Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    SKoczusiu, ja dałam około 12 zł. Ale za dobry sen mojego dziecka dałąbym naprawdę wiele!!! Ale się uśmiałam z tego komentatora sportowego, moze, moze... Okaże się za lata całe. T raczej by sie nie cieszył. Nie przepada za sportem. Wolałby by Mały był informatykiem - jak On
    Co do galerri, to dałam tylko po kilka z kazdego miesiąca, jak znajdę dużo czasu, to też dodam wszystkie jakie mam. Wolę na wszelki wypadek mieć je w sieci. Mam coprawda na blogu dużo Jego zdjęć, ale tutaj są fajnie podzielone

    Dziewczynki, wygońcie mnie. Siedzę jeszcze w piżamie. Miałam sie wziąć za dom, a siedzę z Wami. Dajcie mi kopniaka w tej moj tłusty zadek, bo nigdy sie nie ruszę



    Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Muszę się Wam pochwalić...
      TOMUŚ PRZED CHWILKĄ STAŁ PARĘ SEKUND BEZ PRZYTRZYMYWANIA

      Może wreszcie sie nauczy... w końcu dziś stuknęło Mu 11 miesiecy

      lece do obowiązków... Już się ubrałam - CUD



      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Kochana, siedź, siedź... Sama mam lenia, od rana idę do łazienki umyć włosy, a jeszcze siedzę przed kompem. Zdążyłam jak na razie wypić wielki kubol kawy, sprzedać Edzię dziadkom i pootwierać wszędzie okna...Czyli nic twórczego!

        Paula informatyk powiadasz??? Hmm...Mój m. to by skakał z radości, gdyby Edzia poszła w ślady ojca m. - dźwigał kiedyś ciężary. Tatuś wymarzył karierę właśnie sportową dla córeczki.

        A u nas kolejny deszczowo-pochmurny dzień, znowu będziemy się kisić w domu...Bleee
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          W końcu chwila spokoju- mały poszedł spać,a ja już przy drugiej kawusi i bułkach z czekoladą Ciesze się że filmik w końcu odtworzony został, jak mówiłam już wczoraj Kubuś coraz lepiej radzi sobie z chodzeniem,a dziś dwa razy wstał sam z podłogi,bez stołu i jakiejkolwiek pomocy mam nadzieję że jeszcze miesiąc i perfekcyjnie wszystko załapie

          Biorę sie za oglądanie filmiku Pauli




          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Paula śmieszny z Tomcia gaduła Kuba to na przemian gaga,mama,baba,papa, brrr, eeeejj i jeszcze dużo by tego wymieniać




            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Paulinko masz świetną galerię,ja też chce taka kurcze może znajdę czas na zrobienie?! Super,super..naprawdę




              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Po pierwsze wielkie dzięki za życzonka dla nieśpioszków, i życzonka dla współsolenizanta -Tomeczka! Samych przespanych nocy-wam (i sobie zresztą też )życzymy!

                Paula,pewnie myślałaś o domku, że to zabawka tylko dla dziewczynek? yy!
                Wiem ,że to może wydawać się głupie, ale jest jak najbardziej jak to Madzia nazwala-unisex. On po prostu odkrywa przed dzieckiem mase fanych dzwięków i tp,

                A tak a propo zabawek "tylko dla chłopców" czy "tylko dla dziewczynek" to ja nie chcę robić kubie jakiś podziałów, on w swoich zabawkach ma 2 lale z którymi nota bene namiętnie się całuje
                Bo przecież same chciałybyśmy mieć partnerów którzy nie mówią nam że czegoś nie zrobią bo to "babska robota" (np.gary,pranie, prasowanie etc)ale musimy pamiętać, że to jak postrzegają swiat wynieśli z domu i nasze dzieci też wyniosą pewne myślenie z domu.Dlatego uważam że chłopcy też mają prawo płakać (niektórzy rodzice ganią płacz chłopców mówiąc-"nie becz-nie badz jak baba !", interesować się zabawkami przypisanymi "tylko dla dziewczyn" i tp.
                Zresztą póki co , to on sam nie wie co jest czym w sensie podziałów według których żyjemy my-dorośli, zatem niech wybiera sam.
                Przyznaję, że w dużej mierze na moje myślenie ma wpływ moja kochana teściowa i ona opowioadała mi kiedyś jak ona wychowywałą swoich chłopców i Maciej (mój młodszy szwagier-teraz 23 latek) miał ok 2-3 lat jak uparł się, że chce mieć....wózek!i to z lalą, taki wypasiony (na tamte czasy of course)z budką i wszelakimi bajerami! No i nie byłoby w tym nic śmiesznego, tyle,że on marzył o przechadzaniu się z tym wózkiem z lala po osiedlu!umierałam ze śmiechu bo teściowa mówiła jak go nakłaniała, żeby chociaż zamiast lali siedział miś zresztą pewnie i tak wszyscy myśleli, że to moja teściowa chciała mieć jako 2 dziecko dziewczynkę i teraz na siłę z "biednego chłopca robi babę"

                Ewelcia i Paula-fajnych macie chłpaków, jak coś znów nagram to wtrzucę !

                Delff powodzenia w sprawach pryw i szybkiego powrotu do formy!

                czy ktoś ma pożyczyć zmywacz bo wyglądam jak upór?

                Paula gratulacje samodzielnego stania!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Ewelko, dzięki Galeria troszke uboga, bo jakbym chciała dodać wszystkie zdjecia, to byłoby dopiero co ogladać. W miesiącu to nawet i z 200 zdjeć ma



                  Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Olu przyjeżdżaj po zmywacz - może być różowy???
                    Sama musiałabym pomalować sobie pazdurki na stopach, bo tam już francuski się już sypie, a ostatnio zaopatrzyłam się w czarny lakier i chcę sprawdzić jak to będzie na moich stopach się prezentowało.
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Ola usmiałam się z tego co pisałaś o tym swoim szwagrze hihi z teściową chyba się nie nudzisz co ?
                      Paula ,kuba tez ma z 200 miesiecznie robionych fotek, m sie smieje że robie tyle naraz a póżniej jak oglądamy to wszystkie identyczne,z tego samego zdarzenia
                      Kuba jeszcze śpiocha, a ja sie chyba rozłorzę zle sie czuje, biore tabletki na przeziebienie ale nic nie dają i z minuty na minutę czuje sie słabiej, mam nadzieje ze dolecze i malego nie zarażę .... zmykam póki co ,odezwe sie pozniej, miłego popołudnia




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        Tomcio śpiocha od jakieś pół godzinki, więc mogłam na spokojnie zająć się domem. Teraz dopiero jem śniadanie, bo już mnie głowa aż z głodu rozbolała :/
                        Zaraz jeszcze pozamiatam i będzie po robocie
                        Później wyskoczę z Małym na szybkie zakupy. Muszę proszek kupić, bo cała fura prania czeka. Tylko kto to wszystko poprasuje? Któras chętna do pomocy?



                        Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Hej laseczki

                          Nie czytam co u Was, bo nie mam siły. Wczoraj dostałam @ bezbolesny, a dziś ketonal i panadol nie pomaga. Misia marudzi od rana więc już w ogóle brak siły. W dodatku pogoda do D...
                          Wczoraj się nie odzywałam, bo od rana jeździliśmy z moi tatą po sklepach i załatwiać jakieś jego sprawy. No ale kupiliśmy fotelik http://allegro.pl/item991447067_fote...ka_gratis.html kolor czerwony. A że w sklepie gdzie kupowałam miałam karte stałego kilenta i zniżkę to zapłaciłam mniej nić na allegro

                          No i najlepszego dla Kubusia i Tomusia Jeszcze miesiąc i imprezka. Ale ten czas przeleciał.
                          Lecę na kawe i położyć się koło Misi, po padam... Zajrzę do Was jutro, bo dziś już nie dam rady.
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Paula ja chętnie Ci poprasuję, bo lubię to robić. Ostatnio w sobotę prasowałam ciuchy do 0.15!

                            Ale Ty za to pomyjesz mi w sobotę podłogi, bo tego z kolei nie lubię Deal?
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              Atusia fotelik wydaje się być taki sam jak ten z Caretero, tylko, że ma więcej wstawek i chyba ma inne nakładki na pasy. Kolor czerwony też ładny.
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                witam...

                                na początek
                                STO LATEK DLA TOMUSIA I KUBUSIA DUŻO ZDRÓWKA I PRZESPANYCH NOCEK ŻYCZY SAMEK I CIOCIA ELA!!!

                                Delff oby szybko wszystko u ciebie się ułożyło i szybkiego powrotu do formy...

                                Buczku koniecznie wstaw fotkę nowej fryzurki

                                Paula ja też chętnie mogę ci wyprasować pranie. a Tomuś śliczny...a i gratki lepszej nocki...

                                Skoczku u mnie też szruga za oknem i już od wczoraj ciągle pada deszcz mam nadzieję że w końcu przyjdzie ta prawdziwa wiosna...a podłogi to i ja mogę ci umyć ja jedyne czego nie lubię to wieszać firanek

                                Ewelka ale Kubuś super wędruje, kurczę kiedy Samek zacznie w końcu chodzić ciągle jest na etapie puszczania się trzymanych rzeczy i chodzi tylko trzymając się czegoś np. stolika czy sofy...

                                olaska ja też moge ci pożyczyć zmywacz...

                                u nas nocka spokojna choć Samek obudził się około 1 30 z placzem i nie chciał zasnąć w swoim łóżeczku więc wzięłam go do naszego łóżka i spal do 6 zjadł mleczko i jeszcze lulał do 9 30 ( a mama razem z nim)...
                                tak w ogóle to niewiem czy wam się chwaliłam ale zamówilam sobie ostatnio firanki do pokoju stołowego (mam 2 okna) i dziś był telefon że mogę odebrać jak je powieszę to wstawię wam fotki....




                                http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X