Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • sagapoamore
    replied
    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Cześć Dziewczyny!,

    Dawno mnie i Was tu nie było.. miło byłoby tak sobie czasem porozmawiać jak dawniej.. odezwijcie się, obiecuję, że będę zaglądać! buziaki;*

    Leave a comment:

  •    
       

  • agus1983
    replied
    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Cześć dziewczynki, dzięki za gratulacje :*

    Rena no idealnie nie jest :P, ale Wiktoria w przedszkolu, Wojtek w żłobku, od listopada idzie do przedszkola, ale nic by nei było gdyby nie moja mama, na początku bardzo dużo nam pomagała, teraz już mniej, bo Jaś jest większy .

    A no, i nei pochwaliłam się Wam, że moja córa niedawno skończyła 4 lata :P
    Jaś skończył we wtorek pół roku ;D już...

    Kurczę, ale tu pusto, myślałam, że bardzo dużo naskrobałyście, że będę mieć mega zaległości, a tu pusto
    Last edited by agus1983; 10-05-2012, 09:51.

    Leave a comment:


  • rena09
    replied
    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Hey hey

    Aga gratulacje!!!!!! Jak sobie radzisz z trójką, bo ja z dwójką mam czasem problem.

    U nas sukces, od końca stycznia Jasiek jest całkiem odpieluchowany Woła ładnie sisi i fefe. Zazwyczaj jest, "mama, oj fefe" i leci po nocnik. No ale walczyliśmy prawie miesiąc.

    Ja za tydzień wracam do pracy, chłopaki pójdą do babci.

    Od marca u nas zapisy do przedszkola. Może Jaśka od kwietnia poślę do prywatnego jak dziadki nie dadzą rady z dwójką.

    Leave a comment:


  • Kira13x
    replied
    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Widzę, że coś mało osób tutaj zagląda. U nas wszystko w porządku, poki co usilnie rozglądam się za jakimś fajnym przedszkolem od września. Zuza coraz więcej mówi i coraz bardziej poszukuje towarzystwa A jak tam wasze maluchy?

    Leave a comment:


  • mama83
    replied
    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    cześć Mamusie! co u wAS SŁYCHAĆ ?JAK wASZE POCIECHY? POZDRAWIAMY WSZYSTKICH

    Leave a comment:


  • Kira13x
    replied
    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi
    Nam jeszcze trochę czasu zostało do urodzin, prawie 2 tygodnie. Jeszcze niedawno moja kruszynka była tak mała, a teraz proszę- wyrosła na całkiem dużą panienkę Słownictwo się stopniowo powiększa, dogadujemy się coraz lepiej. Po raz pierwszy od tygodnia wyjrzało słońce, więc czeka nas teraz długi spacer, żeby uzupełnić listopadowe zaległości.
    A wy dziewczyny, organizujecie/organizowałyście jakieś przyjęcie dla waszych maluchów?

    Leave a comment:


  • Catrin
    replied
    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Hej

    To znowu ja z smsem od agus1983

    '"Dzisiaj o godzinie 11:15 na świat przyszedł upragniony maluszek - Janek. Dostał 10/10 pkt. APGAR, ważył 4670g. i mierzył 62 cm. Sporego chłopa nosiłam :P Buziaki dla innych mamusiek i sto lat dla Maciusia. Aga "

    Aguś, gratulacje!!!
    Last edited by Catrin; 10-11-2011, 16:09.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Catrin
    replied
    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Hej dziewczyny

    Dostałam smsa od Agi napisała "Hej, jesteśmy z małym w szpitalu, nie chce wyjść, jak Wiktoria i Wojtek wyszli przed terminem, to mały nie chce wyjść. Trzymajcie za nas kciuki. Buziaki dla wszystkich forumowych mamusiek. Aga"
    tak samo miałam z Antkiem, termin na 28 czerwca, mały wyszedł 3 lipca :P

    a Maciek dziś obchodzi 2 lata jeny, jak ten czas szybko leci. a jaką mamy dzisiaj ładną pogodę, pamiętam, że jak rodziłam Maćka to wiało, padał śnieg było zimno itp. a dzisiaj słoneczko świeci, ciepło jest

    aa. Spóźnione życzenia z okazji 2 lat dla Oliwki, Wojtusia i innych dzieciaczków, które urodziły się na początku listopada wśród nas forumowiczek :P

    Cathrin.
    Last edited by Catrin; 06-11-2011, 10:01.

    Leave a comment:


  • Kira13x
    replied
    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Rena09, szerze cię podziwiam, że wytrzymujesz z dójką maluszków Ja szczerze mówiąc sobie nie wyobrażam, żeby moja panna z charakterkiem miała jeszcze młodsze rodzeństwo. Ona nie chodzi, tylko biega, nie mówi, tylko krzyczy. Wszędzie jej pełno. I zazdrosna potwornie, siostrzeńca nawet na ręce wziąć nie mogę, bo od razu buźka w podkówkę i zaczyna się ,,płacz i lament".
    Właśnie wróciłam od moich rodziców, a rozmowy o korzonkach i reumatyźmie skutecznie mnie wykończyły

    Leave a comment:


  • rena09
    replied
    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    A z danych to Jaś waży 14,5 kg i mierzy 91 cm. I jest ostatnio bardzo rozbrykany, delikatnie mówiąc.
    Był jeden dzień co 3 razy zrobił siusiu na nocnik, ten ostatni raz nawet sam poszedł do łazienki po sprzęt, przyniósł przed tv kazał się posadzić i zrobił siku. Byliśmy w szoku i myśleliśmy że załapał.
    Ale wczoraj biegał w majtkach i 2 razy porażka, zrobił siku zupełnie nie zwracając na to uwagi, a jak zauważył to się wystraszył i przybiegał z płaczem do mnie.

    A dzisiaj miał dzień małpowania po Antku, jak Antek na macie to i on, chcę odłożyć Antka do leżaczka to Jasiek zajmuje nam miejsce , Antek zaczyna płakać to Jaś go nasladuje itp.

    Leave a comment:

  •    
       

  • rena09
    replied
    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Dobry wieczór,
    ja jak zwykle o tej godzinie zaczynam odgruzowywanie domu.

    Agus właśnie zauważyłam na suwaczku GRATULUJĘ CIĄŻY, a swoją drogą jak Ty dajesz radę ze swoimi bejbikami????? I trzecie w drodze tak szybko
    My już na trzecie nie zdecydujemy się na pewno.

    Leave a comment:


  • agus1983
    replied
    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    hej

    wróciliśmy w środę 31 sierpnia, a później nie mieliśmy Internetu.


    Iza trzymaj się, jesteś mega dzielna.

    bardzo się cieszę, że nasze forum odżyło :-)

    więcej napiszę później, wstałam o 4. i jestem mega zmęczona.

    Buziaki :*

    Leave a comment:


  • Kira13x
    replied
    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Cześć dziewczyny! U mnie panna Zuza wreszcie padła na łóżeczko, może pośpi godzinkę, to będę miała trochę spokoju. Nie dość, że zrywa mnie z łóżka 5-6 rano, to wieczorne spanie zamienia się w koszmar po prostu. Już mi ręce opadają.
    Nocnikowanie na razie w fazie larwowej, czasem uda jej sie coś zrobić, ale w pampersiku wygodniej Ostatnio polubiła siadanie na dużym sedesie, bo wtedy może spuścić wodę Coś się rozgadała: siedzę, idę, jadę i auto Cztery nowe słówka ostatniego tygodnia. Ale i tak ulubionym jest ,,nie" Lecę, bo czeka na mnie sterta prasowania.

    Leave a comment:


  • sagapoamore
    replied
    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    cześć Dziewczynki!

    U nas lipa..:/ ledwo Kuba poszedł do przedszkola - Oliwka już ma katar, i suchy kaszel.. WALCZYMY! i już jest dużo lepiej.. może kurcze uda się nam szybko pozbyć tego świństwa..

    Ja ledwo żyję po tych zastrzykach:/ teraz miałam w brzuch ( wczoraj ) i dzisiaj @ dostałam:/ nie czuję się najlepiej no ale nie mam wyboru..
    W dodatku pogoda brzydka, deszcz pada i nic się nie chce (albo się nie da) !

    Kończe i jadę po Kube do przedszkola, jak będę miała więcej czasu to napiszę coś więcej.. buziaki:*

    Leave a comment:


  • mama83
    replied
    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Cześć Laski!Wreszcie nasze forum odżyło Ggratulacje dla świeżo upieczonych mam!j AK TO JEST MIEĆ 2 TAKICH MAŁYCH BRZDĄCÓW?Starsze nie są zazdrosne? Moja córcia waży 13 kg! Ale jest też wyższa niż reszta rówieśników. Jest straszną gadułą i małym przesłodkim urwisem! Mówi coraz więcej, łączy słowa, wszystko powtarza, zwłaszcza jak ma iść spać - wtedy ze skruszoną minką mówi: Mamusia, Emilia nie chce spać. Jedynie zamiast k mówi t. "r" za to fajnie wymawia. A jeśli chodzi o zasypianie to jest masakra strasznie płacze jak tylko wychodzę z pokoju, a zasypia w swoim pokoiku. Zwykle pada przed 22. A kładziemy się spać po 20! MAsakra! W dzień śpi zwykle ok 1 godz. Nie wychodzi nam też wołanie na nocniczek I dalej używamy pieluch, czasami coś uda się zrobić na nocniczek ale sama nie woła. A jak Wasze pociechy? piszcie dużo !
    trzymajcie się!Izka jesteś strasznie dzielna!tak trzymaj!

    Leave a comment:

       
Working...
X