Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
    Ja myje chusteczkami do pupy małego .
    A właśnie polecam chusteczki huggies! Są takie jakby trochę gumowiaste i bardzo nawilżone. Świetnie zbierają kupę (jedna chusteczka góra dwie przy wieeelkiej kupie i dupcia czysta!). Testowaliśmy już pampersa i nivea. Chowają się przy huggies'ach.
    Acha, a takie pierwsze mycie po zakupie to wodą z jakim środkiem myłaś?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

      Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
      Acha, a takie pierwsze mycie po zakupie to wodą z jakim środkiem myłaś?
      Nie. Też tą chusteczką, bo przecież i tak dziecka nie kładziesz bezpośrednio na matę tylko coś na to.

      Skomentuj


        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
        Nie. Też tą chusteczką, bo przecież i tak dziecka nie kładziesz bezpośrednio na matę tylko coś na to.
        No niby nie, będę kłaść na flanelkę, ale ja to bym najchętniej wszystko na początku parzyła już widzę tą stopioną ceratkę od przewijaka

        Chyba jednak na to pierwsze mycie pokuszę się na ciepłą wodę z mydełkiem dla niemowlaczka, a potem przemyję chusteczkami

        Skomentuj


          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

          Wedle uznania

          Skomentuj


            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
            Wedle uznania
            Ale widzisz, stwierdzam że z jasnością mojego umysłu kiepsko, bo w ogóle nie pomyślałam o chusteczkach, że przecież nimi też można przemywać

            To przez brak czekolady, i magnez odstawiłam, na pewno dlatego

            A gdzie się cała reszta podziała???

            Wkurza mnie to czekanie na kuriera, jeszcze pół godziny i olewam,wychodzę na zakupy.

            Skomentuj


              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

              Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
              Ale widzisz, stwierdzam że z jasnością mojego umysłu kiepsko, bo w ogóle nie pomyślałam o chusteczkach, że przecież nimi też można przemywać

              To przez brak czekolady, i magnez odstawiłam, na pewno dlatego

              A gdzie się cała reszta podziała???

              Wkurza mnie to czekanie na kuriera, jeszcze pół godziny i olewam,wychodzę na zakupy.
              To u Was kurier nie dzwoni przed wizytą?

              Skomentuj


                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                To u Was kurier nie dzwoni przed wizytą?
                Nie. Z tych znanych firm to dzwonią jak są pod domem, "zaprzyjaźnionego" pana mam z gls, bo zamawiam dla kotów co miesiąc itp. to on wie, że jak mnie nie ma to jedzie od razu do rodziców i zostawia, albo na odwrót.

                A to na co czekam to nie wiem do końca co to jest za firma, bo kupiliśmy przez allegro taki regał przewijak z wanienką do łazienki do kąpieli, używane, miało przyjść pocztą polską, ale facet wczoraj mi wysłał maila, że dziś dotrze jakąś zaprzyjaźnioną firmą transportową. Więc siedzę jak taka d... i czekam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                  witam!byliśmy w poniedziałek u lekarza i trochę mnie podłamał szyjka jeszcze nie gotowa, nie odczuwam żadnych skurczów więc chyba jeszcze dłuuuugo poczekam a pomyśleć, że groził mi poród przedwczesny...

                  Skomentuj


                    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                    A orientujesz się ile Weronika będzie w przybliżeniu ważyła i mierzyła?
                    No ja w tej chwili zużywam około 8-9 pampersów. Czasami zdarza się mało zasikany, więc ostatecznie mogłabym spokojnie zużywać około 6-7.
                    Mój Kuba urodził sie z wagą 3000g i mierzył 51cm. Po tygodniu (na wizycie patronażowej) położna powiedziała, że pieluszki PAMPERS 1 są na niego za małe.
                    Jutro się dowiem ile wazy ,3 tyg.temu ważyła 2300g.Bo zastanawiam się nad kupnem takiego mega opakowania 180szt i nie chciałabym żeby okazało się że po tygodniu będą za małe.
                    Dzięki za informację

                    Skomentuj


                      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                      Napisane przez bronia Pokaż wiadomość
                      Jutro się dowiem ile wazy ,3 tyg.temu ważyła 2300g.Bo zastanawiam się nad kupnem takiego mega opakowania 180szt i nie chciałabym żeby okazało się że po tygodniu będą za małe.
                      Dzięki za informację
                      Bronia, ja kupiłam jedną paczkę Pampers Newborn 1 (43 szt.) - tylko jedną, bo tak jak pisała Carin, może się okazać, że zaraz po urodzeniu będą już małe.
                      Z czego pół paczki biorę do szpitala, jak będą w sam raz, to będę je w pierwszej kolejności zużywać,żeby mi nie zostały.

                      Dziewczyny, oglądajcie teraz Rozmowy w toku!!!! Jest o porodach w polskich szpitalach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                        Napisane przez bronia Pokaż wiadomość
                        Jutro się dowiem ile wazy ,3 tyg.temu ważyła 2300g.Bo zastanawiam się nad kupnem takiego mega opakowania 180szt i nie chciałabym żeby okazało się że po tygodniu będą za małe.
                        Dzięki za informację
                        180.tone snsu kupować 1! Bierz od razu 2!

                        Skomentuj


                          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                          Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
                          Bronia, ja kupiłam jedną paczkę Pampers Newborn 1 (43 szt.) - tylko jedną, bo tak jak pisała Carin, może się okazać, że zaraz po urodzeniu będą już małe.
                          Z czego pół paczki biorę do szpitala, jak będą w sam raz, to będę je w pierwszej kolejności zużywać,żeby mi nie zostały.

                          Dziewczyny, oglądajcie teraz Rozmowy w toku!!!! Jest o porodach w polskich szpitalach
                          Oglądam właśnie . NIESAMOWITE!

                          Skomentuj


                            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                            Golenie krocza przy cesarce :O. E mi cewnik tez bez znieczulenia wsadzali, niech nie przesadza.

                            Skomentuj


                              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                              Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                              Golenie krocza przy cesarce :O. E mi cewnik tez bez znieczulenia wsadzali, niech nie przesadza.
                              Karinka,a przy naturalnym porodzie też zawsze zakładają cewnik?

                              Skomentuj


                                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                                Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
                                Karinka,a przy naturalnym porodzie też zawsze zakładają cewnik?
                                Mnie cewnikowali po założeniu kroplówki z oksytocyna i przed samym parciem. Powiedziałam jej, że chcę sama się wysikać do basenu, a ona "Dobrze" i mi go podała. Cisnęłam, cisnęłam i nic! Główka już tak gniecie pęcherz, że nie ma nawet możliwości i TRZEBA scewnikować. Ona się tylko uśmiechnęła wytłumaczyła mi dlaczego tak się dzieje. Cewnikowanie trwa chwilkę. No ale super przyjemne nie jest...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X