Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Ola - w naszym wypadku ja wysłałam do pracy PESEL Filipa i resztę załatwiały kadry.
    Zadzwoń do swojej kadrowej/księgowej.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      super art. o rozszerz. diety - przeczytajcie...
      http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...0,3867520.html

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        I po bólu. dentystka zrobiła co miała. Bezboleśnie. Ból się zaczął po znieczuleniu jak przestało działać. A przed tym wszystkim mąż mnie umówił z jedną panią. Nic nawet nie wiedziałam. Zamiast jechać od razu do stomatologa to pojechał gdzie indziej. Ja sie pytam gdzie jedziesz, a on niespodzianka. Jak zajechaliśmy na miejsce to mnie zatkało. i Marietko- mówiłaś że bolało jak cholera. Mnie nie bolało. Mąż już wczoraj mnie umówił. Kurcze a wcześniej kasy nie chciał mi dać.

        Wszystkiego najlepszego dla Alusi
        Attached Files
        DAMIANEK 04.06.2007R
        BARTOSZEK 21.05.2008R
        NATANEK 30.04.2010R
        OLIWKA 17.02.2012R

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Marlena, u nas akurat Avene się nie sprzedawało, ale za to Vichy i La roche jak najbardziej.

          Wszystkiego najlepszego dla Alutki !!!

          Ola niezly sen kurczę trzeba by sie spotkac jakoś ...

          Dziś było w naszym menu jabłszko skrobane, ale w ilosciach mikroskopijnych bo kupiłam zbyt twarde. Jutro po zakupach powtórka
          Wiecie co Jasiek sie przez sen przekreca na brzucho i wybudza w pozycji na podpartych rekach, bo nie umie sie jeszcze przekrecać spowrotem. Dzis wieczorem już 2 razy go odkrecałam na plecy.

          No i zamówiłam sobie kombajn, super blender z mikserem i cudami tego swiata z Phillipsa. Troche duzo kosztuje, ale to nas pierwszy "robot kuchenny" i mam nadzieje, ze sie spisze nie tylko przy gotowaniu dla szkraba.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Asia - to też masz nieźle z tym przekręcaniem, oby Ci w nocy spał. No i ja też mam Philipsa - sprawdziłam, tylko nie pamiętam dokładnie całej tej nazwy, taki z jedną miską do szatkowania a drugą do koktajli. No i nieważne że mikroskopijne ilości, zawsze coś do przodu A u nas była zupka z mięskiem - kupna oczywiście i byłam w szoku jak wsuwała, myślałam że nowy smak to tak szybko nie podejdzie... No i znów butli nie zjadła na dobranoc, więc nie wiem jak to będzie ze spaniem.

            Asia, Marlenka, Wy macie doświadczenia farmaceutyczne, czy są jakieś różnice pomiędzy mieszankami mlecznymi dla dzieci? Mam na myśli skład - a co za tym idzie smak... Bo zastanawiam się że może Justynce nie smakuje to mleko i może by inne jej podeszło, ale nie chcę bez sensu zmieniać, jeśli nie ma różnicy...

            Dobranoc

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Asia jak pHilipsa to napewno sie spisze

              Daria ból przy robieniu tatuażu zależy napewno od tego gdzie jest robiony no i ja miałam robiony dawno temu teraz inaczej postrzegam ból wkońcu urodziłam dwójkę dzieci

              no i moja Julcia tak jak sie podnosiła do siadania to teraz jak sie ją chwyci za rączki to wstawać już chce a jak leży na brzuszku to dupcia jej sie tak podnosi jak do raczkowania

              ja jutro jade do miasta do skarbówki bo już czas najwyższy załatwić rodzinne niecierpi jezdzic do poznania chociaż to odemnie 20 minut jest

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Ola, pod wzgledem składu mleka podtawowe nie powinny i chyba nawet nie mogą sie różnić (tzn. mogą sie różnić ewentualnie dodatkiem probiotyków) A pod wzgledem smaku to podobno Nan jest najsmaczniejzy. Te opinie znam od siostry meża, która testowala kilka rodzajów mieszanek dla swojego syna i Nan mu spasował. Ja osobiscie daje Jankowni Nan (sama próbowałam, na sypko smakuje jak śmietanka do kawy w proszku ) i wsuwa jak szalony. Ale on wszystko wsuwa co mu dam więc to zaden wyznacznik nie jest

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  My na Bebilonie lecimy od urodzenia. Smakuje, ja wiem... jak mleko... jest lekko słodkawy jak mamy mleko, ale jak się pije to ma lekki gorzki posmak...

                  Ja znów po kiepskiej nocce. Sprawdza się że jak butla nie zjedzona, to dziecko się budzi... tylko że czasem wieczorem to najpierw nie jest głodna a później jest zmęczona, i płacze że chce do cyca i butlą jej nie nakarmisz... No zobaczymy, co z tego wszystkiego wyniknie...

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                    Asia
                    Asia, Marlenka, Wy macie doświadczenia farmaceutyczne, czy są jakieś różnice pomiędzy mieszankami mlecznymi dla dzieci? Mam na myśli skład - a co za tym idzie smak... Bo zastanawiam się że może Justynce nie smakuje to mleko i może by inne jej podeszło, ale nie chcę bez sensu zmieniać, jeśli nie ma różnicy...

                    Dobranoc
                    sorry że sie wtrące ale jest różnica w smaku, my np używamy mleka Enfamil z apteki i ono jest słodkie i ładnie pachnie, chyba jedno ze smaczniejszych i lepszych mlek jeśli chodzi o skład
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Już prawie 11 a tu tak cicho...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Ja jestem. się melduję. pogoda przepiękna. Ciepło i słonecznie. Od wczoraj tak jest i oby jak najdłużej.

                        Ja tez miałam kiepską noc. Dziura po tym korzeniu co mi wyrwała tak mnie napierdzielała, że nie szło spać. A jak mi się w końcu udało zasnąć to mąż wrócił z nocki i miałam po spaniu. W oczach to piasek mam normalnie.
                        DAMIANEK 04.06.2007R
                        BARTOSZEK 21.05.2008R
                        NATANEK 30.04.2010R
                        OLIWKA 17.02.2012R

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Daria - to współczuję problemów z zębem

                          zmykam bo mała marudzi...

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Cześć!
                            U nas o dziwo nocka jak nigdy spokojna Jasio spał 5 i 4,5 godziny!!! Normalnie szok. A wszystko (chyba) dzięki czestym karmieniom wieczorem (16.30, 18, 19.30) ostatnie karmienie to butla z manną, no i dzięki zakończonym kłopotom z brzuszkiem (było duuże kupsko wczoraj, no i dzis też normalnie w końcu). Jestem ciekawa jak dzisiejsza nocka minie.

                            Daria trzymaj sie jakos z tym zębem.

                            No i tyle z pisania mały sie obudził wiec zmykam

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Witam kwietniowe Mamy! my dopiero się zarejestrowaliśmy, jesteśmy z 17 kwietnia. Mały dżentelmen ma na imie Janek. I od razu zapytam - jak idzie Waszym Maluszkom z glutenem? My dopiero zaczynamy, mam nadzieje że kaszka u nas również poskutkuje dłuższym snem maluszka. wczoraj zwiekszyłam delikatnie dawke i dałam JAnkowi troche przysmaku na dobranoc, jadl aż mu się uszy trzęsły, ale niestety nie przełożyło się to na spanie do samego rana
                              pozdrawim!

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Cześć Nana u nas dużo dzieci ma pobudki w nocy - niestety A co do glutenu, to ja mojej Justynce jeszcze nie wprowadzałam, bo niby daje się pół łyżeczki manny na zupkę, a ona je bardzo mało zupki, więc i nie mam do czego. Jak nie zwiększy się ilość tych zupek to przed pół roku może do mleka jej dam. A Ty co dawałaś z glutenem?? Bo nie bardzo zrozumiałam - jakąś kaszkę??

                                Asia - oby już tak zostało ze spaniem

                                A ja dziś byłam w rossmanie i podkusiło mnie kupić pieluszki rosmanowe, bo były za złotówkę 2 szt. Z wyglądu kapitalne - jak pampki, ale dużo mniej chłonne... więc chyba się nie opłaci, kupię jeszcze kilka takich pojedynczych i zobaczę, ale chyba trzeba by dużo częściej zmieniać... Kupowałyście je kiedyś?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X