Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Hej
    Ja właśnie piję kawusię,kto ze mną?

    Kurczę jakoś gorzej się czuje,nosa już nie czuję tak mi z niego cieknie i kicham co chwila.Zamiast lepiej to gorzej.

    Słoneczko Widziałam te bluzki,wczoraj mąż był w biedronce i przyniósł gazetki.
    Kupił też Martynce zestaw ciastoliny Farmer i przyjaciele,są różne.Dzisiaj będziemy coś tworzyć.

    Anetyslaw Miło,że zajrzałaś.Jak wrócicie opowiadaj co u Was?

    Jaka_ja Dla Was dużo zdrówka,żeby Was mocniej nie rozłożyło,zwłaszcza Nadii.

    Sloneczko Widzisz Oliwka chce mieć rodzeństwo nic tylko brać się do roboty
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      marzeni ah gdyby to bylo takie proste to tylko brac sie wtedy do roboty

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        hej kobitki ja już w lepszym nastroju postanowiłam sie aż tak nad soba nie użalać bo nadzieja umiera ostatnia prawda? Takze mam nadzieję że będzie tak jak pisałyście

        Dziewczyny nie dać się rozłozyć chorobie!!!!!! Jak się czujecie?

        Jutro idę do ginka kurde nie lubie tych wizyt... tym bardziej że aż wstyd się przyznać nie byłam juz chyba ze 2 lata a na USG to ostatnio w ciąży
        anetyslaw fajnie ze zajrzałaś ty chyba z podobną częstotliwosci wpadasz jak i ja. Choć mam postanowienie że choćby się waliło i paliło to 2 razy w tygodniu sie melduje i na bierzaco podczytuję co sie u was dzieje.




        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          ewisienka ekstra te buciki aż sie jutro przejadę do galerii




          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            anetyslaw ależżżż zazdroszczę budowy domku pochwal się projektem domku ja wprost uwielbiam przeglądać . My mamy z mężusiem wybrany jeden projekcik i jak tylko uda nam sie spłacić ten kredyt to jak nic brniemy w działkę i domek. Nam się podoba ten: http://archon.pl/gotowe-projekty-dom...m4c46d2b14c319




            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              anetyslaw a juz nie powiem jak ja ci zazdroszcze domu

              a u nas zadymka na dworze mialysmy isc do sklepu z oli ale zostawilam ja w domu i dobrze bo by mi dziecko zwialo razem z wiatrem
              a teraz ide robic obiadem zapiekanke z makaronem itp

              jaka ja marzeni a wy jak tam sie czujecie??

              i jak tam walentynki?? moj m mnie zaskoczyl i dostalam od niego slodkosci

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej!

                Właśnie przerwę na kawusię zrobiłam.

                My dzisiaj z Nadusią robiłyśmy szaszłyczki

                Słoneczko Co do Walentynek, to m zadzwonił, żebyśmy nie robiły obiadku, zamówił 2 pizze, otworzyliśmy winko, zapaliliśmy świeczkę i takie mieliśmy z dziećmi Walentynki
                Nie powiem, że romantyczne...ale miło i tak
                Co do zdrówka to z nosa cieknie i gardło boli...noc straszna, nie mogłam spać przez ten ból gardła, jak zasnęłam, to Ignaś się budził. Śpi ostatnio strasznieZąbki idą i jest tak niespokojny...

                Anetyslaw Budowa domu!!!Pięknie, ależ zazdroszczę, też chciałabym...ojjjj...chciałabym dla nas i dzieci ale co z tego wyjdzie, póki co to marzy mi się chociaż mieszkanie większe i osobne pokoje dla dzieci a dla nas sypialnia z prawdziwego zdarzenia.
                Brawa dla Nadusi, że taka dzielna na pobraniu krwi.Co do przedszkola, to mam nadzieję, że się przekona.
                Dużo zdrówka dla Was wszystkich.

                marzenia jak się czujesz?

                BGKM dobrze, że humorek lepszy. Zaglądaj do nas częściej.Projekt fajny.Marzenie....

                Miłego dzionka.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Hej
                  U mnie ze zdrowiem byle jak,nadal nos przypchany.Do 13 leżałam w łóżku.Nie chciało mi się wstawać.
                  Chodzę w szlafroczku i piżamkach.
                  Wstawiłam obiadek,bo zaraz wróci mąż z Martysią.
                  Kurcze u niej w grupie panuje ospa wietrzna
                  U nas śnieg sypie od rana i już białoooo że hej.

                  Anetyslaw Super że planujecie budowę domu,pewnie wiekszego bo chyba mieszkacie już w jednorodzinnym?

                  BGKM Własnie odzywaj się częsciej.Ja teraz jak w domu to mam więcej czasu na pisanie,jak pojde do pracy to już bedzie mniej.Niedługo i tak wybieram się na całkowite zwolnienie.
                  Domeczek super!

                  U nas Walentynki,tak średnio romantycznie.Ja chora więc niespecjalnie się czułam.Dostałam piękną różęi od Martynki z przedszkola dwa serca dla mnie i męża.Pięknie przyozdobione przez nią.
                  Mąż zrobił sobie grzańca,a ja obeszłam się smakiem.hehe
                  Last edited by marzeni; 15-02-2012, 15:22.
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    hej kobiety znalazlam fajny kanal na youtubie z fryzurami dla dziewczynek http://www.youtube.com/user/CuteGirlsHairstyles tez chce tak czesac oliwie i siebie hehechyba czas zaczac cwiczyc

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      marzenia u nas też strasznie nasypało...

                      Kilka fotek z dzisiaj.Nadia robiąca szaszłyki i układająca puzzle oraz Ignaś w swojej wiosennej kangurce, która dzisiaj przyszła...
                      Zobaczcie jak mój synek już ładnie siedzi
                      Attached Files


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Słoneczko Nadia jak zobaczyła filmik stwierdziła ''Fajna fryzura ale ja nie chce mieć długich włosów'' no i masz Ci los


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Sloneczko Fajny filmik i fajna fryzurka

                          Jaka_ja Super masz pomocnicę w kuchni,a Ignaś nieźle sobie radzi siedząc
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hej
                            A czemu tu taka cisza???
                            Gdzie się podziewacie?
                            Pączki wcinacie???
                            Ja niedawno zjadłam śniadanko i jednego pączkamąż mi rano kupił.
                            Lecę chyba jeszcze poleżeć,bo jakaś słaba jestem.Coś mnie długo trzyma myślałam,że szybciej.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              ja tez sie kijowo czuje od wczoraj kreci mi sie w glowie ehh. dzisiaj nawet nie robie lozka,a na weekend chyba wysylam oliwie do dziadkow nigdy sie z nia nie rozstawalam na tak dlugo
                              a nas zasypalo caly czas pada snieg a juz chce wiosne zebym mogla chodzic w sukienkach

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                My z Nadusią właśnie pączusie zrobiłyśmy, teraz kawusia i wcinamy


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X