Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    hej,
    U nas spokojnie, ciężko było małej się obudzić ale jak już się udało to poszło bez problemów
    Wczoraj zaliczyliśmy dwa sukcesy, pierwszy w końcu wsiadła i jechała w foteliku rowerowym i tak jej się podobało że nie chciała wracać do domu, a drugi to umyłam jej główkę i obyło się bez krzyków bo do tej pory to było ciężko.

    Aga nie martw się, Ala pewnie świetnie się bawi. Jak byliśmy w piątek na adaptacji to pani opiekunka powiedziała do rodziców że to jest dla dzieci naturalny etap i one świetnie sobie radzą pod warunkiem ze rodzice odchodzą do tego spokojnie.

    My się wczoraj zebraliśmy w Sobie i pomalowaliśmy Weroni koszulki, miała dwie takie których już nie mogłam doprać bo zostały ślady po malowaniu farbami i tym sposobem nie muszę ich wyrzucać a Weronia ma koszulkę z postaciami z bajki (wiem że nie wyszło idealnie, ale to nasza pierwsze podejście)
    Na pierwszych dwóch zdjęciach są koszulki a dwa kolejne to nasza Isia (na jednym razem ze mną prasuje)
    Attached Files
    Weronika 19-09-2009

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      hej,jestem i ja
      U Nas nie obyło się bez płaczu. Chętnie wstala rano,szybko się ubrała bo jej się bardzo spieszyło,do sali weszla z uśmiechem,ale jak zaczełam się z Nią żegnać to był płacz,histeria. Ja płakałam za drzwiami,ona w środku. Wkońcu wybiegła na korytarz w poszukiwaniu mamy, już miałam się po Nią wrócić,dobrze,że szwagvier ją wcześniej przechwycił i oddał Pani. Jak wróciłam to Panie mówiły, że chwilke popłakała, a potem było ok. Ala mówi, ze było fajnie i idzie jutro. ale więcej mówić co robiła,chyba musi dojrzeć. z sali wyszła z kiepską miną, ale jak narazie idzie,zobaczymy rano.
      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Relacje na bieżąco wrą

        U nas obyło się bez płaczu, Tola weszła zadowolona, nie wzruszyło ją to, że inne dzieci płaczą więc ok. Teraz rozmawiałam z p. Alą, naszą sąsiadką i zarazem opiekunką Toli, że ładnie jadła, była grzeczna nawet rysunek namalowała. Śmiać mi się chciało, bo jak weszłam po Nią, to nie zauważyła odrazu tylko po chwili i biegiem szukała po biurku rysunek pokazać, wyszła zadowolona "ciociom" pa zrobiła. Więc mam nadzieję, że będzie tylko coraz lepiej
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ... dla naszych dzisiejszych solenizantow Pauliny i Tymoteusza!
          Sto lat Kochane Trzylatki, duzo zdrowia i spelnienia marzen

          zycza ania, julia i helena



          Rosne...
          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
          16.11.2009 5620 gr, -
          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
          17.06.2010 9250 gr, -
          06.09.2010 10600 gr, 77cm
          14.12.2010 11600 gr, 81cm
          05.05.2011 11900 gr, 83cm
          20.09.2011 13200 gr, 90cm
          14.01.2012 14300 gr, 93cm
          19.07.2012 15500 gr, 98cm



          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Aniu, dobrze ze trzymasz rękę na pulsie. nasze dzieci to przecież małe wrześnióweczki. dolaczam sie i ja do życzeń, wszystkiego naj, naj, najlepszego dla naszych pierwszych 3-latków.
            Ja po Julka wyjdę przed 16, ledwo żyje :-) ale to nawet nie to. Mam nadZieję, że nowe dzieciaczki zostaną odebrane wcześniej i moje dziecie w spokoju sie zaklimatyzuje ze swoimi ciociami.




            i Bartek :-)

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Ale z nas gapy

              Sto lat sto lat
              mnóstwa zabawek, słodyczy
              i zdrowia, żeby móc poznawać świat
              każdego dnia!!!!
              Tysiąc całusów dla Tymka i Paulinki



              Odebrałam Stasia, na mój widok się rozpłakał. Pani mówiła, że trochę popłakiwał i jako jedyny nie chciał się położyć na leżakach, ale ogólnie było ok. Damy radę (mam nadzieję). W grupie Stasia jest jedna dziewczynka ze smokiem w buzi cały czas, koszmarnie to wygląda.
              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Witam Panie
                Sto lat dla naszych małych jubilatów - Paulinki i Tymka!!! Niech nam rosną zdrowo!!!
                Fajnie sobie przedszkolaki poradziły, jeszcze parę dni nie będzie problemów.
                indra, ja z Adasiem zaszłam w ciążę po trzech miesiącach od odstawienia tabl. Na początku uważaliśmy , a potem po pierwszych staraniach zaszłam Nie miałam żadnych problemów z owulacją. Teraz tez chciałabym już sie starać ale chce zrobić badania i wyleczyć infekcje...
                Magda, Weronia jaka śliczna panienka, fajne loczki Fajne koszulki, z jednym z ulubionych bohaterów Adasia, Księżycowym Jimem Jak się to robi i gdzie kupuje?
                Adasiowi szybko włosy odrastają i jak ma dłuższe to mu się fajnie kręcą.
                Byliśmy w weekend w Toruniu i kupiliśmy mu na urodziny jakąś grę od trzech lat z Kubusiem i puzzle z Myszka Micky
                Pozdrawiam!
                Last edited by agatka1987; 03-09-2012, 16:05.
                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Dziękujemy za życzenia!!!!!!!!!
                  U nas po imprezie urodzinowej. Mieliśmy 11 osób. Tymoteusz fajnie zachowywał się, z każdym pobawił się, śpiewał i popisywał się. Dostał wymarzone pianinko z mikrofonem (od wczoraj puszcza "Kwiaty dla Elizy" na demo które przypadły mu do gustu), robota, naczynia plastikowe, sweterek, słodycze i pieniążki. Dzisiaj ciąg dalszy gości.

                  Tak Was poczytałam o pierwszym dniu w przedszkolu i zaczynam i ja mnieć "stresa" z tym że ja stoję po tej "drugiej" stronie. Dzisiaj byliśmy na rozpoczęciu roku, dyrektorka ogłosiła, że będziemy prowadziły przedszkole i że nadal zbieramy zapisy. Mamy na chwilę obecną 13 dzieci. zapoznałyśmy się z nauczycielkami i z panią 5 i 6-latków. W tym tyg, mam ręcę pełne roboty, bo musimy przygotować lokal, zarejestrować punkt przedszkolny, spotkać się z psychologiem (podpowie kilka rzeczy) a także przygotować się do realizacji programu. Zaczynam być gościem w domu. Tymka ciągnę wszędzie ze sobą bo teściowa pojechała do senatorium. Na szczęście mam bardzo cierpliwe dziecko i na razie wytrzymuje wielogodzinne rozmowy dorosłych.
                  Dla mnie też jest to coś nowego i boję się ale zawsze chciałam realizować się jako pedagog więc teraz mam szansę

                  Magda, dawno nie pokazywałaś nam Weroni - śliczna blondyneczka!
                  Coyotku, ja to w ogóle zapominam, że Ty w ciąży jesteś. Nie marudzisz, nie narzekasz, podziwiam, twarda jesteś
                  Tymoteusz - ur. 03.09.09

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Tak zajełam się swoim przedszkolakiem,że zapomniałam o przedszkolakach. Sto lat dla Tymoteusza i Pauli!!!! Buziaki Kochani!!!!
                    My impreze robimy w sobote chyba,że Ala z placzu się rozchoruje.
                    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      hej,
                      Ja również przyłączam się do życzeń

                      Agatka my dostaliśmy od mojego brata pisaki którymi piszę się po koszulkach, Andrzej znalazł w necie postacie z bajki (u nas też jest na topie jim i przekalkowaliśmy na koszulkę postacie (bo żadne z nas nie ma zdolności plastycznych). Z tego co jest napisane na opakowaniu pisaków to wzory nie zejdą przy praniu i można prać w automacie przy 40 stopniach (dzisiaj się okaże ile w tym prawdy)
                      Teraz mam trochę wolnego i wzięłam się za porządki zgrałam w końcu zdjęcia z aparatu więc miałam co pokazać
                      Postanowiłam zrobić Isi pamiątkę ze żłobka w postaci książki (bo zdjęć trochę się uzbierało).
                      U nas pierwszy dzień w "szkole" minął dobrze a według Weroni świetnie, za to noc miałyśmy ciężką płakała co godzina-dwie i sama nie wiedziała dlaczego (stawiam na przeżycia).
                      Aga jeśli mogę to mam dla Ciebie radę (sprawdzona na Sobie), odprowadź Ale powiedz jej że, np. po obiadku po nią przyjdziesz szybki buziak, papa i wychodź jak najprędzej im dłużej tym gorzej. Nie ma co czekać bo dzieci mają 6 zmysł i od razu wyczują że rodzice jeszcze nie wyszli. Ja przez to co Ty teraz przechodziłam w żłobku i wiem że to nie jest łatwe ale Panie mają doświadczenie w uspokajaniu.
                      Weronika 19-09-2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Cześć
                        U nas dzisiaj było wycie.
                        Staś już w domu marudził, nie chciał się ubrać, wyjść. Arek go zaprowadził i po drodze było ok, ale w przedszkolu uczepił się taty i nie chciał puścić. Pani go zabrała i kazała Arkowi wyjść. Ryczał mój syn, aż i tata się popłakał.
                        No i mój mąż wrócił i powiedział, że to moja wina, bo Stasia rozpuszczam i robię z niego maminsynka. Miło coś takiego usłyszeć, a wiem, że nie ma racji

                        Potem jak zobaczyliśmy, że dzieci wyszły na dwór, to (szpieguny wstrętne) zaczailiśmy się nieopodal i wypatrywaliśmy Stasia (z daleka, żeby nas nie zobaczył), bawił się, biegał, zjeżdzał na ślizgawce to poszliśmy do domu.

                        Ja poprałam, wyszorowałam lodówkę, bo jeszcze trochę i obca cywilizacja by mi się zalęgła. Byłam na rynku po owoce i warzywa i zaraz wychodzę po brzdąca.
                        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Kasiu nie bierz tych słów do Siebie, to reakcja obronna Arka na sytuacje w której to on musiał być "tym złym" i zostawić synka. Z dnia na dzień będzie lepiej Nasze dzieciaczki są cwane i wiedzą że jak raz im się uda i ustąpimy to będą tak częściej
                          Weronika 19-09-2009

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Moja Ala plakala rano,ze niechce isc do przedszkola. Zaprowadzilam troche zagadujac,sw przedszkolu placz,krzyk,histeria. Oddalam tak jak mowisz Magda,ukochalam,powiedzialam,ze kocham mocno i wroce po obiedzie i wyszlam. Duzo dzieci dzisiaj plakalo chyba powoli zdaja sobie sprawe o co w tym wszystkim kaman. Po obiedzie jak odebralam Ale z przedszkola to nie byla splakana,ale zabrala wszystkie swoje rzeczy i mowi,ze niechce isc do przedszkola wiecwej. Rano bedzie powtorka z rozrywki.
                            Ja jestem zla bo babka sie pomylila i ubrala nasze spodenki innemu dziecku i zesikane sa. Zostawialm i kazalam zeby uprane mama oddala. Kurde spodnie podpisane,a tu takie numery.
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Kasiu moj M zarzuca mi,ze za bardzo jestem wspolczujaca i zamiast oddać do przedszkola to ja pŁacze,martwie sie itp.
                              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Jak poszłam do przedszkola, to Staś na mój widok prawie się popłakał, ale jakoś się pozbierał i było ok. Pani mówiła, że ładnie się bawił i położył się dziś na leżakowanie, bo wczoraj nie chciał. Powiedział, ze jutro pójdzie, ale myślę, że jeszcze jutro płacz będzie.
                                Damy radę, musimy i dla dzieci to też samo dobro
                                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X