Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    aaa zapomnialam dawac mi tu jakies fotki dzieciaczkow :P no i mamusie tez moga sie na fotkach pojawic

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Wrzucam kilka obiecanych zdjęć z urlopu
      Attached Files


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        I jeszcze kilka...
        Attached Files


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Jak szaleć...to szaleć...
          Attached Files


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Cudne te foteczki Jaka_ja wrzuciłaś,i super że tak dużo.Jest co pooglądać a ja bardzo lubię
            Normalnie aż zazdroszczę tego Waszego urlopu,my też lubimy sobie gdzieś wyruszyć,coś pozwiedzać,odpocząć...
            Nadusia bardzo wydoroślała,to już duża dziewczynka.Zresztą wszystkie nasze dzieci bardzo się zmieniły wydoroślały są już takie mądrunie i można się z nimi dogadać.
            Słoneczko Dodaj i Ty jakieś foteczki.

            My ten tydzień mamy na popołudnie,więc troszkę lipa.Mam nadzieję że szybko zleci.
            We wrześniu mamy dwa weseliska to się pobawimy

            Mała już zasypia i ja też lecę do wanny.

            Pa
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              marzeni tylko ja nie mam nowych fotek jak sie dorobie to wstawie na pewno
              co tam slychac kobiety?? u nas nic specjalnego dzien za dziem mija oliwia juz drugi dzien z rzedu odpuscila sobie popoludniowa drzemke dzieki temu dzisiaj spalysmy do 9.30
              ah juz niedlugo swieta i urodziny naszych pociech ja juz mam liste prezentow hehe

              jaka ja zapomnialam dodac sliczne fotki mala bardzo podoba do was obojga ale oczka ma z pewnoscia po tobie

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej

                Ależ pogoda,drugi dzień i noc leje deszcz.Czy u Was tez tak?
                SloneczkoJakie masz pomysły na prezenty bo ja kompletnie nie mam żadnych.Może coś podpowiesz
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Słoneczko tak, zdecydowanie oczy ma moje...i chyba tylko oczy
                  Co do prezentów to nie wiem jeszcze, nie zastanawiałam się.
                  Urodzinki Nadii robimy w domku.

                  Marzeniau nas pogoda nie jest zła, trochę wiaterku ale generalnie słonecznie.

                  Jutro idziemy z mężem na kolacyjkę i do kina na Incepcję.
                  Cieszę się bardzo, bo już dawno w kinie nie byliśmy.

                  Trzymajcie się kochane.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    ja tylko na chwile u nas wlasnie leje i ogolnie wiecznie jest my bylismy w kinie ostatnio na roobin hoodzie teraz mam nadzieje ze mnie m zaprosi gdzies na kolacje
                    a jakie macie pomysly na prezenty na urodzinki w koncu to juz dwu latki

                    marzeni pomysly hmm ksiazki dla moich rodzicow kupujemy tel stacjonarny bo ten co maja to porazka ... potem dla tescia potrfel dla tesciowej myslam o jakims ciuchu dla dzieci nie mam jeszcze pomyslu jakies zabawki napewno a dla moich siostrzencow pieniadze bo im ciezko juz cos upolowac a dla mojego meza epapierosa chyba kupie .. a ja chce dres :P i cieple laczki wszystkich moich pomyslow nie wypisalam bo mykam juz obiad robic budzic meza i potem w ta pogode trzeba leciec do centrum handlowego po prezent dla szwagra bo ma ur

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Cześć kochane jestem po długiej nieobecności, ale myślę że jesteście mi to w stanie wybaczyć. Obiecuję że w tym tygodniu będę stałą bywalczynią naszego forum, a to za sprawą urlopu
                      Kochane wgrywam parę zdjęć z naszego wypadu do zakopanego oraz kilka innych zdjęć.
                      Attached Files
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        jeszcze kilka
                        Attached Files
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          i jeszcze kilka
                          Attached Files
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hej korzystam z wolnej chwili i do Was zaglądam bo mała mi śpi. Jak już wczoraj pisałam jestem na tygdniowym urlopie i siedzimy z Weroniką w domku bo mała miała w zeszłym tyg zapalenie oskrzeli i ją kuruję. Teraz już jest lepiej został jej tylko kaszel ale i tak się zastanawiam czy puścić ją w przyszłym tyg do żłobka czy zostawić ją jeszcze tydzień w domku niech mi już na dobre wyzdrowieje. Zobaczę zresztą co mi powie lekarka jak pójde z małą na kontrolę w czwartek.
                            Kochane Wasze dziewczynki są takie sliczne, strasznie podrosły przynajmniej po zdjęciach można tak przypuszczać. Niedługo nasze dzieciaczki będą miały 2 latka, jak ten czas leci prawda. Niedawno się urodziły a tu już takie panny i chcą być samodzielne. Weronika mnie zaskakuje z dnia na dzień, rozgadała mi się moja panna na dobre.
                            Marzenia n pięknie zrobiłaś pokój dla Martynki, też juz bym chciała dla małej urządzić jej pokoik ale za nim do tego dojdzie to troszkę czasu upłynie i jak na razie musze się zadowolić tym co mamy.

                            Razem z mężem myślimy już coraz poważniej o przebudowie domu, kiedyś wam wspominałam, że będziemy dobudowywać poddasze, poczynili,śmy już kroki w tym kierunku także za jakieś dwa latka mała będzie miała swój wymarzony pokoik a i dla drugiego dzieciaka (coraz częściej myślę o drugim) też na pewno taki będzie.
                            Co do prezentów Słoneczko to ja jeszcze nie mam listy jak na razie jestem w trakcie planowania imprezki urodzinowej Weroniki bo ta się zbliża wielkimi krokami. Planuję zrobić małej urodzinki w Dżungli to jest taka bawialnia niedaleko miejsca gdzie mieszkamy. Będzie około 14 dzieci, muszę tylko dowiedzieć się ile kosztuje taka imprezka i zamówić termin. Trzymajcie się cieplutko kochane bo pogoda sprzyja chorobom, a te mam nadzieję, że już będą się trzymać z daleka o nas OBY buziaki i do napisania :
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Witajcie kochane!

                              ewisienka miło, że zajrzałaś do nas.
                              Ostatnio strasznie tutaj cicho...
                              Widać, że urlop Wam się udał, pogodę mieliście przepiękną.
                              Weronisia to piękna dziewczynka! Zresztą ma po kim!

                              Co planujesz na urodzinki Werci?
                              My wyprawiamy w domku. Zamówię torcik, coś wspólnie z teściową upichcimy. W pokoiku będą balony, założymy kolorowe czapeczki itd., będzie kolorowo

                              Ciężko uwierzyć, że to już 2 lata!!!

                              Ostatnio Nadia chodzi i woła: "Siała baba mak!''
                              Coraz więcej powtarza, coraz więcej słów zna.
                              Cieszę się z każdego jej słowa, krótkiego zdania....a jak mówi: "Moja mama'' to jestem w siódmym niebie.
                              Zresztą...wiecie o czym mówię...

                              Też planuję urlop...od 11października.
                              Muszę trochę odpocząć i pobyć z córcią.
                              Nie planuję tym razem żadnego wyjazdu, chcę poprostu nacieszyć się Nadusią.

                              Całusy dla Was:*


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                ...aha! Z pampersami już na dobre się pożegnaliśmy. Pięknie woła. Już nawet na spacerki nie zakładamy


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X