Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Dziewuszki mam mały problem - moja Zuzia nie chce przyjmować innych płynów niż mleko. Obiadki je super, deserki też ale jak widzi butelkę z jakimkolwiek napojem ( prócz mleka ) to nawet nie da sobie smoczka do ust wcisnąć. Próbowała łyżeczką, ale wypluwała. Macie jakiś pomysł??Boję się, żeby nie miała problemów z kupkami. Mam nadzieję, że to przejściowe. A może Wasze dzieciaczki też tak miały?
    Pozdrawiam
    Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
    http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Nasza Edytka też bardzo dłuuuugo nie chciała pić herbatki, chyba nawet do 3 miesiąca. Zaczęłam eksperymentować ze smoczkami do butelki i to pomogło. Widocznie nie pasował jej dany smok. Może tak i u Was jest. A może poprostu Twój dzidziuś musi dojrzeć do picia innych płynów?
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        U nas z tym piciem jest tak, że ode mnie nie wypije nic. Tylko cyc. Od mojej mamy pije herbatki.

        Ola jak mała zasnie biorę się dalej za te biura podrózy i wyśle Ci kilka najciekawszych ofert

        Dzisiaj spać nie będę mogła. Mąż będzie koło 6 więc już chodze jak nakręcona. Posprzątam w nocy, poćwicze wezmę prysznic i jak się uda pójdę spać.
        Dziś mu kuzyn wylał słodką herbate na telefon. Mam nadzieje, że ożyje jutro, bo nie będę miała telefonu :/
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Napisane przez martaula Pokaż wiadomość
          Dziewuszki mam mały problem - moja Zuzia nie chce przyjmować innych płynów niż mleko. Obiadki je super, deserki też ale jak widzi butelkę z jakimkolwiek napojem ( prócz mleka ) to nawet nie da sobie smoczka do ust wcisnąć. Próbowała łyżeczką, ale wypluwała. Macie jakiś pomysł??Boję się, żeby nie miała problemów z kupkami. Mam nadzieję, że to przejściowe. A może Wasze dzieciaczki też tak miały?
          Pozdrawiam
          Ja mam ten sam problem. Je wszytko, mleczko moje z cyca lub z butelki ale ajk amdostac modyfikoane to nc sie zrobic nie da zebyja namówic do picia. Mówiłąm to kumpeli a ona mi powiedizał ze po prostu dziecko musi dojrzec do tego wiec poki co jak mnie nie ma to dostaje ostatecznie kaszki na mleku podawane łyżeczką oczywiście bo samego mleka z butli nie tknie

          Atusia lepiej sie chociaz troche prześpij bo jutro bedziesz nie do zycia a bedzie trzeba czas z męzem spędzic chyba ze siłe daje ci jego obecnośc

          Ja znikam dobrej nocki dziewczyny i do jutra

          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Martaula mój Misiak pije bez problemów ale Agatka do 5 miesiąca nie piła wcale, żadnych herbatek, żadnego innego picia oprócz mleka, nawet mleko to już przestawała pić w 5 miesiącu i musiałam ją karmić serkami i zupkami, dopiero później załapała, lekarka mówiła, że może po prostu nie potrzebuje innego picia.
            I żadne smoczki, kubki, łyżeczki nic nie pomagało nie piła i koniec .
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Ja też chyba za chwilkę pójdę się położyć, chociaz mała jeszcze u dziadków. Dzisiaj zaś była marudna, obudziła się po 14, potem zasnęła dopiero po 18. Po 19 wykąpaliśmy ją i teraz zabawia dziadków.

              A mi mąż zalazł za skórę i chodzę naburmuszona. Jezu, jak on czasami marudzi - jak rozpieszczony gówniarz! A miał być taki przyjemny wieczór! Yhym - takiego!
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                a kubuś spał dzis od ok 12 do 15!masakra, w dzień żadko mu się zdaża taki długi sen!no i myślałam że bedzie super, ale od wczoraj to istna maruda!także skoczku chyba Kuba z Edzią się zmówili no a potem pojechaliśmy na ta imprezkę wgodzinie jego drzemki i cały czas tylko na rączkach chciał być i zgodnie z przewidywaniami wędrował z rąk do rak...do domu dotarliśmy po 20 ale i tak kąpaliśmy małego, bo cały pachniał ciociami!fu!

                Atusia, czekam na Twoje propozycje i aż sie cieszę na samą myśl że ktoś to robi , bo ja nerwów nie mam do tego i szybko się zniechęcam!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  kubus na youtube
                  http://www.youtube.com/watch?v=ySw6YHIBBgs


                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Witam dziewczyny !!!

                    Ale tu dzisiaj ruch był, tyle do czytania

                    Momo ta kurteczka jest superowa i do tego ta cena

                    Atusia życze udanego weekendu z m. Niech szybciutko Ci leci czas do tej 6. Spódnica jest superowa

                    Ola ja kłade małego na boczku i robie tzw. ciiiii, ale nie zawsze pomaga, wtedy biore go na rączki lub na chwilke sie z nim kłade do naszego łóżka, a jak to nie pomaga to daje cyca i po sprawie. Staram się jak narzadziej dawać cyca, ale jak jest środek nocy ....., on wtedy nie je tylko sobie cmoknie i zasypia.

                    Martula mój maluszek od poczatku nic nie chciał pić. Ja codzienie i tak robiłam mu herbatke, jak były upały to jedynie na spacerku sie czegoś napił, najlepiej pił mi wode, a nie herbatki ziołowe. Ostatnio mu dałam melise z jabłkiem i po raz pierwszy wipił tak ładnie herbatke (widocznie lubi słodkie, a ziólek nie - ma to po mamusi), ale i tak nie pije jej codzienie, woli cyca. Wydaje mi sie, że lepiej poczekać i nic na siłe.

                    U nas pogoda była nie za fajna, ale udało mam się pospacerować 2 godz. Ma już posprzątane całe mieszanie jupi, więc jutro tylko obiadek i mam wolne. Wczoraj mieliśmy dziwną noc, mały obudził się po 2 i do 5 bawił się w łóżeczku, aż wkońcu sam zasnął, ja oczywiście nie spałam. Troszke odespaliśmy, ale nie za dużo.

                    Delff, tak ja też jestem ze śląska i chyba mieszkamy niedaleko od siebie. Te motory są superowe.

                    Martula
                    Kajtuś 56 cm 3700 g

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      No nieziemnki koleś z Kubusia

                      A ja mam problem, bo moi rodzice nauczyli Misie kasłać. I teraz nie wiem czy ma kaszelek czy tylko tak zaczepia wszystkich. Opcja trzecia to za bardzo pcha łapki do buzi...

                      Chciałam Wam wstawić zdjęcie brzucha, ale brat zapomniał wyłączyć mojego aparatu i bateria padła :/

                      Delff odeśpie po weekendzie Jutro ide do szkoły tlko na chwile. Dam kumpeli moją zgodę na indywidualny tryb nauczania i przyjade do domciu. Żal mi tak zostawiać męża samego...
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        U nas jeszcz ząbków nie widać. Gratulacje dla Bruna z okazji pierwszego ząbka
                        Kajtuś 56 cm 3700 g

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Jak Misia ma koszmary to najlepiej ją obudzić. Jak tylko piszczy przez sen to kładę na bok, i klepie chwile po dupci. Czasami trzeba mocno przytulić, dać cyca. Wszystko zależy co jej jest.

                          Ola chcesz jeszcze? Bo mogę jeszcze pobrzebierać
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Ola - Kubuś to faktycznie nieziemski koleś! Nasza Edzia jeszcze tak nie potrafi, ale nie mogę doczekać się tego widoku, bo u Was to wygląda uroczo!

                            Mała jeszcze nie śpi, a ja już chodzę jak na rzęsach, do tego kręgosłup mnie boli. Ostatnio coraz częściej mnie boli - wyniki ciąży i dużego brzusia :/
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Ola filmik jest fajowy .
                              Kajtuś 56 cm 3700 g

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Skoczek, fakt, boski to widok jak wkłada te stópki do buzi
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X