Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauka spania w swoim łóżeczku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Moja Julka 2 i pół roczku zasypia ze mną na łóżku, (potem ją przenoszę do łóżeczka) rozmawiamy sobie a potem jak się zmęczy to sama usypia, rano też sobie leżymy i plotkujemy

    Skomentuj

    •    
         

      Moja Kinia ma 2latka i 4 miesiące kłade ja spać około godz.21.30, śpi mi do 7.30 lub 8.00.

      Skomentuj


        moja Jula najpierw zasypiala kolo 20 a teraz zasypia po 19 wiec musialam przesunac pore kapieli
        Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

        http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



        http://perlasta.blogerki.pl/

        Skomentuj


          Moja Amelka,jest kąpana o 19-tej,i po butelce mleka zasypia przed 20-stą.Śpi do 2-giej,zjada mleczko i śpi do 7-mej,czasami do 8-smej.
          AMELKA UR.27.03.2008

          Skomentuj


            Moj Maciuś ma 10m-cy,od początku był usypiany ok.21-ej,ok.6-ej budzi sie na kaszke po niej pośpi do 7-7;30 i pobudka-nie ma mocnych!!!!!!!!!!czas zabawe zaczac...... w ciągu dnia śpi 2 x po 2h.uuuuuuuuuuuuuuchchchchchchchchchch jaki błogi spokoj następuje

            Skomentuj


              Napisane przez kate79 Pokaż wiadomość
              Moj Maciuś ma 10m-cy,od początku był usypiany ok.21-ej,ok.6-ej budzi sie na kaszke po niej pośpi do 7-7;30 i pobudka-nie ma mocnych!!!!!!!!!!czas zabawe zaczac...... w ciągu dnia śpi 2 x po 2h.uuuuuuuuuuuuuuchchchchchchchchchch jaki błogi spokoj następuje
              HEJ kate79,CO DAJESZ MACIUSIOWI NA KOLACJĘ?Moja Amelka,wcześniej spała od 20-stej do 5-tej a nawet 6-tej,ale od 3-m-cy budzi się o 2-giej i nie ma zmiłuj trzeba dać mleczko,bo woda nie starczaNie mogę jej odzwyczaić jedzenia w nocy..
              AMELKA UR.27.03.2008

              Skomentuj


                A jak unormowac dzień takiemu 2 miesięcznemu brzdącowi? Nie mam problemów z nocką ale czasem prześpi całą bez picia czasem obudzi się raz. Ale bywa też tak że w dzień prześpi swoją godzinę do jedzenia no i wszystko się potem przesówa. No i jak tu zrobic żeby np. kompanie było o tej samej godzinie zawsze i potem zasypianie. Albo czasem jest tak że o 18 zje no i o 21 chce go wykąpac a on się nie obudzi tylko śpi prawie do rana. Przecież nie będę go budziła no a kompac o 18??

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mój synek w kwietniu będzie miała 2 lata. Nasze usypianie wygląda tak: muszę się z nim położyć do łóżka i leżeć przy nim dopóki nie zaśnie. Niestety śpi w naszym łóżku całą noc, co mnie już bardzo męczy. Chciałabym go wkrótce nauczyć spania w osobnym łóżku, ale nie wiem jak się do tego zabrać i czy nie jest na to za wcześnie. Co o tym sądzicie?

                  Skomentuj


                    Napisane przez aga29 Pokaż wiadomość
                    Mój synek w kwietniu będzie miała 2 lata. Nasze usypianie wygląda tak: muszę się z nim położyć do łóżka i leżeć przy nim dopóki nie zaśnie. Niestety śpi w naszym łóżku całą noc, co mnie już bardzo męczy. Chciałabym go wkrótce nauczyć spania w osobnym łóżku, ale nie wiem jak się do tego zabrać i czy nie jest na to za wcześnie. Co o tym sądzicie?
                    Aga29 czy nie jest za wcześnie?ja uważam że trochę za późno,teraz maluszek już bardzo dużo rozumie i będzie sie buntowac jeśli zechcesz go dac do osobnego łóżka.Mój syn od zawsze spał w swoim łóżeczku ale zrobiłam tak że łóżeczko przysunęłam do naszego łóżka tak że w nocy miałam go w zasięgu ręki.Jeśli w nocy sie obudził i płakał to głaskałam go.Zdarzało sie czasem że wzięłam go do nas na noc-ale rzadko-nie chciałam żeby sie przyzwyczaił do spania z nami.
                    Alanek 14.09.2006

                    Skomentuj


                      Tak to był błąd, że pozwoliliśmy mu spać z nami. MUszę go "przestawić" na spanie w osobnym łóżku, tylko czy nie jest za wcześnie, żeby spał nie w łóżeczku dla dzieci, tylko w takim dużym, w osobnym pokoju.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Aga zgadzam sie z Marti, my mieliśmy ten sam patent. Ale odką mala skończyła rok i 4 miesiące zaczęla spać sam w swoim pokoiku. Wiadomo jest ciężko i czasami w nocy musze spać na kanapce obok jej łóżeczka. Co do zasypiania to bywa róznie. Jednego dnai wystarczy bajeczka i buziaczek a innego chce zeby z nią zostać i głaskać ja po rączce.

                        AMELKA 08.02.2007

                        Skomentuj


                          [QUOTE=aga29;60353]Tak to był błąd, że pozwoliliśmy mu spać z nami. MUszę go "przestawić" na spanie w osobnym łóżku, tylko czy nie jest za wcześnie, żeby spał nie w łóżeczku dla dzieci, tylko w takim dużym, w osobnym pokoju.[/QUOT

                          Aga myślę,że możesz spróbowac go dac do osobnego pokoiku ale do łóżka z barierkami gdyż w tym wieku dziecko jeszcze w nocy sie bardzo wierci i mógłby spaśc na ziemie.Na pewno będzie to duża zmiana dla dziecka i ogromne przeżycie.Spał z zawsze z Wami a tu teraz osobny pokoik i osobne łóżeczko.Nie wiem czy już macie łożko dla niego-jeśli nie to jedźcie z nim do sklepu-niech bierze udział w kupnie łóżka,podkreślajcie przy tym jakim jest już dużym chłopczykiem.Siedź przy nim zawsze w pokoju dopuki nie zaśnie.Mam nadzieje,że będzie dobrze:-)
                          Alanek 14.09.2006

                          Skomentuj


                            [QUOTE=Marti1986;60407]
                            Napisane przez aga29 Pokaż wiadomość
                            Tak to był błąd, że pozwoliliśmy mu spać z nami. MUszę go "przestawić" na spanie w osobnym łóżku, tylko czy nie jest za wcześnie, żeby spał nie w łóżeczku dla dzieci, tylko w takim dużym, w osobnym pokoju.[/QUOT

                            Aga myślę,że możesz spróbowac go dac do osobnego pokoiku ale do łóżka z barierkami gdyż w tym wieku dziecko jeszcze w nocy sie bardzo wierci i mógłby spaśc na ziemie.Na pewno będzie to duża zmiana dla dziecka i ogromne przeżycie.Spał z zawsze z Wami a tu teraz osobny pokoik i osobne łóżeczko.Nie wiem czy już macie łożko dla niego-jeśli nie to jedźcie z nim do sklepu-niech bierze udział w kupnie łóżka,podkreślajcie przy tym jakim jest już dużym chłopczykiem.Siedź przy nim zawsze w pokoju dopuki nie zaśnie.Mam nadzieje,że będzie dobrze:-)
                            Przypuszczam, że będzie nam obojgu bardzo ciężko, bo ja także przyzwyczaiłam się do tego, że mogę w nocy się do niego przytulić, pocałować. Ale mam nadzieję, ze nie będzie tak źle, bo odstawiania od piersi też się obawiałam (karmiłam 1,5 roku),a poszło bardzo gładko. Co do łóżka mam już niestety kupione,ale może jakoś w inny sposób zachęcę go do spania w osobnym pokoju. Możę jakaś ładna pościel, podusia, lampka nocna?

                            Skomentuj


                              moja coreczka w zaleznosci od dnia czasem zasnie sama a czasem musze sie przytulic do niej ale zazwyczaj o 20 juz biegnie po butelke z mlekiem na sen
                              a poiedzcie mi kiedy najlepiej odzwyczaic mala od buteki na spanie??

                              Skomentuj


                                Moje maluchy śpią w swoich łóżkach: trzylatek na "dorosłym" łóżku a roczniak w łóżeczku. Nigdy nie spali z nami, no może poza sporadycznymi wyjątkami we wczesnym dzieciństwie
                                Nie wiem tylko jak zareagują na zmianę pokoju bo do tej pory mamy tylko jeden więc spimy wszyscy można powiedzieć razem. Ale już niedługo będziemy mieli weremontowaną "górę" więc każdy dostanie swój pokój. Mam nadzieję że nie będzie źle.
                                Co do butli na noc to ja nie wiem jak się jej pozbyć. Próbowałam sposobu Super Niani ze smokiem ale nie udało się. Był płacz i krzyk i butla wróciła. A że kawaler żyje właściwie tylko mlekiem, bo jest niejadkiem, nie miałam serca odbierać mu jedynego pożywienia
                                Pocieszam się tym że mojej cioci dzieci piły butlę również długo ale w końcu same zostawiły. Może i u nas tak się uda


                                Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

                                Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

                                Ania i Jarek:

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X