Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Madziu, tez mam taką nadzieję Mieszkanie ma być wolne już z początkiem października, jednak nas tutaj trzyma brak transportu. Musimy czekać na T. brata, który ma auto dostawcze i nam wszystko przewiezie. Bo szkoda kasę wywalać na jakąś firme transportową. No cóż, najdalej za miesiąc będziemy na nowym. Na jedno się cieszę, bo lubię zmiany, ale z drugiej strony sie boję... Boję się jak Tomcio zniesie tak dużą zmianę w Jego zyciu... No i przeraza mnie pakowanie tego wszystkiego... Tyle klamotów się nazbierało, ze głowa mała... talerze, garnki, i inne pierdoły. Samych miśków i zabawek Tomcia jest od groma RATUNKU!!!

    Mały już 2 godziny śpi jak zabity. Cudowne słonko jest i chciałabym z Nim wyjść. Chyba zaraz Go zbudzę, bo znów wieczorem będzie szalał przed snem...

    Miłego dnia!



    Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Paulina przyjeżdżam do Was i idziemy razem na spacer, bo u nas dalej pada.
      A póki co mała śpi od godzinki, ja robię sobie przerwę, bo zaczyna mi się wszystko mylić.
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        http://www.youtube.com/watch?v=dI0K273LCJE
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Madziu, zapraszam Zdolna ta Wasza Edytka, aż nadziwić się nie mogłam! Pięknie!!!! I brawa dla rodziców
          My byliśmy na zakupach i Mały trochę poszalał na placu zabaw Wracając do domu na półpiętrze już postawiłam Go na nogi, wszedł kilka schodków ładnie, a resztę na czworakach, bo znudziło Mu się trzymanie mamy za rekę i wchodzenie na nogach

          A ja kicham co sekundę, wrrrr!
          Last edited by imagination; 26-09-2010, 16:35.



          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Madziu Kuba połowy z tego co edzia robi nie umie,tnz nie puszcza buziaków tylko daje buzi (usta w usta) pomachać pomacha ale zazwyczaj nie w czasie jak trzeba to zrobić Na krówkę też woła muuu , na pieska hau hau ,a wszystko inne to dla niego koko (czyli ptaszek ) nie pokarze gfdzie jest oczko,czy ucho bo zawsze jak chcemy go tego nauczyć to odwraca tyłek w drugą stronę i w sekunde go nie ma,ale już po filmiku widze że Edytki jest o wiele wiele spokojniejsza od Kuby,Kuba nie usiedzi na huśtawce sekundy zaraz się odwraca i staje nogami,łapie się łańcucha i tupa z całych sił i tak wygląda jego huśtanie Na Kubę to chyba nic nie działa jak samo-nauka Jezeli chodzi o psoty to on szybko to łapie gorzej ze słówkami,no ale szybko nauczył się chodzić to pewnie z gadaniem będzie wolniej ,nie można mieć wszystkiego




            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Ewela moja córa wprost kocha huśtawkę, zaraz jak wychodzimy na ogródek, to od razu biegnie się huśtać i potrafi to robić baaaardzo długo! Nie raz trzeba siłą ją ściągać, jeśli np. muszę wracać do domu.
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                No jak tam u Was? Spacerowałyście coś? Bo my odważyliśmy się pójść do pobliskiej Biedronki naokoło, żeby się trochę dotlenić, ale i tak wróciliśmy mokrzy.

                Teraz już lecę myć się i spać, cały dzień rozwiązywałam testy, więc już jestem padnięta.

                Ciekawa jestem co u reszty dziewczyn, no i kiedy Buczek do nas wróci z tych cudnych wczasów
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Hej!

                  A u nas wczoraj cały dzień było bardzo ładnie

                  Mam nadzieję, ze moje Dziecko dorosło wreszcie do ładnego spania w nocy. Dzisiejsza też była super. Mały zbudził o 3 dopiero i do rana już pięknie spał. Ja wstałam o 7 a On pospał do 8 z minutami Oby tak dalej, to bedę przeszczęśliwa!!!!
                  A może pomaga systematyczność i konsekwencja? Codziennie mamy stały wieczorny rytuał: kąpiel, łóżeczko, maleńka lampka, głaskanie po pleckach i dziecko w spokoju zasypia. Czasem powariuje przed snem, ale jak już jest śpiący, to się kładzie i zasypia ładnie, a nie jak dotąd - pada ze zmeczenia. Cieszę się, ze wszystko idzie na plus, bo i ja się o wiele lepiej czuję jak nie muszę wstawac co chwilka. Budzę się jednak w nocy, jak Mały za długo nie woła, ale nie wstaję, leżę i próbuję zasnąć na nowo. A to dużo

                  U nas dziś leje i zimno. Nie zamierzam sie nigdzie wybierać, by nie doprawic ani siebie, ani Małego. Jutro mamy wyjście do ortpedy na 10, na kontrolę bioderek.

                  A puki co, to Tomcio tańcuje w rytm muzyki z radia

                  A gdzie reszta?



                  Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Dobry!

                    My wstałyśmy przed 10, o 6 Edzia obudziła mnie na mleko, i jeszcze nam się dobrze spało. W sumie dzisiaj u mnie taka pogoda, że z łóżka nie chciało się wychodzić, ciąg dalszy deszczu.

                    Ja teraz siedzę i szukam jakichś ciekawych przepisów, bo coś bym zjadła, ale nie wiem co i wypatrzyłam przepis na strogonofa. I mnie strasznie wzięło!
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      ewelka mam nadzieje ze ty się nie przejmujesz ze twój nie gada bo chłopcy ogólnie później łapią mówienie(oczywiście są wyjątki) Poza tym zauważ ze Kuba dużo wcześniej chodził od naszych dzieci. Czekaj cierpliwie a jak sie rozgada to będziesz maiął dość

                      Skoczku u nas pogoda taka sama, dobrze ze wczoraj nei było aż tak żle i mała z Babcia pól dnia na dworze spędziła. Blnka tez lubi huśtawkę. czekam az mąż sprawniejszy będzie i nam na podwórku postawi, bo w domu i u rodziców tylko mamy

                      Paula gratuluje przeprowadzki, znajoma przeprowadziła sie z rocznym dzieckiem do domu i tez sie bala jak to bedzie ale sama była zaskoczona reakcji wiec u cobie mam nadziej ze będzie podobnie i Tomuś spać będzie ładnie

                      Ola a co narzekać na chłopa niemożna?! Narzekaj ile wlezie nawet pokrzycz jak będzie trzeba nawet w formie pisemnej

                      Ja chora i dzisiaj pierwsza noc kiedy raz tylko stałam do małej chyba czuła ze źle się czuje, poza tym jednym dniem to wstawałam co 15 minut i nawet nie wiem ile to trwało ale rano byłam nie do życia. juz wiem ze małej nie mogę pozwalać spać z nami.
                      Kumpel za to ze zrobiłam mu zaproszenia w ramach prezentu ślubnego dał wejściówki do klubu fitness, na masaże, siłownie i inne zajęcia ale odstąpię siostrze, bo ja takich zajęć nie lubię. Wole basen.

                      Ana zajęciach w sobotę poznałam fajną dziewczynę, z synkiem półrocznym. Plan dostanę w czwartek a od soboty zajęcia już ostro ruszają

                      5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                      14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Cześć laseczki

                        Agatko oczywiście że się nie przejmuje Kuba gada to co inne dzieci czyli mama,baba,tata,dada,koko,hau hau, muuuu i takie swoje gadulstwo jak na swój wiek mówi tyle co powinien,są dzieci które umieją więcej oczywiście,ale mi absolutnie nie jest przykro że Kuba nic więce nie potrafi powiedzieć, przyjdzie i na niego pora co innego jakby miał 2 i pół roczku a dalej stałby na tym etapie,wtedy to już przesada,ale teraz ? nie nie nie przejmuje sie

                        Paulina w takim razie jak najwięcej takich nocek wam życzę,no i co do mieszkania,mam nadzieję że będzie ciut większe od tego teraźniejszego i przytulne

                        Madziu a czy tobie nie za dobrze z tym spaniem? :-)

                        U nas dziś dla odmiany słonecznie i ciepło się robi (wczoraj i przedwczoraj panowała istna jesień) ale ja chyba dziś z domu nosa nie wytknę bo coś się źle czuje chyba choróbsko na mnie czyha,zaraz wypije sobie grypex żeby mnie nie rozłożyło,Kuba też psika więc dostał witaminkę c,zakropiłam nosek wodą morską i posmarowałam maścią majerankową pod noskiem po kąpieli wysmaruje mu plecki i stópki żeby go troszkę rozgrzało w nocy,ten diabeł tak się rozkopuje w nocy że jak wstaje do niego to zimny jak lód ,muszę grzejnik wyciągnąć i grzać w nocy bo mi się przeziębi.
                        Dziewczyny tak od kilku dni szukałam na allegro kombinezonu dla Kuby i znalazłam taki i chyba go zamówie dzisiaj razem z upatrzonymi przeze mnie botkami, nie ma żadnego wyboru jeżeli chodzi o kombinezony chłopięce na 86 ŻADNEGO! a musze kupic jakiś bo tu nie widze żadnych kombinezonów dwuczęściowych a taki właśnie chce kupić, zamówie ten ,w Polsce bedzie sobie na nas czekał,a tu kupie kubie jakiś taki płaszczyk chłopięcy za dupsko bo tu i tak śniegu do stycznia nie widać także nie przemoknie mu dupsko :-)

                        To ten kombinezon powiedzcie co myślicie:

                        http://allegro.pl/mm-bajeczny-kombin...238232161.html

                        myślałam nad tym kolorem ale są też jeszcze koloru szarego o takie :

                        http://allegro.pl/mm-szary-kombinezo...238232928.html

                        No i botki które chce zamówić:
                        http://allegro.pl/czarne-botki-z-kla...246260300.html
                        Last edited by Ewelka88; 27-09-2010, 12:31.




                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Ewelka osobiście bardziej podoba mi się ten beżowy kombinezon, a buty będziesz miała eleganckie! Ja też się zastanawiam nad podobnymi kozaczkami na zimę, ale nie wiem jak to jest chodzić po śniegu na obcasach i trochę mam pietra Zawsze chodziłam w płaskich butach, teraz mam jeszcze trekki na zimę, ale przydałyby się jakieś ładne kozaki "od święta"

                          Ja piekę murzynka, bo tylko to mogę upiec z dostępnych w tej chwili produktów.
                          Położyłam małą do spania, ale widzę, że nie leży, tylko stoi i macha pieluchą, więc dzisiaj pewnie znowu będę miała długi dzień.
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            http://allegro.pl/zima-nowy-kombinez...230836748.html Ewelka tu jest nawet 3-częściowy.
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              No i po spaniu
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Ewelka, fajny ten kombinezonik, ale mnie również podoba się bardziej pierwszy kolor. Buty super!!!
                                Madziu, widocznie Edzia widzac, że mamusia nie śpi za dnia, Ona również zrezygnowała z drzemki? Mam nadzieje, ze jeszcze uśnie, bo doskonale rozumiem co znaczy nie-śpiące dziecko.

                                U mnie przed chwilką Mały zasnął. Wypije herbatkę, zbiorę pranie z suszarki i wydepluję sobie brwi, bo zarosłam

                                Tez mam nadzieje, że Tomusiowi takie nocne spanie już zostanie na zawsze! Oby

                                Dziewczynki, bardzo Was proszę o głosy na Tomusia, może wygramy... Link poniżej... DZIĘKI :*



                                Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X