Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    O! To Natanek świętuje razem z Franiem. Natanek kończy 11 miesięcy a franio już roczek. Wow, ale ten czas szybko leci.

    Wskoczył kotek na ławeczkę,
    zdmuchnął na torcie jedną świeczkę,
    i zamiauczał pięknie miał.
    Teraz pobiegł bez miauczenia
    żeby złożyć Ci życzenia!!!



    DAMIANEK 04.06.2007R
    BARTOSZEK 21.05.2008R
    NATANEK 30.04.2010R
    OLIWKA 17.02.2012R

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Franusiu życzymy ci wszystkiego najlepszego dużo zdrówka uśmiechu na co dzień i jak najwięcej beztroskich chwil :*


      ehh aż się łezka w oczku zakręcila na te wspomnienia
      Last edited by MiiCiiA; 30-03-2011, 20:14.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Franiu, przyjmij najlepsze życzonka: zdrowia, uśmiechu, wielu przygód i abyś był dumą dla swoich rodziców

        Jak to dobrze, że możemy poczytać nasze wspomnienia sprzed roku. Tyle emocji nam wtedy towarzyszyło...


        Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Hej dziewczynki
          Dziękujemy Wam za życzenia :*
          Wczorajszy dzień był naprawdę wyjątkowy, bardzo go przezywałam. Franio oczywiście nie chciał spać, nie miał czasu jeść i tylko siedział w basenie z kulkami - aż piszczał jak go zobaczył. Nie wiem czemu, ale do rączek najczęściej bierze niebieskie... Oprócz tego dostał rowerek, quada, samochód policyjny, ubranka (w tym 2 piżamy, które założy chyba w wieku 5 lat ) i wiele innych rzeczy.
          No i teraz raport roczniaka
          Sam zaczyna już trzymać butelki; je już normalnie wszystko; sam odgryza kęsy z kanapek, kiełbasy, ciastek, budzi się 1-2 razy w nocy na jedzenie; sam stoi,ale nie chodzi jeszcze, rozumie związek przyczynowo skutkowy - wie że jak mama szykuje śpiochy to musi iść do łazienki bo będziemy się kąpać i dużo innych takich rzeczy. Jak jest zmęczony w ciągu dnia to sam wdrapuje się na łóżko i po prostu zasypia albo leżąc na łóżku woła "ej" żeby mu picie przynieść. Oprócz tych wszystkich słów, które mówił wymawia wyraźnie NIE. Potrafi sam wejść i sam zejść na fotele, kanapy, łóżka. sam potrafi zejść z quada i wyśliznąć się z rowerka. I chyba ogólnie zrobił się bardziej grzeczny i kumaty. A i uwielbia się przytulać

          No i jeszcze wklejam Wam kilka naszych roczkowych fotek
          Buziaki
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Ja też się odzywam....

            Wszystkiego naj... dla Franusia i rodziców. Dużo miłości i cierpliwości.

            My będziemy świętować w niedzielę. Bedziemy my i teściowie. A duża impreza będzie w maju. Filip dostanie od nas krzesełko-uczydełko. A jak nie będzie chciał się tym bawić to sprzedam.

            My coraz bliżej przeprowadzki. Mieszkanko wykończone ( i nasze finanse również) i nie mogę się doczekać.

            No i coraz mniej czasu na pisanie z Wami. Przyjeżdzam do domu o 17 i wychodzę z Filipem na 1,5-2 godz. spacer.
            Moja doba jest za krótka!!!!

            Duże buziaki.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Jaki Franio jest zadowolony - chyba podobały mu się urodzinki

              Marlenka - myślę, że krzesełko-uczydełko spodoba się Filipkowi. My mamy je od Bożego Narodzenia i prawie codziennie jest używane, choć przez pierwsze 3 dni Antoś nawet do niego nie podchodził. Antoś najbardziej lubi przewracać kartki w książeczce i stawać na krzesełku, a ja już znam na pamięć wszystkie piosenki i wierszyki
              No i dzisiaj Antoś przespał całą noc bez żadnej pobudki. Mam nadzieję, że tak już zostanie


              Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                kurcze jak tu pusto....hooooooop, hooooop, jest tam kto????

                Justynka ZAZDROSZCZĘ!!! Ja to już normalnie stracilam wiarę, że kiedyś moja sytuacja sę zmieni i wreszcie się wyśpię. Alka coraz częściej ląduje u nas w lóżku, ale i tak budzi się co chwila. Generalnie jak jest lepszy okres to mamy 4-5 pobudek, a jak jest gorzej tj. teraz to i 7,8. Chcialabym, żeby ktoś za mnie odstawil ją od cycka, myślę, że wtedy noce bylyby lepsze, ale ona jest uzależniona, a ja jak to mówią cierpię na wspóluzależnienie.

                Karolka, slodki ten twój rozrabiaka. I chyba taki tulasek jak Alusia. Ona tez potrafi co chwila "przybiegac" i wtulać się w mamę i tatę. I nocą niestety tez to lubi. Wie, że wtedy mnie rozczula i nie mogę mieć zlej miny
                A jaki macie rowerek? Taki z podstawkami na nóżki?
                Sama zastanawiam się nad rowerkiem, ale jakoś nie umiem się zdecydować.

                Jutro znów mamy zawody, wiec kupę roboty nas czeka. A ja jeszcze występuje w roli konferansjerki. Mala zostanie z moją mamą. Po raz pierwszy wlaściwie ją zostawiam. Choć nie na dlugo, ale jakoś tak mi dziwnie. Ech wszystko takie jakieś opóźnione u mnie.........




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  no i serduszko z mojego suwaczka nieublaganie dociera do końca




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Ja jestem...

                    Alinka, to kiedy Ty się wysypiasz?
                    A u nas to chyba jednorazowo było. Dzisiaj już jak zawsze jedna pobudka

                    Oglądałam ddtvn - mówili dzisiaj o skazie białkowej i trochę o azs. Mam nadzieję, że będzie to na ich str., a nie tak jak ostatnio - nie wrzucili testów jedzenia dla dzieci.


                    Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Też oglądałam Przez te wszystkie artykuły, programy itp zaczynam mieć już swoją teorię na ten temat... no i nie zamierzam przede wszystkim panikować... I liczę że moja córka będzie w tej większości, która z tego wyrasta Alinka a wiesz co opatentowałam do mycia? Myję ją we wodzie z dodatkiem zwykłej oliwki niemowlęcej wtedy już bez płynu. Skóra jest super nawilżona, a moja na oliwkę nie jest uczulona, więc nie będę kupować tych makabrycznie drogich preparatów. A raz na 3 dni kąpię ją w płynie i wtedy też myję włosy... i nawet to się sprawdza taki system... tylko wanna i jej kąpielowe zabawki są tłuste

                      A co do odstawienia od cyca, to może faktycznie ktoś powinien Wam pomóc... Męża siostra karmiła jeszcze 1,5 rocznego synka i na wakacjach u rodziców trochę mama, trochę siostry jej pomogły... i poszło

                      A! i się pochwalę - robię tuniczkę Justynce na szydełku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Mamy dwa nowe zęby
                        To już razem sześć...

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          hmm, Olcia jak brzmi ta twoja teoria?
                          Mnie bardzo zdziwilo jak ten lekarz powiedzial, że mieszanki dla dzieci są pozbawione alergenu. Przecież pierwsze co to lekarz zazwyczaj przepisuje mleko na receptęChociaż u Ciebie Alergolog tez pozwolil pić. Podobnie zdziwlilo mnie jak mówil, że 10 letnie dzieci mają wysypkę w zgięciach lokci i kolan. Znam chyba co najmniej 3 dzieci, które w wieku 1,5 czy 2 lat mialy takie zmiany.

                          Justynka, wlasnie się nie wysypiam i to jest ten problem. Kiedyś moglam dospać w ciągu dnia, ale odkąd Alutka taka żywa to robię w domu dopiero jak zaśnie.




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Cześć!
                            Ja tez wiem coś na temat tego nocnego wstawania, niedospania, niewyspania itp. Mój Młody to normalnie chyba w ogóle nie potrzebuje snu. Podobnie jak u Alinki 4-5 pobudek w nocy albo i lepiej. Jak przebijał się ząb to normalnie z zegarkiem w ręku co godzina
                            Alinka mam pomysł przyjeżdzaj do mnie i jedną noc ja będę wstawać a Ty będziesz spać a potem zmiana Co do tych wysy[pek to mój Damian ma teraz plecy w pryszczach i co najśmieszniejsze strasznie zaczęła mu się pupa odparzać i kompletnie nie mam pojęcia od czego. Stawiam na pampersy ale w sumie używam ciągle tych samych "Pampers" już się zastanawiałam nad zmianą.
                            A poza tym to dziś nareszcie piątek i to w dodatku prima aprilis

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Po pierwsze Samych cudowności, zdrówka i usmiechu dla naszego kochanegop Franusia!!!!! I dla Ciebie Karolcia, dzielna mamo! To równiez Twoje wielkie święto!!!!

                              a po drugie - tadaaam! dziś, w prima aprilis, doczekałam sie otwarcia mojego sklepiku. Takzze kochane, zapraszam was do ogladania i radzenia mi co wam sie podoba, a co powinnam zmienic no i zakupów oczywiście, jak bedzie ku temu potrzeba adresik to www petito kropka PeeL

                              po trzecie jestem dzis pierwszy dzien w pracy a Janek z niania..boze, rwe wlosy z glowy..takie nerwy ale mam nadzieje, ze bedzie gites
                              buziaki

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Gratuluję otwarcie sklepu.

                                No a u nas miało być dzisiaj tak pieknie a padało z rana i w ogóle jest szaro buro i ponuro.
                                DAMIANEK 04.06.2007R
                                BARTOSZEK 21.05.2008R
                                NATANEK 30.04.2010R
                                OLIWKA 17.02.2012R

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X