Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
    rena wiem co czujesz ja tez mialam to samo tez musialam przez ostatni miesiac lezec 2 tyg przed porodem dobiero moglam normlanie funkcjonowac a poza obnizonym brzuchem nie mialam zadnych objawow zadnych odczuwalnych skurczy doslownie nic az tu nagle dzien przed terminem urodzilam a skurcze szybko mi poszly bo przez godz mialam co 10 min potem ze trzy co 7 min potem co 5 i do szpitala dziewczyny radze wypoczywac i korzystac poki jeszcze mozecie odpoczac czy sie wyspac i robic to na co macie ochote bo potem bedzie z tym ciezko
    Dzięki Słoneczko, potrzebuję teraz takich słów otuchy.
    Jak o swoją wagę się już nie boję, bo od 2 tyg. nic nie przytyłam, to dźwięczą mi w uszach słowa mojego lekarza, że jak urodzę po terminie to Jaś na pewno będzie miał ponad 4kg Rany, jak ja dam radę GO wypchnąć????!!!!!

    Ala, a Ty już po terminie, jak się czujesz?
    Last edited by rena09; 02-11-2009, 09:45.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

      a prosze bardzo za slowa otuchy i naprawde wykorzystajcie ten czas wiem ze pod koniec jest ciezko ale dacie rade
      a ile ostatnio maly wazyl??




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

        Słoneczko powiedz czy na Polną zabrać spirytus do pępka i w ogóle jak często się ten pępek przemywa u dzidziusia?
        Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



        Skomentuj


          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

          Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
          a prosze bardzo za slowa otuchy i naprawde wykorzystajcie ten czas wiem ze pod koniec jest ciezko ale dacie rade
          a ile ostatnio maly wazyl??
          2 tyg. temu ważył między 3100g-3400g, a tył średnio 250 g na tydzień, mam nadzieję, że ten przyrost wagi jest już teraz mniejszy

          Cześć Kara,
          jak idziesz dzisiaj na wizytkę, to spytaj się lekarki czy dziecko na samej końcówce już ma mniejszy przyrost wagi niż przez ostatnie 2 miesiące????

          Skomentuj


            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

            Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
            Słoneczko powiedz czy na Polną zabrać spirytus do pępka i w ogóle jak często się ten pępek przemywa u dzidziusia?
            Nic się nie martw. Z tego co wiem, to akurat na Polnej jest wszystkiego pod dostatkiem. Chyba w każdym pokoju jest regał-przewijak z szufladkami, w których znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria. Tak mi kumpela mówiła. Prawda to Słoneczko???

            No chyba, że z racji końcówki roku, fundusze im się kończą i wprowadzają ograniczenia U nas wszystko możliwe.

            Skomentuj


              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

              Cześć.
              U mnie dalej nic. Noc miałam ciężką. Ciągle śniło mi się, że w końcu pojawiły się plamki krwi na bieliźnie i szłam rodzić. W ogóle nie wypoczęłam w nocy. Masakra.
              To już druga noc taka.

              Ten suwaczek mnie wnerwia!

              Jeśli chodzi o przemywanie pępka to im częściej, tym lepiej. Położne nam mówiły, że kilka razy dziennie. Właśnie muszę dzisiaj w końcu ten spirytus rozpuścić, bo może dlatego Antek jeszcze nie chce wyjść - bo nie wszystko gotowe... :P
              Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

              Antek - 6 listopada 2009r.

              Skomentuj


                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                Hej Rena,

                spoko zapytam się jak z tym przyrostem wagi, zobaczę też ile ten mój synek urósł. Nie jest za duży, ostatnio 26.10 ważył niecałe 3200.
                Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                  Napisane przez zoltala Pokaż wiadomość
                  Cześć.


                  Jeśli chodzi o przemywanie pępka to im częściej, tym lepiej. Położne nam mówiły, że kilka razy dziennie. Właśnie muszę dzisiaj w końcu ten spirytus rozpuścić, bo może dlatego Antek jeszcze nie chce wyjść - bo nie wszystko gotowe... :P
                  Czytałam, że powinno się przemywać przy każdym przewijaniu

                  Ala, też tak wczoraj mówiłam, dokuczałam T, że Jaś taki uparty, bo czeka aż mu tatula w końcu zawiesi tą karuzelę nad łóżeczkiem

                  Skomentuj


                    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                    Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
                    Czytałam, że powinno się przemywać przy każdym przewijaniu

                    Ala, też tak wczoraj mówiłam, dokuczałam T, że Jaś taki uparty, bo czeka aż mu tatula w końcu zawiesi tą karuzelę nad łóżeczkiem
                    O cholera, to mój Filip nie wyjdzie wcale, ojciec ani myśli łóżeczka odnawiać i materac jeszcze nie kupiony!!!! Dzisiaj zamówię.
                    Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



                    Skomentuj


                      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                      Dziewczyny, oglądałyście sobotnie Fakty? Tam było o tych becikowych, że chyba nie trzeba tego zaświadczenia. Spóźniłam się trochę i nie wiem co tam gadali.

                      A i nie wiecie czasem, czy pobierając zasiłek macierzyński mogę wystawiać rachunki, jeśli prowadzę firmę? Kurde, Internet to śmietnisko - jedni piszą, że mogę, inni, że nie i już sama nie wiem...
                      Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                      Antek - 6 listopada 2009r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                        Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
                        Słoneczko powiedz czy na Polną zabrać spirytus do pępka i w ogóle jak często się ten pępek przemywa u dzidziusia?
                        kara ja nic takiego nei bralam i chyba nawet polozne nie przemywaly i z tego co widzialam zadna mama tego nie robila a pepek przemywasz z tego co pamietam przy kazdej zmianie pieluszki




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                          Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
                          2 tyg. temu ważył między 3100g-3400g, a tył średnio 250 g na tydzień, mam nadzieję, że ten przyrost wagi jest już teraz mniejszy

                          Cześć Kara,
                          jak idziesz dzisiaj na wizytkę, to spytaj się lekarki czy dziecko na samej końcówce już ma mniejszy przyrost wagi niż przez ostatnie 2 miesiące????
                          nie martw sie waga bo to nie wychodzi tyle ile im pokazuje na usg zazwyczaj jest mniej




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                            Idę pobawić się z tym spirytusem.
                            Ale jestem senna dzisiaj. Czy to jakiś objaw zbliżającego się porodu??????? :P
                            Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi.

                            Antek - 6 listopada 2009r.

                            Skomentuj


                              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                              Napisane przez zoltala Pokaż wiadomość
                              Idę pobawić się z tym spirytusem.
                              Ale jestem senna dzisiaj. Czy to jakiś objaw zbliżającego się porodu??????? :P
                              Hehehe, nie, to raczej objaw nieprzespanych nocy Ja wczoraj poszłam spać po 3-ej w nocy i też jestem b. senna dzisiaj. Właśnie się mobilizuję żeby umyć 3 okna, którym T nie dał rady już w sobotę

                              Może to słynne mysie okien coś da

                              A z tymi rachunkami, to ze strony US na pewno nie ma żadnych przeciwskazań, gorzej z Zusem, tam mogą być jakieś haczyki. Najlepiej jak zadzwonisz i się spytasz.

                              W ogóle to wczoraj dotkliwie odczułam brak mozliwości ubrania się w normalne rzeczy tj. w płaszcz się nie mieszczę, a o kozakach to już w ogóle mogę zapomnieć.
                              Wieczorkiem, przeszliśmy się na cmentarz w Tarnowie (czapka, kurtka, dresy czarne welurowe i trappery), zbyt elegancko nie wyglądałam, no i oczywiście całe mnóstwo znajomych spotkaliśmy, wszyscy z pytaniem "jeszcze????".

                              Skomentuj


                                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                                Napisane przez zoltala Pokaż wiadomość
                                Dziewczyny, oglądałyście sobotnie Fakty? Tam było o tych becikowych, że chyba nie trzeba tego zaświadczenia. Spóźniłam się trochę i nie wiem co tam gadali.

                                A i nie wiecie czasem, czy pobierając zasiłek macierzyński mogę wystawiać rachunki, jeśli prowadzę firmę? Kurde, Internet to śmietnisko - jedni piszą, że mogę, inni, że nie i już sama nie wiem...
                                Ala dziś rano mówili w wiadomościach że zmieniły się warunki becikowego i tylko tyle,nic konkretnego na temat.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X