Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie z maja 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie z maja 2009

    Witajcie

    Na Poczatku Pochawle Sie. Otoz Moj Synus Zaczal Raczkowac Do Przodu- Chyba Byl Tak Zainteresowany Choinka, Ze Sie Zapomnial I Pognal W Przod. A Ja Bilam Mu Brawo. I Od Wczoraj Moj Bohater Nie Raczkuje Jak Rak.

    Atusia Trzymam Kciuki Zeby Misia Jak Najszybciej Przyzyczaila Sie Do Modyfikowanego Mleczka.

    Skoczus Nie Denerwuj Sie- Pamietaj Zlosc Pieknosci Szkodzi. I Tak Jak Dziewczyny Mowia Olej To.

    U Nas Weekend Minal Bardzo Szybko. W Sobote Bylismy U Szwagra, Moj M Sie Tak Skul Ze Spal Z Miska, Najgorsze Bylo To Ze W Weekendy On Wstaje Do Maciusia, I W Nocy Sie Darlam Na Niego Zeby Chodzil Robic Herbatke. W Koncu Wiedzial Co Robi Pijac Tyle, I Ze Do Dziecka Musi Wstac. Rano Milo Mnie Przepraszal Za Zachowanie. W Niedziele, Ubiealismy Choinke, M Ppojechal Po Ostatnie Prezenty, Ale I Tak Dzis Musimy Jeszcze Pojechac Do Marektu Bo Uswaidomilam Sobie Ze Moja Mamcia Ma Imieniny W Wigilie. I Trzeba Cos Milego Jej Kupic.
    Dzis Od Rana Sprzatalam, Jak Zawsze. Pozniej Zabawa Z Mackiem I Tak Zlecialo. Teraz Czekam Na M Az Przyjdzie Z Pracy, Sprzedajemy Dziecko Babci I Ruszamy Do Sklepu.

    Odezwe Sie Wieczorkiem A Teraz Ide Obiad Konczyc.
    Milego Dnia Zyczymy Z Mackiem


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie z maja 2009

      Atusia jak małą karmisz to zabawiaj ją czymś grzechotka czy coś innego żeby odwrócić jej uwagę, to czasem pomaga. Możesz też spróbować nakarmić ją na śpiąco,żeby przywykła do tego smoka może da się oszukać a potem się przyzwyczai, wiem, że karmienie na śpiąco to nie zadobry zwyczaj ale tu chodzi o to żeby przywykła do butelki.

      Skoczku kochana nie zamartwiaj się tak i nie denerwuj, pomyśl już niedługo jedziesz do rodziców i odpoczniesz od tego wszystkiego. Nawet nie próbuję myśleć co się wydarzyło skoro jesteś tak naładowana. Zamknij się u siebie i za nikim sę nie kieruj nie warto się tak denerwować.

      A my mamy 3 zębolka.

      ja mam m. cały tydzień w domu więc zajmuje kompa i zajmuje się dziećmi a ja mogę spokojnie sprzątać i przygotowywać święta.
      AGATKA 16.04.07r
      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
      W końcu w komplecie
      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

      Skomentuj


        Odp: Mamusie z maja 2009

        A wiecie, mnie już jakoś nie cieszą te całe święta...Tyle wokół zamieszania, zakupy, wielkie porzadki - z resztą co to za porządki, skoro zawsze się na bierząco ogarnia mieszkanie?! Jak byłam dzieckiem bardziej cieszyłam się na Boże Narodzenie.

        Myślałam, że jak już będę miała swoją własną rodzinę, będę się cieszyć w pełni, w tamtym roku czekając na Edzię myślałam o tym, że za rok siądziemy w trójkę do wigilinego stołu, ale teraz święta źle mi się kojarzą... Jedyne co mnie cieszy, to myśl, że w sobotę jedziemy do moich rodziców.

        Ech!
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Mamusie z maja 2009

          Skoczku Myśl o wigilii u rodziców a nie u teściów. W twoim domu z rodzicami na pewne o byłoby inaczej .I nawet nie waz sie psuć sobie humoru na święta.

          Atusai Tak jak mówiła Buczek mała może nie przepadać akurat za takim mlekiem więc może będziesz musiała wypróbować inne.

          momo83 no to teraz jak maciek wędruje to będziesz za nim ganiać

          aniasz8206gratulacje zębolka

          A mała po próbie uśpienia leży w łóżeczku i coś nawija, nie che spać i nie wiem co jej jest. poczekam chwile może ją jednak sen znuży

          5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

          14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

          Skomentuj


            Odp: Mamusie z maja 2009

            Ania gratuluje dla Adasia

            A z tą moją Misią to koszmar. Ona nawet mojego mleka nie chce z butli pić. Ale jutro rano, po całej nocy będzie głodna... Wtedy zamiast mojego podam jej sztuczne. Zobaczymy czy wypije... Jakoś w końcu damy rade jej to mleko wprowadzić... Cała rodzina jest zaangażowana.
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Mamusie z maja 2009

              Atusia ja tez niedługo będę chciała mała od cyca odzwyczajać wiec tez pewnie będę problemu bo moja jak wcześniej trochę sobie piła soczku lub herbatki tak teraz wogóle. I butelka i niekapek to dla niej teraz najlepsze gryzaki

              A oto moja rattanowa choinka


              Idę już lulać bo jutro teściowa w domu wiec będę jej trochę,podkreślam trochę pomagać a zresztą jakaś dzisiaj zmęczona jestem

              5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

              14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z maja 2009

                SUKCES Wypiła 20 ml mleka. Ale 30 minut się bawiła butelką. Cieszę się, że chociaż trochę pociągnęła tego mleka. Jutro rano kolejna próba.

                Delff choinka super.

                A ja kończe robić kalendarze dla mamy, jutro zaniose do druku. Do jutra :*
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie z maja 2009

                  Znowu jestem pierwsza!!!!
                  Co porabiacie? Pichcicie, sprzątacie, bo mi się narazie nic nic nie chce
                  Idę do małej bo mi nawija w łóżeczku

                  5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                  14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie z maja 2009

                    Witajcie mamy majówek 2009
                    jestem pierwszy raz na forum. Jestem mamą Oliwki ur 18.05.2009 ( 3680 i 56cm) .raczkowanie mamy za sobą bo teraz zaczął się okres chodzenia.ehh przekichane heeh. Ogólnie nie wiem co pisać bo wy już pewnie jesteście zrzyte. Ja siedzę teraz w pracy ( 8-15) mąż siedzi z mała a od stycznia żlobek.
                    Miłego dnia!!

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie z maja 2009

                      hej

                      delff choinka piekna pierwszy raz widze taka i bardzo mi sie podoba.

                      maciek wlasnie wywinal orla w lozeczku i poszedl spac. dzis strasznie marudny od rana, pewnie kolejne zeby ida.

                      ogolnie to mi sie nic nie chce. len na calego wiatrzycho u nas niemislosierne ale za to slonko swieci. i tak bym poszla na spacer ale gdzie na taka pizgawice..

                      wczoraj pojechalismy do rosmanna i kupilam mezowi pod choinke joopa, gdyby nie przecenili go to obszedl by sie zapachem, ale znizyli cene 80zl, wiec niech sie cieszy! wogole wczoraj wszystko w promocji kupywalismy...hehe.. u mnie zawsze promocje nawet jak nie ma , to wciskam mezowi ze to promocja...

                      dzis m idzie na wigilie w pracy i juz sie wscieka, atmosfea u nich jest niezaciekawa, kazdy na kazdego psy wiesza, czekaja aby dzial handlowy przeorganizowac- no prosciej mowiac pozwalniac i szukaja haka na tych biedakow. ja juz wczesniej chcialam zeby zmienil prace, bo tam to niby salon wszystko z zewnatrz pieknie ladnie, a pracownikow traktuja jak niewolnikow. duzo by opisywac, ale po nowym roku zaczniemy chyba szukac nowej pracy.

                      ja tez wam wsawie zdjecie mojej choinki, ale zrobie wieczorkiem bo bedzie lepszy efekt z lampkami


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie z maja 2009

                        witamy nowa mame na forum.
                        napisz nam cos o sobie no. gdzie pracujesz, skad jestes, czym sie interesujesz etc . fajnie bedzie wiedziec cos wiecej o nowej mamci.


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie z maja 2009

                          ja tylko na sekunde, poźniej nadrobie czytanie i cos naskrobie
                          mam prośbę Atusia podeślesz mi linka dp wczorajszej brzyduli?!please!!!!


                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie z maja 2009

                            Ja też witam nową Mamuśkę! Cześć rsawicka! Koniecznie napisz nam coś o sobie, o córeczce...i o mężulku też! Jeśli będziesz chciała wiedzieć coś więcej o nas, to pisz - chętnie się przedstawimy.
                            Super, że do nas dołączyłaś, ja wiecznie ubolewam, że nas tu tak mało, bo Mam z kwietnia 2009 jest masa, a nas tylko garstka.

                            Kochane, wczoraj nie mogłam zasnąć, bo tak się zastanawiam...czy ma któraś z Was nr telefonu do Misiulki?! Kurde, bo ona już tak długo się do nas nie odzywa, wiem, ma czasochłonną pracę, ale chciałabym wiedzieć, czy wszystko u nich w porządku!!! Sprawdzałam na Nk, ale tam nie zostawiła nr kom.

                            A my właśnie wróciłyśmy ze szczepienia na żółtaczkę. Edytka była już spiąca, ale była bardzo grzeczna, na szczęście było wyjątkowo mało pacjentów i szybko poszło. Wyrobiłyśmy się w godzinkę. A Mała tylko raz załkała przy szczepieniu. Następne kucie mamy zaplanowane na...1 czerwca! Edzia będzie miała prezent na Dzień Dziecka, a co!

                            Zrobiłam sobie kawkę i odpoczywam, jakoś dalej nie mam humoru i nastroju. Muszę popakować prezenty, ale jakoś nie umiem zebrać się w sobie...

                            A! I nie pochwaliłam się - pod koniec tamtego tygodnia dostaliśmy przesyłkę z Allegro - ten kufel lodowy do nas dotarł! Sprawuje się super, a my mamy za sobą pierszy zakup przez Allegro - Ania bardzo nam pomogła! Aniu, Kochana, jeszcze raz - Bóg Ci zapłać :*
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie z maja 2009

                              skoczku was garstka lepiej zobacz mamy z listopada 2008.. to dopiero garstka




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie z maja 2009

                                cześć
                                po wczorajszym Krzysiowym marudzeniu miałam serdecznie wszystkiego dość. Na szczęście jak tylko M się pojawił Krzyń od razu się uspokoił- chyba działam na niego jak płachta na byka. Noc z serii tych mało ciekawych- od 2-4 młody krzyczał, a dziś rano obudził się jak by nigdy nic sie nie stalo. radosny i zadowolony. Mimo to, żeby coś spokojnie zrobić zawiozłam go do żłobka- samochód nareszcie odpalił, a ja teraz spokojnie mogę się napić kawki.
                                Delf choinka bardzo fajna- taka oryginalna. U nas jeszcze nie ma, ale mam nadzieję, że m z Ewelą jak będą wracać ze żlobka to zakupią jakąś. Ewela wczoraj widziała choinkę u babci i kazała sobei jak najszybciej w domu też taką postawić. Krzysiowi też się podobała od razu 'podszedł" do niej
                                Brawo dla Misi. Pierwsze mleczko wypite no i brawo dla Edzi, że tak ladnie zniosła szczepienie
                                Ola pochwal się jak tam na nartach było?
                                A ja wczoraj rozmawiałam z kumpelą z Opola urodziła w zeszły piątek małą Hanię. Jak widziałam ją to ona taka malutka, a przecież krzyś nie tak dawno też tak wyglądał. szybko się zapomina. Nasze dzieci są w tym samym wieku a jaka teraz jest różnica. Te 7 m-cy przy takich niemowlakach to przepaść.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X