Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Paula fajnie ci w krótkich włosach i zazdroszczę, że jesteś taka fotogeniczna ja to wolę nie robić sobie zdjęć z bliska.
    AGATKA 16.04.07r
    Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
    W końcu w komplecie
    Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Dzieki Ja lubię sobie robić zdjęcia, ale tylko takie do szyi, bo figura do fotografowania się nie nadaje... Jakoś nie mogę się zmobilizować do ćwiczeń... zwłaszcza teraz, kiedy mam @



      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        Ania witaj w klubie nie fotogenicznych ja właśnie dawałam myszce mleko przez sen bo jak te zęby idą to nic prawie nie chce jesc i musze go dokarmić na śpiocha żeby mi z pustym żełądkiem nie ganiał w ciągu dnia.
        Paula fajne fotki , faktycznie w czarnych bardzo ci do twarzy, ja w życiu czarnych włosów nie miałam albo swój ciemny blond,albo blond żaden iiny wydaje mi sie mi nie pasuje.
        Jutro o 9 rano lecimy na wizyte z małym, ciekawe ile przybral na wadze ponad miesiac temu ważyl 9 kilo ale w tym miesiacu cos nie specjalnie kwapi sie do jedzenia ;/ mój M mówi że to ja jestem przewrażliwiona i daje mu na okrąło jeść no ale mi to sie ciągle wydaje że on głodny, i co ja mam na to poradzić




        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Skoczku wprosiłam się i wysłałam ci swojego maila




          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            kurcze dopiero 15 a mi to sie wydaje jakby 17-18 była, na dworze ciemno i pada deszcz brrrr kilka dni ciepła i znów to samo,całe szczęście że śnieg nie pada.
            Paula a co ty złą figurę masz? Nie jesteś cienka jak patyk, i dobrze!!! kobieta powinna mieć troszkę ciałka,a ty myślisz że ja to miss też mam gdzie nie gdzie ale wcale mi to nie przeszkadza!




            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Ewelka, chciałabym mieć trochę mniej brzuszka i uda szczuplejsze, coby móc się wcisnąć w jakąś extra bluzeczkę na lato, czy w mini, na co T mnie bezskutecznie namawia. Nienawidzę spódnic (zwłaszcza latem) gdyż z uwagi na tuszę zazwyczaj się obcieram (albo jakos koślawo chodzę, albo mam te nogi tak grube) a mniej ciałka, to i samopoczucie lepsze... No ale niestety cierpie na efekt jojo

              U mnie sypie śnieg... i juz mam pierzynkę na balkonie, wrrrrr!!!!!!



              Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                ja tez nie mam nóg ja modelka ale mimo to nie narzekam, mam koleżanki które wyglądają jak szczypiory okropny widok,jak anorektyczki i jak ta na nie patrze to ciesze sie ze jestem taka jaka jestem, głowa do góry




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  na całe szczęście T kocha mnie taką jaka jestem (jak się poznaliśmy to chyba więcej tłuszczyku miałam), choć jakbym miała mniej ciałka to by nie protestował, ważne bym sama ze sobą dobrze sie czuła... A z tym u mnie cieżko...
                  WIem, ze akceptacja swojego ciała to połowa sukcesu... Mam nadzieję, ze kiedyś pokocham swoje ciało i rozstępy



                  Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Paula jak to sie mowi kochanego ciala nigdy za wiele ja tez naleze do niefotogeniczynych, z 300 zdjec jest moze 1 na ktorym wygladam jak wygladam normalnie. no i tez nie jestem szczupla, mam na czym siedziec, ale teraz przy maluchu nie mam kiedy jesc- wiec mam nadzieje, ze do lata sie zgubi pare-nasscie kilo
                    aa i podaj maila to wysle ci ksiazke

                    u nas teraz swieci slonko, ale jest bardzo zimno.
                    maluch znow spi, bo marudzil i polozylam go-

                    jak m wroci z pracy to jedziemy do swidnicy na zakupy- i do urzedu skarobwego, bo zly numer konta podalismy

                    ide sie malowac- poki moge normalnie w swoich kosmetykach pogrzebac, bo jak mlody sie obudzi to juz nie bedzie takie proste.


                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      Momo, książkę już dostałam. Na spokojnie muszę ją poczytać, ale to nastąpi chyba dopiero w weekend, bo ani jutro ani w piątek czasu chyba na takie spokojne posiedzenie nie znajdę. Mam nadzieję, ze dzisiaj już będzie troche lepiej... oby...
                      Ty nie masz kiedy zjeść, a ja wręcz odwrotnie, ciągle coś przegryzam Nie no... jak tylko mi się @ skończy to się za ćwiczenia biorę, nie ma bata!!!

                      A jak mnie ten kręgosłup boli, normalnie wyć mi się chce!!! ;((((

                      Zmykam Małemu zaserwować deserek i powoli obiad szykować. Nie wiem czy dzisiaj jeszcze wejde, jak nie, to milego dnia i przespanej nocy życzę



                      Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        patrzcie dziewczyny co ludzie wymyslaja
                        http://dzieci.pl/chgid,11772386,page...puticaid=69be0

                        http://dzieci.pl/chgid,11772386,page...at_dzieci.html
                        Last edited by momo83; 03-03-2010, 16:00.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          Momo, normalnie szok... czego to ludzie nie wymyślą

                          Dobra, lece... do jutra!



                          Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            no kochane w końcu tu jakis ruch się zrobił i jest co poczytać...Skoczku cieszę się że wyjazd ci się udał no i gratuluję postępów...aniasz w ogródku tworzę coś na nowo zobaczymy jak wyjdzie i jak będę na mecie to obiecuję wam wstawić te fotki, a twój ogród śliczny aż zamarzyło się wiosny...u nas niby świeci słoneczko ale jest zimno byłam z młodym troszkę na spacerku i teraz lula a ja w tym czasie wzięłam prysznic i już ubrana czekam na m. i jadę na wizytę do gina i przy okazji jakieś zakupy zrobię...momo brak mi słów na ten wynalazek, no ale cóż...dobra kochane lecę a wy tu nadal tak ładnie drukujcie jak wrócę to się odezwę...pa




                            http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              no nie ja tu spodziewałam się kilku zapisanych stron a tu nikogo nie było od 16??? nie dobrze kochane...ja wróciłam od gina wykąpałam szybciutko małego i teraz już smacznie lula...no i od jakiś 3dni Samuel bardzo mało je niewiem czy to na ząbki czy co...jakoś nie mam weny żeby pisać więc czekam na was kochane żebym przynajmniej miała co poczytać...




                              http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                mamasamuela Kuba też od kilku dni mało jada, z tym że ona ma czasami takie właśnie napady kilo dniowe,raz je jak oszalały a póżniej robi sobie przerwe w jedzeniu i musze go dokarmać na śpiocha tak jak to było nawet dzisiejszego dnia.




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X