Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Wszystkiego naj naj dla Weronisi :*****
    Za miesiąc 1 roczek

    Ja coraz częście również wspominam,jak to było prawie rok temu...
    I normalnie czasem łezka kręci mi się w oku.
    Ja też już nie wyobrażam sobie życia bez naszego szczęścia
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      hej
      Moja myszka też dziś skończyła 9 miechów ależ to zleciało szok. Wszystkiego najlepszego dla Werci i Poli z okazji 11miesiączków
      marzeni to zdjęcie na nk przedstawia Gabrysie, która zeszła z łóżka. Ona nauczyła się schodzić z sofy- tak stopniowo próbuje nóżkami dotchnąć podłogi i staje i...śmieje się w głos- jest taka dumna z siebie,bo jej bije brawo...i stoi i nie wie co ma robić dalej hehehehe. Najczęsciej klapie na pupkę. Nie umie się jeszcze sama podciągać, ale stoi jak złazi z łóżka. Niestety czasem schodzi przodem....ehh narazie mi nie spadła bo zawsze byłam blisko i złapałam ją,ale kiedyś moge nie zdążyć... Chciałabym żeby się tak nauczyła zchodzić to by sobie nic nie zrobiła




      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Hej dzisiaj pierwsza
        Wszystkiego najlepszego dla Gabi z okazji 9 miesięcy
        uciekam na kawunię i zajrzę tu potem
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Hejka
          Jestem druga
          Piekna pogoda za oknem,wiec śmigamy na spacerek.
          Wypiję kawkę i uciekamy...

          Wszystkiego Naj naj oczywiście dla Gabi :*****

          Do potem...
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            No mała śpi już od godzinki porządek w domku jest, obiad się gotuje więc czas dla mnie. Kawka i cicho no i oczywiście moje kochane forum
            U nas też pogoda nawet ładna, co prawda nie ma słońca ale jest ciepło. W nocy cały czas lało także dobrze że się wypogodziło. Jak mała wstanie to też pójdziemy na spacer
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              hej !! a ja trzecia
              U nas szaro-buro, nie lubie jak nie ma słońca, a ja mam lenia. Wstawiłam Gabusi zupkę i czekam aż wstanie to może wyskoczymy na chwilkę.
              Listwy już michał zawiózł i przyjeli naszczęscie ehhh jak tego wszystkiego trzeba pilnować...
              Pobuszuje po allegro




              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                No to my już po spacerku
                Pogoda piękna,słoneczko,cieplutko tylko spacerować.
                Teraz mała pojdzie spać.
                Muszę jej ugotować obiadek i dla męża też
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Niunia zasnęła,a ja wzięłam się za gotowanie...uff ale sie narobiłam.
                  Zrobiłam mielone,kebaba i dla niuni zupkę buraczaną

                  Teraz chyba czas na jakąś popołudniową kawkę

                  Chyba pojdziemy jeszcze raz na spacerek póżniej,tak ładnie dziś...
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    ewisienka wszystkiego naj dla Weroniki i trzymamy kciuki za samochod

                    Verona najlepszego dla poli

                    BGKM no i zyczonka dla Gabi




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Hej kochane
                      No i niestety lipa facet nas wystawił, nie przyjechał a co najgorsze nawet nie zadzwonił a my na niego czekaliśmy jak dwaj debile cały dzień. Siedziałam w domku a miałam dzisiaj tyle spraw pozałatwiać tym bardziej, że Kamil był pod ręką boże jak ja nienawidzę takich ludzi mógł chociaż zadzwonić burak że się nie wybiera to byśmy nie czekali.
                      Kochane byłam w Biedronce kupiłam małej pampersiki Dada i Huggies z płytką i chyba starczy nam do końca miesiąca. Mam jeszcze prawie całą paczkę Pampersów Pampersa także jakoś przetrwamy.
                      Byłam z małą na spacerku u szwagierki, ale musiał po nas przyjechać tatuś bo normalnie tak się rozpadało od 14 że do tej pory taki kapuśniak pada. Mam nadzieję że chociaż jutro wyjdziemy i troszkę pospacerujemy sobie dłużej.
                      Odezwę się potem, idę robić kolacyjkę i oglądać film. Buziole wielkie dla moich kochanych dziewczynek
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Hej dziewczyny
                        U nas nocka dzisiaj minęła cudownie. Wyspałam się, mała się nie budziła wogóle. Dzisiaj u nas pogoda beznadziejna, pada i jest szaro i buro kurcze nawet na spacer nie wyjdziemy bo ciągle mży. Uciekam do małej bo ogląda Buggie Bibies a ja muszę napić się kawuni.
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hallo
                          U nas dzis od rana okropnie,pada i pada i jest pochmurno.Bllee ale nie lubię takiej pogody.
                          Dobrze,że wczoraj byłyśmy dwa razy na spacerze,bo dziś lipa nie bedzie zadnego.
                          Ewisienka Powodzenia ze sprzedażą auta,czasem tak bywa z tymi kupującymi.Dzwonią umawiają się i olewają.
                          Cięzko sprzedać samochód,wiem bo nie tak dawno sprzedawaliśmy nasz.

                          Dziś w nocy przebiła nam się dwujeczka na dole.Te na górze,coś trudniej się przebijają.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            hej kochaniutkie!
                            U nas też spoko nocka wstałyśmy o 8:20 bez żadnych nocnych pobudek niech ta dobra passa trwa. Dziś udało mi się obejrzeć dziąsełka i jedynki na dole coraz bardziej prześwitują i już to dziąsło bardzo twarde jest- to chyba dobrze co???ale ile było płaczu przy tym oglądaniu.
                            Kupiłam dziś Gabi danonki i już zjadła pierwszego-bardzo jej smakował.
                            U nas znów kryzys mleczny,od wczoraj Gabrysia nie chce pić. Musze jej ukrócić herbatniki,biszkopty i chlebek- bo to może zjadać w każdych ilościach a potem nie chce mleka.
                            Gabi łapie ranną drzemkę a ja mam na dziś obiad przyszykowany tj. gołąbki tylko musze sos pomidorowy zrobić, dla Gabi też mam zupkę z kluseczkami lanymi.
                            Od wczoraj postanowiłam że bede do was zaglądała z rana i wieczorkiem- bo mnie to forum za bardzo wciągneło, a uczyć się muszę..... Do obrony zrobiłam sobie ograniczenia hehehehe bo ja bym mogła tu zaglądać co pół godziny
                            marzeni GRATULUJEMY ZĄBKA!!!!oj jak ja zazdroszcze
                            Lece kobitki poczytam te głupoty i dziś jeszcze zamierzam poprawić prezentacje, nie chce sie "obudzić z ręką w nocniku" hihihi...bo obrony napewno będą w październiku, dziś się dowiedziałam, więc zaczne powoli się przygotowywać żeby potem nie wariować ze strachu.....




                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Witam
                              Pogoda nam się poprawiła, jest tak ciepło że szok. Byłam tylko z małą na chwilkę na spacerku bo mi usnęła a w domku pośpi dużej, potem z nią wyjdę jeszcze jak wstanie. Ja dzisiaj jestem jakoś padnięta nie mam na nic siły- obiad już zrobiłam drugie dania nie chce mi się robić. Muszę teraz ogarnąć pokój (rano go posprzątałam) bo wygląda jak po wojnie normalnie szok jak ta moja córcia rozrabia i bałagani. Chleb nakruszony, ciastka też a ja mam wrażenie że nic innego nie robię tylko latam ze szczotką i zmiotką i na dodatek z mopem i to wszystko sprzątam.
                              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Hej kochane co z Wami?
                                Ja już swoje wyoglądałam w TV , mała śpi to teraz relaks przy książce a potem krzyżówkach. Idę się kąpać i pod kołderkę póki mała śpi to chociaż kilka rozdziałów zdążę poczytać.
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X