Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    jestem i ja!
    przyznaję się że wczoraj późnym wieczorkiem przeczytałam co naskrobałyście, ale nie miłam siły odpisać, ...dziś też jakos wena mi nie dopisuje... m mnie denerwuje i jakoś mam słabszy ciut czas .
    Nienawidzę gdy oglądam film, a m sobie nagle przełącza program! z resztą wie ,że oglądam film a on ot tak sobie bierze pilot-nie pyta czy może i nagle bach inny kanał (najczęściej na reklamach bo niby nic nie leci ale takjak teraz nie ma chyba zamiaru sprawdzać co i jak z filmem tylko wybrał sobie co innego! masakra jakaś-jakby mnie w tym samym pokoju nie było! jestem wściekła, ale dziś nie zamierzam się kłucić, wiec idę na fajeczkę i do łóżka!

    dobranoc mamusie i dużo zdrówka dla was i dzieciorków, bo coś krąży jak widać w powietrzu!


    AMSW. Kochana wczoraj dostłam tabletki , ale codziennie pracuję do póżna wiec jeszcze ich nie zacżełam stosować, może jutro jeśli wróce w miare wczesnie do domu.Kaska poszła pocztą do rodziców!
    dzieki za wszystko!


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Serial już się kończy, więc chciałam Wam dobranoc powiedzieć.

      Załączam dwa zdjęcia mojej córusi
      Attached Files
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        ja też wpadłam wam życzyć spokojnej i przespanej nocki...

        właśnie wróciłam z pogaduch bo z dziewczynami wyskoczyłam na piwko do kawiarni i zleciało nam 2h...ale jakoś od razu w lepszym humorze i w ogóle

        Madziu nie przejmuj się mój m. też bez sexu bo mam @ więc jedziemy na tym samym wózku

        dobra uciekam jeszcze raz DOBRANOC...




        http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Magda ale Edzia ma super kamizelkę na tym zdjęciu ta różową z rekawkiem.Moja to ma ale same puchowe. Musze chyba poszukać takiej

          Ela pomysły brak to zrób kurczaka z warzywami szybko i smacznie. Ja mam grochówę z wczoraj a na drugie łososia dla nas a dla męża kuraka

          Wczoraj spotkałam mamę mojej byłej koleżanki, fajna babka pogadałyśmy sobie. Ale wnuczka jej urosła. A moja oczywiście po całym placu biegała w te i we wte ale tam gdzie dzieciaki były, bo towarzyska dziewczyna jest
          Popołudniu tez wybieram się na plac ale chyba dzisiaj rowerem pojadę bo do piekarni muszę podjechać. Zapakuje mała i w drogę
          Dobra lecę póki co robić obiad i jeszcze włosy umyć

          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Cześć Dziewczynki!

            Ja już przy kawusi, dzisiaj jakaś nie do życia jestem, taka jakaś osłabiona czy coś. Z pęcherzem lepiej, wstałam rano bez bóli i już tak często nie siuram.

            Wiecie co moje boskie dziecię dzisiaj wyczyniło?! Wstała o 7, dałam jej mleko, przebrałam pampersa, podałam książkę, dwie kredki i lalkę, żeby się czymś zajęła, a ja chciałam sobie jeszcze trochę posprzątać. Budzę się przed 10, patrzę, a ona jeszcze śpi. Ale nie to jest najlepsze - podniosłam rolety, w tym czasie Edzia już wstała na nogi i pokazuje mi na ścianę nad swoim łóżeczkiem. Tam ma kilka naklejek, m.in. krowę, pokazuje na nią palcem i mówi: "muuu". Ja zaglądam na tą ścianę...a tam kredkowe bohomazy w wykonaniu mojej córki. W czasie kiedy ja sobie spałam mała zaczęła mazać niebieską kredką po ścianie. Ale mam nauczkę! A zła taka na siebie jestem - wrrrr!

            Tyle dobrze, że można to zetrzeć zwykłą gumką do gumowania
            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Agatko ta kamizelka jest w rozmiarze 68 Ale mała mieści się w nią bez problemu, a mi samej szalenie się ona podoba. I to jest kamizelka bez rękawów, pod spodem ma koszulkę taką 2w1 - na długi rękaw jest zszyty krótki. Wiesz o co chodzi?

              Ja dzisiaj znowu muszę umyć sobie włosy, bo popołudniu idę na wykład, ale znowu nie ma ciepłej wody
              Muszę jeszcze tą ścianę wyczyścić, wyniosę kołdry na dwór, a pościel wypiorę i powieszę na ogrodzie.
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Madziu co do krówki to Kuba też woła muuu! tyle że on ma takiego miska krowę olbrzymiego i zawsze go po domu za ogon ciągnie i krzyczy muuu! z tą ścianą to masz za swoje,dziecko musiało się jakoś rozerwać podczas gdy mama chrapała,a co ty myślisz? :P miała dziewczyna poranną wenę więc musiała to wykorzystać,a tam mama czepiasz się dziecka

                Ja wczoraj przed snem dostałam @ w nocy brzuch trochę pobolewał ale obyło się bez leków,teraz też ćmi ale jeszcze nie na tyle żeby się faszerować lekami, Kuba właśnie poszedł drzemać,idę go nakryć kołderką bo u nas dziś chłodnawo w domciu,z resztą na dworze też bo tylko jakieś 15 stopni,do tego pochmurno,w nocy padało i na chodnikach kałuże ,ale dobrze w końcu doczekamy się założenia kaloszków Kuby,no chyba że wyjdzie słońce i wysuszy kałuże :/ wtedy to się zdenerwuje




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Madzia kamizelka w rozmiarze 68 aż się wierzyć nie chce hi hi , kuba już w 74 nie wlazłby za nic w świecie, teraz nosi 80 i rękawy ok ale np w bluzach widzę że one są już za krótki ,jak dla mnie bluza powinna iść troche na tyłek a te na 80 są ponad tyłkiem,musze zacząć kupować 86, wiecie co znalazłam na allegro kombinezony dwa dla kuby i teraz mama dylemat kurcze bo jak mierzyłam w centymetrach rozmiar 86 i 92 to w sumie róznica nie przekracza 4 cm maksymalnie,ale kurde nie wiem czy ta kurtka nie będzie taka workowata, bo o długość się nie martwie ale żeby kluba w tym nie wygklądał jak w worku po ziemniakach, buty już wiem że muszą być 23 bo numer 22 już mamy całkiem na styk

                  Apropo tych kombinezonów jeszcze kupiłabym tutaj bo tak było by najlepiej ale wiecie że tu nie widziałam kombinezonów dwuczęściowych (kurtka+ spodnie na szelkach) musze pojechać do drugiego miasta z M może tam coś znajdę, wolałabym przymierzyć na zywo i kupić a nie tak przez neta bo różnie to bywa. Znalazłam sklep H&M w drugim miasteczku więc na wypłatę wędrujemy tam




                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    hej...

                    moje dziecię już poszło na drzemkę...coś w nocy często się budziła o 3:30 musiałam mu zrobić mleko bo był strasznie głodny i tym sposobem po wypiciu zasnął i pospaliśmy do 8 10...

                    za oknem słoneczko, ale jakoś wietrznie, zobaczymy co będzie po południu...

                    Magda to wpadnij umyć włoski do mnie ja zresztą też zaraz muszę myć włosy a mam ciepłą wodę

                    Delff dziś na obiad m. zażyczył sobie rybkę więc będzie ją miał, zresztą synuś też rybką nie gardzi więc wszyscy będą zadowoleni...

                    Ewelka mój młody już nosi rozm.86 od jakiegoś czasu bo 80 miał ciągle za krótkie rękawki albo nogawki, a buty nosi teraz 22...co do zakupu kombinezonu to masz rację lepiej jest go zobaczyć i przymierzyć niż kupić przez neta przynajmniej będziesz pewna że pasuje...

                    Bagnes tak to już jest z tymi rozmiarówkami jedne 86 w sam raz a 2 albo małe albo za duże, wszystko zależy od producenta choć moim skromnym zdaniem nie powinno tak być bo jak np. ktoś chce Samkowi kupić jakiś ciuch i pyta mnie o rozm. to zawsze zastanawiam się czy podać ten który aktualnie nosi czy aby nie już ten większy...

                    Ola nie przejmuj się m. faceci tak mają...jeśli chodzi o TV to mój też nie pyta mnie o zdanie tylko przełącza dlatego wolę posiedzieć przed kompem...

                    dobra idę myć włoski zaraz do was wracam...




                    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      To ja wbijam do Ciebie, Elu umyjemy razem włosy - zrobimy sobie wspólnie masaż głowy

                      A mówiłam, że ta moja córka, to taka drobna, skoro mieści się jeszcze w kamizelkę 68!
                      Ale coś jest z tymi rozmiarówkami, bo kiedyś miałam takie pół śpiochy w rozm. 56, a pamiętam jak mała strasznie długo w nich chodziła! I faktycznie, każdy producent ma inne rozmiarówki, więc trzeba uważać, no i ja też wolę przymierzyć ciucha niż go kupić przez neta - właśnie dlatego nie kupuję ciuchów np. przez Allegro
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Elu no to wymyślanie pomysłu nasz z głowy.

                        magda rozumiem, super,moja ma tez 68 kamizelkę i jest na nią dobra zresztą dużo takich ma ciuszków. nasze to wymiarowo podobne są

                        Kiedyś pisałyście o zabezpieczeniu, my lecieliśmy od porodu na gumkach(dwóch), teraz biorę tabletki. A tej wkładki sie boje bo moja szwagierka koleżanka bardzo duzo problemu miały po założeniu wiec mam awersje. Niemniej wiem ze to wygoda

                        No i kolejne słowo moja mała umie -miś ( nie wiem skąd jej się bierze nauka tak trudnych słówek)
                        A zwierzątka potrafi wszystkie udawać , nawet jak mówię jak robi rekin to na warczy (ubaw po pachy)
                        A kilka dni temu kupiłam gazetkę Z serii MIni Mini taka jak te bajki i mówię jej jak ma na imię rybka a ona do mnie -mini mini
                        więc mówi mi dużo( może po mamusi to ma)

                        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Delff no to masz bystrą córcię.
                          Może wymienimy się ciuszkami, skoro dziewczynki są podobne wymiarowo?
                          Jestem też ciekawa jakie to uczucie kochać się w aż dwóch gumkach Jakie teraz bierzesz tabletki? Bo ja chyba zdecyduję się na tabletki.
                          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Hurrra! Udało mi się umyć włosy w CIEPŁEJ WODZIE!
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Magda no to super że miałaś cieplą wodę...ja też już włoski umyłam i ułożyłam, teraz piję kawusię a za chwilę idę prasować...oby Samek dłużej zechciał pospać...




                              http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                A propos prasowania - na strychu czekają mnie dwa kosze ciuchów Edzi do wyprasowania. Ostatnio nie mam okazji wyprasować tego, kiedy mała śpi, bo albo nie śpi wcale, albo ucina sobie dosłownie ekspresową drzemkę. Powinnam więc prasować wieczorem, ale nie raz jestem taka klapnięta że hej.
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X