Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    A co z Magdą i Pauliną,dziewczyny co jest,czemu się nie odzywacie??




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Cześć Dziewczynki.
      Czyżbyście tęskniły za mną i moją córą??? Oj, jak to cieszy!

      Wyobraźcie sobie, że od rana nie miałam neta, jakaś awaria w centrali, czy cuś.
      M. po pracy dzwonił do Netii, bo już nastraszył mnie, że to nasz nowy router nie działa.

      Cały dzień myślałam, że zwariuję, bo bez neta to jak bez prawej ręki. Głupi przepis na zasmażkę tam miałam!
      Na 17 poszłam na wykłady, a kiedy wróciłam m. mi oznajmił, że net już jest, więc zaraz leciałam doczytać Was i oto jestem.

      U nas Edzia dzisiaj znowu nie spała w ciągu dnia. Rano obudziła się o 9.30, ja o 10.10 - tak, mam kochane dziecko! Ale w ogóle wstawać z łóżka nie miałam chęci. Mój m. też już dzisiaj do pracy szedł pieszo, nie jechał na rowerze, bo nie dość, że zimno, to jeszcze pada bez końca.

      Pisałyście o obiadach - no ja dzisiaj mojej rodzince zafundowałam strogonof z kaszą - ale wypas! Papryką pachniało w całym domu, aż teściowa pochwaliła, co rzadko jej się zdarza
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Ewelcia faktycznie miałam jeszcze zajrzeć , ale nagle dostałam tel z firmy i leciałam czym predzej, ale już jestem!

        wiecie, że ja tam nie widziałam dwóch kolorów?!na jednej aukcji były dwa kolory? wzięłam "jak leciało" ! zamówiłam rozmiar 86, choć rozpatrywałam nawet 92, ale z kolei kurtka może być za duża a tak to może nawet jak nie przechodzi całej zimy to bedzie miał teraz super, a nie taki wór! w każdym razie Ewelinko dzieki że za mnie coś mi znalazłaś, bo mi po allegro ani się nie chce ani czasu nie mam a w stacjonarnych sklepach znacznie wyższe ceny!

        Madziu co do spania Twojej córci to szok normalny! razem z m uważamy że to wrecz niestosowne! hi hi, ozywiśie żartuję bo zazdroszcze
        No a ten strogonof...uuu!poproszę kurjerem! Mogę wymienić się za redsa bo znów się goszczę

        Agatko Tobie też nie najgorzej, jak mała umie tak się sama zająć .Mnie kuba zrywa bezwzględnie pare minut po pobudce! wredniak mój mały!

        Oj Aniu kochana to bardzo słabo! dobrze ,że Adaś to twardziel , bo u nas jak kuba prycha i kicha to zaraz zuzia jest chora, albo na odwrót wiec bardzo uważać z bratową musimy!A tobie, życzę mega dużo zdrówka!Tobie i Twojej rodzince oczywiście!

        Momo może 400 gr to nie dużo, ale skoro lekarz karze to zrób badania dla świetego spokoju, przede wszystkim własnego! No i fajnie ,że taki dzielny!


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          oj miałam nadzieję,że któraś z was cosik skrobnęła!
          no nic zatem skonczymy z m oglądać "kolekcjonera" i lecimy nynki!
          spokojnej nocki kochane!


          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Ja też do oglądam Usta usta, lecę się myć i spać, żeby znowu jutro tak długo nie spać.
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Ola ja tam podawałam dwie aukcje ,na pierwszej był kombinezon koloru bezowego i ciemno zielone spodenki do tego,a na drugiej był szary kombinezon z grafitowymi spodniami,no i ja wzięłam ten drugi szary , o taki : http://allegro.pl/mm-szary-kombinezo...238232928.html tzn bratowa mi zamówiła i od razu z konta zapłaciła bo ja nie mam konta na allegro,paczka przyjdzie do niej do PL i właśnie nie wiem czy powiedzieć jej żeby mi to tu wysłała,czy niech to sobie czeka w Polsce ,bo jak baby pytałam na allegro ile paczka do Francji to ta mi wyleciała 70 zł to podziękowałam,bo za 70 zł to ja mam drugi taki sam kombinezon,najwyżej kupie mu tu kurtkę i tyle.

              A wiesz Madziu że pomyślałam sobie o zakłóceniach,bo to nie normalne że ty do nas nie zaglądasz

              Kuba śpi od jakiś 30 min,dziś wstał późno z drzemki więc i późno położył się spać, a mnie coś głowa na sam koniec dnia rozbolała,zajrzę jeszcze tylko na allegro bo chciałam sobie jakiś żakiecik zamówić tyle że nie taki typowo elegancki ale taki który można nosić na co dzień, mam nadzieję że znajdę coś takiego

              Miłej nocki kobitki do jutra! :*




              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                http://allegro.pl/sniegowce-naturaln...233541005.html

                Zobaczcie jakie fajne kurde boje sie zamawiać buty przez internet no bo już raz się wkopałam i kupiłam kubie nie pasujące na jego nóżkę,ale podobają mi się te śniegowce




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  dzień dobry majóweczki...

                  za nami spokojna i przespana noc...wstaliśmy o 7 teraz młody patrzy na bajkę - ciekawe jak długo bo normalnie wytrzymuje max.10min.

                  za oknem nadal szaruga ale już przynajmniej nie leje, zobaczymy co przyniosą dalsze godziny...

                  wczoraj sprawdziłam stan garniturów m. i nawet nie było źle musiałam tylko w jednym przyszyć guzik z kamizelki a tak jest OK...młody też już wyprasowany dziś wyciągam moją sukienkę....

                  Momo też uważam że 400g to wcale nie dużo w takim czasie, a ile waży Maciuś i ile ma wzrostu??

                  Madziu masz rację bez neta to jak bez ręki, ja też nie miałam w poniedziałek do południa a po południu jakoś szwankował i jakoś tak nie wiedziałam co ze sobą zrobić

                  Ewelka śniegowce superowe ale ja też wolę namierzyć najpierw nim kupię, myślę że my na spokojnie po tym weselu skoczymy oboje z m. i młodym i kupimy wszystko na zimę...

                  Ola a ty dziś znowu w pracy???

                  co tam u was kochane dziś się dzieje??? idę po kawkę (już 2) bo jakopś nie mogę się dobudzić...




                  http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    dzień dobry wszystkim!
                    ja już przy kawusi i w trej sames sytuacji co wczoraj, czyli chłopcy już pojechali a ja się pokrzątam i do pracy rodacy!

                    pogoda u nas obleśna.Pada , wieje i na maxa zimno, tak mega nieprzyjemnie, wiec ja pewnie znów długo do pracy bede się zbierać
                    z resztą łeb mnie boli i muszę szybko się zabrać za domek bo zaraz się rozleniwię!

                    Ewelcia ja zamowiłam ten pierwszy.Niezła gapa ze mnie bo ja jakoś widziałm tylko jedną aukcje!
                    tak wogole kochana to podsyłaj mi tu te swoje znaleziska, bo ja po allegro nie lubie ot tak grzebać, a Ty takie fajne rzeczy znajdujesz!śniegowce bomba! chyba też zamówie z resztą żakiecik też mi się przyda więc proszę o linka jak coś znajdziesz w większej ilości


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      no i zamówiłam! o ! i kaloszki z kaczorkiem!
                      dzieki Ewelinko!


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        a tu cisza jak makiem zasiał!
                        zatem lece do pracy bo znów zabójcza pora się zrobiła!
                        buźki dla was kochane


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Olcia zamówiłaś te śniegowce? jaki rozmiar?? jaki kolor?? kurde ja nie zamawiam bo się boje,ale jak już do ciebie przyjdą to powiedz mi proszę czy normalnie wchodzą na nóżkę, a tak w ogóle jakie Kuba ma podbicie,bo mój synuś ma wysokie i kurde dlatego niektóre butki nie wchodzą :/ a też bardzo bardzo chciałabym te buciorki zamówić, w sobote jedziemy na wielkie zakupy więc poszukam tu na miejscy jakiś buciorków dla małego,w duchu marzę o tym że znajdę identyczne jak te z allegro

                          Kalosze Kuba ma z tym że na styk, póki co nie chodzi w nich i nie wiem czy zdąży w ogóle

                          Za nami nocka spokojna,z tym że przed moim zaśnięciem Kubuś się zbudził bo dostał katarek,zakropiłam wodą morską i posmarowałam maścią miętową pod noskiem, w nocy M jeszcze kilka razu zakropił ,z rana to samo i póki co katarku nie ma,dostał jeszcze syropek i mam nadzieję że będzie ok

                          Olciu
                          co do żakieciku to wczoraj długo nie szukałam bo śpiąca byłam,dziś może coś znajdę

                          Buziaki idę po kawcie




                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Ewelka fajne te śniegowce. Ja mam juz 3 pary zimowych butów dla Blanki z zeszłorocznej wyprzedaży, a jeszcze moja mama wczorja jedne w sklepie wypatrzyła jeżeli znasz długośc stopy małego to chyba żaden problem, moja ma 13 cm i juz niektóre buciki ma w rozmiarze 20

                            Ola ja to uwielbiam grzebać i wyszukiwać rożnych pierdół, ale wiadomo kazdy lubi cos innego no i ty poza tym pracujesz wiec czasu mniej masz, A Kubusie wasze w podobnych rozmiarach chodzą Mam te same kalosze z kaczorkami od przyjaciółki po jej synku

                            No to sobie popisałam . Mała mi wstała

                            5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                            14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Ewelka fajne te śniegowce. Ja mam juz 3 pary zimowych butów dla Blanki z zeszłorocznej wyprzedaży, a jeszcze moja mama wczorja jedne w sklepie wypatrzyła jeżeli znasz długość stopy małego to chyba żaden problem, moja ma 13 cm i juz niektóre buciki ma w rozmiarze 20

                              Ola ja to uwielbiam grzebać i wyszukiwać rożnych pierdół, ale wiadomo kazdy lubi cos innego no i ty poza tym pracujesz wiec czasu mniej masz, A Kubusie wasze w podobnych rozmiarach chodzą Mam te same kalosze z kaczorkami od przyjaciółki po jej synku

                              No to sobie popisałam . Mała mi wstała

                              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Cześć Kochane.
                                U nas spokój misiek śpi od pół godziny i pewnie jeszcze do godzinki pośpi a my z Agatką upiekłyśmy ciacho, a dokładnie tak jak to Madzia ostatnio piekła zrobiłyśmy murzynka połowę zostawiliśmy z polewą a drugą połowę z kremem śmietankowym ale z torebki bo nic innego nie znalazłam, no i do kawki będzie jak znalazł, a Agatka jaka zadowolona, że mogła pomagać kręciła wałkiem jak stara kucharka

                                Co do śniegowców to ja wypatrzyłam u nas w sklepie w czerwcu!! stały na bocznej półce przecenione oczywiście z 59 chyba na 20 zł. wszystkie zimowe które tam stały były po 20 zł. mają takie fajne futerko cieplutkie w środku i są naprawdę solidne, a na nasze śniegi i nieodśnieżone leśne drogi to jak znalazł.

                                Olaska ty już pewnie a pracy, miłego dnia, żeby szybciutko minął.

                                Madziu widzę, że wykłady i testy Cię wciągają i sporo nad nimi przesiadujesz oby jak najdłużej zostało ci tego zapału, a kiedy pierwsza jazda?

                                Momo jak dla mnie 400g to niedużo ale tak jak pisze Ola lepiej zrobić badania, żeby mieć spokojną głowę, no ale ty też już tak postanowiłaś i nie będziesz się później stresować tym, że jednak powinnaś zrobić badania a nie zrobiłaś.

                                Elu już Ci zazdroszczę wesela ja to po ostatnim już bym poszła na kolejne
                                Mam nadzieję, że fajnie się wybawicie.

                                A u nas przestało w końcu padać , chciałam iść z dzieciakami w końcu na spacerek ale tak wieje, że chyba by im czapki pozrywało.
                                A ja na szczęście zdrowieję i już coś mogę mówić więc zbliżam się ku lepszemu.

                                Ciekawe co tam u Pauli, bo jej wczoraj nie było.

                                No i ciekawa jestem jak tam Agis i Wiktoriab się mają. Dziewczyny jak zaglądacie to napiszcie do nas słówko co tam u was, mam nadzieję , że wszystko ok.
                                no i fotki śniegowców.
                                Attached Files
                                Last edited by aniasz8206; 29-09-2010, 11:50.
                                AGATKA 16.04.07r
                                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                                W końcu w komplecie
                                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X