Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    U mnie okropnie. Wczoraj wieczorem dostałam gorączki i tak mnie trzyma jeszcze. W nocy się spociłam strasznie. Postanowiłam dzisiaj zostać w łóżku. Muszę to choróbsko wyleżeć. Mama też mówi, że teraz jedyna okazja, żeby się wyleżeć, bo jak wrócę do Gdańska, nie doleczę tego teraz i znowu mnie coś złapie, to już sobie nie poleżę, bo dzieci mi nie dadzą.
    Korzystam więc.

    marzenia Zadzwoniłam do teściowej, żeby mi kupiła te legginsy dla Nadii.

    Słoneczko Nadia jest charakterna po mamusi....hehe...ale muszę ją trochę przytemperować, bo nawet do obcych potrafi czasem coś odpyskować jak jej coś nie pasuje. Mówi prosto z mostu w bawełnę nie owija, też ma to po mnie Na wszystko ma odpowiedź i to jaką...

    U nas też brzydko, deszczowo...
    Leżę w łóżeczku i czytam ''Igrzyska śmierci''.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Hej dziewczynki
      Ja znowu sobie poleniuchowałam zaraz muszę jakiś obiadek podszykować i jadę do mamy. Przyjechała moja ciocia z Holandii i sobie wypijemy kawusie i troszkę pogadamy.

      Marzenia też podjadę do biedronki może jeszcze nie wykupili tych leginsów. Dla siebie na razie nic nie kupuję bo mam sporo ciuchów kupię jak już urodzę.
      Tak tak kochana to już 7 miesiąc,
      0 - 4,5 pierwszy miesiąc
      4,5 - 9 drugi
      9 - 13,5 trzeci
      13,5 - 18 czwarty
      18 - 22,5 piąty
      22,5 - 27 szosty
      27 - 31,5 siodmy
      31,5 - 36 ósmy
      36 - 40 dziewiąty

      Słoneczko współczuje mamie, pewnie ją boli ta noga co? Co do egzaminu na pewno sobie poradzisz. Trzymam kciuki.

      Wstawiam zdjęcia z dzisiaj
      Attached Files
      Last edited by ewisienka; 19-04-2012, 10:52.
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        u Jaka_ja leż w łózku póki masz pomo9c do dzieciaków, dobrze mam mówi jak teraz nie wyleczysz sie do końca to po powrocie do Gdańska znowu Cię załapie i wtedy juz przekichane samej z dzieciakami sie kurować.

        Słoneczko spróbuj zmyć plamę płynem do gar,ów na ściereczce delikatnie i potem wypłukać delikatnie pod bieżąca wodą. Nie susz na słońcu o plamy będą
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          ewisienka Słodki brzusio i wcale nie jest duży!Jest śliczny.
          Oto mój z 27 tc jak byłam z Ignasiem w ciąży na pocieszenie...
          Attached Files


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Ja kupiłam leginsy z konikami Pony,bo takie chciała Martynka.Wzięłam na 110/116.Bo 98/104 małe.Ładne byly jeszcze z hello kitty.

            jaka_ja Wygrzewaj się i kuruj.Jak się nie wygrzeje takich chorób to potem coś gorszego się jeszcze może przyplątać.A tak korzystaj,lecz się i wygrzewaj.Zdrówka życzę

            ewisienka Twój brzuszek też fajniutki.No popatrz już tylko 2 miesięce Tobie zostało!Taka jestem ciekawa co będziesz miała?
            Faktycznie Twój brzuszek wcale nie duży,Sylwii większy z tego samego okresu,coś jak mój hehe
            Last edited by marzeni; 19-04-2012, 11:06.
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              jaka ja tez sobie wczoraj ta ksiazke kupilam ale musi poczekac w kolejce bo teraz czytam inna a potem chce przeczytac "kwiaty na poddaszu"
              ewisienka milo ze we mnie wierzysz bo ja sama raczej nie heheh

              matko ale mam dzisiaj lenia
              a ty jaka ja sie kuruj bo potem moga wyjsc nie doleczone choroby u mojej siostry w pracy jest wlasnie taki przypadek i sie skonczylo na jakiejs operacji serca i teraz kobieta musi brac tabl do konca zycia

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Jaka_ja śliczny brzusio i Nadusia jaka szczęśliwa i przytulała brzusio. Kochana no widzisz Twój brzusio jest troszkę większy, ale Ignaś jaki duży sie urodził to tłumaczy Twój brzusio
                Co do mnie to właśnie ja mam mniejszy brzuch niż z Weroniką, a każdy jak mnie zobaczy to dziwi się że mam duży brzuchol. Dla mnie to bez znaczenia niech sobie gadają mam to gdzsieś byle moja dzidzia była zdrowa to moge mieć brzuch jak słonica

                Apropo płci kochane nie mogę sie doczekać kiedy poznam płeć. Już bym sie wybrała na jakies małe zakupy, a tak to nie wiem nawet co kupić jeszcze. Po drugie czeka mnie jeszcze remont- tzn malowanie, ale mój M do tego sie tak zabiera jak nie wiem za co, jakby trzeba było motor naprawic to od razu była by jakas reakcja ehh ostatnio sie z nim nie moge dogadać - warczymy na siebie i jakoś nawet w nocy nam się nie udaje- nie pomaga mi wogóle, boję sie jak to będzie jak sie maluszek urodzi.Wyżaliłam sie ale komu mam sie wyżalić juak nie Wam
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Słoneczko Nie strasz mnie
                  I tak mnie martwi, że co chwilę, jak nie ja to Nadia, jak nie Nadia to Ignaś albo mój m jesteśmy chorzy
                  Leżę cały czas i wychodzę z łóżka tylko na siusiu


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    jaka ja nie strasze ale moze lepiej do lekarza idz?? a moze przyda ci sie cos na wzmocnienie organizmu i dla nadii tez mysle ze warto sprobowac
                    ja chyba w tym roku o dziwo w zimie bylam chora tylko raz oliwia tez mam nadzieje ze to zasluga tranu hehe

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      ewisienka Ja sobie teraz też ciuszków nie kupuję,spodnie mam po Martynce i takie fajne na lato lniane też już czekają na upały.Z bluzkami troche gorzej.Kupiłam sobie taką dłuższą z szalem tylko w kolorze fuksji.

                      A zobaczcie jakie będą fajne jeansy dla naszych modelekI tylko 24,99zł.He he jaka reklama
                      Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:21.
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        marzeni fajne te dzinsy a od kiedy beda?

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          dziewczyny brzuchalki śliczne ja zaraz poszukam swoich to Wam wrzucę a co

                          jaka ja kuruj się ja ostatni raz tak chorowałam 2 lata temu 2 x antybiotyk doustny i nic skńczyło się na zastrzykach ale tak jak Ty pojechałam do mamy i dopiero tam 2 dni leżąc a mam mi zastrzyki robiła jakoś doszłam do siebie ale w tej chorobie wsio mi się poprzestawiało hehe i takim sposobem mamy Olinkę
                          moja młoda ma gorączkę i wczoraj biegunke ech do jurta nic jej nie przejdzie (choć dziś juz nie ma biegunki) to jutro do lekarza

                          z racji że pogoda pod psem i Olga nie do spacerów kisimy się i z Mają uczymy
                          poznała już klucz wiolinowy i basowy cała nutę pół ćwierć i ósemkę (mieli o tym na muzyce z tygryskiem) a w domu jej wydrukowałam i sobie układa na dywanie
                          i z kolorami coraz lepiej już szary i fioletowy bez pomyłek reszta zależy

                          Sunny dasz radę ja tam wolałam ustne bo zawsze miałam gadane; głowa do góry


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            W tą sobotę.
                            I takie jeszcze polo.2 szt za 21,99.
                            Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:21.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              majajula ja tez mam gadane ale w innym jezyku to juz nie takie latwe jakies 5 lat temu to by nie byl problem eh

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Marzenia a gdzie te ciuchy??? będą??? super spodenki i te koszulki
                                mój ma dziś kupić leginsy z hello kitty i smerfami ma 3 biedronki po drodze może gdzieś je dostanie
                                szkoda że nie ma malusich dla Olinki

                                Sunny ja niemiecki zawsze na studiach miałam ustny ech to były czasy a teraz chyba angielski lepiej znam niż niemiecki bo z Julką sięuczę hehe i jestem na etapie 3 klasy sp

                                wrzucam zdjęcie z 42 tyg dzień przed porodem (kolejnego poszłam na wywołanie)
                                Attached Files


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X