Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Renia zazdroszcze że znasz już płec ja jeszcze muszę poczekac ponad dwa tygodnie a już jestem taka ciekawa...
    Byłaś na USG 3d czy na zwykłym lekarz zobaczył?
    A badania odłożyłam na jutro bo dziś mąż nie mógł ze mną pójśc a nie chcę tam siedziec godzinę sama po wypiciu tej glukozy. Ale jutro już na pewno.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Beti, to ja jutro też chyba idę na badania, tylko że ja nie mam tej glukozy, tylko mocz, morfologia i toksoplazmoza

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Suuuuuuuuper, zazdroszczę Ci, że już wiesz!! Musisz się czuć wspaniale wiedząc, że będziesz miała córeczkę
        Ja mam wizytę 27 listopada, ale się już nie nastawiam, że sie dowiem co będzie, nie chcę się rozczarować znowu.
        Po wszystkim co zjem mam zgagę -słodkie, kwaśne, gorzkie, słone - wszystko ją powoduje aż mi się odechciewa jeść
        Dziś zrobiliśmy z mężem porządki w szafkach - okazuje się, że mamy miejsce w 4 wielkich szufladach - akurat dla dzidziusia! Aż mi ulżyło, ale dwa wielkie wory na śmieci rzeczy wywaliliśmy. Mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, które nawet nie wiem po co trzymaliśmy.
        Co do rozstępów - na urodziny dostałam z serii Ziaja "Ziajka Mammamia" lino-maść do brodawek i balsam na rozstępy dla kobiet w ciąży. Testuję, ale wielki plus tych kosmetyków jest taki, że nie ma tłustej skóry po nich tylko się fajnie wchłaniają i na długo ją nawilżają.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          witam ja też chcę znać już płeć dziecka ale ci Reniu zazdroszczę

          a oto mój przepis na gzik kostkę białego sera rozgniatamy widelcem dodajemy do tego małe pudełko kwaśnej śmietany ,mieszamy, cebulkę kroimy w kosteczkę (lub szczypioerk siekamy drobno)dodajemy do sera cebulki nie za dużo wedle uznania wszystko razem mieszamy doprawiamy do smaku pieprzem i solą ,smacznego

          dziewczyny z jakiej części wielkopolski jesteście ja jestem z czerwonaka miłego wieczorku

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            MiiCiiA, dzięki za przepis, całkiem proste U nas się po prostu to tak nie nazywa a z tą cebulką to dobre na przeziębienia Ja za tydzień będę znała płeć mojego maluszka... przynajmniej mam nadzieję, że da się zobaczyć A w ogóle to dziś kończy nam się 21 tydzień, czyli zaczynamy 22. Ale super

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Beatko, ja byłam na 4D .

              Mariettko, ja jestem z okolic Kalisza
              Paulina 15 kwietnia 2006r. godz. 3:05 4010 g. 56 cm.



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                A ja pochodzę z okolic Piły


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  ja przepraszam że pytam, ale gdzie jest czerwonak?


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Tak wogóle to mnie też czeka remanent w szafach, bo muszę wykonmbinować jedną komódkę dla maleństwa, nie wiem jak ja się zmieszczę


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      witam mamuśki u mnie dziś pojawilo się słoneczko ale co chwilę jest zakrywane chmurkami a ja okna chciałam dzisiaj pomyć i nie wiem czy to nie będzie padać ,

                      ja dzisiaj druga noc z rzędu nie mogłam spać bo mój mąż tak napalił w piecu że w domu sauna

                      Noemi czerwonak jest przed poznaniem napewno jadąc do poznania przez niego przejerzdżałaś
                      miłego dnia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Dzieńdobry
                        Ja już po badaniach no i tak jak mi mówiły koleżanki test obciążenia glukozą był bardzo nieprzyjemny. Wytrzymałam, wyniki do odebrania jutro no ale słodyczy nie tknę chyba przez najbliższy tydzień.
                        Ważne że mam to za sobą i żeby wyniki były prawidłowe.

                        Renia czy masz zdjęcie z tego USG?Jeśli tak może wrzuc na forum. Chętnie zobaczymy Twoje maleństwo.

                        A dziś w planach małe sprzątanie a wieczorkiem babskie spotkanko z psiapsiółkami

                        Miłego dnia

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          To fajnie, ja wczoraj byłam na ploteczkach u koleżanki. Na badania nie poszłam, bo wczoraj miałam jakieś takie strasznie żółte siki... nie wiem od czego Przeczekam do jutra, może się przepłucze jeszcze, ale jutro to muszę już iść, będę miała wyniki na piątek lub poniedziałek a we wtorek do lekarza. U mnie też słoneczko wychodzi czasem z za chmurek. Idę zaraz na pocztę, mam nadzieję, że nie będzie dużych kolejek.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Witam Mamusie!
                            U mnie nieststy pogoda jak zwykle ... brzydka tylko chmury i chmury aż nic sie nie chce rocić tylko do łóżka i spać. Ja też będę musiałą powoli zabierać się za porządki bo tzreba miejsca wykąbinować dla Dzidziusia Ja od wczoraj czuję (tak bardzo lekko ale już wiem że to Bobas puka) ruchy. Na początku się zastanawiałam co mi od śdorka pełza-takie uczucie- a dopiero później doszło do mnie że to Bąbelek się odzywa i daje znak o sobie Teraz tylko czekam na kolejne odczuwalne miniruchy.
                            Kurczę ja też już bym chciałą znać płeć dziecka i chyba bym od razu poszła na zakupy. Już nie mogę się doczekać żeby coś kupić. Ja badania, tzn. morfologię miałam w ubiegłym tygodniu i jak narazie moje wyniki są dobre jeszcze tylko mocz muszę zrobić-a z tym to może być gorzej bo od samego początku ciąży mam leukocyty podwyższone
                            Patrzę że prawie wszystkie jesteście z wielkopolski tylko ja jedna z innej strony Polski mieszkam-Białystok.
                            Kurczę ale się rozpisałam miłego popołudnia życzę.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Julita, ja też nie jestem z wielkopolski Już niedługo wszystkie będziemy znać płeć naszych dzieci i zaczną się szaleństwa zakupowe Ja też się boję, że coś mam z pęcherzem, jakoś tak dziwnie... Na razie się przepłukuję wodą z cytryną, to chyba sposób Lutka, zobaczymy co wyjdzie z tego. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Nie chcę kolejnego antybiotyku

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Renia, wpisałam na listę, że nosisz w brzuszku dziewczynkę. Mam nadzieję, że lista się szybko zapełni. Myślisz już o jakimś konkretnym imieniu, czy jeszcze nie. No i czy zaszalałaś już z zakupami?? Ja też się nie mogę doczekać... Idę we wtorek...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X