Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    fajna stronkaczytam i czytam..







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Daria, fajnie, że znów z nami jesteś. Powodzenia

      Marietka, mam w pobliżu mamę i w razie czego zaoferowała pomoc. Mam tylko nadzieję, że jej się nie znudzę tymi częstymi badaniami

      Gosia, fajna stronka. Bardzo przydatne porady. Może znajdę w przepisach coś oryginalnego na roczek.


      Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Ale zimno brrrrr...
        Czy któraś używała olejku rycynowego, podobno działa cuda na włosy brwi rzęsy paznokcie i .....Właśnie sobie zakupiłam i maseczkę na włosy sobie zrobię z olejku, żółtka i cytryny, zobaczymy co to za cudo. Tylko cytryny nie mam więc nie dzisiaj


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Hej dziewczynki
          Podczytuję Was, ale jakoś nie mam czasu nic napisać...
          Jestem w trakcie egzaminów bleee,a le został mi już tylko jeden
          A w domu to mam ciągłe pilnowanie tego mojego urwisa. Opatentował wchodzenie na meble i schodzenie z nich (z różnym skutkiem) i namiętnie to trenuje. dzisiaj wlazł mi na oparcie kanapy w jego pokoju i zadowolony siedział sobie... Wklejam Wam zdjęcie. Wielkim krokiem zbliżają się pierwsze urodzinki. Franio już część prezentów dostał a te najciekawsze dopiero przed nim A ostatnio zaczął strajkować i nie chce jeść zmiksowanego jedzenia tylko takie zupy jak my no i kanapki z pomidorem i ze szczypiorkiem są hitem

          CO do maseczki na włosy... radzę uważać. Robiłam ją kiedyś. Głowę spłukałam ciepłą wodą i mi się jajko na włosach ścięło a oleju to nie umiałam wymyć przez trzy dni... dziękuję bardzo za taką maseczkę chociaż może to ja coś źle zrobiłam . Lepiej kup sobie Revalid (moim zdaniem jest rewelacyjny i mnie bardzo pomógł) albo kapsułki a witaminą A+E. a podgrzany olejek rycynowy możesz wymieszać z cytryną i wmasować w dłonie i paznokcie no i świetnie sprawdza się na stopy
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            A ja właśnie od rana zszokowana. Justynka potrafi sama świadomie sobie zdjąć spodnie od piżamki. Troszkę jej się obsunęły w dół jak raczkowała więc usiadła i je zdjęła... szok

            Miłego dzionka

            PS Dziś mój brat się hajta A ja wczoraj żelowałam paznokietki, wyszły śliczne całe w brokacie i przeglądałam sterty ciuchów w co się ubrać w taką zimnicę... a tu za oknem słoneczko... ale wczoraj rano też było.. więc o niczym nie świadczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Olu, chyba będzie zimno, boznowu dmucha, chociaż rano było o trzy stopnie cieplej niż wczoraj. No i udanej imprezki!!! Wszystkiego dobrego dla brata i bratowej na nowej drodze życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Olu zomno jest raczej-ale nie przesadnie.wszystkiego naj dla brata i bratowej))
                udanej zabawy







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  czesc Dziewczynki!
                  JA jak zwykle jestem juz chyba tylko gosciem na naszym forum.. na nic nie ma czasu. BEatka- jestesmy chyba na tym samym etapie. u mnie rowniez poslizgi, sklep mial dzialac juz miesiac temu, tymczasem zawalona jestem kartonami, informatyk mi nawala i tak sie to przeciaga.. z dobrych nowin, mamy juz nianie. Wydaje sie naprawde swietna, ma wyksztalcenie poloznicze i jest po pedagogice. Ma fajny kontakt z miskiem, mam nadzieje, ze latwo bedzie mi sie przelamac i zostawiac Janka ze spokojem. znalazlam swietną dziewczyne, ktora robi dla mnie takie cuda z ceramiki, boskie. pamiatki na baby shower, chrzciny czy urodzinki. wymyslilysmy tez pierwsza pisanke ceramiczna z imieniem dzieciaczka, jako obowiazkowy element kazdego koszyczka wielkanocnego..siedze i obrabiam zdjecia tych pisanek bo nie bede czekac na strone, wrzucam to na allegro..nie wiem sama ile to jeszcze potrwa..w kazdym razie taaaaaaaaaaaakk juz sie nie moge doczekac wielkanocy, sloneczka i calej tej cudownej atmosfery!
                  a my niedlugo obchodzimy nasze roczki..jak tam drogie PAnie, przygotowane? przepisy na torty juz macie? ja zamierzam robic sama, zbieram przepisy, projektuje jego wyglad, zobaczymy co mi z tego wyjdzie planuje tez zrobic jakas imprezke dla maluszkow i sama niewiem czy warto. bo z jednej strony roczniaki sa takie malutkie, ze nie beda tego pamietac, a z drugiej strony..to przeciesz nasze pierwsze urodzinki a Wy jakie macie plany? robicie tylko spotkania wsrod najblizszych,czy jakies maluch tez zapraszacie??

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Co do roczku to ja jakoś niemam pomysłu. Za dużo czasu niezostało bo chcemy zrobić w drugie święto Wielkanocy ale kurcze niemam pojęcia jak to zrobić w takiej stuacja jak nasza. No niemam pojęcia bo Łukasz sę nieinteresuje tą sprawą a Grześ chce zrobić tu w domu. Kurcze niewiem. Niemam pojęcia. Muszę przemyśleć to wszystko. Może wy coś podpowiecie.

                    Ola najlepszego dla nowożeńców i udanej imprezy.
                    DAMIANEK 04.06.2007R
                    BARTOSZEK 21.05.2008R
                    NATANEK 30.04.2010R
                    OLIWKA 17.02.2012R

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      dziewczyny potrzebuje pomocy z anglika.mam do napisania kilka zdan,z polskiego na anglika a ja w odwrotna strone jeszcze ok ale tak,porazkamoge na Was liczyc?

                      1.ostatniej soboty spotkales slawna osobe opisz;
                      -jak wygladala
                      co miala ubrane
                      -co robila w momencie spotkania

                      2.bylas swiadkiem wypadku opowiedz;
                      -co sie stalo
                      -kto poinformowal o wypadku
                      -jak to sie skonczylo

                      3.bylas pierwszy dzien w pracy opowiedz kolezance;
                      -co robilas
                      -jak wyglada miejsce twojej pracy
                      -jakie sa twoje wrazenia

                      jak ktoras da rade bedzie supeeer)
                      pozdrawiam i milego dnia zycze







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Daria-jesli chodzi o roczek a twoj maz sie nie interesuje ta sprawa zrob uroczystosc tak jak zaplanowalas w swieta i tylko go o tym poinformuj,bedzie ok nie to trudno.
                        ale oczywiscie zrobisz jak uwazasz
                        to trudna sytuacja ale napewno sobie poradzisz,jak wiele razy przedtem







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Hejo
                          dzięki za życzenia dla brata. Fajnie było.

                          Daria - ja myślę ja myślę że wyjdź z założenia że robisz imprezkę tylko dla Twoich dzieci i z zrób tam gdzie mieszkasz z Grześkiem. Chyba ze dyskretne Twoja siostrę zaprosisz jak bardzo chcesz, ale tak dyskretnie to zrób. Łukaszowi nic nie mów i tyle. Oficjalna wersja jest taka że to dla chłopaków tylko. Przecież nie zabroni Ci im kupić torta, czy upiec. Cicho i kameralnie i w domowej atmosferze. Natanek będzie zachwycony, chłopaki też. A i dla Was nie będzie kłopotu i niezręcznych sytuacji. Albo zabierz ich gdzieś z okazji tego roczku całą trójką, ale to wtedy tylko ty i Grzesiek i nikogo więcej nie bierz. Pamiętaj, przed rozprawą rozgłos po wsi nie jest ci absolutnie potrzebny. Ja tak myślę. Z resztą roczne dziecko jest za małe na wielkie imprezy, ja tak uważam, i ja też nie planuję niczego wielkiego. W każdym razie takie jest moje zdanie

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            N i dobrze. dzięki wam za rade.
                            DAMIANEK 04.06.2007R
                            BARTOSZEK 21.05.2008R
                            NATANEK 30.04.2010R
                            OLIWKA 17.02.2012R

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Olu, super zdjęcia z wesela.

                              Franio na tej fotce wygląda na małego urwisa

                              Itka, to jest str. do tłumaczeń: www.translate.pl Może się przyda

                              Co do roczku, to ja robię w domu. Zapraszamy tylko najbliższą rodzinę - dorosłych będzie 18 i 3 dzieciaczków (kuzynostwo Antosia).
                              Też już gromadzę przepisy i zastanawiam się nad menu. Znalazłam taką dekorację tortu: http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,...8,0,2.html?v=2 Bardzo mi się podoba, ale wydaje mi się zbyt słodka.


                              Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Stysia dzieki
                                u nas na roczku byla tylko najblizsza rodzina a uzbieralo sie 16osob.
                                tort tata zrobil synkowi osobiscie-jest cukiernikiemale nie pracuje w zawodzie.
                                ciekawa jestem jak postara sie na2urodzinki
                                przed nami komunia chrzesniaka meza macie jakies pomysly na prezent?bo ja kompletnie nie mam pojecia...







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X