Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Skoczku ciacho wygląda pysznie i pod twoim wpływem zrobiłam takie tiramisu, ale z paczki więc na pewno nie będzie takie dobre.

    Co do jedzenia, to widzę że u nas podobne menu, wiec ok, bo myślałam że ja coś nie tak robię, takie małe sugestie babć Mój kruszek to je bardzo dużo i jak tylko widzi, że ktoś coś je to on od razu też chce. Na obiad zjada duży słoik, a nie raz to i za mało. Dziś zrobiłam mu filecik z pstrąga z ziemniaczkami i warzywkami na parze, bardzo mu to smakowało i zjadł gdzieś 1,5 dużego słoja, mój głodomorek.

    Ciemiączko u małego jeszcze dość duże, ale urodził się z dużym, więc lekarka mówi, że mam się nie martwić i muszę cały czas podawać vit.d, a i jeszcze u nas brak zębów.

    Ewelka jak by te krwawienia się powtarzały to najlepiej do lekarza. Ja jako dziecko bardzo często miałam krwotoki z nosa, kazali jeść vit.k i z tego wyrosłam.
    Kajtuś 56 cm 3700 g

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      hi hi zaczęłam 400 stronkę !!!
      Kajtuś 56 cm 3700 g

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Agis dzieki za rady tak mysle ze jutro pojde do tego lekarza, jak mnie przyjmie bo tu oczywiscie trzeba sie umawiac na spotkania wczesniej jak narazie krew nie leciala i mam nadzieje ze to sie nie powtorzy ale faktycznie tez mi to wygladalo albo na oslabienie z powodu katarku albo brak jakiejś witaminy.




        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Moje dziecko od jakiś 10 min robi histerie , ja oczywiście nie zwracam na niego uwagi wiec w taki szał wpadł że aż sie zanosi do tego stopnia że czasami oddechu wziąś nie może, ciekawe po jakim czasie zrozumie że nie będe na niego zwracać uwagi i się uspokoi?? Niestety troche się rozpuścił i trzeba użyć drastycznych metod żeby dziecko na człowieka wychować a żeby pózniej mi na głowie nie siedział.....




          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            buuuu// a co tu tak cicho dziewczyny gdzie się podziewacie?
            Kuba właśnie zasnął, po bardzo marudnym dniu czas odpocząć! Kuba płakał jeszcze 10 min po tym jak wam napisałam i w końcu przestał chyba zrozumiał że nie weżmie mnie na płacz czy lament, jak juz go wziełam po tym wszystkim na ręce jak już sie uspokoił to tak mocno się we mnie wtulił że jak schyliłam sie po smoka bo akurat spadł na podłogę to chyba wystraszył się że chce go zostawić i złapał mnie za szyję, tzn wbił się palcami ,myślałam że mnie udusi
            No nic... skoro żadnej nie ma to może odwiedze was póżniej jak nie zasne może do tego czasu któraś cosik nastuka,a ja zmykam pobuszować po necie póki co i czekam dalej na M.




            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Hej
              U nas po ładnie przespanej nocy zaczyna się super ciepły dzień, nie ma jeszcze 9 a temperatura 10 stopni. Kuba szaleje z krzesłem, M jeszcze się wyleguje a ja pomalutku szykuje obiad żeby zjeść z M zanim do roboty pójdzie. A wy dziewczyny śpicie jeszcze? że do tej pory nie ma co poczytać, nie kiedy zdarza sie że juz o 7,8 coś na stukane a dziś cichutko.
              Czekam na was......




              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                Ewelka, ja jestem!

                Zapomniałam się przywitać... CZEŚĆ!

                Skoczku, ale smaka mi na ciasto narobiłaś... Ubic Cię trzeba, bo ograniczam słodycze, a tutaj tak kusisz. Chętnie wpadłabym na kawusie, dzieciaki by się pobawiły, a tu odległośc taka duza... szkoda, że nie jesteśmy wszystkie z jednego miasta :/

                Co do ciemiaczka, to Tomusiowi zarosło bardzo szybko. Miał chyba ze 3 miesiące i lekarze mówili, że już zarosło. Aż byłam w szoku, no ale ciszę się, bo On często upada na głowe i jeszcze coś by Mu się stało, a tak to czasem zapłacze, ale już coraz rzadziej

                Nasza noc znacznie lepiej. Mały zasnął przed 21, a pierwszą pobudkę zrobił dopiero o 1:30 (aż byłam w szoku). Potem o 4 i o 6 na mleczko i brzus Go bolał, bo prykając płakał, wiec dałam Espumisan i zasnął na jeszcze 2 godzinki - do 8. A teraz rozrabia.
                A ja mam dzis w planach spacerek, bo ma byc 12 stopni i słoneczko. Więc trzeba koniecznie! No i odbiore zasiłek i zrobie zakupy.
                Kupuje Pampersy, bo juz mam dosyc wszelkich innych pieluch, które przesiąkają jak Mały spi na brzuszku Co prawda drogie są, ale mam to gdzieś! Codziennie muszę suszyć ubranko, bo jest całe z przodu mokre, bo Małemu się pielucha "przelewa" a myslę, ze w Pampersach tak nie bedzie (mam anadzieje)...

                Miłego dnia



                Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  A to pochłaniacz bułek z czekolada
                  Attached Files




                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    helo

                    u nas nocka jedna z gorszych- mlody wstal po 3 i zasnal po 4, pozniej po 7 troche sie pobawil i padl, jeszcze spi, ja juz prawie sprzatnelam, jeszcze tylko odkurze, ale czy odkurzanie ma sens?

                    paula moze trafisz na jakas promocje pampersow, my ostatnio kupilismy 160szt za 95zl w realu. a tak zdarza nam sie kupowac po 45 normalny jumbopack.

                    ewelka sliczne dziecko szczesliwe bo wiecie dzieci dziela sie na brudne i nieszczesliwe

                    mlodemu chyba znow jakies zebole ida, bo zamiast pic z butli to gryzie smoka. moj m w weekend w pracy i pozniej znow do wa-wy na szkolenie. wiec bede sama musiala jechac do dziadka na imienino-urodziny. ale przynajmniej niunius bedzie wybawiony przez wszystkie ciotki.

                    ide powiesic pranie..zaraz wroce chyba ze mlodzieniec sie obudzi


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Cześć Wszystkim!
                      Ja siedzę już przy kawce. Moje cudowne dziecię dało pospać mi do 9, a w nocy miałyśmy tylko 2 pobudki, ale nie będę nic więcej pisać, żeby tego nie popsuć.

                      Chciałam wcześniej trochę pokój ogarnąć, zanim zasiądę do kompa z kawką.

                      Edzi idą chyba kolejne zęby, bo wczoraj robiła rzadkie kupki, mało co zjadła i ciągła się za uszy. Przebudziła się koło 22, patrzę, a ona siedzi w łóżeczku i ciągnie się za uszy - no to wiadomo...będą kolejne perełki

                      Paula ja też rezygnuję z tańszych pampersów - w naszym przypadku z Dady - bo Edytka zaczęła mieć w nich często odparzenia, które się długo goiły. No i Edzia też budziła się w nocy z przesikania Ostatnio byłam w Tesco i chciałam kupić Pampersy, bo tak jak pisze Momo jest na nie teraz duża promocja, ale obliczyliśmy z m. że Huggisy są jednak nieco tańsze, a są jak dla nas identyczne co Pampersy. I ładniejsze, bo wzorzaste - my teraz mamy rozm. 3, na których jest pełno Kubusiów Puchatków.

                      Piszecie ostatnio o odprawieniu roczków. My będziemy mieli taką imprezę na pół, tzn. obiad, kawa i ciasto w domu przyjęć (gdzie mieliśmy chrzciny i nasz ślub), a popołudniu robimy na ogrodzie grilla. Chciałabym też zaliczyć mszę roczkową, ale nie wiem czy się uda wszystko w jednym dniu, bo u nas roczki są tylko raz w miesiącu i to o godz. 15! Więc możliwe, że będziemy mieli dwie uroczystości, z tym że na mszy będą pewnie tylko domownicy. Będzie chyba mniej niż 20 osób, naliczyłam teraz 17 ludzi, więc nie najgorzej. Niestety moi rodzice nie przyjadą z przyczyn, a szkoda.

                      A co do prezentu na roczek, to moja siostra, a chrzestna Edytki zdeklarowała się, że kupi małej rowerek http://www.allegro.pl/item948397943_...uper_cena.html. Sama go ma i bardzo sobie go chwali - mówi, że na jesień częściej nim jeździła na spacery, niż wózkiem, bo jest lżejszy. A ja chciałam Edytce na te pierwsze urodziny urządzić jakoś ogród: kupić piaskownicę, huśtawkę i jakąś zjeżdżalnię, pewnie trochę to będzie kosztowało, ale powiem domownikom, żeby zamiast ciuchów czy zabawek dali kasę i żeby mieli swój wkład w prezent.
                      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        imagination z tego co wiem to chłopcy ogólnie lubią przesikiwac pampki, przez to im sie siusiak lubi rożnie okładać.Oczywiście mogą pampki być lepsze natomiast moja przyjaciółki synek prawi e2 letni przesikuje nawet pampersy

                        Ewelka88 pięknie Kuba bułkę je. Co do witamin to co kraj to obyczaj. mam znajomą w Uk i tam się dziecku wszystko daje a zaczynając od glutenu a u nas niby dopiero w 5miesiacu i to samo z mlecznymi produktami

                        Agis kajtek jest bezzębny? Dobrze zrozumiałam?! Bo moja cały czas ma jednego i nie widać żeby inne chciały wychodzić

                        Ja już myślałam ze olewanie mojej szwagierki spowoduję ze przestanie głupio gadać ale chyba tylko ja taką miałam nadzieję. Zawsze musi coś zrobić co normalnie powala na łopatki. Tym bardziej ze jak ja coś mówi ro ona zawsze przeciwna moim słowom. A tu za chwilę jakby nigdy nic robi to co ja powiedziałam albo co gorsza zrobiłam. Az człowiek coś może trafić. I dziwić się ze jej unikam Skąd ci ludzie się biorą?!

                        5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                        14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Skoczku, ja też często korzystam z Dada, nie są najgorsze, zwłaszcza cena kusi Ale dużo lepsze i w podobnej cenie są Babydreams z Rossmana i podobne do Pampersów. Dziś właśnie będę w osiedlowym Tesco i zerkne na te pampki, bo widziałam pudło bodajże 100szt. po 99zł. No ale zobacze. Huggisy, owszem, super kolorowe i jakosciowo też ok, ale chyba jednak Pampersy są najlepsze i miłe w dotyku... No, zobaczę w najgorszym wypadku Huggisy wezmę...
                          Rowerek extra! Moze Tomusiowi cosik takiego ktos kupi, albo dostanie kasę i my kupimy... okaze sie za 2 miesiace

                          Ewelka, super Kubulek wygląda z tą bułą. Tylko wszystko czarne, nawet chodzik



                          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Hejka !!!

                            Ja tylko ma momencik bo mam taki sajgon w domu, ze jakbym miała kogoś wpuścić to by ze wstydu chyba umarła. Niestety dalej nie czuje się za dobrze, ale już muszę posprzątać.

                            Delff tak u nas zero zęboli, chyba kruszek ma to po mamie bo ja też miała bardzo duże ciemię, a pierwszego zęba miałam dopiero po skończeniu roczku. Szkoda jeżeli zęby będzie miał po mnie bo mam strasznie słabe, a mój m ma zdecydowanie lepsze

                            Paula ja mam huggisy, bo w pampkach mały się ciągle przesikiwał jak leżał na boczku. Dady też miała, ale jakoś tak, sama nie wiem !? Ciągle kupuje chusteczki dady bo uważam, że są fajne.

                            Pa pa lecę sprzątać puki kruszek śpi
                            Kajtuś 56 cm 3700 g

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              agis82 jak to będzie z zębami to się okaże w przyszłości. Nie daj się chorobie

                              imagination u nas jest już lista prezentów ale na niektóre to muszą się złożyć bo sporo kosztują wiec wole mieć jeden niż kilka. Mojej przyjaciółce musiałam coś znaleźć bo wszystkie pomysły które miał okazały się nie trafione tzn trafione ale już je Blanka ma No ale wysłałam jej kilka linków i mm nadzieje ze coś wybierze)
                              Ten prezent najbardziej mi się podoba:
                              http://www.allegro.pl/item948818759_...er_zabawa.html

                              Dzisiaj Blanka cały dzień staje na nogach, normalnie dumna jestem z mojego dziecka

                              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                Mam pytanie do mam, które same przyrządzają obiadki. Ja dopiero zaczynam i mam kilka pytań:
                                1. Jeśli chcę zagęścić zupkę, i chcę dodać kleiku ryżowego: mam go przygotować wg przepisu na opakowaniu (z mlekiem mod.?) czy wsypać "surowy"?
                                2. Nie wiem co z żółtkiem w zupach: tak samo - wbić surowe (jeśli tak to w którym momencie, pod koniec gotowania?) czy musi być ugotowane?

                                My za chwilę idziemy na długi spacer.
                                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X