Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    bralabym w ciemno jakbym miala pewnosc ze trafi mi sie aniol jak misia!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      buczku prawoślazowy pomoże na drapanie i zahamuje troszke kaszel, delikatny ale lepsze to niż nic. Jezeli boli gardło to można tantum verde lub jakiś jego odpowiednik
      Kajtuś 56 cm 3700 g

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Czyli z dwójki podwójana radość, musze to sprzedać mojemu m
        Kajtuś 56 cm 3700 g

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          ola pochwal sie co wybrałaś
          Kajtuś 56 cm 3700 g

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            jasne, że podwójna radość Pomijając to, że Krzyń raczej nie daje pospać to i tak jest zabawnie.
            Ola jak pierwsze dało popalić to podobno drugie jest jak anioł i na odwrót
            Agis jutro M schodzi do apteki po medykamenty dla mnie
            Ja też podziwiam Atusie za silną wolę, ja jakoś sama nie bardzo się w domu mobilizuję za to chętnie na jakieś zajęcia bym się zapisała, tylko to dopiero później. Może od listopada zacznę w tenisa grać to troszkę poprawi mi się sylwetka tylko jak tak dalej będę piekła po trzy ciacha tygodniowo to nie ma mocnych


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              A mi sie słabo zrobił i muszę odpocząć... wzięło mnie na myślecie "co ja dziś zjadłam"... I wychodzi, że oprócz drożdżówki i miseczki spaghetti to zjadałam dwie kawy i melise Pochłonęłam litry wody...
              Czy ktoś widział mój apetyt?
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Ja już ćwicze od pięciu miesięcy, tylko codzienie mówie, że zaczne jutro. Najchętniej to bym poszła sobie na basen, tylko nie mam z kim zostawić małego, bo m ciągle nie ma, zresztą teraz też siedzi jeszcze w firmie, bo jutro mają montaz, a są tyły i jutro znowu cały dzionek sama.
                Kajtuś 56 cm 3700 g

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Agis ja pewnie dlatego ze jestem sama w domu to cwicze. Jak M byl w PL to tez nie cwiczyłam. Wolałam się wtulic w jego ramiona... A teraz to z nudow i zeby mi tam zadnej Helgi nie podrywał... Ma myslec tylko o mnie i Misi Zazdrosnik ze mnie
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Atusia uważaj i jedz więcej bo nie będzie mleczka
                    Kajtuś 56 cm 3700 g

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Na pewno myśli tylko o was, ma takie dwie ślicznotki
                      Kajtuś 56 cm 3700 g

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Mlesio jest, bo pije duzo... Jutro chyba musze pogadac z mama o moim braku apetytu... Kiedyś jadłam jeden posiłek tygodniowo i jak zjadłam no budyn to wymiotowalam dalej niz widzialam...
                        bo mnie to trzeba pilnować z jedzeniem...
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Agis ja wiem, ale zazdośnik ze mnie
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Atusia pilnuj tego jedzenia, bo bedziesz nam dziennie relacjonować co zjadłaś Będziemy Cię też pilnować
                            Kajtuś 56 cm 3700 g

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Hehe Problem w tym ze ja nie odczuwam glodu. Teraz sie zmeczylam i mi sie slabo zrobilo. Wypilam sok i jest ok. Ale głodu nie czuje. O kolacji to mi mama przypomina, obiad jem bo wszyscy jedzą. A śniadanie to jak mi się przypomini ze trzeba zjeść do jem.Muszę chyba w tel sobie przypomnienia porobić...
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Hejo Kochane!

                                Ja już umyjana i w koszuli nocnej. Edytka śpi od jakiejś półtorej godziny!!! Przed gośćmi była taka towarzyska!!! Zagadywała wszystkich, słuchała jak inni rozmawiają i tak uroczo śpiewała - mruczała! Słodka była, i taka grzeczna! No i po tym wszystkim poległa jak zabita, chociaż jakoś niespokojnie spała, bo zdążyła się przebudzić dwa razy...

                                Imprezka się udała, mężulek jeszcze polewa sobie z Teściem oglądając jakiś mecz. A ja już nie mam na nic siły...
                                Muszę się pochwalić - wszyscy goście zachwalali naszą kolację! Zamówiliśmy catering z miejsca, z którego jeszcze wcześniej nic nie braliśmy i to okazało się strzałem w dziesiątkę! Do tego rodzince bardzo smakowały moje sałatki, więc...obrosłam w piórka

                                Ja też zaczęłam "poćwiczywać" A6W, ale zaczął mnie po niej boleć brzuch, ale nie mięśnie, tak jak po brzuszkach, tylko boli mnie brzuch "w środku" i tak się zastanawiam czy to nie po porodzie jeszcze mi tak dokucza. Czasami mam wrażenie, jakby jeszcze macica mi się obkurczała (?) Tak samo mam jeszcze po współżyciu, zdarza mi się kłaść do łóżka wniebowzięta, ale i obolała... Hmmm Muszę być ostrożna z tymi ćwiczeniami - a przyznam się szczerzę, że należę do leniuchów, ale te ćwiczenia są łatwe i przyjemne. Dużo lepsze od zwykłych brzuszków!

                                No Kochane, to ja lecę jeszcze przed tv, zanim wróci M. i mi kanał zmieni!

                                A mój Darek znowu o rok starszy - to już 26 lat! :P Staruch jeden!
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X