Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Aniu dziękuję w imieniu swoim i Fasolki. Obiecujemy dbać i szanować siebie nawzajem :P

    Właśnie wróciliśmy od siostry mojej, byliśmy przekazać im nowinę. Zrobiłam sobie gorącą herbatkę i w sumie marzę już tylko o ciepłym łóżeczku. Od tygodnia mam tak, że od 19 już nie mam sił i jestem senna
    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Wszystkiego dobrego dla STASIA z okazji kolejnego minionego roczku.

      A dla Skoczka gratulacje. Spokojnej i zdrowej ciąży.




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Najlepsze życzenia urodzinowe dla Stasia!!!

        Magda ja też Ci gratuluję, a co do senności to ja też tak miałam, a do dzisiaj mi zostało, że po obiedzie też najchętniej bym się gdzieś położyła

        Moja Alcia jednak jeszcze w tym tyg. została w domu. Nie wiem czy rano nie pójdziemy do lekarza, bo kaszel nie ustaje.




        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Sto lat dla Stasia!!? Dużo zdrówka i mnóstwo przyjaciól w przedszkolu!!!

          Aga a jak Ty się czujesz?
          Marika dużo zdrówka dla Ali.
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            synek urodzony 3 wrzesnia 2009 roku w Gdansku, wazyl 2770 g i mial 47 cm :-)






            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Mutti to witamy w naszym gronie? Co u Was? Też masz w domu początkującego przedszkolaka???




              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Aniu kochana, machniesz mi tłumaczenie listu do Niemiec w przyszłym tyg. prawda? Bo mnie to przerasta, nie mogę się nawet zabrać za polską wersję




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  U nas wszystko ok, mojej dziewczynce chyba za dobrze u mamusi, bo nic nie zapowiada rychłego wyjścia, pewnie będZie tak jak poprzednim razem, chwila moment.
                  W każdym razie KTG ok, dzis mam jeszcze wizytę u lekarza, ale to popoludniu według pojadę z Julkiem, on wprawiony juz w wizytach u ginekologa. Termin mam na niedzielę, więc zobaczymy jak to będZie.




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Hej,
                    Mutti85 witaj. Opowiedź nam coś więcej o sobie!
                    Aga jak wygląda Twoja wizyta u gina z Julkiem? Ja sobie nie wyobrażam Ali siedzącej grzecznie na krześle gdy mnie gin bada. Dużo matek przychodzi z maluszkami,ale dla mnie to nie realne, żeby Ala usiedziała ładnie,nie chciała iść zamną na fotel ginekologiczny itp.

                    Moi rodzice pojechali po Alę. Aluśka ładnie z nimi chodzi rano,obywa się już praktycznie bez płaczu. Boje się co będzie jak rodzice pojadą. Ja właśnie zabrałam się za sprzątanie,moja mama ma dzisiaj urodziny i chce zrobić jakąś pyszną kolację.
                    Mi właśnie się okres kończy i zaczynamy staranka. Trzymajcie kciuki za szybko ciąże i przede wszystkim zdrową!!!
                    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Napisane przez arqo Pokaż wiadomość
                      Aniu kochana, machniesz mi tłumaczenie listu do Niemiec w przyszłym tyg. prawda? Bo mnie to przerasta, nie mogę się nawet zabrać za polską wersję
                      pewnie! Dawaj tekst i juz tlumacze!

                      Witaj Mutti! Widze, ze Ty tez w De siedzisz.



                      Rosne...
                      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                      16.11.2009 5620 gr, -
                      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                      17.06.2010 9250 gr, -
                      06.09.2010 10600 gr, 77cm
                      14.12.2010 11600 gr, 81cm
                      05.05.2011 11900 gr, 83cm
                      20.09.2011 13200 gr, 90cm
                      14.01.2012 14300 gr, 93cm
                      19.07.2012 15500 gr, 98cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Coytoku aby nie w niedziele!!! Moja 3 lata temu urodziła się 4 października w niedzielę i leniuszek okropny:P

                        Tulipanku
                        super że Alusia się przyzwyczaja

                        Moja też chodzi do przedszkola i powiem Wam super. 4 dni aby było takie kiepskie a teraz super


                        Tak w ogóle to cześć dawno nie pisałam
                        Moja dziś zawiedziona bo wróciłyśmy z przedszkola a tu gości nie ma hahah a impereza urodzinowa dopiero w sobotę


                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Kasiek 100 lat dla Dominiki! Moja mama też urodziLa sie 4 pazdziernika.
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Hej,
                            Aga czyżbyś już na porodówce była,że się nie odzywasz?
                            Ala znowu chora,ja już z nią nie wyrabiam. W ciągu 3tyg 2 serie antybiotyku i jest coraz gorzej. Dzisiaj byliśmy u lekarza,osluchowo ok,ale kaszel paskudny ma. Lekarka dała syropy i kazała smalcem i spirytusem smarować klatke piersiową.
                            Ja jutro na uczelnie jadę,ja też chora jestem i niewiem jak wysiedze tyle godzin.
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Hej. U nas też kiepsko. Mnie znowu łamie w kościach, zimno mi i nie mam sił. Na dodatek Tosia dzisiaj była taka marudna, że głowa mała, a tylko dlatego że musiała w sklepie przymierzac bluzki spodnie itp. Moja babcia dała nam trochę kasy i odkupiłam Tole, bo na zimę już koszulki były przymałe. A ja od 8 jeździłam i jak nie przegląd w samochodzie, to wymiana oleju. Miasto mam prawie całe w remoncie i żeby coś załatwić muszę wystać swoje w korkach. Kupiłam Toli tran z Mulersa (czy jak to tam się pisze ) mam nadzieję, że coś to da. bo w przedszkolu ci tydzień brakuje średnio po 8 dzieciaczków bo chore.

                              Tulipanek jeśli chodzi o lekarzy to ja już nie mam zaufania. Jeżeli o mnie chodzi to już wiem kiedy mnie coś chwyta, ale jeśli mowa o Toli lekarka jedyna która prowadzi Tosie jest wspaniała, bo jak i mnie (jak byłam mała) tak i Jej nie faszeruje antybiotykami bo organizm się uodparnia i później nic nie pomaga, moi kuzyni tak średnio raz w miesiącu i nie ważne czy zima czy lato chorzy byli i za każdym razem antybiotyk, a teraz gorzej od babulinki 80letniej bo lekki wiaterek a te już chore. Więc jak możesz to nie pozwalaj tak często na antybiotyki, bo to szkodzi ale z opóźnieniem
                              Last edited by karolaina; 05-10-2012, 22:12.
                              Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                              25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                              06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                              27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                              Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                              14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                              15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                              18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Aga, ciągle w dwupaku.Dzis miałam serię skurczow tych mało bolesnych, przepowiadajacych. Poza tym jak sie tylko położę to moja panna urządza tam dzikie harcerzy, wszystko juz mam chyba skopane. ;-)
                                U nas odpukać, wszyscy zdrowi. Nic sie nas nie ima. :-)
                                Współczuje wam chorobstw.Tez nie lubię chorować.

                                Karolaina, ja na szczęście ubranka dostaje w większości dla Julka, więc narazie mam spokój. Jedynie czapkę musiałam kupic, bo tamte mu sie nie podobały. Z butami tez sie jakoś.narazie wstrzelamy, na jesień narazie ma. Julek ma teraz rozmiar 25.




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X