Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Dzień dobry:-) Dziecko uśpione, mięso na obiad się rozmraża a mama ma czas na kawkę, forum i zebranie owoców z farmy

    Pieczulka - a Ty jak masz na imię? jeśli oczywiście wolno spytać... Z tego co patrzyłam po suwaczkach to Twoja Gosia jest 2 dni młodsza od Dawidka naszej Beatki - więc będziecie fajnie miały - dzieci w bardzo podobnym wieku U nas wszystkich chyba (albo prawie) gorsze noce, choć ja już się chyba przyzwyczaiłam... chodzę wcześniej spać - jak tylko niunia zaśnie - oczywiście wczoraj był wyjątek i oglądaliśmy z mężem Opole, ale do końca nie wytrwaliśmy, po Dańcu poszliśmy spać:-) A Justynka wczoraj chciała mi wypić sok z czarnej porzeczki. Mam taką jedną szklankę co ma lekko podwinięte brzegi, więc jest szansa że mała się nie zachlapie. A że to moja ulubiona szklanka, to często z niej piję, a Justynka śledzi wzrokiem każdy mój łyk, więc zaczęłam jej dawać spróbować, ponieważ głównie wodę piję, a jej się tak spodobało że już nie napiję się bez niej Także wczoraj musiałam szybko pić ten sok, żeby jej za dużo nie dać, bo to taki zwykły z kartonu Ogólnie je coraz więcej (więcej tzn że z tej 1/5 słoiczka nic nie wyrzucam, a nie że cały wcina) ale za to i kupki ma już inne.

    Pieczulka - a jak chrzciny się udały? Robiliście dużą imprezę czy raczej kameralnie? U nas było bardzo kameralnie i byliśmy z mężem bardzo zadowoleni, zwłaszcza że robiliśmy wtedy co były takie okropne upały...

    No i powodzenia w lotto My z mężem już przestaliśmy grać... Współczuję Ci znosić wózek z 3 piętra... Ja mam bardzo małą windę (wchodzę w nią na styk) i pół piętra schodów i przez te pół piętra moja córeczka już 2 miesiące jeździ w lekkiej spacerówce. Najpierw zupełnie na płasko, a teraz to już różnie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Pieczulka, to między Twoja Gosia a moim Jasiem jest dokładnie 1 miesiac różnicy

      Wiecie co jestem dumna z mojego syna. Wczoraj zjadł kilka łyżeczek brokułów ze słoiczka. A duma i podziw dlatego bo o ile te wszystkie słoiczkowe marchewki, marchewkiz jabłkiem czy zupka jarzynowa były całkiem smaczne, to jak spróbowałam wczoraj tego brokuła to hmmm, zastanawiałm sie czy to nie jakis kiepski zart. Po prostu ohydny! A moje dziecko co zrobiło? skrzywiło sie...i zjadło chyba z 5 łyżeczek

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        No to gratulacje dla Jasia Asia - chciałam Ci jeszcze napisać, że na pewno mąż znajdzie pracę - życzę mu tego serdecznie. Moim dwóm braciom ostatnio udało się zmienić - i obaj tak coś w kierunku informatycznym, więc na pewno i Wam się uda.

        Alinka - mam pytanie, czy Twoja Alutka to już tak ładnie siedzi? czy to tylko tak do zdjęcia?
        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...olaola;page:11

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Cześć dziewczyny.
          Daria, super prezent - tym bardziej, że o takim marzyłaś

          Alinka przed ciążą ważyłam 47,5 kg. Moim marzeniem było osiągnąć 50 na wadze. Teraz mam 51,5 i już tak może zostać
          A co do pieluszek, to używamy 4 bo 5 są jeszcze za duże.

          Asia fajnie, że Jasio znalazł swoje danie

          Olu, ale Justysia fajnie główkę podnosi

          Zmykam sprzątać bo Antoś śpi, więc wykorzystam ten czas.
          Miłej soboty


          Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Właśnie piję Cappucino. Zapraszam, bardzo pyszne. Zwykłej kawy nie piję więc...


            To prawda. Zawsze chciałam mieć taką maszynę wielofunkcyjną. Tak bardzo się z niej cieszę.
            DAMIANEK 04.06.2007R
            BARTOSZEK 21.05.2008R
            NATANEK 30.04.2010R
            OLIWKA 17.02.2012R

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Dzięki Daria - ja się przyłączam, tylko ja sobie prawdziwą zaparzę

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Właśnie wypróbowałam maszynę. Jest rewelacja. Lekko szyje i w ogóle.



                http://bodyshape.tvmarket.pl/index.a...ium=Referrals&
                DAMIANEK 04.06.2007R
                BARTOSZEK 21.05.2008R
                NATANEK 30.04.2010R
                OLIWKA 17.02.2012R

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Na imie mi Dorota, a moj mąż to Bartek

                  pieluszek uzywam babydream3 z rossmana sa tansze od huggies a takie same w uzytku.- moim zdaniem
                  kazano mi pieluchowac dziecko wiec pampki odpadaja no i jak dla mnie maja bardzo zanizony rozmiar i to mnie wkozalo, nie dosc ze drogie to jeszcze mniej w paczce bo trzeba wiekszy rozmiar uzywac. u starszego pampkow zaczelam uzywac jak mocno raczkowal i zaczynal chodzic a potem jak juz go zaczelam wysadzac to roznie(bo jak mial roczek to zuzywal mi 2-3 pieluchy na dzien bo go czesto wysadzalam)

                  maszyna do szycia piekna. ja mam taka ruska co tylko jeden scieg robi ale puki co starcza.

                  chrzciny byly na 10 osob plus 4 dzieci 2,5 1 6m i Gosia 4m
                  tez jestem zadowolona , robilismy w domu i dalam rade z obiadem,ciastami i kolacja, jak to sie maz chrzestnej smial ze mam gumowa lodowke wszystko praktycznie mialam przygotowane wczesniej oprocz pieczeni z piersi indyka i ziemniakow.
                  Gabrysia chrzciny byly wieksze bo moi rodzice mieli ogrodek i tam robilismy grilla i bylo wiecej miejsca i tez bylo fajowo, moja mama palcem nie musiala ruszyc a i my bylismy ciagle wsrod gosci.
                  a w kosciele bylo bardzo uroczyscie bo tylko nas chrzcili i to bylo podczas mszy na sumie . u G bylo 7 na raz i to byla taka tasma produkcyjna.

                  a moja Gosia teraz juz taka mocno ruchliwa sie zrobila, co prawda niechetnie sie turla, ale bardzo chce siadac i porusza sie juz dosc sprawnie do tylu,bo "zegarek" juz jej nie bawi.

                  milej niedzieli, spadamy na wizytacje u szwagra

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    No z pampkami to prawda, rozmiar nijak ma się do rzeczywistej wago dziecka. Ale nam jakoś nic innego nie chce się sprawdzić. Jak skończę te pieluchy z biedronki (pomimo że fajne, ale nam średnio podeszły) to może bellę spróbuję, zawsze to trochę taniej, zobaczymy

                    Znikam spać

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      z pampkami to jest tak ze zadne im nie dorownuja w miekkosci i kroju, ale wlasnie przez ten "anatomiczny" kroj szybko dzieciaki z nich wyrastaja.
                      wszystkie inne sa bardzo podobne do siebie , troche szersze i z regoly tylko miekkoscia sie roznia .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Ja Olu ci powiem ze Bella mnie zawiodła i u Damiana i u Bartosza więc Natanowi na 1000% nie kupię bo szkoda tylko kasy.
                        DAMIANEK 04.06.2007R
                        BARTOSZEK 21.05.2008R
                        NATANEK 30.04.2010R
                        OLIWKA 17.02.2012R

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Oooo! A możesz Daria powiedzieć dlaczego? Ciekawa jestem... Ja liczyłam że te Dada się przyjmą... i serio fajne są, ale jak jej wkładam, to po 4-5 godz Dady (tak powiedzmy ze 2 pieluchy - bo Dadę częściej zmieniam) odparza jej się w środku tyłeczka... i i tak muszę pampka dać. A to prawda, z tym "anatomicznym" kształtem, bo my zawsze wyrastamy w szerz a nie wzdłuż, a że Justynka do chudzielców nie należy (urodziła się 4,5 a teraz ma ok 9,5) to nosi już 6, bo 5 ciasnawe się robiły - falbanki odciskały jej się dość mocno na tyłeczku... Kurcze no... chciałabym znaleźć jakieś tańsze, co by jej podeszły...

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Dziewczyny, stracilam wasze numery na gadu!!!!
                            Last edited by ola1981; 12-09-2010, 09:50.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Olu, dlatego że Bella są luźne przy nóżkach i przeciekają, A jak byś jakoś krzywo chwyciła dziecko to jak będzie siusiać to wszystko zamiast zostać w pieluszce wyleci na zewnątrz. Mi się tak robiło i juz więcej tego szajsu nie kupię. Na prawdę polecam ci Huggies Economy. Są miękkie i tanie. Albo w Tesco w takiej zielonej paczce z firmowym logo tesco, też są fajne i w tej samej cenie co Huggies Economy. Tanie i bardzo dobre. Ja używam tylko tych. Jak niema Huggesó to kupuje te zielone Tesco-wskie.
                              DAMIANEK 04.06.2007R
                              BARTOSZEK 21.05.2008R
                              NATANEK 30.04.2010R
                              OLIWKA 17.02.2012R

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Witajcie

                                Mało mnie tu ostatnio ale to dlatego że gorączka przygotowań trwa, na dodatek wczoraj i dziś chodzimy po urodzinach więc tym bardziej ciężko o wolną chwilę.

                                Witaj Dorota, faktycznie Twoja Gosia dwa dni młodsza od mojego Dawidka

                                Miłej niedzieli

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X