Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Aga, wszystkiego dobrego dla Filipka, kolejnego wspaniałęgo roczku, co ja pisze wielu wspaniałych lat, i tej szkoły i narzeczonej, a potem dzieci. Na szczęscie czas leci wyjatkowo powoli.
    Z jednej strony jak zaczyna się tydzień to chcemy już piątek, a z drugiej, może nie, bo ten czas ucieka przez palce okropnie. Trzeba się cieszyć kazdym dniem.
    Ide spać, zatoki mnie bolą i mi odbija spokojnej nocy




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      hej,
      powiem wam że ja czasami nie mogę zasnąc tak mam obolały brzuch, ale jak już się wywierci to jest spokój

      czy wasze dzieci tez tak maja że jak mają zrobic coś pierwszy raz to od razu twierdza że nie potrafią i nie zrobią? w końcu zawsze jedna robi ale...

      Aga na zatoki spróbuj sinulan, mi zawsze pomagał

      pozdrawiam
      Weronika 19-09-2009

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Cześć
        Ja już powoli się szykuję do porodu, mam nadzieję, ze też się uda przed terminem trochę. Póki co mam jeszcze pessar do poniedziałku, ale wszystko poprane, poprasowane, łóżeczko stoi

        Mi ta ciąża też gorzej leci, tarczyca mi wysiadła, szyjka zaobrączkowana, gorsze samopoczucie i leków cała masa, ale już koniec. Więcej dzieci nie planujemy.

        Tulixpanku, dużo zdrowia dla Filipka, niech zdrowo rośnie, a jak sie z siostrą dogaduje?

        Aga, mój syn chodzi do grupy w przedszkolu z kilkoma 6latkami, które nie poszły do szkoły i te dzieci się nudzą, bo realizowany program przerabiają drugi raz, często czytają, liczą, a mój Staś nie może wysiedzieć spokojnie, dopiero powoli zaczyna się interesować literkami, ale zabawa przede wszystkim, podwórko, jeździ na rowerze na dwóch kólkach, bardzo dobrze sobie radzi na basenie, skacze bez rękawków do głębokiego basenu, zaczyna pływać sam

        Magda, mój syn też często "nie umiem" i płacz, a potem jak spróbuje to jest ok, tylko go przekonać trudno. Ja kiepsko śpię, bo ciężko mi pozycje znaleźć, kręcę się strasznie, bo moje dziecie już tak nie kopie mocno, tylko się rozpycha powoli iprostuje, stopy wbija w żebra, a główkę wwierca w pęcherz.

        Odezwę się z pewnością i pochwalę maleństwem.
        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          hej,
          Ja na razie na brak siły nie narzekam, ale czasami jak się mały zacznie ruszac i kopac to aż musze się położyć.

          Musiałam zmienić lekarza bo mam wykupiony abonament i okazało sie że panie w rejstracji zapomniały mnie wcześniej poinformować że mój lekarz juz nie ma z luxmedem umowy, nie chciały mnie nawet zapisac na nfz tylko mogłam do niego chodzić prywatnie, więc podziękowałam były bardzo niemiłe i wykazały wysoki brak zrozumienia, ale znalazłam już nowego lekarza z polecenia i tamte baby mam gdzieś choć szkoda mi bo lubiłam poprzedniego lekarza

          Kasia ja się staram zachowac spokuj ale czasami to aż mam ochote krzyknąć (i wtedy na chwile wychodzę żeby sie uspokoić), co ciekawe w przedszkolu nie ma takich problemów ale coż mam nadzieję że jej przejdzie

          pozdrawiam
          Weronika 19-09-2009

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Drodzy Rodzice.
            Bajka Agi Bagi to nowy projekt warszawskiego studia animacji - który w kolorowej formie i na wesoło pokazuje podstawowe pojęcia ekologii - potrzebujemy waszych opinii, chcemy przekonać ludzi, że można o tym opowiadać kolorowo i wesoło, że forma animacji w Polsce nie musi być szarobura, a nasze dzieciaki zasługują na polski animowany serial ekologiczny.

            Nasze założenie było proste - wytłumaczyć dzieciakom ekologiczne zjawiska i zagadnienia - ubierając je w kolorową i interesującą formę.

            Możecie mieć realny wpływ na powstanie tego serialu, Wasze opinie są dla nas bardzo ważne.
            Jeśli wspieracie ten pomysł i podoba Wam się forma - napiszcie nam coś pozytywnego :-)

            Czy podobają się Wam kolory ? Czy pociechy rozumieją nasz przekaz ? Czy podoba Wam się idea serialu ?


            Powstawanie takiego serialu to duże wyzwanie i musimy przekonać jeszcze sporo osób, że warto - potrzebujemy wsparcia i dobrego słowa :-)
            Dzięki Waszemu wsparciu - to się na prawdę może udać.

            Podajemy link do profilu FB, gdzie można zobaczyć przedpremierowy odcinek bajki:

            https://www.facebook.com/OfficialAgiBagi?ref=hl

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Hej Indra, urodziłaś już??
              Właśnie przysiadłam do komputera bo mam jakieś błedy na komórce i muszę wszystko poprzenosić aby mążmmi wyczyścił, nową kartę dal i będzie znów ok.
              U nas wwszystko ok, prawie, Lila coś gorączkuje od wczoraj, narazie ją obserwujemy, podajemy środki zbijające gorączkę, ale jutro już wezmiemy lekarza. Pech chciał,że jadę na dwa dni do Wrocławia i nie mam jak się z tego wymigać, ale mąż wezmie wolne i jakoś temat ogarnie. MAm nadzieję, że wszybko jej przejdzie.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                hej,
                Aga jak Lila, się czuje, rozchorowała się czy udałosie zapobiec? Udanego wyjazdu i korzystaj z chwili wolnej

                Ja mam cos ostatnio zły nastrój, może dopada mnie jesienna chandra, nic mi sie nie chce i często boli mnie głowa (ostatnio dowiedziałam sie że to akurt może przez ciąże), mam nadzieje że to mi szybko przejedzie bo sama sie na siebie denerwuje

                Kasia, jak sytuacja u ciebie?

                Pozdrawiam
                Weronika 19-09-2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Melduję, ze urodziłam Liliannę 10.11 o 1.05, jest cudna i malutka, 55m i 3140g

                  Poród błyskawiczny, o 22 zaczęłam mieś skurcze, ale nie takie mocne, zaczęły szybko być co kilka minut, a o 24 pojechaliśmy do szpitala. Miałam 5cm rozwarcia, ale wszystko potoczyło się tak szybko, że o 1.05 mała byłą juz nami. Parłam może z 3 razy.

                  Jesteśmy w domu i odpoczywamy, ale czuję się bardzo dobrze, mała przybiera, dziś ważyłą już 3320g.

                  Uściski
                  Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                  Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                  Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    SUPER KASIU, GRATULUJE

                    po cichu liczę że u mnie tez szybko pójdzie
                    Weronika 19-09-2009

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      szkoda że juz tu nikt nie zagląda
                      Weronika 19-09-2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Witam Kochane, ale tutaj pustki.

                        Kasiu Kochana gratuluje!!! Jak się miewacie? Jak Stasiu reaguje na siostre? Poproszę fotki maluszka. Całuje WAs gorąco!!!

                        Magda a jak Ty się czujesz? Kiedy rozwiązanie?

                        Aga ale masz wesołą rodzinkę

                        Ja byłam trochę u rodziców. Po świętach wróciłam i czekam z utęsknieniem na środę, żeby Ala poszła do przedszkola bo już wariacji dostaje w domu. Dzieciaki rosną. Alicja pięknie sobie radzi w przedszkolnej zerówce. Panie ją bardzo chwalą, że jest bardzo mądra. Filipek łobuzuje. Pięknie chodzi, troche gadać zaczyna. I tak mijają dni.
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          U nas ok, Staś bardzo dobrze traktuje Lilcię, jest bardzo opiekuńczy.
                          Ona rośnie jak na drozdżach, karmię piersią i przybiera aż miło. Dziś się pięknie do mnie uśmiechała.
                          Ze Stasiem chodzimy do logopedy, bo ma problemy z wymową, ale tak to rośnie i jest coraz mądrzejszy.

                          Magda, jak sie czujesz?

                          Dziewczyny, odezwijcie się!!!
                          Attached Files
                          Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                          Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                          Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            hej, a juz traciłam nadzieję że jeszcze ktoś tu zagląda

                            Ja czuję się dobrze ale ciało daje juz we znaki że mam zwolnić, a chodzenie zima w zaawansowanej ciąży to masakra (nigdy więcej)
                            Aga w teorii termin mam na 24 luty, ale kto to wie kiedy się urodzi, wolałabym w terminie bo mam jeszcze kilka spraw do załatwienia

                            Aga ja tez się ciesze że Weronia dzisiaj wróciła do przedszkola bo ona jest bardzo aktywna nawet na 5 minut nie usiądzie w jednym miejscu i chociaż wie i rozumie ze jestem w ciąży to cały czas chce się bawić, nawet dwugodzinne spacery jej nie męczą dobrze że chociaż idzie spać ok 19

                            Kasiu Weronia tez ma zajęcia z logopedą w przedszkolu i zadane ćwiczenia w domu bo pani zauważyła że często nie wymawia sz, jak tak z nią ostatnio długo siędziałam to wydaje mi się że to przez pośpiech bo ona dużo chce powiedzieć na raz, ale zaczyna się pilnować i poprawia te słowa które źle wypowiedziała.
                            Weronika 19-09-2009

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Magda, już niedługo, choć najtrudniejszy dla kobiety okres teraz, ciężko chodzić, ciężko leżeć, cieżko spać. Trzymam kciuki, żeby ci minął jak najłagodniej.

                              Lila już się pięknie uśmiecha, potrafi przespać 6-7h, więc nie chodzę jak zombi, Staś mówi coraz łądniej, ćwiczeia przynoszą efekt, choć z niepokojem patrzę na zbliżającą się szkołę, on usiedzieć w miejscu nie moze, wszędzie go pełno, pół godziny spokojnie to wyzwanie.
                              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Kasiu, ja się pyałam naszej przedszkolanki bo Weronia też w miejscu za długo nie usiedzi i jej skupienie trwa krótko, ale uspokoiła mnie że w tym wieku to normalne i że mam się czym martwić
                                6 godzin to super wynik

                                Ja się teraz zastanawiam czy iść na pół roku czy na rok macierzyńskiego, do tej pory uparcie twierdziłam że pół ale jakoś ostatnio no nie wiem
                                Kasiu a ty jesteś na rocznym?

                                Mały przy ostatniej wizycie wazył 2800 i przybiera bardzo szybko, ale na szczęście dolegliwości wszystkie ustały
                                Weronika 19-09-2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X