Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Dzieńdoberek!!
    hehe no to na pewno kolejny znak końca świata jak dobiliśmy tysiączka

    No właśnie - nie straszcie mnie takimi cudami!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      ha, to ja będę druga na tej tysiecznej

      Jejuuś jak sie tu znowu fajniutko zrobiłoA wszystko przez Karole!

      Ja tak na biegu, tym razem bez esejów, bo musze do mojego fizjoterapeuty sie zbierac.
      Ale muuusze się Wam jeszcze szybciorem pochwalić, ze moja Lilka wreszcie nareszcie korzysta z nocniczka

      Aaaa no i Karola spróbujże, ze tak po krakowsku zaciagnę;-) tej stewi...zamiast cukru, jest bezpieczna i nie podnosi poziomu cukru itp..pogooglaj sobie. Ja mam ja w proszku i sypie do ciastek, herbat, serka białego..

      Dobra, spadam,paaa


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        To ja też się wpisuję na tysięcznej stronie
        Ubrałam naszego drapaka - z bombkami i lampkami nawet fajnie wygląda. Mąż właśnie doprowadza auto do ładu A ja dziś byłam sobie u kosmetyczki - wreszcie wychodne bez dziecka

        Jutro czekamy na zakupy- zamówiliśmy przez neta i rozpoczynamy wielkie gotowanie

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          I ja się wpisuję na tysięcznej stronie

          My też dzisiaj ubraliśmy choinkę. No i standardowo, jak co roku stłukła się bombka. To już u nas tradycja - co roku mam o jedną mniej


          Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Ja też chcę na tysięcznej ja też!!!!


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              a tak swoją drogą, to my jeszcze choinki nie mamy. Czekamy aż ceny spadną. pewnie do jutra wieczora.


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                to może i ja załapię sie jeszcze na tysiączka???
                My dziś ubraliśmy choinkę. Pachnie w całym domu, wreszcie wysprzątane, obrusiki świąteczne, świeczki się palą. Uwielbiam, po prostu uwielbiam ten czas
                U nas też bombka się stłukła, ale w sumie też już tradycujnie, więc jakoś żalu nie było.

                Olcia cieszę się, że mężuś w domu. No i nie szalej zbytnio, skoro uważasz, że jeszcze nie czas

                To jeśli się chwalimy, to ja też. U nas kolejny krok do przodu, od kilku dni Alusia bez pampka w nocy. Jak na razie bez wpadek. Cieszę się bardzo, kolejna oszczedność, he he




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Jutro pewnie nie będę miała czasu więc dzisiaj życzę Wam ZDROWYCH, WESOŁYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, SMACZNEGO KARPIA, TRAFIONEGO MIKOŁAJA, DUŻO CIERPLIWOŚCI, ŁATWYCH WYBORÓW I WOGÓLE CZEGO TYLKO SOBIE ŻYCZYCIE!!!


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Hej to ja też złożę życzenia. Wczoraj się nagotowałam, całą noc nie umiałam spać i pewnie później nie będzie czasu żeby wejść na forum.

                    Moje Kochane!!
                    Życzę Wam wspaniałej, klimatycznej Wigilii. Dzieciaczkom, żeby spróbowały każdego dania i z uśmiechem powitały prezenty pod choinką. Wam i Waszym Mężom życzę dużo ciepła, miłości. Ten rodzinny czas spędźcie z dala od trosk i problemów, a wspominajcie same najlepsze chwile tego roku!

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Zdrowych wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie życzę ja i oczywiście Dawid

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Mnóstwo ciepła i radości,
                        Niechże w Waszym domku zagości,
                        Na wigilijnym stole jedzenia wszelakiego,
                        I picia wybornego.
                        Niech pieniądz wam szeleści,
                        A miłość niech was w życiu pieści.

                        Wszystkiego najlepszego w ten magiczny czas, czas Świąt Bożego Narodzenia!

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnego ciepła i wielkiej radości, odpoczynku od codziennych trosk, Świąt niosących nadzieję na jeszcze lepszy Nowy Rok


                          Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Wesołych świąt
                            Buziaki

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Kochane moje,
                              czasu brak, ale życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt. Niech ta mała dziecinka otuli Was swoją miłością




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Jejus, no i nie zdazyłam..

                                ale kto jeszcze swietuje, a do północy zostało troche czasu i nadal mamy swieta, więc świetujcie!!!!Mam nadzieję, że spedzacie je w miłym gronie a także w zdrowiu i światecznym słodkim lenistwie

                                Co do zdrowia, to mnie dopadło koszmarne przeziebienie,kicham, prycham i mam wielki obolały kindol a ze ciąza, to nie moge sobie pomóc i sie taaaak męczę Mam nadzieje,że nasz maluch jeszcze trochę w brzusiu posiedzi, bo nic a nic siły nie mam.
                                Dzisiaj wieczorkiem wróciliismy od rodzinki, było jak zwykle - czyli luźno, śpiewnie i bardzo nastrojowoUwielbiam z nimi świeta..

                                Ściskam mocno


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X