Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

    Zolta, ten piękny widoczek, który zapodałaś, tak mi się skojarzył z naszymi wakacjami, kiedy to było Kiedyś znaleźliśmy przepiękne miejsce (w Krakowie nie było wolnych noclegów), mieszkaliśmy w miejscowości Wierzbanowa, czy to daleko od Ciebie?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

      Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
      Dzięki Rena..;] ja też będę trzymać za Was kciuki.. mam nadzieje, że po porodzie forum nie ucichnie.. i będziemy się chwalić swoimi bobaskami:P
      ooo, a jakże inaczej. Nawet na początku będziesz miała nas dosyć!!!!! Bo Ty już będziesz spędzać czas jak Carin, sielsko-anielsko z maleńką, a my będziemy się wkurzać że u nas jeszcze nic

      Skomentuj


        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

        Tymczasem trzymajcie się, to już 14, a ja nic nie zrobiłam. Pozdrowionka i mizianki dla brzuszków (Carin Ty możesz "na żywo" pomiziać Kubolka)

        Skomentuj


          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

          Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
          ooo, a jakże inaczej. Nawet na początku będziesz miała nas dosyć!!!!! Bo Ty już będziesz spędzać czas jak Carin, sielsko-anielsko z maleńką, a my będziemy się wkurzać że u nas jeszcze nic
          Ohhh sielsko-anielsko mówisz:P obawiam, się że z dwójką takich małych szkrabów to tak sielsko-anielsko może nie być..:P:P zresztą okaże się..;]może mi się Anioł trafi..

          kurde mówiłam Wam, że kupiłam leżaczek dla Małej.. no to jak tylko mąż go złożył to Kuba non stop w nim przesiaduje.. za nic nie idzie go z niego zgonić..
          martwie się, że jak wyjdę ze szpitala to małej nie będę miała w czym położyć bo kurcze leżaczek do9 kg a Kuba ma 15;D




          Skomentuj


            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

            Ojjj aleś Ty Rena..:/ mi właśnie Kubol zasnął ..:P mam 2 godzinki jak nic dla siebie.. a Ty sobie poszłaś..;/




            Skomentuj


              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

              No, trochę się zrehabilitowałam bo umyłam lodówkę i posprzątałam szafkę pod zlewem. Teraz pójdę się wykąpać i ogólnie dom ogarnę. Coś mnie brzuch pobolewa od wczoraj, ale tak raczej gastrycznie.
              Filipek 09.11.2009 waga 3560, wzrost 57!



              Skomentuj


                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                Kurcze jestem teraz rzeka mleka. Kubol się najada w 5-6 minut i zasypia . A jak je to tylko słuchać jak mleko szumi. Jakby przez słomkę pił.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                  Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                  Kurcze jestem teraz rzeka mleka. Kubol się najada w 5-6 minut i zasypia . A jak je to tylko słuchać jak mleko szumi. Jakby przez słomkę pił.
                  Karinka to jak masz za dużo mleka to odciągaj i zamrażaj albo w tych pojemnikach aventu albo woreczkach.. ja kupiłam woreczki




                  Skomentuj


                    Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                    Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                    Karinka to jak masz za dużo mleka to odciągaj i zamrażaj albo w tych pojemnikach aventu albo woreczkach.. ja kupiłam woreczki
                    Właśnie chyba tak zrobię... Ale ile one mogą leżeć w takiej zamrażarce w lodówce?

                    Skomentuj


                      Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                      Ja mam dokładnie te woreczki: http://www.smoczkowo.pl/sklep,3279,,...,679862,0.html

                      poczytaj u nich na stronie wszystko pisze




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                        Już jestem. Taka niemoc mnie ogarnęła, że nic mi się nie chce. Ruszę dupsko po 15-ej, kumpela będzie po 17-ej to zdążę zrobić obiadek.

                        Ja kupiłam na razie butelkę do przechowywania pokarmu w lodówce medeli. Nad woreczkami zastanawiałam się, ale wolę najpierw poczekać i zobaczyć jak to będzie z tym pokarmem.

                        Skomentuj


                          Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                          Normalnie bym dzisiaj kopnęła w dupska te moje koty, gdyby nie to że raczej nie wychodzą na dwór, a jak już je wypuścimy na chwilę na słoneczko to nie chcą wracać do domu, to też bym je wypchnęła na dwór, żeby im te wyszczotkowane dupska przewiało i żeby w końcu odczepiły się od tej szyby!

                          Skomentuj


                            Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                            No i co nic nie piszecie???

                            Skomentuj


                              Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                              Jak dobrze, że ja nie mam kotów:P własnie wymieniliśmy w domu wszystkie firanki i nie wyobrażam sobie kotów i ich pazurów przy moich oknach i firankach..;] mam psa..sznaucerka miniaturowego.. ale też go dzisiaj nosi.. był rano na polu.. to się tak śniegiem podniecał..




                              Skomentuj


                                Odp: Szczęśliwe Mamusie Listopada 2009 ;-)

                                Napisane przez rena09 Pokaż wiadomość
                                No i co nic nie piszecie???
                                Hah pisze pisze..;] Rena spakowana już jesteś do szpitala?




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X