Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Hej!

    U nas dzisiaj znowu od rana deszcz...buuu a tak zapowiadali poprawę pogody
    Po poludniu troszkę przestało padać to na chwilkę wyszliśmy na spacer,wrzucę Wam fotkę.
    Kurczę kiedy już bedzie ładna pogoda,bo na weekend znów mamy pewne plany wyjazdowe i jak znow nic nie wyjdzie to się wkurzę.

    Słoneczko Masz talent do robienia tych kolczyków.Są super.

    Anetyslaw Śliczne foteczki,widzę Nadusia podrosła.
    Zaglądaj częsciej,ja już staram się zaglądać i pisać bo dziewczyny mocno mnie skrzyczały za to moje zaniedbanie
    Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:21.
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Coś mi się przypomniało
      Ostatnio jak pisałam do Was Martynka zobaczyła Twój avatar jaka_ja i mówi "Ooo dzidziuś!"Wytłumaczyłam jej,że tam na zdj jest Nadusia i malutki dzidzius w brzuszku.A ona mi na to"Mama musisz dużo jeść żeby brzuszek rósł to wtedy bedzie dzidziuś"
      Last edited by marzeni; 04-07-2011, 21:58.
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        marzeniaOjjj...jak słodko...Wzruszyłam się

        Córcia Ci dobrze radzi kochana, musisz dużo...no może nie jeść
        Powodzenia! Buźka!

        My się właśnie zbieramy na spacerek. Wypogodziło się pięknie.
        Wczoraj mnie dopadł syndrom wicia gniazda, sprzątałam i układałam w szafach,przebrałam Nadusi ciuszki i odłożyłam sporo za małych, wyszorowałam nawet tapicerkę kanapy i obicia krzeseł!

        Kurier przywiózł mi materac, przewijak, pościele dla maluszkaFajnie.

        Miłego dnia Kobietki!
        Last edited by jaka_ja; 05-07-2011, 11:16.


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          hej u nas od rana ladnie pogodnie a tu przed chwila straszna ulewa ja sie i tak do jutro z domku nie wynurzam wiec mi to tito
          ja sie tak ostatnio zastanawiam nad zwierzatkiem dla oli ale dopiero tak na jej urodziny

          marzeni twoja Martynka tak ladnie mowi?/ kurcze madrala jedna tez bym tak chciala ze oli mowila ale i tak juz jest lepiej,
          jaka ja ah tez bym sobie porzadki porobila ale u mnie juz sie nie da bardziej poprzesuwać itp albo musisz sie wiecznie o pozwolenie pytac grrrrrrr

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Wkurzyłam się, bo wyjęłam Nadii kolczyki (przekłuwałam jej jakieś 2 m-ce temu)Uszka jej trochę ropiały-dopiero teraz, bo wcześniej było ok.Pomyślalam, że nie zaszkodzi, jak sobie 2 dni bez kolczyków pochodzi...przemywałam jej tylko, a teraz mam problem, bo nie mogę jej włożyć kolczyków...za nic
            Nie wiem, co mam zrobić...Przy próbie włożenia ona się wierci, kręci strasznie, a ja mam wrażenie, że dziurki się zapchały...Kurde, 2 dni bez kolczyków i coś takiego

            Słuchacie z dzieciaczkami dużo muzyki, my tak, ostatnio na tapecie są 4 płyty ''The Best Kids...Ever!'' Świetne. Polecam.
            Nadia podłapała kilka piosenek, szczególnie chodzi i śpiewa ''Krasnoludki'' ''Mydło'' i ''Cztery słonie'' Świetne pioseneczki, naprawdę.Większość znana nam z dzieciństwa- Fasolki.

            Słoneczko O jakim zwierzaku myślisz? My mamy kota i nam wystarczy


            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              u nas w koncu sloneczko i nawet cieplo jak nie wieje dosc zimny wiatr oblecialysmy z oliwia sklepy bo w lodowce bylo pusto teraz sie obijamy ja lookne jakis serial podczas obiadu a oli oglada swego ulubienca clifforda i czeka na tate bo chce sie z nim bawic klockami.

              jaka ja hmmm moze sprobuj jej je wlozyc jak twardo zasnie moze dlatego ze sie wierci nie mozesz ich wlozyc?? a nie mowili ci przez jaki czas nie masz wyciagac kolczykow??
              my nie mamy zadnych plyt z muzyka dla dzieci oliwia slucha to co my ale rzadko cos puszczam.
              co do zwierzatka mi sie marzy pies ale moge o nim zapomniec bo moi rodzice sa na wszystko na nie... jak bedziemy na swoim (kiedys to chyba w koncu nastapi ) kupimy sobie czekoladowego labladora. Teraz myslalam na jakims krolikiem albo swinka morska nie wiem sama ale tej wielkosci zwierzatko za male nie moze byc bo oliwia pewnie z radosci mniejsze moze udusic

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Słoneczko 2-3 tygodnie minimum miałyśmy nie wyjmować kolczyków, minęło już więcej czasu, więc miałam nadzieję, że spokojnie mogę je wyjąć.
                Może spróbuję podczas snu, ale mam wrażenie, że dziurki są zapchane i pewnie będę musiała do kosmetyczki się udać.

                Co do zwierzątka...chomiczek za mały, masz rację, mogłaby zadusić, ale taki np.królik byłby słodki
                Dziecko przy zwierzaku uczy się odpowiedzialności za nie, dbania o nie...W pewnym etapie rozwoju bardzo wskazany zwierzak.

                Ja robię porządki, tym razem w naszej szafie z ciuchami. Mężowi trochę t'shirtów powyrzucałam.Pewnie będzie szczęśliwy...hihihi..Mam męża, który jest strasznym ''magazynierem''. Wychodzi z założenia, że wszystko mu się jeszcze przyda

                Mam ochotę na placki ziemniaczane. Chyba zrobię

                U nas pogoda do d...Nawet nie wychodzimy dzisiaj. Nadia ogląda Chudego, czyli Toy Story 3.
                Last edited by jaka_ja; 06-07-2011, 15:10.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  anetyslaw ah zazdroszcze wypadu nad morze ja robie cos takiego (ostatnio takie zrobilam)
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    i takie cos
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      My dziś po pracy pojechaliśmy do teściów zobaczyć co tam słychać,jakie porobili porządki przed weselem.To już 3 września hihi
                      Zobaczyłam kreację tesciowej i buty panny młodej.
                      Dla Martynka też mam już kreację,śliczną sukienkę.Jeszcze muszę jej dokupić jakieś bolerko no i moze buty.Chyba że nie wyrosnie z tych co ma.

                      U nas dziś troszkę ładniej choć dalej pochmurno ale b.ciepło.
                      Mam nadzieję ze już pogoda bedzie lepsza,tak jak to zapowiadają.

                      Anetyslaw Mi też już czasem przepadło to co pisałam.Doskonale cię rozumiem,można się wkurzyć.
                      Fajny wyjazd się Wam szykuje nad morze.Oby pogoda Wam dopisała.Czego bardzo życzę

                      Słoneczko Zwierzątko Ci się marzy.Fajnie!
                      Co do Martynki to tak ona już tak mi wszystko mówi całymi zdaniami.Czasami powie taki tekst że w szoku jestem.
                      Nie martw się Oliwka też zacznie.
                      Super ta Twoja biżuteria,powystawiaj coś na allegro,może uda się coś sprzedać!

                      Jaka_ja Myślę,że uszka Nadusi nie zarosły przez tak krótki czas.Może dziurka zalała się taką jakby błonką.Kiedyś w dziecinstwie jak wyjęłam kolczyki na wf-ie to też nie mogłam ich wieczorem nałożyć.
                      A może też przez to że Nadia sie wierci.
                      Oby się udało na śnie.
                      My też słuchamy muzyczki, Martynka uwielbia słuchać i tańczyć przy tym a czasem nawet i śpiewa.Wesoło jest.

                      Dzisiaj się zgadałam z koleżanką z pracy,że puszcza dzieciom słuchowiska,i że bardzo im się podobają.A ma też córeczkę Martynkę 3 letnią(z lutego).
                      Ma mi na jutro pożyczyć Czerwonego Kapturka.Zobaczę czy Martynce się spodoba i jak tak to też bym coś takiego jej kupiła.
                      Ja też pamiętam miałam kiedyś w dzieciństwie bajkę Sierotkę Marysię na kasecie i lubiłam jej słuchać.Muszę ją odszukać(leży gdzieś u rodziców)może Martynka też polubi i bedzie słuchała

                      Puszczacie takie słuchowiska swoim dzieciom?
                      Last edited by marzeni; 06-07-2011, 20:39.
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Anetyslaw Gdzie jedziecie konkretnie? Póki co, pogoda nie dopisuje...ale zapowiadają upały, więc oby Wam się sprawdziła prognoza.

                        marzenia Nadia też zdania kleci i to całkiem długie, ale jeszcze trochę niewyraźnie mówi...
                        Pioseneczki też lubi śpiewać, bierze mikrofon i tańczy...a ja z tym brzuchem muszę z nią tańczyć, bo mne ciągnie do tańca

                        Co do słuchowisk, to jeszcze nie próbowałam, ale też się nad tym zastanawiałam.
                        Cieszę się, bo ostatnio moja Dziewczynka daje już sobie poczytać bajeczkę, a nawet dwie...co było nie do pomyślenia.
                        Sama też czyta, głównie Kubusia Puchatka. Opowiada co widzi na obrazkach i pamięta niektóre konkretne zdania z bajeczki

                        Słoneczko Wystawiaj na allegro, napewno coś zarobisz.

                        Dobranoc.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Chyba już się chwaliłam, że Nadia pije mleczko z kubka
                          Wstawiam Wam więc kilka fotek.


                          Teraz to już naprawdę ''dobanoc'' jak mówi Nadia
                          Attached Files


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            uhhhh i znowu deszcz :/ oliwia byla z babcia na dworze i niezle zmokly chociaz jej to sie podobalo hehe i nie chciala wracac do domu

                            jaka ja super ze Nadia pije juz z kubka grrr oliwia za nic nie chce tylko butelka i butelka chyba po prostu ja schowam zeby chociaz w ciagu dnia nie pila tak na poczatek.

                            ide poczytac sobie ksiazke (a sie ostatnio wkurzyla czytam sobie czytam a tu nagle brakuje mi 6 stron cala ksiazke ktora ma 800 str od razu przejrzalam czy czegos mi jeszcze nie brakuje szkoda ze paragon wywalilam bo bym poszla wymienic grrrr) oliwia maluje u babci.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Co taka cisza tutaj? Gdzie się Mamusie podziewają?

                              U nas pogoda ładna. Byłyśmy długo na dworku. Popołudniu byliśmy na urodzinach męża siostry a Nadii chrzestnej, troszkę pogoda się popsuła, bo nas przegnał deszcz z tarasu do domciu.

                              Mam nadzieję, że jutro pogoda dopisze, bo chcemy do Łeby jechać.

                              Słoneczko może schowaj tą butelkę, rzeczywiście...''czego oczy nie widzą...''

                              Co do książek, mi coś ostatnio nie idzie czytanie...Jakoś czasu nie mogę wygospodarować.Wkurzyłabym się na Twoim miejscu o te 3 brakujące strony, no masakra jakaś...

                              Dobrej nocy!


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                heloo jak tam weekend mija??
                                my dzisiaj zakupowo poszlismy sie rozgladac za farba do pokoju oliwi pozabieralam ze sklepow wszelkie katalogi z farbami i nie wiem co wybrac czy fiolet czy (wpadl mi dzisiaj w oko) maline czy turkus nie wspominajac jaki odcien danego koloro wybrac hehe dobrze ze chociaz wiemy gdzie sie oplaca kupic, rozgladalismy sie tez za tv i play station. Przy okazji kupilam sobie spodnicze i bluzke (kocham wyprzedaze ) Oliwia tez dostala ladna bluzeczke na lato z reserved za 10zl i druga z dl za15 tez z reserved miala do wyboru kolor rozowy albo bialy i niestety wybrala roz moj mezulek wybrzydzal i dostal tylko skarpetki

                                jaka ja ja glownie czytam wieczorem jak oliwia zasnie mam nadzieje ze jak bedzie miec swoj pokoj to bede miec na to wiecej czasu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X