Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Hej kochane!

    Dawno nie zaglądałam tutaj, ale widzę,że tak jak było pusto, tak jest.

    BGKM Urlop się udał,chociaż pogoda mogła być jeszcze ładniejsza. Pierwszy tydzień urlopu spędziliśmy na Helu a drugi u moich rodziców na Kaszubach.
    Wstawię później jakieś fotki.

    Ostatnie dwa tygodnie w pracy...koszmar jakiś.Byłam sama w biurze, bo koleżanka na urlopie.Papierzysk tyle, że nie wiedziałam w co ręce włożyć. Mam trochę zaległości, ale cóż...mam tylko jedną parę rąk.

    W tym tygodniu Nadusia jest u moich rodziców. Pierwszy raz ją tam zostawiłam, trochę się bałam, ale wszystko jest ok. Dziecko moje nie ma nawet problemów z zasypianiem, jest grzeczna, dziadkowie bardzo ją chwalą.
    Jutro po nią jadę,bo już strasznie się stęskniłam.
    Tak pusto w mieszkaniu bez dziecka.
    Nikt mnie nie ciągnie, nie mówi :" Mama, cho..."
    Kochana moja.

    Napiszcie co u Was, jak Wasze maluchy.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Cześć Kochane

      My już mieszkamy w nowym mieszkanku,już się urządziliśmy i jest super.Jesteśmy bardzo zadowoleni.
      Martynka ma swoj pokoik i sama w nim spi bez zadnego problemu od poczatku.Zreszta pokoj jest taki ladny ze sama bym w takim chciala spacZrobiłam jej łąkęPokazę wam na fotkach,ale nie sa dobrej jakosci bo aparat nam sie popsul

      Jaka_jaCieszę się ze urlopik był udany.My cały spedzilismy na przeprowadzce tak więc za bardzo nie odpoczeliśmy.Nic to odbijemy sobie w przyszłym roku

      Martynka po złamanym obojczyku nie ma już śladu.Pracujemy teraz na zmiany i nawet wczoraj mielismy sobote pracującą bo straszne terminy nas gonią.Jutro mamy na popołudnie i nie wiem jak bedzie...kiepska zmiana bo na 13 do 21 wiec caly dzien praktycznie nie bede widziala malej

      Jak tam Wasze dzieci z mówieniem,bo nasza bardzo ładnie mówi i dość wyraźnie.Wszystko powtarza i zaczyna mówic całym zdaniami.Bardzo się cieszę.
      Co do nocniczka to siada i robi ladnie siusiu i kupke czasem,ale nie bardzo wola.Sadzamy ją sami i wtedy to posiedzi i zrobi.Chociaż dzisiaj zawolala siusiu i posadzilismy ją i zrobiła wieć może po mału załapie o co chodzi.
      Ostatnio wychodzą nam 5tki i jest troche placzu w nocy lub nad ranem.

      Pozdrawiam Was serdecznie i buziaczki przesyłam.
      Zaglądajcie i piszcie co u Was.




      Wrzuce Wam parę fotek:
      1 i 2 W nowym pokoiku
      3 Mały kierowca
      4 Z kuzynką Laurą
      5 W moich kapciach
      Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:21.
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        I jeszcze kilka
        Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:21.
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          hej hej pamietacie jeszcze mnie?? to ja wasze sloneczko mam nowy nick bo mi gdzies sie do starego haslo zapodzialo
          u nas nic nowego ja nadal nie mam pracy i jakos nie widze pepspektyw na jakas Oliwia nadal rozbrykana
          marzeni zazdroszcze ze mala juz tak duzo mowi moje tylko podstawowych czlonkow rodziny a tak bym chciala zeby juz zaczela gadac to przynajmiej lepiej by szla nam komunikacja czekamy tez na fotki z waszego nowego mieszkana pokoj malej bardzo fajny i sliczne fotki dodalas

          no dziewczyny a wy gdzie sie podziewacie?? mimo by bylo gdyby mozna bylo poczytac chodziaz raz na tydzien co tam u was slychac w koncu tyle juz ze soba piszemy

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            no i dodaje rowniez kilka fotek
            1. nowe zoo (foto z czerwca)
            2. szalenstwa na Cytadeli
            3. wakacje u dziadkow
            4. z tata na 18 Oliwi chrzestnej ,myslalam ze jej sie nie bedzie podobac bo halas duzo ludzi ale szalala do 22 jak nie wiem
            5. standardowe smeichy z rodzicami :P
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              i jeszczce kilka a co tam :P
              1. tak moje dziecko jada ciacho
              2. wyprawa do starego zoo
              3. swieta trojca po kapieli a i w koncu doczekalam sie nowych okularow wiec znowu widze
              Attached Files

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej

                Dziś pracowalam do 21 i zagladam jeszcze do Was

                Słoneczko Śliczne foteczki i widzę że Olliwka sporo podrosła,nasze dzieci to już małe pannice

                Lecę się kąpać i spać bo jestem padnieta.
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Hej dziewczynki!
                  marzeni świetna robota ten Martysi pokoik- jest booski!!! bardzo wesoły ale i widze że pokoik całkiem spory i to wszystko ładnie wygląda. My tak nie mogliśmy poszaleć bo Gabusia ma maleńki pokoik 8 m2 i niedługo jak stanie szafa zabudowana i kupimy łóżko i witrynę wiszącą nad nim to ścian prawie nie bedzoe widać. Jak masz możliwość to pokaż resztę mieszkanka.
                  Co do mówienia to moja Mała mówi bardzo mało : mama, tata, baba, dziadzia, papa, lala i w sumie tyle. Myślę że to ma po tatusiu bo Michał bardzo długo nie mówił prawie nic i dopiero jak miał 3 latka zaczął i to podobno z dnia na dzień zdaniami- a umiejętności mówienia są podobno dziedziczne. Z siusianiem też nie najlepiej u nas. Gabi łapie się za pieluchę i pokazauje że coś chce-ale już po fakcie lub w trakcie robienia zaczyna zwracać na siebie uwagę. Troche mnie złości że jest taki wiercioch że nie potrafi nawet minuty usiedzieć na nocniku. No ale cóż widać nie jej czas.
                  jaka_ja to dobrze że wypad się udał chyba lubicie wyjeżdzać zresztą mieszkacie w pięknych okolicach-w pobliżu morze bardzo Ci tego zazdroszczę.
                  sloneczko ty nasze dobrze ze jesteś!!! Oliwka faktycznie bardzo wydoroślała taka pannica już.
                  ewisienka ja się wybieram w tym tygodniu do żłobka bo już mam prawie wszystkie dokumenty-bo chciałąbym 1 września już Gabi zaprowadzić, bo mam urlop więc bede miała czas zeby zaglądać czy aby m,ojej myszce nie dzieje się tam krzywda

                  A tak naprawde to bardzo się stresuje tym żłobkiem-niby wiem że bedzie dobrze i że jej tam nikt krzywdy nie zrobi to jednak jest to dla mnie stres i napewno dla Gabi też bedzie. Jednak miałam duży komfort zostawiając ją z mamą bo jak potrzebowałam gdzieś pójść po pracy czy też zostać dłużej to tylko dawałam znać i mama nie miała nic przeciwko a teraz trzeba bedzie pędzić po nią. Rano też nie musiałam Gabi budzić bo mama sama doa nas przychodziła, a teraz trzeba bedzie nauczyć się od nowa organizować dzień.
                  A tak to u nas dobrze, pracujemy i liczymy że jakimś cudem uzbieramy na wiosnę pieniążki żeby kupić jakieś nowsze autko bo obecny powoli się rozsysuje-ale musimy jeszcze przetrwać zimę.

                  Kurde szkoda że monia717-(taki chyba był nick) już się nie odzywa do nas, bo widze że została mamusią- fajnie że tak im się szybko udało z drugim bąbelkiem, zreszta pamiętam że tak planowali z mężem.

                  Dziewczynki życzę udanej niedzieli.
                  Buziaki Paapapap




                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Wstawiam aktualne fotki Gabi
                    1. Gabi na odpuście-widać po koralach
                    2. W stroju kąpielowym
                    3 i 4 Gabi u siebie w pokoiku
                    Attached Files




                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Hej kochane!

                      Wpadłam się pochwalić, że Nadusia od 3 dni pięknie woła siusiu i od 3 dni pampersa zakładamy tylko na noc.
                      Jestem zachwycona!Nie spodziewałam się, że tak gładko jej to pójdzie.
                      Pewnie zdarzy się jeszcze jakieś siusiu w majteczki, ale póki co jest super.
                      Gdy próbowałam jakieś 1,5 m-ca temu ją odzwyczajać nie było opcji, co chwilę chodziła w mokrych majtkach, nie rozumiała tego całego mechanizmu najwyraźniej.Teraz bierze mnie za rękę i prowadzi do łazienki mówiąc "Mama chodź aa"
                      Na nocniczek nie siada, mam nakładkę na sedes.
                      Z mówieniem też jest coraz lepiej, powtarza bardzo dużo słów. Ostatnio złapała mnie za ucho i powiedziała "kolczyki" a przecież to trudne słowo.
                      Jestem z niej taka dumna, jak widzę takie postępy.

                      Marzenia pokoik dla małej super i jaki duuuuuuży!!!Piękne ściany. Sama malowałaś?Zazdroszczę.Też bym chciała dla naszej Natki taki pokoik.

                      Słoneczkofajne zdjątka, Oliwka już taka duża. Jestem w szoku jak te nasze panienki wydoroślały.

                      BGKM też stresowałabym się żłobkiem, wiadomo- nowa sytuacja dla Was, ale napewno wszystko będzie dobrze i Gabusia będzie miała tam dobrą opiekę. Dobrze, że będziesz miała urlop i będziesz mogła zaglądać do Gabi.

                      Miłego weekendu kochane.

                      PS. No właśnie monia urodziła drugiego synka- widziałam fotki na nk. Szkoda, że do nas nie zaglądasz. Gratuluję kochana.
                      Last edited by jaka_ja; 28-08-2010, 09:43.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Hej Dziewczynki!

                        Ja również muszę się pochwalić bo ostatnie kilka dni Martynka woła siku,sadzamy ją na nakladkę na sedes i robiWidzę że z nakładką chętniej chce robić siusiu niż na nocnik.
                        Zastanawiam się czy nie zacząć zakładać jej majteczek.

                        Dzięki,że spodobał się Wam pokoik Martynki,ściany chmurki i słoneczko malowałam sama,a kawiatuszki kupiłam i naklejałam.Pokój faktycznie jest spory bo ma prawie 5m długości na 3 szerokości,jest dużo miejsca.Nawet dla rodzeństwa Martynkiktóre może się szybciej pojawić niż myślałam...coś mam takie dziwne przeczucie i trochę panikuję.Testu jeszcze nie robiłam ale w niedługim czasie chyba zrobię,bo nie daje mi to spokoju.

                        BGKMFaktycznie czeka Was nowa sytuacja,i doskonale Was rozumiem.Ja przechodziłam podobny stres jak miałam zostawić małą z Nianią.Teraz jest już dobrze,i jesteśmy bardzo z niej zadowoleni.Obie za sabą bardzo przepadają.
                        Mam nadzieję że Gabi i Weroniczka Ewisienki szybciutko się zaklimatyzują w nowej sytuacji.

                        Pozdrowionka
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Marzenia,u nas tak samo z tą nakładką, to jednak coś w tym jest, że nakładki wygrywają z nocniczkami, a wielu znajomych mi tak mówiło.
                          Ja najpierw kupiłam nocnik, ale Nadia niechętnie na nim siedziała, a na nakładce bez problemu, tymbardziej jej się podoba, bo mówi, że "jak mama"

                          Ja Nadusi zakładam majteczki, pampersa tylko na noc i na spacer, bo boję się, że się posiusia, a ostatnio pogoda nieciekawa, bałabym się, że się przeziębi, a w takim wietrze, to nie ma jak dziecka przebrać.

                          My właśnie wróciłyśmy z placu zabaw i z zakupów, a teraz Nadusia ucina sobie drzemkę.
                          Wasze dzieciaczki jeszcze śpią w ciągu dnia? Długo?

                          Daj znać Marzenko jak zrobisz test


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            No wlasnie u nas tak samo na nocnik siadala i robila siusiu ale ostatnio mniej chetnie,a na nakladke siada bez problemu i prowadzi nawet do lazienki.
                            A z tym testem to wolałabym żeby był negatywny bo jakoś jeszcze nie jestem przygotowana psychicznie
                            Co do spania to jeszcze śpi raz dziennie od 1,5 do 2 godzin dziennie.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Marzenko, ale fajna różnica wieku byłaby między dzieciaczkami

                              U nas też jest drzemka raz dziennie- 2-3h.

                              Niunia w dalszym ciągu śpi, a ja mam czas dla siebie.Właśnie wybieram co ciekawsze zdjęcia do wywołania. Zdjęć mam na kompie pełno a wywołanych garstka.


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                o rany ale sie dziewczyny rozpisalayscie az milo poczytac

                                BGKM sliczne fotki przez niektore ujecia mala wydaje mi sie podobna do Martynki i Gabi napewno zaklimatyzuje sie szybko wsrod innych dzieci ja planuje poslac Oliwie za rok moze dwa zalezy jak sie dostanie

                                normalnie nie moge was sluchac :P wszystkie widze powoli robicie postepy w odpieluszkowaniu a my nie , nie mowiac juz o mowieniu tez mam zamiar kupic nakladke ale od jutra planuje ponowna operacje "nocnik" zobaczymy czy sie uda

                                Oj marzeni jesli cos jest na rzeczy to zazdroszcze :P tez bym juz chciala drugie ale u nas nie ma takie opcji

                                jaka ja moja Oliwia raczej spi czasem nawet 3h tak od 15-18 potem idzie spac o 22 ale bywaja dni kiedy nie spi wcale

                                u nas dzisiaj ponura i pada nie lubie takiej pogody

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X