Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Miałam stłuczkę. Nie z mojej winy. Prawy bok cały uszkodzony. Pan zmieniałl pas i mnie nie zauważył. Najpierw chciał mi dać wizytówkę bo się spieszył, jak się nie zgodziłam to chciał płacić. Zadzwoniłam po męża. A on po kolegę. Jak się okazało Pan handluje automatami do gier, a jego kolega który przyjechał wyglądał jak Pudzian.
    W końcu spisaliśmy oswiadczenie. Szkoda samochodu, ma 2,5 roku a w styczniu płacimy ostatnią ratę kredytu.
    Nerwy mi puszczają, i zaczynam czuć ból w prawej nodze.

    A miałam dziś taki dobry chumor

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Alinka, teraz pewnie będzie już lepiej - życzę Alutce zdrówka Gratulacje dla męża.

      Marlenka, szkoda auta, ale najważniejsze, że Tobie się nic nie stało.

      U nas dzisiaj padało, ale musiałam wyjść z Antosiem na zakupy. Niosłam go w nosidełku, a on patrzył w niebo, otwierał buzię i "łapał" deszcz


      Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Justynka też tak robi jak deszcz pada.

        Marlenka - mam nadzieję że nic Ci nie będzie.

        Monia a jak Ty się czujesz???

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          No jak tam Monia? nic się nie odzywasz

          Alinka cieszę się że się udało gratulacje dla męża!

          Marlena współczuję pewnie się strachu najadłaś, no i jak dzisiaj noga?

          U nas noc ok, pierwsza pobudka od 20 o 5 butla i spanie do 7. Więc nie mogę narzekać.
          Miłego dnia życzę

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Dzień dobry
            U nas nocka gorsza trochę... ale czuję już pod palcem wybrzuszenie na dziąśle... mam nadzieję że już niedługo wyjdzie ten dziad

            Beatka - Ty byłaś na tej diecie proteinowej?? Czy Marietka? Poza niezłym efektem to jak Wam było? Idzie wytrzymać? No i bardzo mnie zastanawia, jak się nie je pieczywa to rzeczywiście można się najeść?? No i drogie jest takie dietowe jedzenie? Sorki jak to głupie pytania... ale ja nigdy nie miałam żadnej diety. A po mału już przymierzam się do zakończenia karmienia i nastawiam psychicznie na dietę Karmię jeszcze rano i wieczorem. Teraz już zrezygnowałyśmy z popijania zupki w ciągu dnia... właściwie to mała przestałą być chętna, więc po pół godzinki dostaje herbatkę

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              I ja i Marietta obie byłyśmy, w mojej opinii to jest najlepsza z diet, nie jest łatwo bo zawsze jak trzeba sobie czegoś odmawiać to jeszcze bardziej się tego chce ale główny plus to fakt że dozwolone produkty (głównie nabiał i mięso oprócz wieprzowiny) można jeść w dowolnych ilościach i o dowolnych porach. Fakt brakowało mi pieczywa i owoców słodycze można łatwo zastąpić - jest wiele przepisów na desery w tej diecie.
              No i chudnie się szybko, z efektów ubocznych w moim przypadku głównie zawroty głowy i lekkie osłabienie ale da się wytrzymać.
              Ale co najważniejsze to zanim się tę dietę rozpocznie trzeba przeczytać książkę Dr Dukana (jak coś to mogę wysłać na maila). Tam jest wszystko dokładnie opisane, mechanizm działania diety, no i szczegóły bo ja tutaj tak bardzo ogólnie to wszystko opisałam.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                A to poproszę
                Wyślę maila na priva,bo nie pamiętam czy masz mojego

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Monika, jak tam Twoja ospa, mały załapał, czy nie???
                  Alinka, pogratuluj mężowi.
                  Marlena, auto naprawią z ubezpieczenia,dobrze że to mała stłuczka i Tobie nic się nie stało.
                  U nas noce raz lepsze (od 21 do 6), raz gorsze (pobudki 24, 3, 5, 7) i nie jest to uzależnione od jedzenia. Moja malutka juz siedzi wyprostowana jak sprężyna, ale podstawiam jej z tyłu poduchę, co by nie grzmotnęła do tyłu. no i teraz jak siedzi chętniej się bawi sama. Zaczyna raczkować tzn. podnosi tyłek do góry i próbuje do przodu. No i odkryła język. Nie wiem, czy coś tam w dziąsełkach sie dzieje, ale tak śmiesznie wystawia język i łapie paluszkami.
                  Ale dzisiaj ponura pogoda bleee


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      ee... kiepsko sie wkleilo, bo u mnie jeszcze sie ruszalo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Ola masz jakiś inny adres e-mail bo mi cofa z tego co podałaś

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          cześć żabki,
                          Olcia, skąd Ty wytrzasnęlaś moje zdjęcie Czasem też tak wyglądam, ale niestety nie mam drugiej pary rąk.

                          Alusia chyba lepiej. Choć od czasu do czasu mierzę jej temp i ma ok 37.8.
                          Jest trochę bardziej senna, ale przynajmiej oczka ma już swoje.
                          I mam klopot z syropami. Mam jej podawać tę klemastynę i jeszce Pulneo. Ten drugi jest na zapalenia oskrzeli, odkrztuszanie wydzieliny itd. A mloda, ani kaszlu, ani nic. Mam jakoś obawy przed dawaniem jej tego. Zresztą ona walczy ze mną i danie jej syropu graniczy wręcz z cudem. Sama nie wiem, co z\ nią robić.

                          Wczoraj dla uczczenia sukcesu S. wypilam 2 lampeczki wina. JEEEE jakie ono dobre bylo!

                          Marlenka, jak twoja noga??




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Marietka, masz już ten linomag? Zadowolona jesteś?




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Alinka mam ten linomag narazie poprawy nie widzę ale dopiero kąpie Julcie w nim niecały tydzień

                              Olcia a diete polecam droga to ona nie jest no i polecam przeczytać ksiażkę ja przed zaczęciem robiłam test dukana który ci pokazuje ile dni powinnać być w każdej fazie strona jest po francusku
                              http://www.regimedukan.com/fr/212-je-minscris.html
                              a tu masz jej tłumaczenie
                              1. Państwa Imię: ………
                              2. Jesteście: ………(une femme) – kobieta, (un homme) – mężczyzna
                              3. Wasza aktualna waga w kg - na czczo i bez ubrania: ………tylko cyfry
                              4. Ile chcielibyście ważyć: ………tylko cyfry
                              5. Czy przechodziliście już jakieś diety: ………(aucun - żadnej, plus - więcej niż 3)
                              6. Wasz adres e-mailowy: ………
                              7. Jaka była Państwa najwyższa waga w życiu (nie licząc ciąży w przypadku kobiet): ………
                              8. Jaka była Państwa najniższa waga po ukończeniu 18 roku życia (nie licząc wagi w okresach choroby): ………
                              9. Jaka jest Wasza waga stosunkowo łatwa do utrzymania bez specjalnych ograniczeń: ……… (tylko cyfry)
                              10. Wasz wzrost w cm: ………(tylko cyfry, a więc np. 165, a nie 1,65),
                              11. Spieszno Wam rozpocząć dietę?: ……… oui (tak), non (nie)
                              12. Czy w Państwa rodzinie ktoś ma skłonności do tycia: ……… (oui - tak, non - nie)
                              13. Ile razy byłyście w ciąży: ………(aucun - ani razu, plus - więcej niż 3 razy)
                              14. Czy macie wrażenie łatwego chudnięcia w momencie ograniczenia jedzenia: ……… (facilement - łatwo, difficilement – trudno)
                              15. Ograniczenie ilości jedzenia jest dla Was męczące: ……… (oui - tak, non – nie)
                              16. Musimy ocenić grubość Państwa kości. W tym celu proszę prawą dłonią objąć nadgarstek (podobnie jak na rysunku).
                               drobna kość (kciuk i palec wskazujący zachodzą na siebie po objęciu)
                               normalna grubość kości, kciuk i palec wskazujący się stykają
                               gruba kość , kciuk i palec wskazujący nie stykają się po objęciu nadgarstka
                              17. Państwa wiek: ……… (wybieramy datę z okienek)
                              18. Proszę podać Wasz nick: ………
                              19. Proszę wpisać Wasze hasło dostępu (chodzi o stronę Dukana, bo zrobienie testu wagi jest równoznaczne z zarejestrowaniem się na jego stronie)
                              20. Je souhaite bénéficier des réductions tarifaires et des offres des partenaires de regimedukan.com - chciałabym korzystać z upustów cen oferty sklepu internetowego partnerów Dukana - odznaczyć kwadracik (jest to opcja ważna po ewentualnym zapłaceniu opieki dietetyka, przy analizie wagi niczym nie skutkuje!!!)

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Test fajny.. jakoś przebrnęłam... ale ciężko mi wynik rozszyfrować z tego francuskiego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X