Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    fotki dodam pozniej bo teraz nie mam jak Oliwia stale mi tu nad uchem marudzi chcialam sobie obejrzec film ale co chwile musze przerywac do tego czeka mnie sterta do prasowania wiec musze poprosic mame zeby sie nia zajela
    my wczoraj z m poszalelismy i zamowilismy sobie kilka ksiazek z okazji Dnia Ksiazki
    dobrze ze my nie mamy komuni w tym roku bo juz i tak z jednej 18 musielismy zrezygnowac a w lipcu czeka nas jeszcze jedna ale to Krzycha ssiostry wiec bedziemy na pewno tylko nie mam pojecia co jej kupic?? masz jakies pomysly?? bo jak jej sie pytam to ona nigdy nie wie
    a kiedy sie przeprowadzacie?? zazdroszcze strasznie mi sie marzy chociaz jakas kawalerka ale pomarzyc sobie moge chwilowo
    daja tez jakies fotki nowe jesli masz




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Troche posprzatałam,zupkę ugotowałam,mała śpi ale nie wiem jak długo bo coś wiercą na górze.Ehh u nas w klatce na okrągło coś remontują szlak mnie czasem trafia.
      My przeprowadzkę szykujemy na koniec lipca.Ci co od nich kupujemy jeszcze musza tez swoje wykonczyc,poza tym my musimy sprzedac nasze i dlatego tak sie jeszcze zejdzie.
      Co do prezentu to ja zawsze mam problem,co komu kupić.Na 18tkę kompletnie nie wiem,zalezy czym sie interesuje,co lubi???

      Zaraz poszukam jakichs fotek i cos dodam
      Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:21.
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        I jeszcze dwa
        Last edited by marzeni; 05-12-2012, 22:21.
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Słoneczko Gdzie się podziewasz???
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Hej kochane

            Jeszcze nie złożyłam zeznania podatkowego...ehhh...jak zawsze na ostatnią chwilę,chociaż co roku obiecuję sobie, że złożę to zeznanie szybciej niż na koniec kwietnia.
            W tym roku złożę przez internet, właśnie mi się instaluje aplikacja do rozliczenia zeznań.

            Tydzień tak szybko mi zleciał, mąż na zwolnieniu, bierze antybiotyk, coś z zatokami ma...Nadusia jednego dnia troszkę gorączkowała, dwa dni ją trzymał katarek, ale do lekarza z nią nie poszłam, bo jej samo przeszło.
            Może na ząbki ten katarek i stan podgorączkowy...Ślini się strasznie, koszulkę ma co chwila mokrą.

            Za tydzień idę na Wieczór Panieński koleżanki.Będziemy się bawiły w klubie Next w Gdańsku, mam nadzieję, że będzie fajnie.
            Za dwa tygodnie wyjazd do Anglii, doczekać się już nie mogę. Mam nadzieję, że nie nadejdzie kolejna chmura pyłu wulkanicznego i loty nie będą wstrzymane...wściekłabym się chyba.

            Słoneczko z okazji Dnia Książki w Empiku była fajna oferta- 3 książki w cenie 2, a dokładnie to trzecia najtańsza książka za grosika.
            Jeśli o 18stki chodzi- myślę, że najlepiej dać pieniążki. Ja byłam na 18-stce mojej siostry na początku miesiąca i dałam pieniążki, siostra była bardzo zadowolona, rozdysponuje tą kaskę na rzeczy, które potrzebuje.

            ewisienkatakiej wielkości lokum, jak Ty to ja chciałabym mieć i napewno nie narzekałabym.
            Dobrze, że Weroniczka zwalczyła tego wirusa i oby ząbkowała mniej boleśnie, bidusia...

            marzenia ślicznie Martynka wygląda z tym kiteczkiem! Taka się dorosła wydaje! Nie ściąga gumki???


            Aaaa! Ogladałam dzisiaj z mężem ciekawy film : Nostalgia Anioła.
            Polecam Wam kobietki.Wzruszający.


            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              hej
              marzeni fotki dodam jutro bo taka ladna pogoda byla a teraz bedziemy musialy troche przez tydz spacery ograniczyc bo mala kaszle i ma katar a tak z innej beczki bo widze ze z jaka ja loczy nas pasja do ksiazek :P a ty co porobiasz w wolnyum czasie??
              jaka ja wiem ze sa dni ksiazki w empiku to wlasnie sobie zamowilismy po 3 ksiazki dla kazdego a teraz czytasz cos ciekawego bo ja przerabiam "szczepionke" michaela palmera ale pewnie do jutra ja skoncze zazdrosze wyjazdu mi sie marzy podroz do Barcelony i Australii mam nadzieje ze kiedys nam sie uda tam poleciec

              mam nadzieje kochane ze mimo pieknej pogoda powrotu marzeni do pracy juz chyba za miesiac bedzie co czytac chociaz w weekendy na tym watku




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Słoneczko ostatnio nie mam czasu na czytanie, zupełnie...nie mogę zmęczyć ''Przed Świtem", czytam tylko w wannie ostatnio i zdarzyło mi się już w wannie zasnąć nad książką...

                Obejrzeliśmy dzisiaj rewelacyjny film z Leo DiCaprio "Wyspa tajemnic"
                Kolejny film, który polecam z czystym sercem.

                Dzionek udany, długo leniuchowaliśmy we trójkę w łóżku,zjedliśmy dobry obiadek, byliśmy na dłuuuuugim spacerze.

                Co u Was kobietki? Też się obawiam, że wątek zupełnie umrze.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Hej

                  Och jak sie cieszę,że coś jest do przeczytania.Do tej pory jakoś nie myślałam,że wątek nam umrze ale teraz widzę że chyba jednak tak przykre to


                  U nas weekend nalezy w sumie do udanych,chociaz niedzielka nie zaczela sie tak dobrze.Mała strasznie płakała i marudziła.Zaczela tak nad ranem ok.5.I normalnie nie wiedzielismy co robić jak jej ulżyc,żel na dziasła nie pomagał a ona biedna pokazywała na ząbek że tam ją boli...wzielismy ja do siebie ale wcale nie przestawala plakac,po jakims czasie sie uspokoila i zasneła.No i tak pierwszy raz od kąd Martynka jest z nami pospalismy do 9.30
                  Dalsza częsc niedzielki upłynęła milej,bylismy na spacerku,pozniej obiadek, odwiedziny tesciow,z nimi rowniez wybralismy sie na spacer.
                  Pogoscilismy sie i było bardzo miło i wesoło.Dostałam od tescia piekny bukiet tulipanow i od tesciowej drobny prezencik ( z okazji imienin)
                  Także ten tydzień zapowiada się imprezowy.Jutro imieniny a w srode imprezka urodzinowa.30 lat mi stuknie kochane mojehihi ładny wiek

                  SłoneczkoKochana ja w wolnej chwili uwielbiam wyszywać.To jest moja pasja i przy tym odpoczywam,mimo iż wymaga to wiele cierpliwości.Mam już troszkę prac na swoim koncie a niektóre z nich możesz obejrzeć tutaj
                  http://www.gobelinek.com.pl/index.ph...508ba5be2d3b05
                  Zdrówka życzę Oliwce,żeby szybko się wykurowała.

                  Jaka_ja Zazdroszczę Wam tego wypadu do Anglii,my w tym roku z racji zakupu wiekszego mieszkania nigdzie chyba na wczasy nie wyjdziemy.
                  Co do filmów to dzięki za polecenie,ostatnio czegoś szukałam do obejrzenia.Chętnie zobaczymy sobie z mężem Nostalgię Anioła i ten drugi może też.

                  Muszę uciekać bo mąż chce z kompa skorzystać...
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    no to dziewczyny musimy sie postarac od czasu do czasu cos tu napisac i dodac fotki

                    marzeni tez kiedys probowalam wyszywac ale to nie dla mnie pozostane przy ksiazkach i kolczykach

                    u nas dzisiaj slonecznie ale troche zimny wiatr wieje niech juz zacznie byl cielutko bo mam mase planow na lato . a wy macie juz jakies plany??




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      i fotki dodaje
                      Attached Files




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        hej
                        u nas tez sloneczko i troszke wieje wiatr,ale juz zaliczylysmy 2 godzinny spacerek i teraz mała spi.
                        Co do planow na lato to było by ich wiele ale ze bedziemy pracowac to zostaja weekendy wiec gdzies sie bedzie jezdzic moze nad jeziorko moze na wies do tesciow i takie o plany jak narazie.
                        Koniec lipca poczatek sierpnia planujemy urlop ale spedzimy go pewnie na przeprowadzce.

                        Sloneczko Fajne fotki,super w piaskownicy.No i widze ze Oliwka jak moja Martynka lubi pomagać w łazience np.pranie rozwieszac
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          mi juz sie tak marza te wlasne 4 katy ze mnie juz cholera bierze w tym domu i chcialabym juz zaczac studia ale nie wiem czy uda mi sie na mojej wymarzonej uczelni
                          co do filmow to ja chce obejrzec "Kwiat pustyni" czytalam ksiazke i byla swietna wiec jestem ciekawa i filmu




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            To moze pomyslcie o jakimś kredycie i wlasnym M.My gdyby nie kredyt to moglibysmy sobie tylko marzyć,w życiu nie było by nas stać.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              kredycie?? a z czego mielibysmy go splacic... jak bysmy mogli juz dawno bylibysmy na swoim




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Hej!

                                Słoneczkoteż czytałam "Kwiat pustyni" i napewno film też obejrzę

                                Wpadłam Wam tylko kochane powiedzieć DOBRANOC:*


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X