Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    jaka ja nie chodzi ale chodzimy na zajęcia do klubu malucha od kwietnia może pójdę już do pracki więc pójdzie do przedszkola

    a moja majka na wrotkach to tylko chodzi tak samo na łyżwach no i na hulajnodze nie denerwuje się tak jak na rowerku

    jedynie pocieszam się że może nie zna kolorów ale nożyczkami takie cuda wycian i układa już puzzle ze 100 elementów ale kurcze pytam się jaką masz kurtke a ona patrzy i mówi żółtą a ma brązową
    Attached Files
    Last edited by majajula; 05-03-2012, 18:33.


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Jaka_ja oj tak powiem Ci, że naprawdę mi pomagają, czy to mama czy to teściowa. Nie wyobrażam sobie że wszędzie muszę ciągnąć ze sobą moje dziecko. Czasami- wcześniej częściej teraz bardzo rzadko- teściowa zostawała mi z Weroniką a my jechaliśmy na zakupy. Teraz to ja robię zakupy, w niedzielę jeździmy już za to razem na jakies rodzinne wypady

      Kurcze coraz gorzej się czuję, musiało mnie wczoraj przewiać gdzieś.

      Majajula mam pytanko, jak Ty sobie radzisz z 3 dzieciaczków w domku, co prawda Twoja Julia to już panniocha to pewnie Ci pomaga? Pewnie od rana do wieczora ciągle mamo, mamo.
      Last edited by ewisienka; 05-03-2012, 18:27.
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        ewisienka niestety łatwiej mi z maluchami niż z Julką pannicą
        nawet nie wyobrażacie sobie ile e dzieci maja lekcji
        wraca czasem ze szkoły o 18 a lekcje do 22 robimy
        bo to coś przygotować
        teraz ciągle robimy plakaty o puszczach mazurach parkach narodowych
        ech jutro Kaszuby i tak malujemy stroje ludowe i takie tam

        do tego angielski (no ale tu przynajmniej ja się uczę bawiąc w nauczyciela)

        a co do radzenia to wiesz raz lepiej raz gorzej ale skoro myślimy o 4 to chyba nie mam najgorszych dzieci


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Majajula no chyba hihihi , z tymi lekcjami to przesadzają mam siostrzenice co chodzi do 2 klasy podstawówki, zadają dużo, dużo prac plastycznych i ciągle coś moja siostra z nią bazgrze.
          Jak Twoja Maja super postawę trzyma na tych łyżwach. Ja mam w planach w przyszłym roku wykupienie godzin u instruktora nauki na nartach i chciałabym, zarazić mała miłością do nart. Uwielbiam na nich jeździć z mężem i fajnie by było jakby Werka się zaraziła tą pasją.

          Słoneczko fajne te wrotki, a hulajnogę to kupuj juz teraz bo niedługo można na niej jeździć- choć moja przyznam się nawet w styczniu jeździła
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            ewisienka Jak masz taką sytuację,to pewnie,że nie ma co zmieniać przedszkola.Poza tym z tego co piszesz to jakieś fatalne te przedszkole w pobliżu,ja też bym do takiego dziecka nie posłała.

            majajula Widzisz to Twoja umie na łyżwach śmigać moja raczej nie umie,chociaż nie wiem bo jeszcze nie miała ich na nóżkach hehe
            Co do rozpoznawania kolorów,to może potrzeba jej jeszcze czasu...
            Rewelacyjnie radzi sobie też w układaniu puzzli,moja sama ułoży 60,mamy 120 elementów to układamy je razem całą rodzinką.
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              ewisienka Kuruj się kobitko i nie dawaj!Pij jakieś mleczko z miodkiem i masełkiem.
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Marzenia patrz kochana jak to leci Ty już masz 19 tydzień a u mnie w środę 22 już coraz bliżej niż dalej , ja bym chciała już, a Ty?
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Właśnie miałam pisać,że jak patrzę na Twój suwaczek,to zasuuwwwa w szybkim tempie,mój jakby wolniejchoć za tydzień już połowa

                  Dzisiaj jak M odbierał małą z przedszkola,pani się pytała czy to prawda że Martynka będzie miała siostrzyczkę?Bo się pochwaliła i cieszy,że siostrę będzie miała
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Kochana Twój też idzie do przodu, tylko u siebie sie nie widzi , moja juz dawno wypeplała że będzie miała rodzeńswto hihi
                    mamy małe peple w domku
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      No właśnie tak dzisiaj stwierdziłam,że to mała papla.Musi opowiadać różności hihi

                      Może masz rację,że u siebie suwaczka się nie widzi
                      Macie już wybrane imiona?

                      Ja już Zuzię raczej wykluczyłam,teraz myśle może jednak Ola,Iga... mąż coś mówi o Gabrysi.Moja mama z kolei by chciała Weronikę
                      Last edited by marzeni; 05-03-2012, 19:14.
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Nie do konca. Dla chłopca podoba mi się: Filip, Wiktor, Ksawery, Miłosz, Mikołaj, a dla dziewczynek: Blanka, Pola, Nadia, Sara, jakieś takie mi sie ostatnio podobają
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Dla chłopców więcej imion mi się podoba.Miłosz,Filip bardzo ładnie.
                          Dla dziewczynek to coś nic mi się nie podoba,ale może coś wybierzemy hehe

                          jaka_ja Jak ta zapiekanka,bo narobiłaś na nią ochoty.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            HEJ DZIEWCZYNY RETY ALE POPISAŁYŚCIESUPER!
                            Witam majajula gratuluje gromadki !!! Moja Gabi z kolorami stoi super nawet używa kolorów typu popielaty czy zamiast brązowy mówi że bardziej czekoladowy hehehe
                            Natomiast z rowerkiem jest u nas identycznie jak u was!!! zupełnie nie potrafiła zaczaić pedałowania, fakt ze miała zaledwie 2,5 roczku jak siadła ale kompletnie jej nie pasowało, zaraz zeskakiwała i nawet nie chciała spróbować ponownie - mam nadzieję że w tym roku bedzie lepiej i załapie co i jak. A rolki mam w planach kupić i Gabi i sobie ... Aha i moja Gabi jest leworęczna i też nie lubi rysować i nie wiem jak ją zachęcić, boje sie że bedzie troche do tyłu jak pójdzie do przedszkola, bo nie bardzo lubi sie słuchać jak nie ma na cos ochoty
                            marzeni przejrzyj sobie kalendarz i pewnie coś ci wpadnie. Wszystkie imiona co wymieniłaś podobają mi sie, ja bym nie miała problemu dla dziewczynki Lenka lub Adrianna, a dla synka Dawidek.
                            ewisienka pod kocyk i wygrzewaj się, nie daj się choróbsku, my dopiero dochodzimy do siebie jakieś wirusy panuja- Gabi bardziej przyłapało i strasznie kaszle, ale obeszło się bez antybiotyku
                            jaka ja mam do ciebie prośbe czy masz gdzieś tego sprzedającego od roletek bo zainspirowałaś mnie-chce taki do Gabi do pokoiku tylko w fiolecie. Widzę, że jesteś fanką zapiekanek- ta sie super zapowiada-moje smaki spróbuje ją zrobić.
                            sunny ja też złożyłam wniosek do przedszkola ja trzymam za was kciuki a wy trzymajcie za nas wyniki już 19 marca jestem bardzo ciekawa. gabi poszła ze mną zanieść wniosek i Pani wpusciłą nas do sali 4-5 latków i Gabi nie bardzo chciała wyjść-dzieci akurat malowały i sie śmiały, Gabi zobaczyła kosze z zabawkami, basenik z piłeczkami ehhh widziałam jej błysk w oku. Wyszła z sali i powiedziała MAMO DZIECI WOGÓLE NIE PŁAKAŁY także kojarzy sobie przedszkole z uśmiechem i fajnie.




                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              majajula oj poczekaj jak bedzie z mlodej nastolatka to pewnie dopiero bedzie ciekawy okres i zazdroszcze tylu dzieciakow ja bym chciala jeszcze z 3 marzy mi sie tez adoptowac
                              moja uklada sama puzzle 100elem musimy sprobowac wieksze

                              dziewczyny na kiedy macie tak w ogole terminy

                              marzeni ja tez wole meskie imiona z oliwia mialam problem a co dalej

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                BGKM Fajnie,że zajrzałaś.Zaglądaj częsciej

                                Słoneczko Ja mam termin na 31 lipca.Mąż ma urodziny 22 lipca i mówi,że może się uda na jego urodziny.
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X