:30 jadę do szpitala na konsultacje z ordynatorem-ginekologiem.Oni chcą mieć dokładnie napisane co maja mi zrobic,powinnam(tak myślę)mieć na tym skierowaniu napisane tak - plastyka pochwy i wycięcie narżerki,a z tym moczem to niewiem......... Dzisiaj moja mamuśka ma podejść do mojego gin co dał to skierowanie i z nim pogadać.Jutro jadę rano do Olsztyna,dziewczynki zostawie u mamy no i pojadę na te badania czy co tam bedą ode mnie chcieli.Takze odezwę się w piatek.GRATULACJE DLA KAROLINKI ŻE PAMPERSA JUŻ NIE POTRZEBUJE !!! Buzka,pa.

            Skomentuj


              #81
              Odp: dzieciaczki sierpniowe

              Witam ,
              Tak to jest z tymi lekarzami, trzymam kciuki żeby wszystko się udało, badania i ta konsultacja. Daj znać jutro co tam załawiłaś.
              Ja odezwe się więcej po weekendzie bo jakas ostatnio zabiegana jestem i niedługo wychodze z pracy,pa buzka


              Skomentuj


                #82
                Odp: dzieciaczki sierpniowe

                siemanko
                Alez się wczoraj nasłuchałam na tej konsultacji...Poryczałam się.3 maja idę na wycięcie nadżerki tzn 3 maja mam się zgłosic do szpitala na godz 17:00,następnego dnia rano wytną mi tą nadżerkę,potrzymaja mnie 2 doby,potem mam zrobic badanie Urodynamiczne(chodzi o moje popuszczanie moczu) no i z tym wynikiem bede sie juz umawiać na zabieg plastyki pochwy - wynik badania będzie zależny od metody zrobienia tej plastyki.No i przede wszystkim odradzaja mi zachodzenie w trzecią ciążę.Odynator byl bardzo zdziwiony że mając 30 lat muszę przechodzić te zabiegi.to tyle,nie mam jakos głowy do pisania,jestem bardzo przejęta tym,co wczoraj się dowiedziałam u gin.Trzymaj sie cieplutko,jak "ochłonę" to napiszę - znaczy się jutro napiszę Buziaki,pa.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: dzieciaczki sierpniowe

                  Hello
                  Jestem pełna podziwu dla Ciebie kochana ale jak juz będziesz po tych operacjach i dopjedziesz do siebie to na pewno poczujesz się lepiej.
                  Ja będe bardzo mocno mocno trzymać kciuki.

                  Zmęczyłam sie troszke weekendem szczególnie niedzielą, byłam na długim spacerze ale pogoda była wspaniała jak w lato.
                  Nie mogę się doczekać piatku bo wtedy będą wyniki z przedszkola czy Karolcia się dostała. A co u Was jak weekend? Pozdrawiam pa


                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: dzieciaczki sierpniowe

                    Hej Kochana ciężaróweczko
                    Przyznam się że codziennie zaglądam na forum ale jakoś nie wiem co pisać.Moje mysli ciągle krążą wokół zbliżającego się pójścia do szpitala,ciągle przeglądam wątki dotyczące zdrowia mamy po porodzie,chyba cos mi sie poprzestawialo w głowie bo żyję tylko tym...No i co mam Ci napisać?Sama niewiem............

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: dzieciaczki sierpniowe

                      Hej Anuś
                      Ale ja rozumiem czasami nie ma się poprostu weny do pisania a ty jeszcze masz zawaloną głowe szpitalem biedulko. Poprostu jak będziesz chciała to pisz.
                      Karolinka dostała się do przedszkola co prawda do przedszkola które zaznaczyliśmy jako trzecie i nie jest tak blisko nas ale w sumie się ciesze że w ogóle sie gdzies dostała
                      Koszmar z tymi przedszkolami pierwszeństwo mają dzieci samotnych matek, są dzielnice w Warszawie gdzie nie ma szans żeby dziecko się gdzieś dostało
                      W sobote wyjezdam na weekend majowy z siostrą i jej synkiem pod Łódz a mój m zostaje w domku.Zawsze narzekał że ma gdzies wyjechać to teraz zostanie sam i niech się rządzi
                      Buziaki a poniżej fotki Karolci
                      Attached Files
                      Last edited by agatakul; 27-04-2010, 09:58.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: dzieciaczki sierpniowe

                        Hej,ja już "po" zabiegu !!
                        Wczoraj rano wypuścili mnie do domciu.D***** troszkę boli,tzn najbardziej przy siusianiu.Zabieg miałam o 7:30 rano,trwał godzinę,mam szwy tam w środku.Dostałam znieczulenie ogólne,i tabletke na rozluznienie.Pomietam jak mnie wiezli na salę operacyjną,jak mi sie wkuwali(welfron),jak mi wiązali ręce i rozkładali nogi do tego zabiegu i moment gdy przykładali mi maskę ze znieczuleniem,potem to juz sie obudziłam na sali o 10tej...Wczoraj zle się czułam,bolała mnie głowa,miałam zawroty głowy i stan podgorączkowy no i raz upadłam na podłogę.Ale brzuch mało co boli,nie krwawię tylko mam takie upławy jak po porodzie,maż ma 8 tygodni "abstynencji"A co u Ciebie??? Kogo nosisz pod serduszkiem???

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: dzieciaczki sierpniowe

                          Hej,
                          Fajnie że sie odezwałaś, kochana ile ty się wycierpiałaś, teraz musisz dużo odpoczywać.A może masz możliwość żeby mama albo teściowa zajeły się dziewczynkami na troche a ty byś sobie odpoczeła?
                          Jeszcze nie wiem kogo nosze pod serduszkiem , ide na usg w przyszły czwartek i nie mogę się doczekac mam nadzieje że się w końcu dowiem
                          Powiem Ci że maluszek ostro daje o sobie znac ,wierci się i puka. Miłego dnia papa


                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: dzieciaczki sierpniowe

                            Do końca tygodnia jest ze mną mąż ale od poniedziałku jestem sama z dziewczynkami.Dzisiaj już trochę chodzę po domu,zrobiłam powolutku obiad,ogarnęłam pokoik Emilki.Jak trochę pochodzę to mnie boli d***** Daj znać po usg,trzymam kciuki abys się dowiedziała !!! Buzka,pa.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: dzieciaczki sierpniowe

                              Hej Ania
                              Jestem po usg i chyba dziewczynka bedzie...hehe, lekarz powiedział że nie widzi " siusiaka" i że się skłania ku dziewczynce.Mój m chciał chłopca jak to facet ale ja właściwie się ciesze ,ja mam sioste i mam super z nią kontakt no i ubranka mam po Karoli.
                              W sumie to nie ma teraz znaczenia bardziej się zmartwiłam tym że lekarz zobaczył jakąś plamke na sercu, zwapnienie. Niby mówił żeby się nie martwić bo dziecko tak się zle ułozyło że nie widział tego serca dokładnie. Mam powtórzyć usg za 4 tyg, mam ndzieje że wtedy będzie wszystko ok,A jak u Ciebie?, czy wszystko się zagoiło? Pozdrawiam pa


                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: dzieciaczki sierpniowe

                                Hej mamuśka
                                U mnie już ok,ostatnio krwawiłam,ale przeszlo.Szwy jeszcze nie wylazly.Gratuluje córeczki(Karolinka będzie miała z kim się bawic lalkami).Mąż ja to chlop,chciałby syna.Wiesz,do trzech razy sztuka...Pozdrawiam cieplutko.
                                Ps. SIĘ ODZYWAJ CZĘŚCIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X